Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Greitasis maistas" Lietuvoje ir kitur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Buvau naujame Burger Kinge, ir visai patiko. Tada Lenkijoje kai pas juos valgiau, matyt mėnulio fazė buvo ne ta.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė ttttt Rodyti pranešimą
      Na o dėl Heso tai sutikčiau, man išvis nuo pat jo atsiradimo Lietuvoje kelia nuostabą tas faktas, kad kažkas išvis valgo (dėl majonezo kiekio gal labiau tiktų sakyt "geria") jų maistą ir dar yra žmonių, kuriems jis patinka.
      Čia biškį iš kitos statybų temos. Man tai keista, kad kažkas stebisi. Kai dirbu, mano pagrindinis pasirinkimas kur važiuoti valgyti - į Hesą. Ir visada darau užsakymą programėlė prieš išvažiuodamas, kad nelaukti, nes žmonių juose visada netrūksta. O kas ten blogo su jų maistu? Man padažų kiekis normalus, niekad net nepasirodė, kad jų ten "daug". Sausai nemėgstu, vaikinai (turiu omenyje valgymą).

      Parašė Kristupas0220
      Nežinau ar diskusija dar neiškrypo iš temos, bet faktas yra vienas - į kebabines niekas neatvažiuoja vienas. Jei stovi mašinytė, birbina varikliuką laukdama užsakymo, tai pamatyti mašiną kurioje tik vairuotojas - be šansų. Būtinai gi šalia sėdės mergina arba kitas vaikinas (draugas, partneris-gėjus ir t.t.).
      Aš darbo metu vienas važiuoju į Jammi, jei tą dieną nioniu kebabo. Netgi be partnerių.

      Parašė Zygis
      Nesu kebabiniu lankytojas, per pataruosius kelis metus buvau gal triskart. Ir visad publika buvo tokia… ne is mano rato.
      Man publika neįdomu, vis tiek viską išsinešimui imu. Nioniu valgyti vienas mašinoj, pasimėgaudamas, jaukiai, lėtai, su mėgstamu muzonu.
      Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.06.18, 10:31.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

        O kas ten blogo su jų maistu? Man padažų kiekis normalus, niekad net nepasirodė, kad jų ten "daug". Sausai nemėgstu, vaikinai (turiu omenyje valgymą).
        Tai kad Hesburger turėtų klausti ne "ką norėtumėt užsisakyti?" o "ko norėtumėt prie majonezo?". Ir čia tikrai nėra tik mano nuomonė, kiek esu kalbėjęs apie tai su draugais, matęs youtube kelis fast food'o palyginimus Lietuvoje, visų nuomonė buvo maždaug tokia pati. Asmeniškai esu ten buvęs per visus šio tinklo egzistavimo Lietuvoje metus kokius 4-5 kartus ir nei karto nebuvau gavęs "švaraus" mesainio kaip McDonald's, Burger King, you name it... Visada buvo per visur išbėgęs tas majonezas, kurio užtektų kokiems 3-4 mesainiams.

        Manau vienintelis dalykas, kuris traukė žmones, buvo patraukli kaina. Kažkada ten buvo galima nusipirkti 3 mesainius beveik už dviejų McDonald's mesainių kainą. Bet dabar pažiūrėjau, paprasčiausias McDonald's mesainis kainuoja 1 eurą, Hesburger 1.40

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

          O kas tas picos skonis? Miltinis pagrindas? Pica iš principo toks patiekalas, kad kuo daugiau padažo, tuo jis bus skanesnis. Čia ne koks kokybiškas patiekalas iš mėsos ir daržovių, kur padažo gali ir nebūti.
          pica ne tik tešla bet ir sūris(-iai), alyvuogės, kumpis, svogūnai, žalumynai, kaparėliai, pomidorai, pomidorų padažas, alyvuogių aliejus. Jokių papildomų padažų picai nereikia. Nebent jūsų "pica" tai sausa bulka, kuri nelenda be kečupo.
          -

          Comment


            Parašė ttttt Rodyti pranešimą

            Tai kad Hesburger turėtų klausti ne "ką norėtumėt užsisakyti?" o "ko norėtumėt prie majonezo?". Ir čia tikrai nėra tik mano nuomonė, kiek esu kalbėjęs apie tai su draugais, matęs youtube kelis fast food'o palyginimus Lietuvoje, visų nuomonė buvo maždaug tokia pati. Asmeniškai esu ten buvęs per visus šio tinklo egzistavimo Lietuvoje metus kokius 4-5 kartus ir nei karto nebuvau gavęs "švaraus" mesainio kaip McDonald's, Burger King, you name it... Visada buvo per visur išbėgęs tas majonezas, kurio užtektų kokiems 3-4 mesainiams.

            Manau vienintelis dalykas, kuris traukė žmones, buvo patraukli kaina. Kažkada ten buvo galima nusipirkti 3 mesainius beveik už dviejų McDonald's mesainių kainą. Bet dabar pažiūrėjau, paprasčiausias McDonald's mesainis kainuoja 1 eurą, Hesburger 1.40
            Hese tortilijos skanios, tik dėl jų ir važiuoju. Sūrainiai nelabai ir man skanūs, bet kartais pasiimu dėl papildomų kalorijų.

            Comment


              Parašė gerietis Rodyti pranešimą

              pica ne tik tešla bet ir sūris(-iai), alyvuogės, kumpis, svogūnai, žalumynai, kaparėliai, pomidorai, pomidorų padažas, alyvuogių aliejus. Jokių papildomų padažų picai nereikia. Nebent jūsų "pica" tai sausa bulka, kuri nelenda be kečupo.
              Jei gerai paruoštas greitas maistas (pica, kebabas), man labai svarbus mėsos kietumas, ir mėsos (skonio, kietumo) santykis su daržovėmis. Tada padažų, aliejų gali būti simboliškai.

              Dažnai būna tept lept, skonis, savybės mėsos šiaip sau, tada užvarai majonezo (dažniausiai sueina česnakinis majonezas), ir suvalgęs vis tiek būni patenkintas Tokia psichologija.

              Nelabai ok, per daug mėsos, per mažai daržovių, tada jausmas, kad valgai tiesiog mėsą, primena kai vieną mėsos gaminį (pvz. dešrą) atsipjaunęs valgai, tik didesniu varginančiu kiekiu. Taip pat ne ok per daug daržovių, per mažai mėsos. Atrodo, kad nepasisotinsi. Tiesa, jei didesni karščiai, tada gal ir daugiau daržovių sueis.
              Paskutinis taisė PoDV; 2022.06.18, 17:32.

              Comment


                Šiaip, Hesburger nelabai greit dirba.
                ПТН ПНХ
                «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                Comment


                  Kadangi čipsai irgi yra beveik greitas maistas, tai paklausiu šioje temoje. Gal kas jau neištvėrėt, susimokėjot 10 eurų ir paragavot tų naujų čipsų, kuriais dabar visi taip dyvyjas? Pasidalinkit įspūdžiais, ar skanu.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Sveiki. Kas kokių naujienų pažertų iš ne "Stiklių" gyvenimo? Kažkokia tema padususi.
                    Mane labiau domina labiau azijietiški dalykai, o ne hesburger majonezo kiekio aptarimas. Bet kiekvienam savo.
                    Paskutinis taisė Arunasx; 2023.02.18, 14:56.
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                    Comment


                      Specifiškai su KFC Lietuvoje kažkokia klaikuma. Tiesiog nevalgomi jų produktai. Lenkijoje KFC kaip diena ir naktis. Kažkokią blogą mėsą jie perka, ar kažkokie procesai blogi? Visiškai sugadintas vienas mano mėgstamiausių fast foodų. Labai keista, kad KFC Lietuvoje kažkas ką nors gali valgyti.

                      Comment


                        Parašė DJ+ Rodyti pranešimą

                        Švedijoje McDonalds, Max, Subway, Burger King, Wayne's, Espresso House ir panašaus plauko vietų ant kiekvieno kampo.
                        Neblogas rodiklis.
                        Labai nekoreliuoja su rajonų pajamom, bet miesto pajamom... bala žino. Niekad nepagalvojau.
                        Tokio turtingumo ir išsivystymo šalyse, kaip Švedija, matyt groja kitokie dalykai, tai gal nėra labai geras rodiklis kažką vertinti. Užtat middle income ar ne pačiame viršuje esančių naujųjų "high" income šalių atveju netgi labai neblogas rodiklis. Mano vienas iš kriterijų yra bet kokio miesto/šalies vertinimas pagal MCD/BK/KFC buvimą. Jeigu nėra bent vieno iš šitų tinklų, kažkas su tuo miestu galimai yra negerai. Jeigu nėra išvis nė vieno, tai į tokį miestą/šalį net nesvarstyčiau kelti kojos (su retomis išimtimis). Amerika turi daug trūkumų, ebt vienas dalykas, kurį jie davė pasauliui, yra neprilygstama virtuvė ir maistas, kurį dievina visas pasaulis.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Tokio turtingumo ir išsivystymo šalyse, kaip Švedija, matyt groja kitokie dalykai, tai gal nėra labai geras rodiklis kažką vertinti. Užtat middle income ar ne pačiame viršuje esančių naujųjų "high" income šalių atveju netgi labai neblogas rodiklis. Mano vienas iš kriterijų yra bet kokio miesto/šalies vertinimas pagal MCD/BK/KFC buvimą. Jeigu nėra bent vieno iš šitų tinklų, kažkas su tuo miestu galimai yra negerai. Jeigu nėra išvis nė vieno, tai į tokį miestą/šalį net nesvarstyčiau kelti kojos (su retomis išimtimis). Amerika turi daug trūkumų, ebt vienas dalykas, kurį jie davė pasauliui, yra neprilygstama virtuvė ir maistas, kurį dievina visas pasaulis.
                          Čia jūs rimtai ar bajeris? Reikia nebūt nuėjus į jokį normalesnį restoraną, jei laikyt šitą maistą neprilygstamu.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Čia jūs rimtai ar bajeris? Reikia nebūt nuėjus į jokį normalesnį restoraną, jei laikyt šitą maistą neprilygstamu.
                            Dar galima pasižiūrįti į skaičius ir apyvartas. McD yra by far populiariausias maistas pasaulyje nuo NYC ir Paryžiaus iki Tokijo su viskuo pakeliui. Vertinti reiktų pagal skaičius ir tai, ką žmonės deda į burną ir į pilvą, o ne tai, ką peza visokie snobai ir pseudo-gurmanai. Pezalais gyvas nebūsi, o gerą Big Tastų sukirsti yra netgi labai neblogai, ir jei tokia tauta, kaip japonai, kurie pasižymi išskirtinai pedantišku požiūriu į maistą, tiesiog dievina McD ir kitus amerikietiškus tinklus, tai, imho, šį bei tą reiškia.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Dar galima pasižiūrįti į skaičius ir apyvartas. McD yra by far populiariausias maistas pasaulyje nuo NYC ir Paryžiaus iki Tokijo su viskuo pakeliui. Vertinti reiktų pagal skaičius ir tai, ką žmonės deda į burną ir į pilvą, o ne tai, ką peza visokie snobai ir pseudo-gurmanai. Pezalais gyvas nebūsi, o gerą Big Tastų sukirsti yra netgi labai neblogai, ir jei tokia tauta, kaip japonai, kurie pasižymi išskirtinai pedantišku požiūriu į maistą, tiesiog dievina McD ir kitus amerikietiškus tinklus, tai, imho, šį bei tą reiškia.
                              Trolinimas 10 / 10

                              Comment


                                Parašė DJ+ Rodyti pranešimą

                                Trolinimas 10 / 10
                                Tai kad aš netrolinu. Aš rimtai galvoju, kad amerikietiškas maistas yra geriausias pasaulyje, bent jau savo kategorijoje, ir pagal jo presence vertinu miestus/šalis. Pavalgyti McD ir/ar BK yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos absoliučiai visada darau absoliučiai visur, kur keliauju, nuo Kauno iki Tokijo. Vadinti tai "trolinimu", imho, yra negarbinga.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Tai kad aš netrolinu. Aš rimtai galvoju, kad amerikietiškas maistas yra geriausias pasaulyje, bent jau savo kategorijoje, ir pagal tai vertinu miestus/šalis. Pavalgyti McD yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos absoliučiai visada darau absoliučiai visur, kur keliauju, nuo Kauno iki Tokijo. Vadinti tai "trolinimu" yra negarbinga.
                                  McD gauna malkų nuo daugumos gerai įsitvirtinusių vietinių konkurentų. Bet taip, jis gerai standartizuotas, lengvai prieinamas ir randasi visur.

                                  Jeigu perki ne €1 burgerius (šitiem sunku rasti tiesioginių konkurentų), tai Lietuvoje net "London Grill" galima laikyti konkurentu. Kainos panašios, o maistas į vienus vartus.

                                  Kad McD mėgsti, tai tebūnie. Bet kai rašai kad ieškai BK, tai žinau kad trolini.
                                  Paskutinis taisė DJ+; 2024.01.08, 01:19.

                                  Comment


                                    Parašė DJ+ Rodyti pranešimą

                                    McD gauna malkų nuo visų gerai įsitvirtinusių vietinių konkurentų.
                                    Bet taip, jis gerai standartizuotas, lengvai prieinamas ir randasi visur.
                                    Exactly, ir tai yra labai svarbu. Tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl Prancūzijoje ir Japonijoje, šalyse su neprilygstama virtuve ir maisto kultūra, yra atitinkamai 1500 ir 2900 McDonaldo restoranų, kuriuos žmonės labai mėgsta. Jeigu jis "gautų malkų" nuo kažko, ten jų nebūtų tūkstančiai ir nelauktų eilės pavalgyti. Yra kopijuoklių, kaip Hesburgeris, Max ir krūva kitų, bet McD yra McD (kaip ir BK ar KFC) ir galima varyti ir vemti ant "blogo" amerikietiško "junk foodo" iki pamėlynavimo, bet tai yra ir bus geriausias ir žmonių mėgstamiausias maistas pasaulyje. Imho, yra kur kas geresnių būdų kelti savo savivertę, nei vėmimas ant amerikietiško maisto ir aiškinimas, koks jis "blogas" ar kaip nuo kažkieno "gauna" (spoler alert: negauna) į kažkokius vartus.

                                    Comment


                                      Pastebiu kad žmonės kurie į kelionės pabaigą pavargsta nuo įspūdžių, vietinio maisto (ir t.t.), pradeda dažnai lankytis McD & co.

                                      Out of curiosity.
                                      Sakykime esi Kopenhagoje. Ar Paryžiuje. Džakartoje. Ar bala žino kur. Ką tu tame McD ar BK užsisakai ir kiek tau tai kainuoja (paimkime V.Europos kainas)?

                                      Nes jeigu kokioj Kopenhagoj už McD susimoki €15+ (in DKK) tai ryškiai pavargai nuo keliavimo.
                                      Paskutinis taisė DJ+; 2024.01.08, 01:25.

                                      Comment


                                        Gal yra tarptautinė greito maisto tema? Vis geriau nei kinojos tema.

                                        Parašė DJ+ Rodyti pranešimą
                                        Pastebiu kad žmonės kurie į kelionės pabaigą pavargsta nuo įspūdžių, vietinio maisto (ir t.t.), pradeda dažnai lankytis McD & co.

                                        Out of curiosity.
                                        Sakykime esi Kopenhagoje. Ar Paryžiuje. Džakartoje. Ar bala žino kur. Ką tu tame McD ar BK užsisakai ir kiek tau tai kainuoja (paimkime V.Europos kainas)?

                                        Nes jeigu kokioj Kopenhagoj už McD susimoki €15+ (in DKK) tai ryškiai pavargai nuo keliavimo.
                                        Kelionėse dažnai naudojuosi McD dėl to, kad ten žinai ką gausi ir nereikės sekančios dienos praleisti ant toleto sėdint. Lietuvoje niekad nesunaidoju McD nes žinau patikimų alternatyvų. Tai tiesiog geras sprendimas išvykus kai nori fokusą turėti kitur ir tiesiog gauti nepavojingą kalorijų kiekį. Beje galiu pasakyti tas negalioja Paryžiuje, ten McD maistas buvo siaubingas

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Dar galima pasižiūrįti į skaičius ir apyvartas. McD yra by far populiariausias maistas pasaulyje nuo NYC ir Paryžiaus iki Tokijo su viskuo pakeliui. Vertinti reiktų pagal skaičius ir tai, ką žmonės deda į burną ir į pilvą, o ne tai, ką peza visokie snobai ir pseudo-gurmanai. Pezalais gyvas nebūsi, o gerą Big Tastų sukirsti yra netgi labai neblogai, ir jei tokia tauta, kaip japonai, kurie pasižymi išskirtinai pedantišku požiūriu į maistą, tiesiog dievina McD ir kitus amerikietiškus tinklus, tai, imho, šį bei tą reiškia.
                                          O ką tai turi bendro su maisto kokybe ir skoniu? Aš irgi kartais užsuku į McD, nors maistas ten tikrai šlykštus, tiesiog kartais nebūna, kur kitur pavalgyti, o ir drive kitos burgerinės net neturi, nors kur nors London Grill ar Ilunch galima už tą pačią kainą pavalgyti žymiai skaniau ir sveikiau, bet tam nėra laiko.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X