Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Kaunas tikrai yra antras miestas Lietuvoje?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    O Kaune vatniku beveik ir nera. Tai didelis pliusas. Tikriausiai parduotuvese pardavejos nesikalba iskrypusia lenku/bulbarusu/tuteisiu kalba?

    Comment


      #42
      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
      Aš visą gyvenimą gyvenu Slabotkėje, baigiau gimnaziją Slabotkėje ir net laikau univero egzaminus Slabotkėje. Neklausau rusiškos muzikos, po rajoną vaikštau apsirengęs smart casual. Vatnikų nepažįstu.

      Ar mano gyvenimas žlugęs?
      Slabotkė visai patogus rajonas gyventi, Senamiestis šalia, netoli kokybiškiausia vieta Kaune išsimaudyti (nemokamai), o Milikonių kalnas gal net nebėra Slabotkė tradicine prasme Net balsavimas truputį kitoks nei pvz. Dobilo rinkiminėj apylinkėj. Man Slabotkė yra gan nedidelė teritorija apribota tos pačios Veterinarijos akademijos, Neries upės, Jurbarko g. ir Varnių g. Tradicinė Slabotkė man apsiriboja individualiais gyvenamais namais.

      Aš bendraamžių vatnikų beveik nepažįstu, o kuriuos pažįstu tai išimtiniai atvejai, ne kiek dėl auklėjimo, o iš idėjos. Mano rajonas netoli autoturgaus, ten nei gimnazijos, nei univero nėra (tik profkės/kolegija), tai net nežinau kur baisiau. Su draugu (Šilainių fanu) kalbėjau, kad Dainava pranoksta net Vilijampolę savo nusikalstamumu Bet spėju čia dėl gyventojų tankio, bet tiksliai nežinau.

      Comment


        #43
        http://zodynas.kriu.lt/zodis/slabotke
        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

        Comment


          #44
          Parašė Justin Rodyti pranešimą

          Tik nepasprink su savo įžvalgom, nes Kaunui nei šilta nei šalta nuo stereotipizuotų fantazijų. O šiandieninės miesto problemos ir "treningų bei grandinių" mitai turi tiek pat sąlyčio kiek politologija su svaigalais bare prie penkto bokalo.

          Jei Kaunui nei šilta, nei šalta, tai kodėl kauniečiai (ne tik šitame forume, bet ir visur kitur) net springdami puola ginti Kauno nuo menkiausio (jų nuomone) Kauno įžedimo? Ne visi, žinoma, daugybė kauniečių visiškai atsipalaidavę žiuri į miesto kritiką, neretai ir patys pasišaipydami iš Kauno. Bet kaip taisyklė, kavianski yra pikti, agresyvūs ir kompleksuoti. Taip, tai stereotipas, bet cituojant Kahneman'ą „neglecting valid stereotypes inevitably results in suboptimal judgments

          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            #45
            Puiki diskusija apie Lietuvos kariuomenės pasirengima
            Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

            Comment


              #46
              Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
              Puiki diskusija apie Lietuvos kariuomenės pasirengima
              Žinoma. Jei agresyvius Kauno budulius pavyktų transformuoti iš Gazmanovo „Sdelano v SSSR“ fanų į patriotiškai nusiteikusias karines pajėgas, turėtume labai rimtą smogiamąją karinę jėgą.
              Būtų Kauno Bachūrų Divizija, sudaryta iš Slobotkės, Šančių, ir Panemunės Brigadų. Nes visi rimti bachūrai norėtų būti Brigadoje.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                #47
                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Žinoma. Jei agresyvius Kauno budulius pavyktų transformuoti iš Gazmanovo „Sdelano v SSSR“ fanų į patriotiškai nusiteikusias karines pajėgas, turėtume labai rimtą smogiamąją karinę jėgą.
                Būtų Kauno Bachūrų Divizija, sudaryta iš Slobotkės, Šančių, ir Panemunės Brigadų. Nes visi rimti bachūrai norėtų būti Brigadoje.
                Masturbacija seniai išbraukta iš žalingų įpročių sąrašų, bet daugumai užtenka rankos. Tau, matomai, pasitenkinimą suteikia kažkoks tai demonstruojamas galios diskursas ir pasąmoningai kuriama aš-jie dichotomija. Kadangi institucinėje tikrovėje tokie veiksmai nepaeina, o turbūt net ir facebook'e nejauku pasirodyt dolbajoju prieš kolegas ir draugus, forumas leidžia pasijausti douchebag'u, nelig jaunystės laikais, su šaika prie semkių. Psichoanalitiniu požiūriu, tokia metaforinė masturbacija veikia kaip sublimacijos mechanizmas, žinai, padeda projektuoti kažkokias užslėptas įtampas saugioje erdvėje. Gal tai kažkoks savo vertės įprasminimas, tarsi įrodymas, kad "va, kaip toli pažengiau nuo geto ir poniatkių". Nenustebčiau, jei pats būtum iš Kauno - gal nuo Palemono arba Petrašiūnų - gal iš to ir ta trauka kyla (?), panašiai kaip P. Gražulio trauka vyrams dengiama machizmu. Tau geriau, aišku, žinoti.

                Comment


                  #48
                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                  Žinoma. Jei agresyvius Kauno budulius pavyktų transformuoti iš Gazmanovo „Sdelano v SSSR“ fanų į patriotiškai nusiteikusias karines pajėgas, turėtume labai rimtą smogiamąją karinę jėgą.
                  Būtų Kauno Bachūrų Divizija, sudaryta iš Slobotkės, Šančių, ir Panemunės Brigadų. Nes visi rimti bachūrai norėtų būti Brigadoje.
                  Klausimas. Ar tikrai Kaune pakankamai Gazmanovo ir SSSR fanų?

                  Comment


                    #49
                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                    Klausimas. Ar tikrai Kaune pakankamai Gazmanovo ir SSSR fanų?
                    Taip, labai daug. Kas antras kaunietis - su SSSR maikonu. Kas trečias - rusiškai kalba ir į galvą siūlo. Periodiškai važiuoja kauniečiai pilnais autobusais į Vilniaus Compensa salę klausyt Gazmanovo koncertų (Žalgirio arenoje visus rimtesnius šalies koncertus rengia tik dėl akių, kad "portugalus" paerzint). Po Gazmanovo koncerto, visi kauniečiai prasineša pro Vilniaus Pilies gatvę ir išperka visas matrioškas ir maikonus su SSSR simbolika. Kažkoks sankauskas iš Šiaulių taip sakė - matyt tiesa.

                    Comment


                      #50
                      Parašė Justin Rodyti pranešimą

                      Masturbacija seniai išbraukta iš žalingų įpročių sąrašų, bet daugumai užtenka rankos. Tau, matomai, pasitenkinimą suteikia kažkoks tai demonstruojamas galios diskursas ir pasąmoningai kuriama aš-jie dichotomija. Kadangi institucinėje tikrovėje tokie veiksmai nepaeina, o turbūt net ir facebook'e nejauku pasirodyt dolbajoju prieš kolegas ir draugus, forumas leidžia pasijausti douchebag'u, nelig jaunystės laikais, su šaika prie semkių. Psichoanalitiniu požiūriu, tokia metaforinė masturbacija veikia kaip sublimacijos mechanizmas, žinai, padeda projektuoti kažkokias užslėptas įtampas saugioje erdvėje. Gal tai kažkoks savo vertės įprasminimas, tarsi įrodymas, kad "va, kaip toli pažengiau nuo geto ir poniatkių". Nenustebčiau, jei pats būtum iš Kauno - gal nuo Palemono arba Petrašiūnų - gal iš to ir ta trauka kyla (?), panašiai kaip P. Gražulio trauka vyrams dengiama machizmu. Tau geriau, aišku, žinoti.
                      Kaip jau rašiau, jei ne treningai, auksinės grandinėlės ir Gazmanovo muziką - puikiai galėčiau gyventi Kaune. Kitą vertus šie atributai yra neatsiejama archetipinio identiteto dalis, be jų kaunietis - ne kaunietis, arba bent jau ne pilnavertis kaunietis.

                      O mano pasąmoningai kuriama dichotomija kyla iš mano elitistinio snobizmo ir sardoniško džiugesio, kai matau visus stereotipus self fulfillingly pasitvirtinančius visame gražume.
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        #51
                        Sankauskas uzmete meskere praktiskai su kabliuku be slieko ar kukuruzo ir istrauke du neblogus eserius. Rezultatatas 2:0

                        Comment


                          #52
                          Parašė Justin Rodyti pranešimą

                          Tik nepasprink su savo įžvalgom, nes Kaunui nei šilta nei šalta nuo stereotipizuotų fantazijų.
                          Lol šitas nuoširdžiai prajuokino. Čia kažkas panašaus į Lavrovo pasisakymus apie tai, kaip Ukrainoje nėra Rusijos kareivių

                          Kavenskai yra turbūt labiausiai įžeidūs ir jautriausias į bet kokius paistalus reaguojantys padarai visame pasaulyje.
                          Paskutinis taisė John; 2019.07.20, 12:09.

                          Comment


                            #53
                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą


                            Jei Kaunui nei šilta, nei šalta, tai kodėl kauniečiai (ne tik šitame forume, bet ir visur kitur) net springdami puola ginti Kauno nuo menkiausio (jų nuomone) Kauno įžedimo? Ne visi, žinoma, daugybė kauniečių visiškai atsipalaidavę žiuri į miesto kritiką, neretai ir patys pasišaipydami iš Kauno. Bet kaip taisyklė, kavianski yra pikti, agresyvūs ir kompleksuoti. Taip, tai stereotipas, bet cituojant Kahneman'ą „neglecting valid stereotypes inevitably results in suboptimal judgments
                            Aš to nepavadinčiau Kauno gynimu. Problema, kad tavo bajeriai yra labai pasenę ir nelabai atitinka realybę. Rusiška muzika, treningai, agresyvumas yra 90s - 00s praeities dalykas. Jei tai būtų dabar plačiai paplitęs dalykas niekas čia su tavim nekariautų.

                            Kaunas vs Vilnius karas buvo smagus dalykas ,kai man buvo niolika metų, dabar jau, kažkaip, meh... Tad tikiu, kad ir tu iš to išaugsi (: Sėkmės (;

                            Comment


                              #54
                              Dėl manęs tai galit stumt ant Kauno as hard as possible, vis tiek šis nelabai išvaizdus miestas yra antras augantis miestas po Vilniaus Lietuvoje anot Maurico statistikų Su Klaipėda situacija liūdnesnė, nors tai ir išvaizdesnis miestukas

                              Man patinka skaityti Karolį (?), nes jis pasišaipo iš dalykų, kurie mane vis tiek užknisa Kaune, tik dėl Gazmanovo kyla abejonių ar jo taip labai klauso Labiau esu užsitrigerinęs ant Ramanausko atkreipto dalyko, kad (jauni) kavenskai labai mėgsta rusišką hiphopą ir tačkas ant fb cover'ių, kas jau yra patikrinta realybė ...ir kavenskai berods nemėgsta Algio Greitai, arba nežinau. Kurį pažįstu, tai sakė, kad nemėgsta
                              Paskutinis taisė PoDV; 2019.07.20, 13:16.

                              Comment


                                #55
                                Man kaip kauniečiui ir Gazmanavo gerbėjui pikta, kai rusų ansambliai ir nusipelnę artistai koncertuoja tik Vilniuje, Klaipėdoje, dar kartais Šiauliuose, o į Kauną veža tik niekam nežinomus Stingus, Erosus Ramazočius, Salvadorus ir kitas pasaulines nežinomybes. Į tokius koncertus eidamas net išeiginius treniningų neišsitraukiu. Nuoširdžiai pavydžiu vilniečiams! P.S. Perku geros kokybės Gazmanovo marškinėlius.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė A.C.A.B. Rodyti pranešimą

                                  Aš to nepavadinčiau Kauno gynimu. Problema, kad tavo bajeriai yra labai pasenę ir nelabai atitinka realybę. Rusiška muzika, treningai, agresyvumas yra 90s - 00s praeities dalykas. Jei tai būtų dabar plačiai paplitęs dalykas niekas čia su tavim nekariautų.
                                  Nuo kada bajeriai turi atitikti realybę?

                                  Kitą vertus, jei kažkas skleidžia akivaizdžią netiesą, nieko bendro neturinčią su realybe, kodėl tada taip intensyviai didelė dalis kauniečių su tuo kovoja?
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                    Dėl manęs tai galit stumt ant Kauno as hard as possible, vis tiek šis nelabai išvaizdus miestas yra antras augantis miestas po Vilniaus Lietuvoje anot Maurico statistikų Su Klaipėda situacija liūdnesnė, nors tai ir išvaizdesnis miestukas

                                    Man patinka skaityti Karolį (?), nes jis pasišaipo iš dalykų, kurie mane vis tiek užknisa Kaune, tik dėl Gazmanovo kyla abejonių ar jo taip labai klauso Labiau esu užsitrigerinęs ant Ramanausko atkreipto dalyko, kad (jauni) kavenskai labai mėgsta rusišką hiphopą ir tačkas ant fb cover'ių, kas jau yra patikrinta realybė ...ir kavenskai berods nemėgsta Algio Greitai, arba nežinau. Kurį pažįstu, tai sakė, kad nemėgsta
                                    Nuostabi proga prikelti dar vieną temą apie Kauną

                                    Comment


                                      #58
                                      Bent jau forume pagal dėmesio kiekį tai yra pirmasis Lietuvos miestas

                                      Comment


                                        #59
                                        Jeigu kiekvieno normalaus žmogaus tikslas, laimės ir meilės aplinkiniams skleidimas ir pasaulio grožio puoselėjimas apie kokias diskusijas tarp miestų dar kalba gali būti?

                                        Comment


                                          #60
                                          Kaunas yra Kaunas. Ten visi protingi ir žino ką daro:
                                          Evakuojamas daugiabutis Kaune: gyventojai ištikti panikos – skyla jų namas https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/evakuojamas-daugiabutis-kaune-gyventojai-panikoje-skyla-ju-namas-56-1179318
                                          Neįtikėtina rimta ir pavojinga situacija susiklostė Kauno Biržiškų gatvės 11-uoju numeriu pažymėtame daugiabutyje. Panikos apimti gyventojai 15min informavo, kad perpus skyla jų namas. Problema, anot jų, valdininkams buvo žinoma ketverius metus, tačiau nieko nesiimta daryti. Pastarosiomis dienomis trūkis penkiaaukštyje padidėjo, tad liepos 25-ąją prie jo susirinko visos specialiosios tarnybos.
                                          „Ši situacija susiklostė dar prieš ketverius metus (situaciją šiame name 15min aprašė dar 2015 metų rugsėjį – aut. past.), kai kaimynas pirmajame aukšte, nepasitaręs su niekuo, negavęs gyventojų pritarimo, nepadaręs projekto, išvertė atraminę sieną. Ir po pusmečio prasidėjo...
                                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                          Comment

                                          Working...
                                          X