Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kągi, šiokios tokios windows phone 7 naujienos:
    Pirmas atnaujinimas su copy/paste ir pan. - už kelių savaičių. Sekantis atnaujinimas į kurį įeis multitaskingas, Internet Explorer 9 paremta naršyklė su hardware paspartinimu, papildoma twitter integracija ir t.t. numatomas šiais metais - tikslios datos nepateikė.

    Multitaskingas:


    Wp7 ir kinect:

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Na tai aišku, kad naudojasi, nes jos yra. Prieš 30 metų nebuvo interneto, tai niekas ir nesinaudojo ir visi buvo laimingi. Šiandien yra ir mes visi juo naudojamės. Argi galima sakyti, kad Internetas nereikalingas? Be to, juk absoliuti dauguma žmonių tikrai neišnaudoja didelės dalies Interneto galimybių, o tik naršo naujienas ir tikrina email'ą užuot siuntęsi filmus, muziką ir šiaip panaudoję platesnes galimybes. Nematau esminio skirtumo tarp smartphonų ir Interneto. Tiesiog naudingas daiktas.
      Bet kodėl tą internetą reikia visada turėti po ranka? Ar tikrai patogu naršyti per tą mažą ekraną? Mane pvz. užknisa net trumpą SMS'ą parašyti mob. telefonu Čia kaip ir su tais netbookas, jie tiesiog fiziškai žmogui nepritaikyti.

      Comment


        Man internetas mobiliake butinas... ir visai ne tam kad naršyti...
        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

        Comment


          Parašė andyour Rodyti pranešimą
          Bet kodėl tą internetą reikia visada turėti po ranka? Ar tikrai patogu naršyti per tą mažą ekraną? Mane pvz. užknisa net trumpą SMS'ą parašyti mob. telefonu Čia kaip ir su tais netbookas, jie tiesiog fiziškai žmogui nepritaikyti.
          Sunku atsakyti, kodėl reikia. Kodėl išvis reikia mobiliųjų telefonų, arba, kodėl reikia Interneto namie? Bent savo situacijoje jaučiu poreikį visada po ranka turėti priėjimą prie Interneto, dėl ko galiu bet kada pasitikrinti, kas parašyta man įdomiose forumo temose, turėti Wikipediją, pasitikrinti valiutų kursus, perskaityti ekonomikos ir politikos naujienas traukinyje, naudotis Google Maps, kai ko nors ieškau, skaityti email'ą ir t.t. Net nekalbu apie patogumą keliaujant, kai reikia išsiknisti visokius skrydžių bilietų patvirtinimo numerius (arba visus 10 jų, kai rimčiau keliauji). Žodžiu, daug tų priežasčių, nors kiekvienam jos gali būti vis kitokios. O kai jau prie to pripranti, atprasti pasidaro labai sunku arba neįmanoma.

          Dėl ekrano, aišku, ne taip patpgu, kaip su normaliu monitorium ar net tablet'u, bet su 800x480 ir kokių 4" ekranu (maniškis šiuo metu 3,7" ir per daug nesiskundžiu) galima visai pakenčiamai naršyti normalaus formato Interneto puslapius ir matyti jų turinį bei tekstą. Nors patogumas ribotas, bet visgi gali jį nešiotis su savimi, kad ir kur bebūtum.

          Apskritai, tai aktualu žmonėms, kurie patys yra pakankamai mobilųs, kasdien kur nors keliauja (ypač viešuoju transportu), lankosi mokymosi įstaiose ir t.t. Žodžiu, kai būna situacijose, kai naudotis normaliu kompiuteriu nėra galimybės. Tokiems, kurių gyvenimas sudėliotas taip, kad jie visąlaik turi priėjimą prie PC, o likusį laiką vairuoja mašiną iš darbo ir į darbą, tai, be abejo, smartphono funkcijos yra mažiau reikalingos.
          Paskutinis taisė John; 2011.02.15, 01:05.

          Comment


            Dabar per ekonomiką 3,5 colio ekrane ieškau visko apie vekselius ir naršau forume. Tobula!

            Comment


              Kažkada sakė kam internetas namie reikalingas? O dabar be jo jau sunku , priklausomybė. Aš jau telefone nuo interneto priklausomas, jau gal 2-4 metus. Kiti dar seniau sakydavo kas čia per nesamonė, bet kuo toliau tuo labiau visi naudoja. Dar po keletos metų, atrodys kad visada ir buvo internetas telefone.

              Comment


                Man atrodo kad po kelių metų vien internetas tik ir liks mobiliakuose. Jau dabar dažnai skambinu per Skype, ar Viber apps'us... nemokamai į užsienį. SMS'ai jau seniai neberašomi, nes yra e-mail, tas pats Skype ir Viber.
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  /\
                  Be jokios abejonės, kad laikui bėgant telefonas taps tik mobiliu duomenų perdavimo įrenginiu, kuriam dabar įprastas telefoninis ryšys pagrįstas skambučių ir žinučių siuntimo technologijomis bus visiškai nebereikalingas. O ta ateitis neturėtų būti toli, nes jau dabar yra viskas, kad tai būtų galima būti nors ir dabar pat. Tereikia pakeisti įpročius.

                  Comment


                    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                    /\
                    Be jokios abejonės, kad laikui bėgant telefonas taps tik mobiliu duomenų perdavimo įrenginiu, kuriam dabar įprastas telefoninis ryšys pagrįstas skambučių ir žinučių siuntimo technologijomis bus visiškai nebereikalingas. O ta ateitis neturėtų būti toli, nes jau dabar yra viskas, kad tai būtų galima būti nors ir dabar pat. Tereikia pakeisti įpročius.
                    Aš SMS jau pakeičiau Google talk servisu, kuris veikia android backgrounde. Patogumas yra tas, kad jei esi prie PC tai atrašai su klaviatūra normalia, jei neesi, telefone gauni kaip "SMS". Skype irgi laikyčiau įjungtą, bet reikia kad pradėtų dėti geresnes batarkes. Duomenų 1gb/mėn iš tele2 užtenka, o kitur wifi yra. Jau beveik aš iš telefono padaręs tik duomenų perdavimo įrenginį. Dar mėgstu per windows remote į namų PC pasijungti, ir per ten valdyti ką reikia.

                    Comment


                      Vis dėl to pasilikau su Apple ir nusipirkau iPhone 4. Patenkinta viskuo, išskyrus baterija
                      Domėjausi Android'ais, tai dauguma jų turėtojų skundėsi, kad po šiek tiek laiko telefonai labai sulėtėja, tą patį kalbėjo ir Galaxy tab turėtojai .

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Vis dėl to pasilikau su Apple ir nusipirkau iPhone 4. Patenkinta viskuo, išskyrus baterija
                        Domėjausi Android'ais, tai dauguma jų turėtojų skundėsi, kad po šiek tiek laiko telefonai labai sulėtėja, tą patį kalbėjo ir Galaxy tab turėtojai .
                        Nepastebėjau kad su laiku lėtėtų kas nors. Nebent servisų prileidi visokiausių, bet gi gali išsiinstaliuoti. Aišku ifaun 4 irgi nėra blogai.
                        Draugas turėjo ifaun 3g (gal su 4g reiktų lygint), tai užsikniso su jo lėtumu. Dabar turi Nexus S, tai sako skraido viskas.

                        Comment


                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                          Vis dėl to pasilikau su Apple ir nusipirkau iPhone 4. Patenkinta viskuo, išskyrus baterija
                          Domėjausi Android'ais, tai dauguma jų turėtojų skundėsi, kad po šiek tiek laiko telefonai labai sulėtėja, tą patį kalbėjo ir Galaxy tab turėtojai .
                          a ko baterija uzkliuvo? man po 3g iphono ketvirtas dvigubai ilgiau istempia
                          *censored*

                          Comment


                            Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                            Nepastebėjau kad su laiku lėtėtų kas nors. Nebent servisų prileidi visokiausių, bet gi gali išsiinstaliuoti. Aišku ifaun 4 irgi nėra blogai.
                            Draugas turėjo ifaun 3g (gal su 4g reiktų lygint), tai užsikniso su jo lėtumu. Dabar turi Nexus S, tai sako skraido viskas.
                            Gal dar priklauso nuo kompanijos kuri hardware kuria, nes labiausiai nepatenkinti androidais yra samsungų turėtojai .
                            Aš turėjau iPhone 3G prieš tai, po iOS 4 pasirodymo telefonas labai sulėtėjo. Atidaviau tą telefoną mamai, bet prieš tai downgrade'inau į iOS 3.1.3, tai veikia daug greičiau.

                            Comment


                              Parašė PukiS Rodyti pranešimą
                              a ko baterija uzkliuvo? man po 3g iphono ketvirtas dvigubai ilgiau istempia
                              Aš dažnai naudojuosi internetu telefone plius daug susirašinėju

                              Comment


                                as lyginu su tokiu pat naudojimu - meilai, skambuciai, webas, daug dabo reikalais kalbu. 3g kraudavau kas vakara, 4ta - kas antra. bet tiketis is smartphono kad laikys kaip monochromines nokijos po savaite - sakyciau naivu.
                                *censored*

                                Comment


                                  Gal kas esat twitter naudotojas? Klausimas - ar galima kazka "sekti", bet kad tau rodytu tik zinutes, kurias jis raso visiems, o ne kazkam konkreciai vienam atsako. Na tarkim as noriu sekti Petra ir jei Petras raso "siandien grazi diena" as ta zinute noriu gauti, o jei Petras raso kazka Jonui "@Jonas ka veiki?" - sitos as nenoriu gauti. Ar imanomas toks dalykas ten?

                                  Comment


                                    Ženklu @ žymimas personos paminėjimas ir tai yra viešo susirašinėjimo dalis, panašiai kaip ir hash (#) tag'as. Asmeniniam bendravimui yra skirtos "Direct messages". Tad to išvengti nelabai yra kaip, nebent kažkokia specifinė programinė įranga, naudojanti twitter api su tokio filtravimo galimybe.
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      Labai prastai. Mano situacija - noriu sekti keleta kompaniju, kurios kartais ismeta man reikiama informacija/pasiulymus. Tik beda, kad jos atlieka ir supporta atsakinedami i asmeninius klausimus. Tad mazdaug buna 3 zinutes i savaite bendros (su man reikiama info) ir koks 200 per savaite, kur tiesiog atsakymai i kitu tviteristu klausimus. Tad buciau uzbombarduotas man nereikalingu srautu del 1% man reikiamu pranesimu. Neapgalvota truputi.

                                      Comment


                                        Paieškok klientų, kurie leidžia nustatyti filtravimo sąlygas. Pvz. bent jau desktop klientas "TweetDeck" lyg ir turi toki galimybę.

                                        Comment


                                          Parašė PukiS Rodyti pranešimą
                                          as lyginu su tokiu pat naudojimu - meilai, skambuciai, webas, daug dabo reikalais kalbu. 3g kraudavau kas vakara, 4ta - kas antra. bet tiketis is smartphono kad laikys kaip monochromines nokijos po savaite - sakyciau naivu.
                                          Gerai laiko tada, aš kraunu kiekvieną vakarą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X