Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Silber418
    replied

    Komentuoti:


  • LuDux
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    geru prodiuserių darbu
    Prodiuseris - jos brolis
    https://www.discogs.com/Billie-Eilis...lease/13422938

    Keista kad niekas jos su Lorde nepalygino

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    O man ji kažkaip nėra atgrasi. Man ji dvelkia kažkokiu paauglišku maištingumu, užslėptu po abejingumu ir lengvu pykčiu dėl ne visai suprantamo ir teisingo pasaulio, matomo jauno ir dar nepripratusio eiti į kompromisus žmogaus akimis, o tas depresyvumas toks labai demonstratyvus, kad visi matytų kokį jaučiu nepasitenkinimą dėl jūsų, panašiai kaip Gretos surauktas veidelis ir "How dare you" - man tai pačiam buvo nesvetima paauglystėje, kažkiek nesvetima netgi dabar.
    ​​​​​
    Nors aš aišku suprantu, kad tai yra muzikinės industrijos produktas su visais marketingais ir t. t., bet tas susiraukimas, išbalęs veidas ir rengimasis maišais man atrodo kažkuo tikresnis ir natūralesnį už glamūrą, nudailintą išvaizdą ir hipertrofuotą linksmumą. Ir kaip tik kyla priešingas pojūtis - kad realiame gyvenime su tokia kaip tik pavyktų rasti bendrą kalbą (aišku, ne faktas kad taip būtų, bet įspūdis toks)
    Sutinku su visomis mintimis. Tai turbūt ir yra paaugliškas maištas.

    Aš visada vertindavau ir dabar vertinu natūralumą. Yra sakoma, kad žmonėms lengviau bendrauti su žmogumi, kurio žinai ir privalumus, ir trūkumus, o ne vien "privalumus". Natūralumas turbūt ir yra vienas iš patrauklių dalykų, kas turbūt būdinga ir tokioms merginoms kaip Billie Eilish.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    O man ji kažkaip nėra atgrasi. Man ji dvelkia kažkokiu paauglišku maištingumu, užslėptu po abejingumu ir lengvu pykčiu dėl ne visai suprantamo ir teisingo pasaulio, matomo jauno ir dar nepripratusio eiti į kompromisus žmogaus akimis, o tas depresyvumas toks labai demonstratyvus, kad visi matytų kokį jaučiu nepasitenkinimą dėl jūsų, panašiai kaip Gretos surauktas veidelis ir "How dare you" - man tai pačiam buvo nesvetima paauglystėje, kažkiek nesvetima netgi dabar.
    ​​​​​
    Nors aš aišku suprantu, kad tai yra muzikinės industrijos produktas su visais marketingais ir t. t., bet tas susiraukimas, išbalęs veidas ir rengimasis maišais man atrodo kažkuo tikresnis ir natūralesnį už glamūrą, nudailintą išvaizdą ir hipertrofuotą linksmumą. Ir kaip tik kyla priešingas pojūtis - kad realiame gyvenime su tokia kaip tik pavyktų rasti bendrą kalbą (aišku, ne faktas kad taip būtų, bet įspūdis toks)

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Man Billie Eilish šiek tiek primena mano slaptą mokyklinę meilę: toks meiliai piktas veidas kažkodėl žavėdavo mane tuo metu, japonai tai aprašė kaip tsundere tipą. Dabar žiūrint tiek senas mokyklos laikų meilės nuotraukas (17-18 m.), tiek dab. Billie Eilish, man ta veido išraiška padvelkia kažkokia depresija, bet kažkas grynai iš veido eina, o ne kad aš taip pasijaučiu... Žiūrint šiandienines mokyklinės simpatijos nuotraukas nieko panašaus nerandu, matyt branda padeda sutvarkyti šiuos dalykus Paauglystė ir šiaip laikotarpis kontraversiškas
    Dėl panašių priežaščių man yra šiek tiek įdomi Emilia Clarke (aktorė Drakonų motinos), nors Sostų karų nežiūriu. Beje, ji to Billie Eilish atgrasumo neturi (o gal jo neturėjo net paauglystėje) ir ji man atrodo žymiai patraukliau

    Šiaip tik dėl to man šiek tiek ir įdomi ta Billie Eilish. Esu klausęs vos keletą jos dainų. Tiesą sakant, žiūrint jos klipus atsiranda šioks toks atgrasumo jausmas, toks jausmas, kad realiam gyvenime ji į mane pažiūrės labai nepagarbiai ar kažkas tokio

    Ko gero žinomiausia jos daina:
    https://www.youtube.com/watch?v=DyDfgMOUjCI
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.12.24, 02:32.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Tai čia nereikia pjaustytis. Originalus muzikinis produktas su akivaizdžiai talentingu marketingu ir geru prodiuserių darbu, ir jis tikrai yra sėkmingas, nes nustebino ir sudomino visuomenę, kurios jau turbūt niekuo nebuvo įmanoma nustebinti (visokios Ariana Grande ir K-Pop bandai nesugebėjo sukelti tokio susidomėjimo, nes yra pakankamai standartiški ir per daug "normalūs"). Po Gagos, tai antras toks kontraversiškas produktas šį besibaigiantį dešimtmetį.

    Man tai ji kažkaip labai stipriai susišaukia su Greta - tokia pati "nesu gražuolė ir man vienodai" pozicija, ir pasyvi agresija. Gal tai ir bus ateinančios Z kartos bruožai? Pamatysim. Nors jau ir Gaga buvo "ne gražuolė, bet cool", tik man nepatiko antireliginė simbolika jos klipuose.
    Manęs absoliučiai nestebina. Mane stebina tik populiarumas šios atlikėjos. Ta kuriama depresyvi nuotaika tiek atstumia, kad net nesinori gilintis į muziką, į melodiją ir t.t.

    Komentuoti:


  • LuDux
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    Man ir labai patinka.
    Kada pjaustomės?
    OK, Vincent van Gogh


    https://www.youtube.com/watch?v=QIuOPpwBdX4
    https://www.youtube.com/watch?v=cRm2VqQ4il0
    Paskutinis taisė LuDux; 2019.12.24, 00:14.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    Man ir labai patinka.
    Kada pjaustomės?
    Tai čia nereikia pjaustytis. Originalus muzikinis produktas su akivaizdžiai talentingu marketingu ir geru prodiuserių darbu, ir jis tikrai yra sėkmingas, nes nustebino ir sudomino visuomenę, kurios jau turbūt niekuo nebuvo įmanoma nustebinti (visokios Ariana Grande ir K-Pop bandai nesugebėjo sukelti tokio susidomėjimo, nes yra pakankamai standartiški ir per daug "normalūs"). Po Gagos, tai antras toks kontraversiškas produktas šį besibaigiantį dešimtmetį.

    Man tai ji kažkaip labai stipriai susišaukia su Greta - tokia pati "nesu gražuolė ir man vienodai" pozicija, ir pasyvi agresija. Gal tai ir bus ateinančios Z kartos bruožai? Pamatysim. Nors jau ir Gaga buvo "ne gražuolė, bet cool", tik man nepatiko antireliginė simbolika jos klipuose.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.12.23, 23:58.

    Komentuoti:


  • LuDux
    replied
    Originalas
    http://www.youtube.com/watch?v=qBnG3g5uY0U
    ir akustika


    Panaši kombinacija tik prieš 20 metu

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Man ir labai patinka.
    Kada pjaustomės?

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    O kaip dar šitos grandiozinės superžvaigždės niekas neįdėjo? Štai jau ateina į sceną po 2000-ųjų gimusios personos. Dešimtmetis prasidėjo su Gaga, baigiasi su Eilish Aišku, pagal išvaizdą ir manieras ji labai gerai tiktų į draugiją su Greta, bet reikia pripažinti - tokia pasyvi agresija yra kažkas naujo muzikinėje industrijoje, o atrodė kad po Gagos jau niekas nenustebins Juokas juokais, bet man visai patinka jos įvaizdis ir dainos.



    Čia klipo nėra, bet pati daina tikrai visai gera.

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied

    Komentuoti:


  • liux
    replied

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Viena paskutinių Marie Fredriksson (1958-2019) dainų džiazo albumui, įrašytų mažiau nei prieš kelis metus, atsisakius koncertinės veiklos dueto "Roxette" sudėtyje dėl sveikatos.:



    Viena iš solo karjeros dainų..



    Žinoma, pasauliui dainininkė labiausiai liks žinoma iš dueto "Roxette" dainų

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Švediškas hip-hopas

    Sinan - Stockholm City

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Kirgizija! Labai geras klipas, gyvenimiškas toks (irgi tinka į pastaruoju metu madingą forume patelių ir patinų temą).

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Old chit, but still bangs

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied

    Komentuoti:


  • LuDux
    replied

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Year 2010

    Komentuoti:

Working...
X