Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Greitasis maistas" Lietuvoje ir kitur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Suprantu, bet kai aš ragavęs tikrus kebabus Vokietijoje, tas mėšlas su majonezo upėmis ir kopūstais neturi teisės vadintis kebabais.
    Tekdavo su turkais Lietuvoje pabendrauti ir vis nedaeidavo paklaust kaip jie vietinius kebabus vertina. Nu, bet daržovės, lavašas, kažkokia mėsa ir kažkoks padažas nėra jau taip blogai, kad ir kaip tai vadintumėm

    Comment


      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
      Tekdavo su turkais Lietuvoje pabendrauti ir vis nedaeidavo paklaust kaip jie vietinius kebabus vertina. Nu, bet daržovės, lavašas, kažkokia mėsa ir kažkoks padažas nėra jau taip blogai, kad ir kaip tai vadintumėm
      Tikrą kebabą sudaro duona / lavašas, aviena / vištiena, salotos, pomidorai, agurkai, svogūnai, truputis pasirenkamo padažo. Lietuvoje parodija, o ne kebabas.

      P.S. Kebabas su kiauliena... turkui

      Comment


        Kebabų era Lietuvoje jau senokai baigėsi. Kažkaip priš ir per krizę tų kebabinių vos ne kelios vienoje būdavo (kioskuose ir t.t.). Dabar gi nieko nelikę, net tų kioskų...
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Iš pradžių buvo žaurus off topic'as apie burgerius, o dabar bus apie kebabus?

          Comment


            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
            Kebabų? Tos bulkos su kopūstais ir majonezu, ko niekas nedaro? Sorry, bet tai apgailėtina. Paragaukit kebabų Berlyne, tai žinosit kaip atrodo kebabas.
            OFFTOPIC:
            Turbūt nesate ragavę kebabų Vilniuje J. Basanavičiaus gatvėje. Negaliu pasakyti pavadinimo, nes moderatoriai pamanys, kad tai reklama.

            Comment




              Comment


                Parašė domux678 Rodyti pranešimą
                Žemėlapis, kuriame pavaizduota kiek Mcdonaldų yra Europos šalyse 1 milijonui gyventojų, Lietuvos skaičius apgailėtinas, paskutinis ES
                Atvaizdas
                Man McDonaldai netrūkdo, ypač jie patogūs kelionėse, prie greitkelių, bet LT juos iš dalies atstoja didesni Statoilai.

                Dėl žemėlapio, nesakyčiau kad čia kažkoks gėrio matas: Italijoje šis skaičius mažesnis negu Lenkijoje ir Italijoje jaučiuose puikiai, McD neieškau, užtenka vietinių kavinių/restoranų, išimtis, vėl gi - autostrada.

                Būtų įdomu pamatyti kitokį žemėlapį: kiek kiekvienoje šalyje/mieste/konkrečiame restorane aptarnaujama vietinių ir kiek turistų, bet to nepaskaičiuosi nebent ateityje kai visi mokės tik kortelėmis galima bus gauti tokią statistiką.
                Paskutinis taisė [sp]; 2015.06.05, 23:58.
                Reikia fotografo?

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Vat tas man ir nepatinka, nes Hesburgeris yra pernelyg cheap ir per mažai cool.

                  Šiaip aš jiems linkiu užsilenkti, nes man Hesburgeris asocijuojasi su pigia kebabine, kur renkasi visokie treninguočiai ir varguoliai.
                  Na niekaip nesuprantu, kaip McD popierius gali būti geriau už Hesbugerį. Šiaip už McD popierines bandeles prasčiau nieko nesu regėjęs.. Palaikymo matyt nesulauksiu, bet aš 100% už Hesburger. Ar bent už Kfc, ten burgeriai ir nepalyginamai geresni už McD.

                  O šiaip geriausi fast-foodiniai burgeriai yra Japonijoje (iš tų, kur valgiau). "Mėsainis" iš krevečių - jėga!

                  Comment


                    Parašė Suolas Rodyti pranešimą
                    Na niekaip nesuprantu, kaip McD popierius gali būti geriau už Hesbugerį. Šiaip už McD popierines bandeles prasčiau nieko nesu regėjęs.. Palaikymo matyt nesulauksiu, bet aš 100% už Hesburger. Ar bent už Kfc, ten burgeriai ir nepalyginamai geresni už McD.

                    O šiaip geriausi fast-foodiniai burgeriai yra Japonijoje (iš tų, kur valgiau). "Mėsainis" iš krevečių - jėga!
                    Man jau skarndis nebeleidžia valgyti šio junk-food, bet kai valgydavau, tai McD visad buvo daug geriau. Ir kai jie visada pilni, nekaip Hesas. O vienas didelis Macas Palangoj būtų sėkmingas, kaip ir Macas Kryžkalnyje prie Orleno
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė Suolas Rodyti pranešimą
                      Na niekaip nesuprantu, kaip McD popierius gali būti geriau už Hesbugerį. Šiaip už McD popierines bandeles prasčiau nieko nesu regėjęs.. Palaikymo matyt nesulauksiu, bet aš 100% už Hesburger. Ar bent už Kfc, ten burgeriai ir nepalyginamai geresni už McD.

                      O šiaip geriausi fast-foodiniai burgeriai yra Japonijoje (iš tų, kur valgiau). "Mėsainis" iš krevečių - jėga!
                      Mėgsti majonezą?

                      Comment


                        Paskutiniai 66-i pranešimai iš Nordikos temos perkelti čia, bus labiau į temą .

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          Tikrą kebabą sudaro duona / lavašas, aviena / vištiena, salotos, pomidorai, agurkai, svogūnai, truputis pasirenkamo padažo. Lietuvoje parodija, o ne kebabas.
                          Tai Lietuvoje tas pats ir dedama, tik kopūstai taupumo sumetimais viską gadina.

                          Comment


                            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                            Tekdavo su turkais Lietuvoje pabendrauti ir vis nedaeidavo paklaust kaip jie vietinius kebabus vertina. Nu, bet daržovės, lavašas, kažkokia mėsa ir kažkoks padažas nėra jau taip blogai, kad ir kaip tai vadintumėm
                            Šiuo metu berods Totorių gatvėje yra turkų valdovama "kebabinė, kurioje dažniausiai renkasi patys vietos turkai. Tikri kebabai. Pats ten buvau su turkais. Sakė, panašūs. Ar skanu? Man - taip.

                            Vilniuje burgerių netrūksta. Super. Norisi falafel kioskelių, norisi belgian fries, gerų hot-doginių. Ir to, ir to jau yra, tik kol kas tai gerų vietų meniu dalis, o ne tipiškas street food'as. Gerai,kad laikai keičiasi.

                            Comment


                              Kaip sakoma dėl skonio nesiginčijima, bet gal padarykit balsavimą kur skaniausi mėsainiai ir išsispręs problema?
                              Dear Sir,

                              Comment


                                Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                Šiuo metu berods Totorių gatvėje yra turkų valdovama "kebabinė, kurioje dažniausiai renkasi patys vietos turkai. Tikri kebabai. Pats ten buvau su turkais. Sakė, panašūs. Ar skanu? Man - taip.

                                Vilniuje burgerių netrūksta. Super. Norisi falafel kioskelių, norisi belgian fries, gerų hot-doginių. Ir to, ir to jau yra, tik kol kas tai gerų vietų meniu dalis, o ne tipiškas street food'as. Gerai,kad laikai keičiasi.
                                Dar geri yra Naugarduko g. priešais pasų poskyrį, irgi turkai renkasi.

                                Comment


                                  Grįžtant prie senos temos, ar tik man pasirodė, kad KFC Vilniuje yra praktiškai nevalgomas (lyginant su bet kur kitur, kur teko valgyti)? Na tiesiog siaubingai prastos kokybės ir atitinkamo skonio? Keista, kad jie vis dar tebėra rinkoje. Ar žmonės tiesiog tenkinasi tokia prasta kokybe?

                                  Comment


                                    Jie žaidžia ant didelių mėsos kiekių, tai ko reikia statistiniam lietuviui. Prieš kelis metus buvau, tai teko tortiliją valgyti. Tortilija buvo nesvietiškai pigi su viduje įsuktos net pusė sveikos viščiuko krūtinėlės. Čia buvo visa esmė, nors ir nelabai skani, o visą kitą toje tortilijoje buvo simboliška ir labai labai šiaip sau.

                                    Comment


                                      Paragavau pirmą kartą Efeso dogano kebabą prie IKI Minskas Žirmūnuose. Nesu ekspertas, bet tikrai geras. Nėra pripilta kokio majonezo. Aštrumas toks teisingas.
                                      https://www.google.lt/maps/dir/''/ef...6!2d54.6977219
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                      Comment


                                        Kalbant apie kebabus tai dažniausiai juos perku "Spartuko kebabuose" prie IKI Minsko arba "Brolio kebabuose" prie stoties.Abiejuose mėsos būna bene daugau nei kopūstų ir viskas neplaukioja padažo jūroje.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          „McDonald’s” pradeda teikti „maistas į namus“ paslaugą
                                          „McDelivery” veiklos pradžia yra ne tik reikšminga akimirka „McDonald’s” lankytojams, bet žymi ir svarbų etapą Lietuvos maisto pristatymo industrijoje. Trumpiausias pristatymo laikas nuo užsakymo priėmimo iki atvežimo prie namų ar biuro durų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje brėžia naujus maisto pristatymo kokybės standartus.

                                          „McDonald’s” maistą į namus tieks bendradarbiaudami su oficialiu partneriu – maisto pristatymo kompanija „Foodout”....
                                          Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/verslas...amus-paslauga/ .
                                          Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X