Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo internetas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    na tikriausiai

    Comment


      Parašė ArTuRAs Rodyti pranešimą
      Kiek moki uz interneto paslaugas?
      50lt menesiui
      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

      Comment


        keen, o koks tiekejas?

        Comment


          as moku 50lt ;]]]]
          :geria: Už Lietuvą!!

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Liutass ne KIS'ą naudoji?
            ne

            Comment


              Parašė keen Rodyti pranešimą
              Stai kaip atrodo 100mb/s is namu...




              gal tu studentu miestelyje kokiam gyveni?
              Nes dabartiniu metu pvz. KTU barakuose internetas tai zveriskas, ten niekas nebematuoja greiciu, kadangi nera tikslo.

              Comment


                Ka parode mano interneto matuoklis... deja ne namie, o bibliotekoje

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Ka parode mano interneto matuoklis... deja ne namie, o bibliotekoje

                  Comment


                    30 moku. Bet tai niekaip nesuprantu, kam to šūstro greičio? nebent filmams, muzikoms, ar pan. Bet kadangi somis be jų gyvena, tai..

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Ka parode mano interneto matuoklis... deja ne namie, o bibliotekoje

                      Visai tikėtina, kad pakliuvai į vietinį tinklą (LAN), pasirinkdamas Londono "piramidę", nes tos piramidės reiškia serverį, į kurį ir iš kurio bus gaunami ir siunčiami duomenys palyginimui
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Moku 40 litų už ketvirtį metų.

                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                        Comment


                          Stai ka parode toks pats testas mano namuose...
                          Paskutinis taisė John; 2008.02.11, 17:33.

                          Comment


                            Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                            Moku 40 litų už ketvirtį metų.

                            Neblogai, o kiek su Vilniaus ar to paties Londono serveriais?
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              /\ naglai bet tai čia irgi gal tik tarp ktu toks greitis?

                              Comment


                                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                Visai tikėtina, kad pakliuvai į vietinį tinklą (LAN), pasirinkdamas Londono "piramidę", nes tos piramidės reiškia serverį, į kurį ir iš kurio bus gaunami ir siunčiami duomenys palyginimui
                                Na taip, serveris yra Londone, taciau tikrai ne mano universitete ir tikrai ne LAN dalis

                                Aisku, testuojant su serveriais is kitu saliu rezultatai, ko gero, butu kur kas kuklesni.

                                Comment




                                  50 Lt į mėnesį

                                  Comment




                                    40 lt
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment


                                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                      Neblogai, o kiek su Vilniaus ar to paties Londono serveriais?
                                      Va su Londono



                                      O va su Vilnium

                                      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                      Comment


                                        Keista, taciau man i Tokiju internetas greitesnis nei i Vilniu D
                                        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                        Comment


                                          35 litai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X