Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ieškau Stuff'o jau kelias dienas . Štai ir ta auditorija .

    Comment


      Testuoju android 2.1 (HTC Desire ROM) ant HD2, dar daug kas neveikia, tačiau jau šis tas. Dar reikia wm7 ant HD2, ties kuo irgi dirbama, bet čia nėra taip jau viskas paprasta ir turėsiu pasirinkimą iš 3 OS. (nors greičiausiai wm7 nebus perkeltas). O šiame video Android 2.2 froyo ant HD2:

      Comment


        Oho, čia tai geras.
        Aš vis bijau judinti savo originalų HTC Desire 2.1 Androidą ir nesiryžau "nelegaliai" įsimesti 2.2, nors ROM'as jau plaukioja Internete (netgi su HTC sense. Kaip rašoma, nuleak'intas iš paties HTC ir skirtas būtent Desire). O laukti oficialaus 2.2 OTA užniso juodai. Panašu, kad Desire jo nebus be Rugsėjo.

        Gal Edd žino, kokia tikimybė, kad toks nelegalus portinimas nepavyktų ir telefonas numirtų? Ir kas, jei netgi sėkmės atveju norėtum grįžti prie originalaus ROM'o? Tiesiog bijau suniokoti savo Desire, nes nesėkmės atveju naujo niekas neduotų.
        Paskutinis taisė John; 2010.07.16, 00:33.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Oho, čia tai geras.
          Aš vis bijau judinti savo originalų HTC Desire 2.1 Androidą ir nesiryžau "nelegaliai" įsimesti 2.2, nors ROM'as jau plaukioja Internete (netgi su HTC sense. Kaip rašoma, nuleak'intas iš paties HTC ir skirtas būtent Desire). O laukti oficialaus 2.2 OTA užniso juodai. Panašu, kad Desire jo nebus be Rugsėjo.

          Gal Edd žino, kokia tikimybė, kad toks nelegalus portinimas nepavyktų ir telefonas numirtų? Ir kas, jei netgi sėkmės atveju norėtum grįžti prie originalaus ROM'o? Tiesiog bijau suniokoti savo Desire, nes nesėkmės atveju naujo niekas neduotų.
          Kaip tik rasau si pranesima is froyo, ispudis tikrai geras. Tikimybe, kad negriztamai sugadinsi yra labai maza, todel siulau nesukti sau galvos ir pabandyti. Aisku pries tai atidziai perskaityk visas instrukcijas. Daznai ir oficialus ROMai nuteka daug anksciau nei HTC patalpina savo support puslapyje.

          Comment


            Sveiki, šiandien įsigijau du telefonus. Gal kas turite panašius, ką nors pakomentuos apie juos, nes mano pirmas žvilgsnis geri telefonai, o mane domintų kitų nuomonė apie šiuos aparatus

            nokia 5230


            samsung S5230
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
              Sveiki, šiandien įsigijau du telefonus. Gal kas turite panašius, ką nors pakomentuos apie juos, nes mano pirmas žvilgsnis geri telefonai, o mane domintų kitų nuomonė apie šiuos aparatus

              nokia 5230
              Atvaizdas


              samsung S5230
              Atvaizdas
              Samsung'ai, nors man šiaip ir patinka, tačiau nelabai, jeigu kalba eina apie šį modelį. Nepatinka, nes nėra net UMTS 3G užuominų, OS intutityvi, gana smagi, bet šiaip, ne kažin kas. Kamera, nors ir 3MP, veikia nekaip. Kai tik gavau, iš karto persijungiau prie 2MP.

              Bendrai paėmus: neblogas vaikiškas telefonas . Skambinti puikus - baterija išties nebloga. Bet skambinimui ir pigesnį galima.

              ------------------------

              Nokia, savo ruožtu, nors ir nesmarkiai brangesnė, yra tikrai gera. 3,6mb/s 3G, Symbianas, kameros raiška - 2MP, tačiau jie pakankamai neblogi, o filmuoja jau ne Samson....ungo 320x240, o pilnu 640x480 VGA, kurio pilnai užtenka Youtube'ui, ir panašiem dalykam. Be to, yra GPS

              Bendrai paėmus, Nokia geresnė. Kad ir kaip man sunku tai pripažinti.
              Paskutinis taisė Magician; 2010.07.16, 17:30.

              Comment


                dėl samsungo kameros, tai jo, labai daug foto triukšmo, kitaip nei ant nokios, bet rašyti lengviau ant samsungo. Jie abu turi privalumų, bei trūkumų. Bet šiaip nesigailiu dėl naujų žaisliukų, abu su gps, jau miške nepasiklysiu, ir lengviau rasiu, kokius nors įdomius dalykus .
                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                Comment


                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Kaip tik rasau si pranesima is froyo, ispudis tikrai geras. Tikimybe, kad negriztamai sugadinsi yra labai maza, todel siulau nesukti sau galvos ir pabandyti. Aisku pries tai atidziai perskaityk visas instrukcijas. Daznai ir oficialus ROMai nuteka daug anksciau nei HTC patalpina savo support puslapyje.
                  Aišku. O kaip yra su rootinimu? Jei nurootinsiu savo Androidą, ar tai reiškia, kad, pavyzdžiui, nebegausiu įprastinių OTA sistemos atnaujinimų? Tokia situacija nelabai džiugintų, nes ieškoti ir rankiniu būdu instaliuoti atnaujinimus nebūdų didelis malonumas. Nesu toks didelis nerdas, kad vien tik tuo kasdien užsiimčiau, kaip kai kurie mobiliakų entuziastai, kurių visas gyvenimas sukasi apie tai. Man tai, geriausiu atveju, gali būti tik viena iš laisvalaikio formų

                  Pagrindinė priežastis, kodėl man tai išvis įdomu - tiesiog norėčiau išmesti HTC Sense, kuris, mano supratimu, neduoda absoliučiai jokios naudos ir tik valgo atminties megabaitus. Tiesiog norėčiau likti su standartiniu Androido UI (kaip Nexus One). Iš bėdos tiktų ir trick'as su "clear defaults" ir standartinio launcherio pasirinkimas, bet kažkodėl ant mano Desire tai neveikia ir vienintelis pasirinkimas visada yra HTC Sense (arba koks nors 3rd party launcher'is, kurį instaliuoju).

                  Apskritai, ar įmanoma viską sutvarkyti taip, kad su savo instaliuotu ROM'u veiktų automatiniai sistemos atnaujinimai ir nekiltų kokių nors suderinamumo ar panašių problemų?

                  Edit: jau išsiaiškinau. Belieka tikėtis, kad neužbrickinsiu savo Desire. Jei visgi taip nutiks, kaltinsiu Edd
                  Paskutinis taisė John; 2010.07.17, 03:03.

                  Comment


                    Viso rootinimo proceo pradžioje gaunamas "remote 43 main version check fail" ir po jo kiek vėliau pasirodantis "signature verification failed. Installation aborted" , kuo ir baigiasi John bandymas nurootinti savo Desire ir įsimesti Froyo.

                    Kaip suprantu, tai viena dažniausiai pasitaikančių problemų, kuri lyg ir atsiranda dėl esamo firmwaro versijos (?).

                    Paguoda bent ta, kad kol kas tai vis dar veikiantis HTC Desire, o ne subrickintas HTC Desire.
                    Paskutinis taisė John; 2010.07.17, 04:41.

                    Comment


                      Mauras savo darbą padarė, mauras nereikalingas?

                      Google Discontinues the Nexus One Android Phone
                      http://mashable.com/2010/07/18/nexus-one-discontinued/
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        @John: Taip iseina, kad as ant kazkokio wm telefono naudosiu android 2.2 anksciau, nei tu ant desire? Beje, kokia narsykle naudoji, standartine labai nesiskundziu, bet gal yra geresniu? Siunciuosi kazkokia dolphin hd, paziuresim kas ten tokio.

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          @John: Taip iseina, kad as ant kazkokio wm telefono naudosiu android 2.2 anksciau, nei tu ant desire? Beje, kokia narsykle naudoji, standartine labai nesiskundziu, bet gal yra geresniu? Siunciuosi kazkokia dolphin hd, paziuresim kas ten tokio.
                          Hehe, visgi nurootinau (su Unrevoked3). Dabar bandau susigaudyti, kaip čia susimesti 2.2.

                          Comment


                            Turiu nuliūdinti Edd, nes John'o HTC Desire jau vartosi 2.2 Froyo (DeFrost 2.0f). Nors kątik išsiaiškinau, kad yra naujesnių versijų ir dabar bandysiu flashinti DeFroST 2.3

                            Panašu, kad turėsiu naują užsiėmimą - Skirtingų ROM'ų bandymą savo mobiliajame. Turbūt tik laiko klausimas, kol mano Desire bus užbrickintas.
                            O dėl browserio net nežinau. Bandžiau Opera mini ir Dolphin, bet grįžau prie standartinės naršyklės, nes jokių nepatogumų ji nekelia ir veikia nepriekaištingai.
                            Paskutinis taisė John; 2010.07.21, 03:08.

                            Comment


                              Na va, DeFroST 2.3 jau veikia. Tiesiog "smooth"...

                              Beje, Edd, kokį 2.2 variantą pats bandai?

                              Comment


                                Štai, kaip visas tas gėris atrodo screenshotuose:

                                Video su flash


                                Edd'as


                                Softwaras


                                Nexus One stiliaus meniu


                                Foto galerija


                                Pagrindinis desktop'as





                                Kol kas pagrindinis įspūdis toks:

                                - veikia labiau "smooth" (t.y., iš esmės dar greičiau ir labiau "responsive"), nei 2.1 su HTC Sense)
                                - nėra HTC Sense. Jausmas lyg akmuo nuo širdies būtų nuriedėjęs. Sense - kažkoks nesusipratimas

                                Comment


                                  Atrodo žavingai...

                                  Comment


                                    Reikės ir man pabandyti nusirootinti Desire. Šiaip nenaudoju aš sense UI jau senokai, dabar perėjau prie LauncherPro. Yra reikalingų funkcijų kurių Sense nėra, kaip į apatinę dalį įdėti savo norimą shortcutą ar programą (man reikia namų vartus telefonu paskambinti kad pasikeltų, tai įsidėjau vieno paspaudimo skambinimą šalia visų programų atidarymo mygtuko).

                                    Comment


                                      John, kudos!

                                      O čia įdomi aplikacija tinginiams Tik kiek galingas jos balso/tarties atpažinimo variklis, juk ne visi tam tikrus žodžius taria vienodai. Būtų išties neblogas gyvenimo palengvinimas.

                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                        Reikės ir man pabandyti nusirootinti Desire. Šiaip nenaudoju aš sense UI jau senokai, dabar perėjau prie LauncherPro. Yra reikalingų funkcijų kurių Sense nėra, kaip į apatinę dalį įdėti savo norimą shortcutą ar programą (man reikia namų vartus telefonu paskambinti kad pasikeltų, tai įsidėjau vieno paspaudimo skambinimą šalia visų programų atidarymo mygtuko).
                                        Su rootinimu buvau užstrigęs, nes senseni gidai buvo sudėtingi ir, negana to, netiko mano HBOOT versija (0.8), kuriai neradau tinkamo gido.

                                        Bet aptikau unrevoked "gidą"
                                        http://unrevoked.com/

                                        Viskas, ką reikai daryti, parsisiūsti programėlę, prijungti telefoną su USB ir paspausti vieną mygtuką. po 2 minučių viskas bus padaryta

                                        Yra vienas momentas - HBOOT USB draiveris, kurį gali tekti suinstaliuoti raniniu būdu. Bet tai irgi užtruks max. 1 minutę, o gidas ir draiveris ten irgi yra.

                                        O patį ROM'ą perinstaliuoti užtrunka irgi porą minučių.

                                        Beje, dėl Sense ir Launcher Pro. Kaip suprantu, jei originaliame HTC Desire ROMe su Sense pasirenki kitą launcher'į, Sense visvien išlaiko savo procesus atmintyje, kurių neis išmesti (t.y. išinstaliuoti, kad jie nepasileistų). Vienintelis kelias jo išvis atsikratyti - įsirašyti ROM'ą be HTC Sense (kaip DeFroST). Vienintelė bėda, kad tų ROM'ų jau yra nemažai (tiek su Sense, tiek be) ir kiekvienas truputį skirtingas, ko pasekoje keikvienas gali turėti savo skirtingų bug'ų. Pvz. įsirašius DeFroST 2.4 pamačiau, kad neveikia Internetas per 3G... grįžus prie 2.3 viskas čiki. Nirs šiandien jau yra 2.4a. Na privalumas bent jau tas, kad updeitus kai kurie ROM'ų darytojai leidžia kone kas keletą dienų ir visada atsako į vartotojų feedback'ą savo forumuose (daugelis jų dalyvauja XDA developerių forume). Taigi supporto prasme bus geriau, nei su originaliu HTC Rom'u.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Na va, DeFroST 2.3 jau veikia. Tiesiog "smooth"...

                                          Beje, Edd, kokį 2.2 variantą pats bandai?
                                          Šiuo metu bandau šitą:



                                          John'as



                                          Šiaip, kolkas visus androidus ant HD2 galima paleisti tik iš SD kortelės ir jie veikia ant wm viršaus, todėl tai nėra tas pats atvejis kaip pas tave. Tačiau netgi ir tokiu atveju man viskas veikia labai greitai ir nestabdo. Dabar pasidaręs dual boot - t.y. iš naujo įjungus telefoną galiu pasirinkti ką įkrauti, wm ar androidą. Nuolat naudoju wm, o androidą tik karts nuo karto paleidžiu pabandymui. Kolkas yra tokie trūkumai: nulūžta po skambučio ir nulūžta po "užmigimo". Tačiau panašu, kad visi trūkumai jau pataisyti ir šiomis dienomis pasirodys nauja versija. Nepaisant to, greičiausiai vistiek nuolat nenaudosiu kol nebus normalios gaimybės užkrauti androidą. Be to, kolkas nematau kažko ko man labai reikia ir kas yra pas androidą, bet nėra wm.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X