Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Nepaminėjai OS. Asmeniškai nenaudoju antivirusinės telefone ir nieko negaliu patarti, tačiau skenuoti telefono pvz., SD kortelės atmintį galima, kaip ir įprastos USB atmintinės.
    Operacinė sistema 'Android'. Kad skenuoti galima kompiuterio antivirusine programa - puiku. Tuomet nematau būtinybės turėti programėlės telefone. Ačiū.

    Comment


      Puiku, tuomet klausimą turiu aš. Turiu Huawei U8120 modeliuką (Lietuvos rinkai neseniai pristatytą kaip Vodafone 845) su Android 2.1 (Eclair). Jo pajėgumas iš esmės prilygsta HTC Wildfire (kuris neseniai pagaliau atsidūrė pas žmogų, kuriam jį ir pirkau), kuris jau turi 2.2 versiją.

      Noriu paklausti, kaip į šį telefoną įkelti 2.2 versiją? Radau kažkokius failus, tačiau nelabai gaudausi jų tvarkyme, kad ir kiek įvairių operacijų esu atlikęs. Visgi, galima daug ką ir sugadinti.

      Comment


        Parašė Magician Rodyti pranešimą
        Puiku, tuomet klausimą turiu aš. Turiu Huawei U8120 modeliuką (Lietuvos rinkai neseniai pristatytą kaip Vodafone 845) su Android 2.1 (Eclair). Jo pajėgumas iš esmės prilygsta HTC Wildfire (kuris neseniai pagaliau atsidūrė pas žmogų, kuriam jį ir pirkau), kuris jau turi 2.2 versiją.

        Noriu paklausti, kaip į šį telefoną įkelti 2.2 versiją? Radau kažkokius failus, tačiau nelabai gaudausi jų tvarkyme, kad ir kiek įvairių operacijų esu atlikęs. Visgi, galima daug ką ir sugadinti.
        Pats neturiu, pasibandyk www.androidmanija.lt forume paklausinėti, dar pažiūrėk XDA ir modaco forumus, gal ten kas nors bus.

        Comment


          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
          Operacinė sistema 'Android'. Kad skenuoti galima kompiuterio antivirusine programa - puiku. Tuomet nematau būtinybės turėti programėlės telefone. Ačiū.
          Šiaip telefono su Android OS "išorinės" atminties skenavimas antivirusine prijungus prie tarkim kompiuterio su Windows OS nuo telefone plintančių virusų gali ir visai neapsaugoti. Aš nenaudoju todėl, kad beveik visos programos mano telefone yra iš marketo, kuriame vistiek yra šioks toks saugumo lygis (tikiuosi ), o ir virusų androidui gal vistik ne tiek daug.

          Comment


            Parašė Magician Rodyti pranešimą
            Puiku, tuomet klausimą turiu aš. Turiu Huawei U8120 modeliuką (Lietuvos rinkai neseniai pristatytą kaip Vodafone 845) su Android 2.1 (Eclair). Jo pajėgumas iš esmės prilygsta HTC Wildfire (kuris neseniai pagaliau atsidūrė pas žmogų, kuriam jį ir pirkau), kuris jau turi 2.2 versiją.

            Noriu paklausti, kaip į šį telefoną įkelti 2.2 versiją? Radau kažkokius failus, tačiau nelabai gaudausi jų tvarkyme, kad ir kiek įvairių operacijų esu atlikęs. Visgi, galima daug ką ir sugadinti.
            Pabandyk paieškoti čia:
            http://forum.xda-developers.com/

            Man pavyko rasti tik ROM su senesne android versija, bet gal yra ir 2.2

            Comment


              Oficialiai pristatytas nexus s, daugiau informacijos cia:
              www.google.com/nexus

              Vistik procesorius ne dual-core, bet siaip atrodo visai neblogai. Viena aisku, kad samsung gamina geresnius telefonus, nei HTC.

              Comment


                /\
                Gan išsami apžvalga: http://techcrunch.com/2010/12/06/google-nexus-s-review/
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  Sveiki,

                  Jau kuris laikas laužau galvą ką pasirinkti, Nokia E72 ar HTC Desire?
                  Iš esmės tai klausimas kas geriau/praktiškiau touchscreen'as ar qwerty klaviatūra. Šiaip lyg ir logiškai atrodytų, kad pilna klaviatūra patogiau, bet žiūrint į tuos mikro klavišiukus ganėtinai keistas vaizdelis. Naršymui aišku didesnis ekranas privalumas, bet tarkim parašyt kelių sakinių e-mail'ą ar žinutę į forumą yra vienodai patogu ar ne? Niekad nesinaudojau nei vienu iš variantų, tad išankstinės jokios nuostatos nėra, pripratęs tik prie senų gerų telefono klaviatūrų ir wap prisijungimo prie interneto

                  Tačiau keliaujant ir šiaip vis pritrūksta bevielio interneto prisijungimo galimybės.
                  Autoturistai

                  Comment


                    Parašė Kadafis Rodyti pranešimą
                    Sveiki,

                    Jau kuris laikas laužau galvą ką pasirinkti, Nokia E72 ar HTC Desire?
                    Iš esmės tai klausimas kas geriau/praktiškiau touchscreen'as ar qwerty klaviatūra. Šiaip lyg ir logiškai atrodytų, kad pilna klaviatūra patogiau, bet žiūrint į tuos mikro klavišiukus ganėtinai keistas vaizdelis. Naršymui aišku didesnis ekranas privalumas, bet tarkim parašyt kelių sakinių e-mail'ą ar žinutę į forumą yra vienodai patogu ar ne? Niekad nesinaudojau nei vienu iš variantų, tad išankstinės jokios nuostatos nėra, pripratęs tik prie senų gerų telefono klaviatūrų ir wap prisijungimo prie interneto

                    Tačiau keliaujant ir šiaip vis pritrūksta bevielio interneto prisijungimo galimybės.
                    Aš imčiau Desire, pats turiu. Vien dėl ekrano ir touch. Rašyti labai netrukdo, svarbiausia kad turėtum mobilaus interneto.

                    Comment


                      Įpratus su abiem greitis beveik analogiškas. Imčiau HTC.

                      Comment


                        Prieš porą dienų į savo nurootintą HTC Desire įsimečiau Gingerbread 2.3 (Oxygen). Panašu, kad viskas veikia be jokių bugų (bent jau aš nepastebėjau) ir ženkliai pagerėjo baterijos gyvavimas (prieš tai kelis mėnesius naudojau standartinį nenurootintą Froyo 2.2 su HTC Sense). Oxygen rom'as labai minimalistinis ir "švarus", taigi kokių nors nesklandumų tikriausiai ir negali kilti. Žodžiu, manau jau atėjo laikas, kai verta pereiti prie 2.3 tiems, kas turi Desire


                        snap20110207_024952 by jo.sau, on Flickr


                        snap20110207_025124 by jo.sau, on Flickr

                        Comment


                          HTC HD2 irgi jau senokai yra Gingerbread 2.3, tik niekaip neprisiruošiu išbandyti. Dabar kurį laiką naudoju windows phone 7 OS, bet yra galimybė turėti dvi OS vienu metu. Reikės pabandyti susimesti wp7 ir gingerbread 2.3.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Prieš porą dienų į savo nurootintą HTC Desire įsimečiau Gingerbread 2.3 (Oxygen). Panašu, kad viskas veikia be jokių bugų (bent jau aš nepastebėjau) ir ženkliai pagerėjo baterijos gyvavimas (prieš tai kelis mėnesius naudojau standartinį nenurootintą Froyo 2.2 su HTC Sense). Oxygen rom'as labai minimalistinis ir "švarus", taigi kokių nors nesklandumų tikriausiai ir negali kilti. Žodžiu, manau jau atėjo laikas, kai verta pereiti prie 2.3 tiems, kas turi Desire

                            Atvaizdas

                            snap20110207_024952 by jo.sau, on Flickr

                            Atvaizdas

                            snap20110207_025124 by jo.sau, on Flickr
                            Aš vis iš 2.2 AuraxTsense vis neprisiruošiu pereiti. Na jei sakai verta, manau prisiversiu persirašyti . Kokį radio naudoji?

                            Comment


                              Beje, kalbant apie mobilius įrenginius, šiais metais bus turbūt daugiau įdomių naujienų, nei bet kada iki šiol. Visų pirma, pamatysim ką gero sumąstys Nokia. Išleis meego, ar pereis prie android/wp7? Ar ir tas, ir tas? HP pristatys pirmus įrenginius su webOS (įskaitant ir tabletus). Panašu, kad net smartphone srityje atsilikęs RIM pristatys (-ė) dėmėsio vertą tabletą. Nekalbu jau apie daugybę androidinių tabletų.
                              Kalbant apie smulkesnes naujienas, sklinda kalbos, kad specialiai Johnui HTC išleis HTC Desire 2.
                              Panašu, kad beveik visi hi-end telefonai šiais metais bus su dviejų branduolių procesoriais, didesne ekrano rezoliucija, nei iki šiol ir t.t. Tik aš kartais abejoju, ar to iš tiesų reikia. Suprantu, kai kelių branduolių procesoriai dedami į tabletus, bet į telefonus...
                              Beje, M$, kaip visada yra užmigę tabletų srityje, tačiau sklinda kalbos, kad Windows 8 bus ta OS, kuri padoriai veiks tiek ant normalių PC, tiek ir ant tabletų, ir turės kelis skirtingus interfeisus pvz. PC su dideliu monitorium ir pelyte - vienas, o tabletui - kitas, pritaikytas lietimui, bei ekrano dydžiui. Turėtų būti gan įspūdinga, ar bent nustebinti, kad ir iš nelabai teigiamos pusės. Ne veltui Ballmeris sako, kad Windows 8 bus rizikingiausias Microsoft žingsnis, per visą kompanijos istoriją. Tačiau visa tai pamatysim parduodamuose įrenginiuose turbūt tik 2012 metais.

                              Comment


                                Tegu tik rizikuoja! Manau, kad reikia padaryti sąsają draugišką vartotojui, ir pasistengti visko neperkrauti - ir bent jau baisiai nudegti nebus rizikos.

                                Tarp kitko, pas mane dabar 2.2.1 Froyo, gamyklinis. Gingerbreadas jau galimas. Man įdomu, ar labai didelė galimybė, kad kažkas atsitiks telefonui, arba kad smarkiai nukentės baterija, dar kas nors? Kol kas galvoju laukti iki gamyklinio atnaujinimo (LG dirba gana greitai), bet galima ir pamėginti...

                                Comment


                                  Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                  Aš vis iš 2.2 AuraxTsense vis neprisiruošiu pereiti. Na jei sakai verta, manau prisiversiu persirašyti . Kokį radio naudoji?
                                  Na radio juk matosi mano įkeltame screenshot'e
                                  O radio pats nekeičiau t.y., koks buvo su standartiniu 2.2, tokį ir palikau. Šiaip, rom'o kūrėjas XDA forume "rekomenduoja" kitokį, bet nekilo problemų ir su šiuo, tai nekeičiau. Anksčiau yra pasitaikę, kad įsimetęs naujausią "rekomenduojamą" radio, apturėjau problemų su GPS gaudymu.

                                  Šiaip turbūt nėra daug skirtumų nuo standartinio Froyo 2.2 (t.y. be sense), bet pagerinta copy/paste funkcija ir meniu spalva daug kur iš baltos/šviesiai pilkos pakeista į juodą/tamsią (labiau taupoma baterija, ypač su amoled ekranais).

                                  Comment


                                    Nokia pasirašė sutartį su MS ir lieka tik hardware gamintoja - kaip HTC, Samsung ir visi kiti. Ką gi, baigiasi Nokia era... Default search engine bus bing:

                                    http://www.engadget.com/2011/02/11/n...ndows-phone-b/
                                    “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

                                    Comment


                                      Bet MS? Nokia išsikasė sau kapą, man atrodo.

                                      Comment


                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Bet MS? Nokia išsikasė sau kapą, man atrodo.
                                        "Pirmasis "iPhone“ pasirodė 2007-aisiais ir mes iki šiol neturime lygiaverčio produkto,"- vakar teigė “Nokia” generalinis direktorius Stephen Elop.
                                        iLietuva
                                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                        Comment


                                          Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                          "Pirmasis "iPhone“ pasirodė 2007-aisiais ir mes iki šiol neturime lygiaverčio produkto,"- vakar teigė “Nokia” generalinis direktorius Stephen Elop.
                                          iLietuva
                                          Ir su Windows phone dar ilgaaaaaaai neturės

                                          Comment

                                          Working...
                                          X