Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Vaidas
    replied
    John, tikiuosi, dar nenusipirkai to kiniško tableto?
    Google ką tik paskelbė apie Nexus 10 su 2560x1600 ekranu
    Kaina bus didesnė, nei tavo planuotas biudžetas, bet mano nuomone, tekstų skaitymui tokios raiškos ekranas būtų tiesiog nuostabus.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
    Mobilus daiktas negali prilygti desktopui:
    1) mobilus daiktas turi taupiai naudoti vietą. Desktopui gi nesvarbu (koks skirtumas kokio dydžio dėžė po stalu)
    2) mobilus daiktas turi labai taupiai naudoti energiją. Desktopui nesvarbu.

    Net jeigu ir prilygs, tai bus žiauriai brangus tabletas su pigaus desktopo galingumu. Prasmė labai abejotina. Bet, žinoma, tai yra dalykas, kuo mus bandys įtikinti Microsoft
    Tokie gan galingi "mobilūs daiktai" egzistuoja jau pakankamai seniai. Jie vadinasi ultrabukais, nors yra ir tabletų. Taip, jie nėra pigūs. Pvz., pats naudoju 11.6'' Macbook Air jau ilgai ir jo man pilnai užtenka kaip pagrindinio kompiuterio. Tabletas Surface Pro yra dar galingesnis, nei mano Macbook Air. Daugumai jo galingumo yra per akis. Aišku yra sričių, kur jų galingumo per mažai, pvz., jei esi užkietėjęs žaidimų mėgėjas.

    Šiaip čia daugiau Intel, o ne Microsoft norėtų, kad visi pirktų x86 tabletus. Čia gali pažiūrėti į Intel Haswell pristatymą, kuris seks po Ivy Bridge ir bus išleistas sekančiais metais:

    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Kainos požiūriu, išties tokie tabletai nėra ir nebus pigūs, bet abejoju ar tikrai ekonomiškiau gausis turėti normalų kompiuterį + normalų tabletą. Plius kai kurie, nori turėti ir funkcionalesnį, galingesnį tabletą. Išties čia įdomus klausimas ir priklauso nuo kiekvieno prioritetų. Asmeniškai aš noriu, kad kažkur nešantis tabletas atstotų ir ultrabuką, t.y. būtų pakankamai galingas.
    Mobilus daiktas negali prilygti desktopui:
    1) mobilus daiktas turi taupiai naudoti vietą. Desktopui gi nesvarbu (koks skirtumas kokio dydžio dėžė po stalu)
    2) mobilus daiktas turi labai taupiai naudoti energiją. Desktopui nesvarbu.

    Net jeigu ir prilygs, tai bus žiauriai brangus tabletas su pigaus desktopo galingumu. Prasmė labai abejotina. Bet, žinoma, tai yra dalykas, kuo mus bandys įtikinti Microsoft
    Paskutinis taisė c2h5oh; 2012.10.26, 10:02.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Nepaprasčiau ir ekonomiškiau namie turėti normalų PC su geru dideliu monitoriumi ar kokį iMac, o kelionėms planšetę ar laptopą pagal poreikius?
    Kainos požiūriu, išties tokie tabletai nėra ir nebus pigūs, bet abejoju ar tikrai ekonomiškiau gausis turėti normalų kompiuterį + normalų tabletą. Plius kai kurie, nori turėti ir funkcionalesnį, galingesnį tabletą. Išties čia įdomus klausimas ir priklauso nuo kiekvieno prioritetų. Asmeniškai aš noriu, kad kažkur nešantis tabletas atstotų ir ultrabuką, t.y. būtų pakankamai galingas.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Įsiskaityk ką parašiau. Bandau aiškinti iš naujo: kalbu tikrai ne apie "nešiojamą" tabletą su 30 colių ekranu. Kalbu apie mažus, bet galingus tabletus prie kurių galima jungti ir didelius monitorius, ir klaviatūras. Įsivaizduok: kelionės metu naudoji įprastą ~10 colių mažą, lengvą tabletą; atvykęs tarkim namo, įstatai tą patį tabletą į jam skirtą stovą, prie kurio prijungtas ant stalo stovintis didelis monitorius ir klaviatūra, bei toliau dirbi su tuo nepamainomu dideliu ekranu ir klaviatūra. Tą ir turėjau omeny.
    Nepaprasčiau ir ekonomiškiau namie turėti normalų PC su geru dideliu monitoriumi ar kokį iMac, o kelionėms planšetę ar laptopą pagal poreikius?

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
    Parašė Edd
    Darbe išvis naudoju du didelius monitorius, kur atidaryta visada po keletą langų ir juos matau vienu metu.

    Aišku galimas variantas ir toks: imi tabletą ir statai į dock'ą su prijungtu dideliu monitorium ir klaviatūra.
    Joks tabletas niekada neprilygs dviem dideliems monitoriams ant stalo. Niekada.

    O jeigu ir atsirastų koks nuo proto nušokęs gamintojas, kuris tokį pagamintų - tai paaiškėtų, kad tokį nešiotis žiauriai nepatogu. O kadangi nepatogu nešiotis, tai jis neturi prasmės.
    Įsiskaityk ką parašiau. Bandau aiškinti iš naujo: kalbu tikrai ne apie "nešiojamą" tabletą su 30 colių ekranu. Kalbu apie mažus, bet galingus tabletus prie kurių galima jungti ir didelius monitorius, ir klaviatūras. Įsivaizduok: kelionės metu naudoji įprastą ~10 colių mažą, lengvą tabletą; atvykęs tarkim namo, įstatai tą patį tabletą į jam skirtą stovą, prie kurio prijungtas ant stalo stovintis didelis monitorius ir klaviatūra, bei toliau dirbi su tuo nepamainomu dideliu ekranu ir klaviatūra. Tą ir turėjau omeny. Supriešint patogių didelių monitorių, klaviatūrų ir tabletų visai nebūtina.
    Paskutinis taisė Edd; 2012.10.25, 20:54.

    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
    Nuo proto nušokęs gamintojas au atsirado http://www.laptopmag.com/reviews/tab...io-tap-20.aspx
    Šitas daiktas ne nešiojamas, o pernešamas

    Iš esmės, čia iMac'as su touchscreen'u. Kaina igi atitinkama. Ir nuolat užknis pirštų atspaudai ant ekrano.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Nuo proto nušokęs gamintojas au atsirado http://www.laptopmag.com/reviews/tab...io-tap-20.aspx

    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Darbe išvis naudoju du didelius monitorius, kur atidaryta visada po keletą langų ir juos matau vienu metu.

    Aišku galimas variantas ir toks: imi tabletą ir statai į dock'ą su prijungtu dideliu monitorium ir klaviatūra.
    Joks tabletas niekada neprilygs dviem dideliems monitoriams ant stalo. Niekada.

    O jeigu ir atsirastų koks nuo proto nušokęs gamintojas, kuris tokį pagamintų - tai paaiškėtų, kad tokį nešiotis žiauriai nepatogu. O kadangi nepatogu nešiotis, tai jis neturi prasmės.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    O kam tau tas zaislas jei turi tapsnuka telefona? Isejus is namu telefonas turetu but patogiau nesiotis, o namie aisku asmeninis kompiuteris be kalbu patogiausia. nebent jau visai mada prispaude ir butina nuejus i virtuve ar tualeta nestis ir komoiuteri (tada tabletas patogu)
    Jo, smartphonu funkcionalumas ir galimybės teoriškai identiškos tabletams, nes techninės specifikacijos (išskyrus ekrano dydį ir bateriją yra daugmaž vienodos). Dvi problemos: mažas ekranas ir trumbiau gyvenanti baterija (nes fiziškai netelpa didesnės talpos baterija su daugiau mAh).

    Labiausiai tokio daikto pasigedau keliaudamas. Viešbutyje ar hostelyje maigyti mobiliaką užknisa, o laptopą tampytis šiek tiek sunkoka. Taigi, tabletas būtų tiesiog idealus devaisas. O jeigu tikrai reikia klaviatūros (pvz., užsimanius rimčiau parašinėti forume), galima nusipirkti tokį daiktą, kuris tabletą paverčia netbooku.

    Aišku, galima rinktis paprastą netbook'ą, bet už panašią kainą pirktas netbook'as dažniausiai turės prastesnį baterijos laikymą, bus maždaug dvigubai sunkesnis, bent dvigubai storesnis ir, kas bene svarbiausia, neturės touch ekrano. Nekalbant apie tai, kad jo negalima pakreipti, kaip nori. Be abejo, galima pirkti brangų netbook'ą, kuris turės geresnes specifikacijas, bet jis visvien neturės kai kurių tableto privalumų, o kaina bus beveik kosminė.

    Taigi, tableto privalumai yra tokie: ilgai gyvenanti baterija, touch ekranas, kompaktiškumas (plonas, lengvas) ir pakankamai didelis ekranas. Idealus variantas keliaujant ar šiaip kur nors judant kai smartphono ekranas per mažas. O kadangi jo tereikia gana paprastiems dalykams (naršymas, emailas, muzika, nuotraukos, video žiūrėjimas, feisbukas ir t.t.), tai tam visiškai pakanka Android OS is ARM procesoriaus, kas suteikia ilgesnį baterijos gyvenimo laiką, lyginant su turbūt bet kokiais x86 devaisais. Be abejo, tai "išpindėjimo" apraiška, bet jeigu yra galimybė visai nebrangiai turėti tai, ko kartais prireikia, tai kodėl gi ne.
    Paskutinis taisė John; 2012.10.24, 21:56.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Tabletas man patogus tik kai kažkur esu išėjęs, tarkim mieste, arba skrendu lėktuvu, ar pan. Dar patogus kai tingiu ir guliu ant lovos. Nors ir čia dažnai naudoju mažą laptopą. Kai noriu normaliai dirbti sėdu prie stalo su patogia klaviatūra ir dideliu monitorium, tikrai tabletui labai toli iki tokio produktyvumo. Darbe išvis naudoju du didelius monitorius, kur atidaryta visada po keletą langų ir juos matau vienu metu.

    Aišku galimas variantas ir toks: imi tabletą ir statai į dock'ą su prijungtu dideliu monitorium ir klaviatūra. Tačiau kolkas man produktyvūs tik x86 tabletai su rimtesniais procesoriais, kurie turi savų minusų. Surface Pro gal ir nieko, bet geriau palauksiu dar sekančios kartos, su Haswell procesoriais ir didesniu baterijos laikymu, mažesniu kaitimu...
    Paskutinis taisė Edd; 2012.10.24, 20:34.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Namuose seniau dirbdavau su 15" laptopu, tai dabar kai dirbu su 21" ir reikia prisėst prie laptopo, jis atrodo miniatiūrinis, kažkur akis įbedus žiūrėti, tad neįsivaizduoju, kaip gali būti 10" ekranas kaip įprastas namų darbui. Per paskutinius 10 metų kaip tik išaugo monitorių dydis ir dabar mano 21" skaitosi prie mažiausių
    Gulint lovoj browse'inimui tikrai nereikia 27" ekrano. 10" planšetės pilnai užtenka. Aišku, tai subjektyvu, bet reikia atskirti vartojimo paskirtis. Planšetė - pramogoms ir informacijai; normalus didelis monitorius - specializuotam darbui (+ viskam kitam).

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    Na mano planšetė 10" dydžio ir visos svetainės atvaizduojamos normalaus dydžio, lyginant su nešiojamu, kuris pas mane 11" tikrai nedidelis skirtumas . Nežinau kaip būtų naudojantis 7-8" modeliais. Tiesa, verta dar paminėti, tiek nešiojamame tiek planšetėje esančias vaizdo didinimo funkcijas, kuomet du kartus taptelėjus pirštais tekstas maksimaliai padidinamas, kad tilptų į ekrano plotį, taip dažniausiai skaitau gerokai didesnes raides, nei kad žmonės su 15" ar 17" monitoriais - super kieta funkcija . Kalbant apie akių nuovargį, būtent, jo praktiškai nejaučiu naudodamasis planšete, ko negaliu pasakyti apie naudojimąsį nešiojamu. Manau čia žaidžia daug, kad planšetę laikai tokiu atstumu kokiu tau natūraliai optimaliausia, apie tai net negalvodamas, kai tuo tarpu su nešiojamu jau mažiau laisvės, nebekalbant apie desktopą. Didelis monitorius gerai filmams ir specifiniam darbui, bet tai gali atstoti tiesiog televizorius (pramoginę dalį), kai tuo tarpu 10” po nosimi yra patogiau, nei 20+” kažkur ant stalo. Na bent jau man .
    Namuose seniau dirbdavau su 15" laptopu, tai dabar kai dirbu su 21" ir reikia prisėst prie laptopo, jis atrodo miniatiūrinis, kažkur akis įbedus žiūrėti, tad neįsivaizduoju, kaip gali būti 10" ekranas kaip įprastas namų darbui. Per paskutinius 10 metų kaip tik išaugo monitorių dydis ir dabar mano 21" skaitosi prie mažiausių

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Na mano planšetė 10" dydžio ir visos svetainės atvaizduojamos normalaus dydžio, lyginant su nešiojamu, kuris pas mane 11" tikrai nedidelis skirtumas . Nežinau kaip būtų naudojantis 7-8" modeliais. Tiesa, verta dar paminėti, tiek nešiojamame tiek planšetėje esančias vaizdo didinimo funkcijas, kuomet du kartus taptelėjus pirštais tekstas maksimaliai padidinamas, kad tilptų į ekrano plotį, taip dažniausiai skaitau gerokai didesnes raides, nei kad žmonės su 15" ar 17" monitoriais - super kieta funkcija . Kalbant apie akių nuovargį, būtent, jo praktiškai nejaučiu naudodamasis planšete, ko negaliu pasakyti apie naudojimąsį nešiojamu. Manau čia žaidžia daug, kad planšetę laikai tokiu atstumu kokiu tau natūraliai optimaliausia, apie tai net negalvodamas, kai tuo tarpu su nešiojamu jau mažiau laisvės, nebekalbant apie desktopą. Didelis monitorius gerai filmams ir specifiniam darbui, bet tai gali atstoti tiesiog televizorius (pramoginę dalį), kai tuo tarpu 10” po nosimi yra patogiau, nei 20+” kažkur ant stalo. Na bent jau man .

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą

    Mano nuomone, tik laiko klausimas, kada planšetė bus pagrindinis interneto vartojimo įrenginys namie .
    Bet ar nepatogiau sėdėti prie didesnio monitoriaus tam pačiam naršymui? Su mažu laptopu skirtumo didelio galbūt ir nėra, bet su didesniu monitoriumi visai kita darbo kokybė manau, ir šiaip akys mažiau pavargsta
    Dėl planšečių išnyks/išnyksta maži visokie laptopai kaip 13.3", bet didesni ar tuo labiau PC manau dar ne, tiesiog didesnis monitoriaus visada bus patogiau, nors technologiškai galima jau ir į planšetę sudėti, ko užtektų vartotojui.
    Paskutinis taisė Lettered; 2012.10.24, 07:36.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Bent man tai niekada nebus, nes rasyti si teksta niekada nebus plansete taip patogu kaip normalia klaviatura.
    Niekada nesakyk niekada . Aš irgi iš pradžių maniau, kad niekada to nebus, tačiau dabar jau nėra didelio skirtumo kuo rinkti tekstą, rašau dabar su planšete ir net nežiūriu į klavietūrą, rašosi savaime, kaip su nešiojamu. Greitis gal kiek ir mažesnis, kas be ko, tačiau skirtumas toks nedidlis, jog nematau reikalo imti nešiojamą, kad parašyti šį pranešimą ar kur nors kitur tekstą surinkti. Prieš metus, beje, buvau tokios pat nuomonės kaip tu .

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Bent man tai niekada nebus, nes rasyti si teksta niekada nebus plansete taip patogu kaip normalia klaviatura.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Turiu planšetę, išmanofoną ir nešiojamą.

    Pagal naudojimąsį:
    1. Planšetė
    -
    2. Išmanofonas
    3. Nešiojamas

    Tarpas yra tam, kad pabrėžti didžiulį laiko skirtumą, besinaudojant skirtingais įrenginiais. Planšetę įsigyjau pernai birželį (prieš 16 mėn.) ir kuo toliau, tuo didesnę bendro naudojimosi šiais įrenginiais dalį užima planšetė, o nešiojamas vargšas vis labiau grimsta į užmarštį. Tiesiog "interneto vartojimui" tai yra idealus įrenginys ir dažniausiai skeptiškai nusiteikę šiuo klausimu yra tie, kurie niekada rimtai nebandė naudotis pastaruoju (šiaip pabandymas kur nors nesiskaito), na ir visokie šlamštazon kindle ar panašus labai riboto funkcionalumo pigūs pakaitalai dažnai suteikia vartotojui nekokią pirmą pažintį su šio tipo įrenginiais.

    Mano nuomone, tik laiko klausimas, kada planšetė bus pagrindinis interneto vartojimo įrenginys namie .

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    O kam tau tas zaislas jei turi tapsnuka telefona? Isejus is namu telefonas turetu but patogiau nesiotis, o namie aisku asmeninis kompiuteris be kalbu patogiausia. nebent jau visai mada prispaude ir butina nuejus i virtuve ar tualeta nestis ir komoiuteri (tada tabletas patogu)

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Kaip ir apsitojau prie tokio "neaiškaus brando kinietiško tableto". Specifikacijos stiprios ir lyg ir turėtų būti Androido atnaujinimai (bent jau į Jellybean). Spėju, pasižaidimui turėtų tokio užtekti, nes už panašią kainą (£199) nelabai ką padoraus galima rasti

    Komentuoti:

Working...
X