Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip liūdna

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Va čia 100 proc.: https://www.youtube.com/watch?v=1NJRxTGN8ss

    Comment


      Parašė rat
      Kuriam Lietuvos kunigėliui ir/arba politikui ašai galėtai paaukotai savo eurus, kad tieji perduotų juos vargšams Prancūzijos beigi Paryžiaus gyventojams, katrie neišgali savo katedros atremontuoti?
      Ir pinigeliu atmojuot ir uz rankutes palaikyt

      Comment


        Grumpy Cat mirė

        Kitą kartą žmonių ne taip gaila, kaip gyvūnėlio. Tik 7 metai, dar galėjo tiek pat gyventi.
        Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.05.17, 16:59.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Aš neesu super duper nacionalistas (prijaučiu Vydūno filosofijai), toli gražu nesu: Tommy Robinson, Nigel Farange, Gražulio ar Murzos gerbėjas, bet ar tai normalu?! Jog policija palydi agresyviai nusiteikusią grupuotę iki oponentų politinės kompanijos vietos, ir leidžia jiems užpulti žmones, kurie yra susirinkę ten. Man taip primena vakarietišką kontroliuojamą demokratiją. Marginalų tolesnis marginalizavimas niekada nepadeda: Brexit, Trump, Le Pen (galios augimas), Brazilijos prezidento rinkimai... Kairė per toli nuėjo, o dabar per vėlu pripažinti savo klaidas, juolab kad švytuoklė per toli pasistūmėjusi į radikaliąją pusę. Apie viešąjį bendrą diskursą, debatus tarp skirtingų politinių jėgų - galime užmiršti, nes socialinį diskursą kuria socialiniai tinklai ir fragmentuota, ideologiškai poliarizuota medija.
          Paskutinis taisė RokasLT; 2019.05.21, 13:09.

          Comment


            Beširdžiai!

            https://m.facebook.com/groups/642525...6388240108154o

            Sveiki, vakar vakare Vilniaus savivaldybės svetainėje https://atviras.vilnius.lt/informaci...imai?county=22 pamačiau, kad Savivaldybė Kęstučio g. 32 (Latvių/Kęstučio g. kampas) valstybinėje žemėje išdavė leidimą statyti administracinį pastatą ir kirsti tam trukdančius 6 VERTINGUS medžius (vietoje jie pažymėti ‘‘X‘‘) . Kitoje Latvių g. pusėje taip pat genėjimui (tašku) pažymėtas brandus medis. Bet kuris kvalifikuotas arboristais pasakytų, jog tokio medžio laja ir taip jau yra pavojingai sukelta į viršų, didesnis genėjimas šiam medžiui bus ne tik jį alinantis stresas, bet ir ilgainiui gali sukelti grėsmę pėstiesiems, nes elementariai praras pusiausvyrą. Prašau vietinių žvėryniečių ar pro šalį keliaujančių – gal galėtumėte juos nufotografuoti ir nusiųsti skundus šiais adresais: Vilniaus savivaldybei savivaldybe@vilnius.lt, Aplinkos ministerijai info@am.lt, Rekomendacinio pobūdžio Želdynų komisijai, bandančiai kontroliuoti Savivaldybės veiksmus dainius.labeckis@gmail.com ). Pati nelabai turiu galimybės tai padaryti.
            Labai prašau, pridėkite nuotraukas, aiškiai argumentuokite, reikalaukite kuo greičiau stabdyti leidimą kirsti senus vertingus medžius, reikalaukite atsakymo. Rašydami Aplinkos ministerijai galite pridėti ir tai, kad Savivaldybė į gyventojų skundus neatsižvelgia ir neatsakinėja į laiškus. Formaliai, institucijos į skundus/prašymus turi atsakyti per 21 darbo dieną, bet neretai atsitinka taip, kad į juos nėra atsakoma iš viso ar atsirašinėjama. Todėl prašau kantrybės, ir neatsakius ar atsakius atsirašant, reikalaukite informacijos ir rašykite dar kartą. Institucijos privalo atsižvelgi į viešąjį interesą, tie žmonės, sėdintis aukštai dangoraižiuose, važinėdami savo prabangiomis mašinomis nesuvokia, kad turi būti ir yra atskaitingi tiems, už kurių sumokėtus mokesčius dirba.
            Manau, kad visuomenei reikia mobilizuotis, ypač dabar, kai pamažu aiškėja ir viešėja, kokia galimai korumpuota ir nekvalifikuota yra želdynų, paskirų želdinių politika ir priežiūra Vilniuje, ja susirūpinta jau aukščiausiu lygmeniu (kas nežino, Aplinkos ministerija jau pastebėjo ką mėginama padaryti su Sapiegų parku Antakalnyje).
            Aviate, navigate, communicate

            Comment


              Stage 3 - final stage of independent creators slaughter.
              Paskutinis taisė RokasLT; 2019.06.09, 19:48.

              Comment


                Rusiškas actas visiškai pažeidė likusias smegenėles.

                Comment


                  Girtas kelyje įkliuvęs Raimondas Bingelis išgirdo nuosprendį https://www.lrytas.lt/zmones/veidai-...endi-11258690/
                  įpūtė net 3,25 promiles.

                  Lietuviško humoro legendų šou Palangoje: bilietai nuo 20 eurų, pokštai kaip prieš 20 metų https://www.15min.lt/vardai/naujiena...u-1050-1179600
                  Tiesa, vienintelis Raimondas Bingelis nors kiek savo programą pasistengė pritempti prie aktualijų, pradėjęs pasirodymą kalba apie premjerą Skvernelį ir planus įvesti automobilių mokesčius.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                  Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                    Girtas kelyje įkliuvęs Raimondas Bingelis išgirdo nuosprendį https://www.lrytas.lt/zmones/veidai-...endi-11258690/
                    įpūtė net 3,25 promiles.

                    Lietuviško humoro legendų šou Palangoje: bilietai nuo 20 eurų, pokštai kaip prieš 20 metų https://www.15min.lt/vardai/naujiena...u-1050-1179600
                    Tiesa, vienintelis Raimondas Bingelis nors kiek savo programą pasistengė pritempti prie aktualijų, pradėjęs pasirodymą kalba apie premjerą Skvernelį ir planus įvesti automobilių mokesčius.
                    Zavaliauskas dar juokina tautą? Nuo vaikystės apie jį nieko negirdėjau Aišku, jeigu yra paklausa, tai bus ir pasiūla, bet man tai čia yra pati blogiausia humoro rūšis. Lygiai taip pat, kaip Dviračio Žinios (su visa pagarba ignalinskam zemliokui a. a. V Šerėnui - nelabai man patiko jų humoras), visokie agitbrigadų šou, ir dar Valinsko bajeriai per tuos visus jau turbūt pamirštus "Kelius į žvaigždes"...

                    Čia turėtų būti liūdna, bet skaitydamas tą antrą straipsnį kažkodėl juokiausi Bet ne dėl Zavaliausko firminių bajerių...
                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.07.29, 00:07.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Iš kur šiais laikais atsirado tiek gimdytojų namie, neskiepytojų, dar kažkokios dulos (kas per pavadinimas) tipo "pribuvėjos" ir t. t.? Va, jau pagimdė viena namie... Gaila vaiko. Ligoninėje jis bent jau būtų buvęs po priežiūra, su visomis priemonėmis ir aparatūra. Net jeigu vis tiek nebūtų išgyvenęs - bent jau būtų aišku, kad padaryta viskas, kas įmanoma. Įdomu, ar už tokius dalykus, kaip rizikingi gimdymai ar neskiepijimai yra kokia atsakomybė?
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        O už paskiepyto vaiko susirgimą 2 tipo diabetu kam nors yra kokia atsakomybė? Ne. Tai tegul tėvai patys sprendžia rizikuoti ar ne.

                        Comment


                          Parašė Evier Rodyti pranešimą
                          O už paskiepyto vaiko susirgimą 2 tipo diabetu kam nors yra kokia atsakomybė? Ne. Tai tegul tėvai patys sprendžia rizikuoti ar ne.
                          90-aisiais, kai aš augau, kad ir kokie tada buvo bardako ir chaoso laikai - bet absoliučiai visi vaikai buvo skiepijami. Nežinau nė vieno bendraamžio, susirgusio diabetu ar gavusio autizmą (kuriuo mėgsta gąsdinti antivaxeriai). Iš viso, ar autizmu įmanoma "susirgti"? Jis gi įgimtas?
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                            90-aisiais, kai aš augau, kad ir kokie tada buvo bardako ir chaoso laikai - bet absoliučiai visi vaikai buvo skiepijami. Nežinau nė vieno bendraamžio, susirgusio diabetu ar gavusio autizmą (kuriuo mėgsta gąsdinti antivaxeriai). Iš viso, ar autizmu įmanoma "susirgti"? Jis gi įgimtas?
                            O aš žinau - tarp mano artimiausių žmonių. Dėl to nedrįstu ir net neturiu teisės teisti jų požiūrio. Žmonės su tokiom patirtim turi teisę pasirinkti skiepyti savo vaikus ar ne. Dėl autizmo neturiu žinių, nežinau ar tai tik įgimta liga, bet dėl diabeto esu tikras.

                            Comment


                              Parašė Evier Rodyti pranešimą

                              O aš žinau - tarp mano artimiausių žmonių. Dėl to nedrįstu ir net neturiu teisės teisti jų požiūrio. Žmonės su tokiom patirtim turi teisę pasirinkti skiepyti savo vaikus ar ne. Dėl autizmo neturiu žinių, nežinau ar tai tik įgimta liga, bet dėl diabeto esu tikras.
                              O kaip dėl nano čipu, kuriuos CŽV implantuoja į smegenus su skiepais? Sako, taip jie gali skaityti mintis ir kontroliuoti žmones. Yra mokslininkų yrodimai internetuose.
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                O aš žinau - tarp mano artimiausių žmonių. Dėl to nedrįstu ir net neturiu teisės teisti jų požiūrio. Žmonės su tokiom patirtim turi teisę pasirinkti skiepyti savo vaikus ar ne. Dėl autizmo neturiu žinių, nežinau ar tai tik įgimta liga, bet dėl diabeto esu tikras.
                                Ar 100% patvirtinta, kad nuo skiepo?

                                Comment


                                  90-aisiais, kai aš augau, kad ir kokie tada buvo bardako ir chaoso laikai - bet absoliučiai visi vaikai buvo skiepijami.
                                  Tada buvo keletas skiepų nuo pagrindinių ligų. Pažiūrėk šiuo metu JAV rekomenduojamų vakcinų sąrašiuką (kai kur reikia ne vienos pakartotinės dozės) ir pagalvok, ar norėtum susileisti visas 15. Pas mus medicinos verslas pažengęs mažiau, tai rekomenduojama apie 10 vakcinų. Tačiau panorėjus ir susimokėjus (valstybė nefinansuoja) galima susileisti visas, kokios tik yra.

                                  Recommended Child and Adolescent Immunization Schedule for ages 18 years or younger, United States, 2019

                                  https://www.cdc.gov/vaccines/schedul...dolescent.html

                                  Ar 100% patvirtinta, kad nuo skiepo?
                                  Įrodyti ir susieti su skiepu šansų nėra daug.

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Ar 100% patvirtinta, kad nuo skiepo?
                                    Oficialiai - aišku ne, niekas to ir nedarytų. Bet atlikti visi įmanomi tyrimai ir vienintelė galima priežastis - skiepai. Neoficialiai keli gydytojai tai pripažino. Galų gale vaikas susirgo tiesiog per naktį, praėjus dabar neatsimenu tiksliai kiek, gal 2 savaitėm.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                      O kaip dėl nano čipu, kuriuos CŽV implantuoja į smegenus su skiepais? Sako, taip jie gali skaityti mintis ir kontroliuoti žmones. Yra mokslininkų yrodimai internetuose.
                                      Apie šitas blevyzgas aš diskutuot nenoriu. Šnekam apie normalius žmones kurie vengia skiepų dėl normalių priežasčių.

                                      Comment


                                        Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                        Oficialiai - aišku ne, niekas to ir nedarytų. Bet atlikti visi įmanomi tyrimai ir vienintelė galima priežastis - skiepai. Neoficialiai keli gydytojai tai pripažino. Galų gale vaikas susirgo tiesiog per naktį, praėjus dabar neatsimenu tiksliai kiek, gal 2 savaitėm.
                                        Kodėl nedarytų? Sąmokslas? Neretai ligos tiesiog atsiranda. Nebūtų skiepo kažkada daryto - būtų kaltas kaimynų robotinis siurblys ar dar kas.

                                        Comment


                                          Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                          Apie šitas blevyzgas aš diskutuot nenoriu. Šnekam apie normalius žmones kurie vengia skiepų dėl normalių priežasčių.
                                          Tai apie normalius žmones ar kurie vengia skiepų. Vien elementarus dalykas, kad net jei skiepas 1 iš 1 000 000 sukeltų diabetą, tai būtų geriau nei 1 iš 1 000 numirt nuo tos ligos. Čia kaip operuotis apendicitą. Viena iš melejono operacijų baigiasi mirtimi dėl vienos ar kitos priežasties. Bet dėl to nesako, kad geriau nesioperuot apendicito

                                          Comment

                                          Working...
                                          X