Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo internetas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Berods, didžiausias download speed.





    Paskutinis taisė yeah#7; 2010.03.03, 22:20.
    Proud to be lithuanian.

    Comment






      49,99
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Apie kokius 30Mb/s downloado greičius čia kol kas niekas net nėra girdėjęs, jau nekalbant apie upload'ą. BT neseniai pradėjo reklamuoti savo būsimą 40Mb/s super nerealų optinį internetą, kuris kol kas tėra vystymo pradžioje. Virgin Broadband (t.y. maniškis) Londone reklamuoja savo 10Mb/s (aišku, apie upload'o greitį neužsimena ) "greitą" optinį internetą ir giriasi, kad realybėje jis vidutiniškai du ar tris kartus greitesnis už analogišką BT produktą.
        Patys kalti emigravę į kažkokią IT provinciją. Tuo tarpu Lietuvoje. Kaip tik šiandien radau reklamą savo pašto dėžutėje:


        Anot bendrovės, esant poreikiui ji galėtų teikti ir 1Gb/s spartos internetinio ryšio paslaugas.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Comment




            Šiandien įvedė ZEBRA šviesolaidį. Aš patenkintas

            Comment


              Comment


                Turiu vieną klausimą. Pas mane dabar yra Zebra belaidis internetas ir pajungtas modemas-maršrutizatorius su Wi-Fi ryšiu. Įsijungęs noutbuką, matau, kad namuose mano sukuriama stipri belaidžio inteneto zona. Bandau jungtis prie interneto, bet prašo kažkokio security key. Todėl norėčiau paklausti, iš kur jį sužinoti, ar dar papildomai reikia mokėti už Wi-fi ryšį ?

                Comment


                  Tas slaptažodis dažnai būna parašytas ant modemo dugno (WEP arba WPA numeris).

                  Comment


                    groundzer, visus klausimus gali uzduoti TEO ne seip gi jiem moki tegu dirba

                    Uz bevieli tau moketi papildomai nereikia.
                    Security Key konfiguruojasi Marsrutizatoriuje

                    Comment


                      Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                      Tas slaptažodis dažnai būna parašytas ant modemo dugno (WEP arba WPA numeris).
                      +1

                      Arba tiesiog prisijunk prie routerio su laidu ir sukonfiguruok visą reikalą pats.
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        Pirmą kartą patikrinau greitį po pusės metų: šiaip sau...
                        "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                        Comment


                          Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                          Pirmą kartą patikrinau greitį po pusės metų: šiaip sau...
                          Atvaizdas
                          dar patikrink ir i koki londona bus idomiau
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Parašė dts Rodyti pranešimą
                            dar patikrink ir i koki londona bus idomiau
                            Lietuva pas mane irgi 100. Užsienis iki 40 mbps. Testavau dabar, vakare.
                            Lietuvos interneto greičiai tai kažkokie kosminiai pasidarę . Nors kadangi pats esu labai prijaučiantis technologijoms, tai man nuo to tik geriau.
                            Londonas:

                            Lenkija:

                            Comment


                              Ispudingi greiciai pas dauguma, pas mane tai 4Mb/s ir cia jau man per akis...... Ir tai tik neseniai toks tapo kai teo pakele greicius nuo geguzes 1

                              Comment


                                Smaugly, kiek moki už internetą? Ir kuriuo naudojiesi?

                                Comment


                                  Parašė emas22 Rodyti pranešimą
                                  Smaugly, kiek moki už internetą? Ir kuriuo naudojiesi?
                                  Teo, gyvenu nuosavam name ant atsikraustymo kaip tik atitempė optinį kabelį tiesiai į garažą tai pasisekė kad atsirado tiekėjas. Nes iš pradžių galvojau teks naudotis mobiliuoju internetu.

                                  Premium šviesolaidis Iki 100 Mb/s Iki 40 Mb/s 79,90.
                                  http://internetas.zebra.lt/karsti_pasiulymai/115017

                                  Comment


                                    Patarkit koki siai dienai geriausia butu isivesti interneta vilniuje, kad butu optimalus variantas? Kad butu imanoma atsisiusti filmus is torrent per kokius 15 min ir kad menesinis mokestis nebutu didelis....

                                    Comment


                                      Visi internetai blogi. Vieni užlūžta, kiti šiaip neveikia, treti laiką ėda, o būna kartais, kad net ir sveikatai pakenkia. Tad kam kišti pinigus ten, iš kur jokia nauda negrįš.
                                      N N N

                                      Comment


                                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                        Visi internetai blogi. Vieni užlūžta, kiti šiaip neveikia, treti laiką ėda, o būna kartais, kad net ir sveikatai pakenkia. Tad kam kišti pinigus ten, iš kur jokia nauda negrįš.

                                        Reikalingas internetas kitame kambaryje. O vinita dabar issikalineja ir reikalauja arba dvigubo mokescio arba visokiu marsrutizatoriu pirkima ,idiegima ir pan. ir visa tai papildomai nemazai kainuoja. Todel galvoju ar ne paprasciau ir daug maz uz panasia kaina isivesti koki sviesolaidini greita interneta.

                                        Comment


                                          Už protingą kainą šviesolaidinio negausi. Geriausiu atveju pavyktų dievolaidinį išpešt.
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X