Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    na man 2 dienas laiko, kaip ismaniajam tai normalu
    Words in English always mean something...

    Comment


      Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
      Seniau nelabai man "lipo" išmanieji telefonai, bet pasikeitus situacijai nutariau pirkti Nokia Lumia 800, bet pasidomėjus kad apie naujuosius Nokia nuomonė nekokia, dar vienas variantas Sony Xperia go, bet aš vistiek lieku prie nemylimos Nokia Lumia 800, kokie būtų forumiečių nuomonė....
      Aš pats turiu darbinį windowsinį HTC HD7. 7.5 windowsai - veikia tiesiog puikiai. Bet labai nemažai ne iki galo patogiai padarytų dalykų (gal išspręs 7.8 atnaujinimas) + bent jau man - programėlių trūkumas jaučiasi. Todėl asmeniniam telefonui vis tik pasirinkau Android.

      Comment


        Jokiu budu nepirk lumios 800 , geriau pasiimk lumia 820, joje jau WP8 ir lietuvybe plius hardware geresnis, neskubek.
        Paskutinis taisė NIR_Rimc; 2013.01.07, 09:17.

        Comment


          na taip 8 windowsai geresni tai tuomet geriausia 920 nes dizainas tas pats kaip 800
          Words in English always mean something...

          Comment


            Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
            na taip 8 windowsai geresni tai tuomet geriausia 920 nes dizainas tas pats kaip 800
            Tik tiek, kad ir kaina geresnė 920

            Comment


              Jau ant lumia 820, negaliu sau leisti....
              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

              Comment


                suprantama, tuomet manau verta imt 800, bent aš nesigailėjau. Aš pats galvojau imt sony, bet androidas mane sulaikė, kadangi esu jį kažkiek naudojąs ir žiauriai nepatiko programėlių jovalas + ,kalnas programų pastoviai prisijungusių prie interneto ir jų dar ištrint neįmanoma.
                Words in English always mean something...

                Comment


                  Pazystamas, turi Sony Go, tai visados baigdamas naudotis telefonu, turi papildomai isjungineti visas programėles, nes per visas susidaro nemažai MB...
                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                  Comment


                    Praktiškai visi argumentai išsakyti. Galiu tik pridurti, kad išmanieji Nokios telefonai labai patvarūs, niekad neužlūžta, o beto ir tvirti. Tiesa, dar vertink pagal ekrano raišką, man bent tai didelis pliusas, kadangi galima įskaityti labai mažas raides.
                    Paskutinis taisė Aleksas666; 2013.01.07, 18:19.
                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                    Comment


                      Kalbant apie Nokia, tai lumia 920 turbūt pirmas rimtas flagmanas, kuris pagal specifikacijas gali lygiuotis į geriausius konkurentų modelius, nes anksčiau, tai ekrano rezoliucija maža, tai mažai atminties, tai silpnas procesorius... Tik kiek girdėjau Nokia susiduria su kita problema, t.y. nesugeba pagaminti reikiamo kiekio ir visur trūksta to lumia 920, plius dar kaikas dėl to užkelia kainą.

                      Lumia 800, turint omeny, kad jo kaina ~700Lt irgi neblogas pasirinkimas, nors ir negaus update į WP8. Beje, turbūt panašiai kainuos ir naujas lumia 620, kurio dar nėra rinkoje, bet greitai turėtų būti ir kuris jau turės WP8, bei aplamai bus geresnių specifikacijų nei lumia 800, tik tiek, kad pats korpusas, medžiagos, surinkimo kokybė nebus tokio pačio lygio kaip lumia 800.
                      Paskutinis taisė Edd; 2013.01.07, 19:29.

                      Comment


                        Lietuvoje Lumia 800, 800/1200LT...
                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                        Comment


                          Pvz., čia 750Lt, kažkur dar mačiau 720Lt. Dabar daug prisisteigusių šaraškino kontorų net neatsimenu koks puslapis, google tavo draugas.

                          Comment


                            Va dėl tokių neaiškių kontorų man nepatinka, jau tokius daiktus stengiuosi pirkti naujus kad būtų garantinis, ir iš patikimų tiekėjų....
                            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                            Comment


                              Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                              Va dėl tokių neaiškių kontorų man nepatinka, jau tokius daiktus stengiuosi pirkti naujus kad būtų garantinis, ir iš patikimų tiekėjų....
                              Skelbimuose gali nusipirkt uz 700Lt nauja su rimtu operatoriu garantija, jei nepatinka mazesnes imones.

                              Comment


                                Aš galvoju įsigyti "ASUS google nexus 7". Gal kas turi ir gali trumpai pakomentuoti jo veikimą, o svarbiausia talpumą į kišenę ar bent į kuprinę, nes tai bene svarbiausias rodiklis man. Ir Gal žinote kur galima tokį įsigyti pigiai, už studentišką biudžetą.
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  Galima "pasivaikščioti" po Motorolos fabriką Teksase, kur gaminami mobilieji telefonai Moto X:
                                  https://www.google.com/maps?cbp=12,1...output=svembed
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Sveiki, nusprendžiau kreiptis tokiu klausimu šioje skiltyje,
                                    nes niekur kitur nepavyko rasti jokios info:

                                    Ieškau programėlės išmaniajam telefonui, su kuria būtų patogu naršyti po miestai.net forumą

                                    buvau išbandęs kelias nemokamas, bet su neiviena iš jų šis forumas neveikė.
                                    per paprastą naršyklę žvalgytis po forumą telefone baisiai nepatogu.
                                    pas mane androidas.
                                    ką naudojate jūs patys, ir ką galite patarti?

                                    Comment


                                      naudoju blackberry tai standartiniam browseryj isjungiau visas reklamas ir beveik visas nujungia tai narsymui labai netrukdo. Androido plansetej irgi tiesiog naudoju firefoxa

                                      Comment


                                        juliaus problema turbūt ne reklamose, o tame, kad forumo template vis dar ne responsive, tai yra mažesniame ekrane atsiranda horizontalus scroll bar.

                                        Comment


                                          O kaip su Tapatalk? SSC veikia. Ar gali veikti miestai.net?

                                          Buvo toks apps'as ForumRunner, bet jis jau pasenęs ir nebeatnaujinamas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X