Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• blitz
    pradėjo temą Šiaip įdomu

Šiaip įdomu

Siūlau čia dėti video/nuotraukas/straipsnius, kurie netinka "šiaip linksma" temoje, nenusipelno atskiros temos ir yra bent kiek įdomūs

• Tomas
    replied
    Man irgi patinka elektorninė muzika, alia Gus Gus ir pan.:

Bet Daniel Agust Haraldsson savo laiku eurovizijoj dalyvavo, tai visai kitas lygis nei visokie ten skūteriai.
    Paskutinis taisė Tomas; 2019.07.16, 16:20.

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    EDM man patinka, nors nesu jaunuolis. Aš tiesiog paminėjau Pūką, kaip visiškai beviltiško stiliaus ir gyvenimo pavyzdį, kuris taip pat turi teisę egzistuoti.
    Kad turi teisę egzistuoti tai taip - jeigu yra paklausa tokiam produktui, tai bus ir pasiūla. Ir visur tas yra - kokioje Vokietijoje (ir dar Austrijoje bei Šveicarijoje) šlageriai yra labai mėgstamas žanras tarp kokių nors visuomenės grupių, nors labai daug kas spjaudosi nuo jų ir jiems tai kelia juoką, kaip ir mūsų sveikinimų koncertai.

O kas liečia modernesnius stilius, tai žiūrint į tendencijas tarkim šiame forume, tai niekas nespjaudo ant roko (ne mano muzika ir subkultūra, nors būna pavienių gerų kūrinių), repo (na, repo tai absoliučiai negaliu pakęsti - jokio užvedimo, jokios melodijos, tik kalba, kalba, kalba... bet jeigu kažkam to reikia - na, ir tokia "kalbanti" muzika turi teisę į egzistavimą), bet jeigu jau šokių muzika - viskas, "ne lygis, bjauru, šlykštu ir neskoninga". Džiugu, kas esi iš EDM mėgėjų Vienas iš nedaugelio šiame forume.

Komentuoti:

• Arunasx
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

Pūkas čia ne prie ko. Klausimas buvo, kuo EDM yra bloga muzika, kurios klausyti nedera.
    EDM man patinka, nors nesu jaunuolis. Aš tiesiog paminėjau Pūką, kaip visiškai beviltiško stiliaus ir gyvenimo pavyzdį, kuris taip pat turi teisę egzistuoti.

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Būna blogiau. Yra toks miestas iš K raidės ir jo gyventojai, kurie klausosi Pūko radijo ir žiūri Pūko TV, kuri atseit HD kokybės netgi, bet realiai tai kaip 1,5val filmas Divx formate 150MB dydžio prieš 15 metų. Apie turinį žiūrėti 1 punktą.
    Pūkas čia ne prie ko. Klausimas buvo, kuo EDM yra bloga muzika, kurios klausyti nedera.

Komentuoti:

• Arunasx
    replied

Iš tikrųjų tai taip. Nors aš žmogus atviras argumentams - jeigu kas pateiktų pagįstus įrodymus, kuo EDM yra blogai, gal ir paieškočiau kokybės ir kaifo kituose stiliuose. Bet per daugiau nei 30 gyvenimo metų, jokių normalių argumentų (išskyrus subjektyvius vertinimus iš serijos "man nepatikti, reiškia šūdas") niekad negirdėjau.
    Būna blogiau. Yra toks miestas iš K raidės ir jo gyventojai, kurie klausosi Pūko radijo ir žiūri Pūko TV, kuri atseit HD kokybės netgi, bet realiai tai kaip 1,5val filmas Divx formate 150MB dydžio prieš 15 metų. Apie turinį žiūrėti 1 punktą.
    Paskutinis taisė Arunasx; 2019.07.16, 07:16.

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    Žemint žmones už jų muzikinį skonį, tai čia nežinau kuo reik būt... realiai analogas būtų rasizmas.
    Iš tikrųjų tai taip. Nors aš žmogus atviras argumentams - jeigu kas pateiktų pagįstus įrodymus, kuo EDM yra blogai, gal ir paieškočiau kokybės ir kaifo kituose stiliuose. Bet per daugiau nei 30 gyvenimo metų, jokių normalių argumentų (išskyrus subjektyvius vertinimus iš serijos "man nepatikti, reiškia šūdas") niekad negirdėjau.

Komentuoti:

• Evier
    replied
    Žemint žmones už jų muzikinį skonį, tai čia nežinau kuo reik būt... realiai analogas būtų rasizmas.

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Man pakankamas kriterijus yra tai, kad tu tą muziką mėgsti. Tada puikiai žinau kad bus šlamštas, ir galiu neklausyti.
    Tai yra subjektyvus, ne objektyvus kriterijus.

Komentuoti:

• sankauskas
    replied

"Dėl skonio nesiginčijama", neteko girdėti šitos auksinės taisyklės? Nėra objektyviai geresnio ar blogesnio muzikinio stiliaus.

O jeigu EDM objektyviai yra blogai, tai kokie kriterijai įrodo elektroninės šokių muzikos blogumą?
    Man pakankamas kriterijus yra tai, kad tu tą muziką mėgsti. Tada puikiai žinau kad bus šlamštas, ir galiu neklausyti.

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Ką reiškia „privalo“? Ar visi privalo valgyti ikrus ir gerti dom perignon? Ne, gali valgyti turistų pusryčius iš konservų dėžutės ir gerti Žaibo alų iš bambalio. Tai, kad pastarieji yra labai populiarūs, dar neimplikuoja jų kokybės. Taip pat ir su tavo „muzika“.
    "Dėl skonio nesiginčijama", neteko girdėti šitos auksinės taisyklės? Nėra objektyviai geresnio ar blogesnio muzikinio stiliaus.

O jeigu EDM objektyviai yra blogai, tai kokie kriterijai įrodo elektroninės šokių muzikos blogumą?

Komentuoti:

• sankauskas
    replied

Šitas "šūdas" sutraukia milijonus gerbėjų visame pasaulyje, yra klausomas milijonų žmonių ir tai yra didžiulė industrija. Na bet jo, visi privalo klausyti Bacho ir Vivaldžio kūrinių, ir nuėję į klubus ar namie, mašinoje, darbe turi ne atsipalaiduoti, o ieškoti filosofijos ir gelmių.
    Ką reiškia „privalo“? Ar visi privalo valgyti ikrus ir gerti dom perignon? Ne, gali valgyti turistų pusryčius iš konservų dėžutės ir gerti Žaibo alų iš bambalio. Tai, kad pastarieji yra labai populiarūs, dar neimplikuoja jų kokybės. Taip pat ir su tavo „muzika“.

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Žinant kokį šūdą tu klausai, geriau nebeužsiimk ta savo "kūryba".
    Šitas "šūdas" sutraukia milijonus gerbėjų visame pasaulyje, yra klausomas milijonų žmonių ir tai yra didžiulė industrija. Na bet jo, visi privalo klausyti Bacho ir Vivaldžio kūrinių, ir nuėję į klubus ar namie, mašinoje, darbe turi ne atsipalaiduoti, o ieškoti filosofijos ir gelmių.

Komentuoti:

• Tomas
    replied
    Žinant kokį šūdą tu klausai, geriau nebeužsiimk ta savo "kūryba".

Komentuoti:

• Tomizmas
    replied
    Jeigu kas nors laisvalaikiu bandote kurti ką nors tokio muzikinio (tegul ir labai mėgėjišku lygiu), tai šitas video tikrai turėtų būti extremely interesting - kaip profai (šiuo atveju Bassjackers) tai daro. Kartais išbandau jėgas panašioje kūryboje (tiesa, labai neprofesionaliai) ir tikrai labai įdomu pamatyti, kaip visa tai daroma žymiai greičiau ir aišku, su gerokai kokybiškesniu rezultatu.

Komentuoti:

• Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Pasidarė smalsu, kodėl esant po UHV elektros perdavimo linija ant dviračio ir netyčia prisilietus prie kai kurių metalinių dviračio dalių (grandinės žiedo), jaučiasi nestiprus elektros purtymas? Ar tai normalus efektas, ar tai kažkas, ko neturėtų būti?
    Beabejo normalus, nes susidaro stiprus elektrinis laukas.

Komentuoti:

• John
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą

Girdėjau, kad krato, jeigu esi gėjus.
    Tas faktas, kad esu gėjus, dar nereiškia, kad kratė dėl to

Komentuoti:

• rat
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Pasidarė smalsu, kodėl esant po UHV elektros perdavimo linija ant dviračio ir netyčia prisilietus prie kai kurių metalinių dviračio dalių (grandinės žiedo), jaučiasi nestiprus elektros purtymas? Ar tai normalus efektas, ar tai kažkas, ko neturėtų būti?
    Girdėjau, kad krato, jeigu esi gėjus.

Komentuoti:

• John
    replied

Komentuoti:

• PoDV
    replied
    1. Posovietinėse šalyse trumpas 1 stadijos blykstelėjimas jautėsi 90-aisiais, kai pradėta idealizuoti istorija, protėviai, bet tai truko labai trumpai, ir buvo gana paviršutiniška (palyginus su musulmonais - tai yra jų visas gyvenimas, jų socialiniai santykiai pastatyti ant tradicijų ir praeities garbinimo, o ne laikinas "pasidavimas" į tai). Jau apie 2000 metus tai pasidarė nemadingu ir nepopuliariu dalyku. Posovietinės šalys, kaip bebūtų, jau eilę metų turėjo aukštus gyventojų išsilavinimo rodiklius, šalys toli gražu nebadaujančios, turinčios visokių tegul ir ribotų patogumų, civilizacinių žaisliukų (galėdavo gi sau leisti vakarais sėdėti prie TV, ko neturtingos, dar tebekylančios visuomenės negali) - o tai labiau atitinka 2 stadiją, ne 1. Arba bent jau kažkur tarp jų, bet vis tiek arčiau dvejeto.
    Dėl šitos dalies ir laikau, kad turi šiek tiek 1 stadijos požymių. Pavydima tiems, kurie neturi tokių ribotų patogumų, važiuojama į tas šalis užsidirbti, keikiamos vietinės šalys, kad "ne Vakarai", nors turiu sutikt, kad tai gana civilizaciškai išsivystęs regionas, tik labai netolygiai, moka nustebint tiek gerąja, tiek blogąja prasme, ypač šiaurinė posovietinės erdvės dalis (pagrinde Rytų Slavų šalys + jau ES sėdintys baltai ), kuri galėtų atsidurti šiaurinėje North-South divide civilizacinėje pusėje. Galbūt su šiuolaikinėmis vis tobulėjančiomis technologijomis Rusijos atokumas darosi/darysis ne toks ir didelis, koks buvo iki 20 amžiaus, kai uždaryt sienas nuo Europos neatrodė taip traumuojančiai.

Stebint Aziją, atrodo, kad North-South divide galėtų nutįsti iki pat pusiaujo: apimtų Kiniją, Tailandą, Malaiziją, Singapūrą, tik nežinau dėl Indonezijos Australiją ir NZ laikyčiau labiau šio divide'o ekslavu arba kolonija
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.06.20, 13:56.

Komentuoti:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Working...
X