Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelio navigatoriai (GPS)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Valiukas
    replied
    Aš tai kažkaip manau, kad dėl vienos kelionės neverta pirkti, galbūt užtektų išsinuomoti..? Nes išsinuomot gali tikrai gerą įrangą, kurią nusipirkti būtų brangu. O jei važiuojant keliese tai ta nuomos kaina ne tokia baisi ir gaunasi.. Bet čia tik mano pamastymai, pats niekada nesu naudojęs GPS.

    Pvz. http://www.toptravel.lt/gps-navigacijos-nuoma/

    Komentuoti:


  • Edgazas
    replied
    Ramūnai,kokia programa ir kokius žemėlapius ant telefono naudojate?

    Komentuoti:


  • Ramunas
    replied
    Teko paciam naudoti bluetooth gps imtuva su savo symbianine nokia. Telefono kaina(nokia 6600) max 200lt gps kaina buvo irgi panasi, nusiskundimu neturejau.

    Taip pat yra teke ismeginti atskira GPS imtuva, tuo paciu ir apzvalga jo esu parases: http://technomanai.net/mio-c220-gps-apzvalga/

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Ačiū!
    Keista kad TomTom atstovai neturi būtent tokio...

    Komentuoti:


  • dts
    replied
    http://bms.lt/lt/catalog/view/?id=35900 va prasom

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
    Pats naudoju Symbian OS + bluetooth gps. Ne integruotas gps patogiau tuom, kad gali padėti į tą vietą kur geriausias ryšys. Naudoju garmin, tomtom, nokia maps, google maps ir kitus softus. Dėl atskirų įrenginių nelabai ką žinau.
    Ir kiek kaštuoja toks dalykas?

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė dts Rodyti pranešimą
    siaip teko susidurti su TomTom ir IGO. Net nzn, kuris geresni ispudi paliko... gal tomtom siaip dabar pats navigatorius nera brangus. Didesniu ekranu galima nupirkti uz 600~700 lt su visos europos zemelapiais "TomTom One Europe XL" vadinasi
    Kiek žiūrėjau Lietuvoje, tai už tokią sumą tik su Rytų Europos žemėlaipiais Aš irgi apie TomTom galvoju, bet man reikia Italijos, Austrijos ir Vokietijos, o toks tik apie 1300 kažkur kainuoja...

    Komentuoti:


  • dts
    replied
    siaip teko susidurti su TomTom ir IGO. Net nzn, kuris geresni ispudi paliko... gal tomtom siaip dabar pats navigatorius nera brangus. Didesniu ekranu galima nupirkti uz 600~700 lt su visos europos zemelapiais "TomTom One Europe XL" vadinasi

    Komentuoti:


  • Jay-M
    replied
    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
    Pats naudoju Symbian OS + bluetooth gps. Ne integruotas gps patogiau tuom, kad gali padėti į tą vietą kur geriausias ryšys. Naudoju garmin, tomtom, nokia maps, google maps ir kitus softus. Dėl atskirų įrenginių nelabai ką žinau.
    Su tokia pačia įranga keliavom pernai į Slovakiją, tai pilnai užteko visko. Ir dar patogiau jei nori pavaikščiot po nežinomą miestą, nes kai GPS pagauna palydovus, tai gali jį įsimest į kišenę ir ramiai ant telefono žiūrėti kur reikia eiti.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Pats naudoju Symbian OS + bluetooth gps. Ne integruotas gps patogiau tuom, kad gali padėti į tą vietą kur geriausias ryšys. Naudoju garmin, tomtom, nokia maps, google maps ir kitus softus. Dėl atskirų įrenginių nelabai ką žinau.

    Komentuoti:


  • oranger
    pradėjo temą Kelio navigatoriai (GPS)

    Kelio navigatoriai (GPS)

    Planuoju pakeliauti po Europos šalis. NOriu nusipirkti kelio navigatorių, kas, tikriausiai, žymiai palengvina kelionę. Gal kas jau turite tokį daiktą ir galite pasidalinti įspūdžiais?
    Kokį pirkti, kuris yra patogiausias, talpina daugiau žemėlapių bet nelabai brangus etc.
Working...
X