Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kompiuteriniai žaidimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Taip, deje po paskutinio W3 DLC apie puse developerių išėjo cituodami blogas darbo sąlygas. Na taip, W3 vienas iš trendsetterių. Net AC frančizė praktiškai perdarė žaidimo sturktūrą pamatę W3 (patys tą prisipažino) nes norėjo nukopijuoti gerą dalyką. Tikiuosi GTA6 bus prastas, nes Rockstar turi labai daug nepelnytos garbės nors elgiasi su savo klientais labai prastai. Aišku nenuginčijama kad techniškai ką jie sugebėjo padaryti konsolėse su GTA 5 (paralelinis skaitymas) yra unikalu.

    Aha, aš irgi nežinojau kad yra tema žaidimams.



    Kodėl Rockstar garbė nepelnyta? O kas geresnio ir įspūdingesnio buvo sukurta be GTA V ir RDR2, neskaitant Witcher 3, per paskutinius ~10 metų?

    Kitas klausimas, kaip yra su AC Valhalla? Kaip tik pradedu šitą žaisti po CP vilčių nepasiteisinimo, tikėdamasis, kad gal bent kažkiek trauks link Witcher 3 gerumo ir įtraukimo į istoriją požiūriu. Ar čia beviltiškas reikalas kažko tokio tikėtis? Man kažkaip keistai atrodo tas AC naujų žaidimų leidimas kiekvienais metais.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą

      Kodėl Rockstar garbė nepelnyta? O kas geresnio ir įspūdingesnio buvo sukurta be GTA V ir RDR2, neskaitant Witcher 3, per paskutinius ~10 metų?

      Kitas klausimas, kaip yra su AC Valhalla? Kaip tik pradedu šitą žaisti po CP vilčių nepasiteisinimo, tikėdamasis, kad gal bent kažkiek trauks link Witcher 3 gerumo ir įtraukimo į istoriją požiūriu. Ar čia beviltiškas reikalas kažko tokio tikėtis? Man kažkaip keistai atrodo tas AC naujų žaidimų leidimas kiekvienais metais.
      GTA V kaip žaidimas yra tikrai geras ir vertas garbės, bet Rockstar kaip kompanija - ne. Jie DLC leido tik multiplayeriui (nors jie veikė ir singleplayer ir užteko vieną skaičių configuose pakeisti moderiams kad vikas veiktų), net kelis kartus bandė padavinėti modų kurėjus į teismą nes jeigu yra modai - mažiau žais multiplayerį ir pirks shark cardus ir šiaip akivaizdžiai šiko savo pirkėjams ant galvos. Čia jau nekalbant apie tokius dalykus kaip "pelningiuasias modernus žaidimas" reiškia kad Rockstar Games gavo kelis šimtus mulijonų subsidiją iš UK government kuri realiai skirta remti mažiems kurėjams.

      RDR 2 tai aš turiu daug nusiskundimų. Čia kai žaidimas labiau nori būti filmas nei žaidimas tai animacijos ir limitai apriboja žaidimo malonumą. Ta pati problema buvo su Max Payne 3, kur kiekveinam kambarį norint antidaryti duris buvo cutscene per kurią magiškai dingsta ginklas nes video tia nerodo kad ginklą pasiemą o sukurti kelias animacijas matyt persunku buvo.

      Dėl Valhalla nežinau, apie šitą labai mažai domėjausi, bet tikiu, kad bus Odyssey trendo tesinys.

      Comment


        Visiškai sutinku tiek dėl GTA V, tiek dėl RDR2. Bet aš turiu omeny, kad net nepaisant šitų dalykų, abu žaidimai yra išskirtiniai ir labai geri ir dėl to jų kūrėjai visvien nusipelno garbės ar kaip tai bevadintume. Tiesiog kai pradedu dairytis, sunku rasti ką nors geresnio ar bent panašiai gero. Į galvą ateina Witcher 3, Arma 3 (nors gana nišinis produktas), ehhm kas dar?

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Visiškai sutinku tiek dėl GTA V, tiek dėl RDR2. Bet aš turiu omeny, kad net nepaisant šitų dalykų, abu žaidimai yra išskirtiniai ir labai geri ir dėl to jų kūrėjai visvien nusipelno garbės ar kaip tai bevadintume. Tiesiog kai pradedu dairytis, sunku rasti ką nors geresnio ar bent panašiai gero. Į galvą ateina Witcher 3, Arma 3 (nors gana nišinis produktas), ehhm kas dar?
          Šiaip daug kas nuvertina Ubisofto produktus nes lol ubisoft, bet techniškai jie gana smarkiai prisideda prie žaidimų rinkos techninės pusės judėjimo pirmyn. Ypač AC developeriai, pastoviai integruoja naujas technologijas kurios po 5 metų tampa rinkos standartu.

          Kas dar paskutinius 10 metų buvo kažkas "wow"? Mano nuomone dar galima įtraukti:

          Ashes of Singularity
          Cities: Skyines
          Doom

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Visiškai sutinku tiek dėl GTA V, tiek dėl RDR2. Bet aš turiu omeny, kad net nepaisant šitų dalykų, abu žaidimai yra išskirtiniai ir labai geri ir dėl to jų kūrėjai visvien nusipelno garbės ar kaip tai bevadintume. Tiesiog kai pradedu dairytis, sunku rasti ką nors geresnio ar bent panašiai gero. Į galvą ateina Witcher 3, Arma 3 (nors gana nišinis produktas), ehhm kas dar?
            kada tu speji viska? Istisai foruma bombarduoji, itariu ir ne viena, zaidi visus AAA zaidimus, Ar tu esi vienisius/bedarbis? Ar genijus barbis/devyndarbis?

            Comment


              Ir dar priraportuoja į Tvarkau Vilnių per dieną minimum po kokius 10 kartų.

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą

                kada tu speji viska? Istisai foruma bombarduoji, itariu ir ne viena, zaidi visus AAA zaidimus, Ar tu esi vienisius/bedarbis? Ar genijus barbis/devyndarbis?
                Tai kad tik tuos 4 ir žaidžiau per paskutinius ~8 metus. Tai vidutiniškai gaunasi 1 žaidimas per porą metų

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Ir dar priraportuoja į Tvarkau Vilnių per dieną minimum po kokius 10 kartų.
                  tai jis gal inspektoriumi toje imoneje dirba?

                  Comment


                    Ir kur tik jis nedirba...

                    Comment


                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                      Šiaip daug kas nuvertina Ubisofto produktus nes lol ubisoft, bet techniškai jie gana smarkiai prisideda prie žaidimų rinkos techninės pusės judėjimo pirmyn. Ypač AC developeriai, pastoviai integruoja naujas technologijas kurios po 5 metų tampa rinkos standartu.

                      Kas dar paskutinius 10 metų buvo kažkas "wow"? Mano nuomone dar galima įtraukti:

                      Ashes of Singularity
                      Cities: Skyines
                      Doom
                      Doom? Rimtai? Gal tik man visi Doom'ai, pradedant pačiais pirmaisiais, baigiant Doom Eternal, atrodo elementariai vaikiški ir visiškai buki geimai, kur tereikia lakstyt po labirintus ir šaudyt monotoniškus monstrus. Nebent esi koks užkietėjęs fanas

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą

                        Doom? Rimtai? Gal tik man visi Doom'ai, pradedant pačiais pirmaisiais, baigiant Doom Eternal, atrodo elementariai vaikiški ir visiškai buki geimai, kur tereikia lakstyt po labirintus ir šaudyt monotoniškus monstrus. Nebent esi koks užkietėjęs fanas
                        Tame ir esmė, kad visi FPSai labia nori būti filmais, o Doom (2016) nusprendė kad fuck you darom normalų FPS'ą skirta katartiniam išsikrovimui ir istoriją gali su-inoti tik jei to norėsi. Žaidimų privalumas tas ir yra kad turi gameplay. Jeigu nori istorijos tai skaitai knygą (žaidimams dar toli iki tokių istorijų) o jei nori gražių vaizdų tai gali pažiūrėti filmą. Na bet mano perspektyva gal čia labiau kaip pagrinde strategy gamer kur istorija/video yra visiškai antraeiliai dalykai. Pvz šį savaitgalį žaisiu Xcom.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Kodėl Rockstar garbė nepelnyta? O kas geresnio ir įspūdingesnio buvo sukurta be GTA V ir RDR2, neskaitant Witcher 3, per paskutinius ~10 metų?
                          Nesu žaidėjas, bet mano dešimtmečio topas neskaitant GTA, eilės tvarka:
                          • Far Cry 3 (2012 m.);
                          • Company of Heroes 2 (2013 m., pastukinis DLC 2015 m.) (kūrė „SEGA” );
                          • Call of Duty: WWII (2017 m.);
                          • Need for Speed: The Run (2011 m.);
                          • Sniper Elite V2 (2012 m., „remastered” 2019 m.).
                          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                          Comment


                            Mano, kaipo žaidėjo entuziazmas išblėso, netrukus po to, kai pasirodė GTA IV, taip ir nesužaidžiau iki galo. Nors GTA San Andreas kažkada perėjau skersai išilgai

                            Comment


                              San Andreas ilgaamžiškumui labai padėjo SAMP, bet kaip Rockstar nusprendė padaryti savo multiplayerį su GTA4 pradėjo gąsdinti moderius, nes moderiai atlikdavo geresnį darbą nei Rockstar. Pagal valandas SAMP yra mano trečias žaidžiamiausias žaidimas nuo tada kai pradėjau sekti (apie 2005)

                              Comment


                                Now that's what l'm talking about GTA 5>CYBERPUNK 2077

                                Comment


                                  Geriausias Lietuvoje metų žaidimas mobiliesiems kviečia paklajoti Hanzos keliais Kaune
                                  https://kaunas.kasvyksta.lt/2023/03/...keliais-kaune/

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Doom? Rimtai? Gal tik man visi Doom'ai, pradedant pačiais pirmaisiais, baigiant Doom Eternal, atrodo elementariai vaikiški ir visiškai buki geimai, kur tereikia lakstyt po labirintus ir šaudyt monotoniškus monstrus.
                                    Naujesnių nežaidžiau, bet iš Doom I iki dabar prisimenu kaip vos į kelnes nepridėjau kai atsidarius durims ant manęs šoko didžiulis šuns pavidalo nemonotoniškas monstras.
                                    Monotonija tikra tai buvo Diablo.

                                    -

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Geriausias Lietuvoje metų žaidimas mobiliesiems kviečia paklajoti Hanzos keliais Kaune
                                      https://kaunas.kasvyksta.lt/2023/03/...keliais-kaune/
                                      Jis kviečia pakeliauti po XIII-XX a. Kauną ir įveikti galybę iššūkių
                                      Jau įsivaizduoju...
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Po kelių metų kankynių ypač karštu oru (PC atsijunginėjimų), užsvilo motininė plokštė, tai teko 2/3 PC atsinaujint. Rezultatas:

                                        Red Dead Redemption 2
                                        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                        Comment


                                          Pasirodė pirmasis GTA VI treileris:

                                          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                          Comment

                                          Working...
                                          X