Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

a)kažkokie balvonai;
    b) balso partijos įrašytos virtuviniame puode;
    c) trūksta žemų;

Ką aš žinau, ką mano rajone girdėjau praeitą vasarą, radau kažkokią parodiją, visai atrodė smagiai

O dėl rusiškos, tai parinuosi ne dėl pačios rusiškos muzikos, bet kiek mes skirtingi nuo visos likusios ES. Ir ieškau to skirtingumo išraiškos ženklų.

https://trends.google.com/trends/exp...ussian%20music

Vis turiu baimių, kad taip ir nesusiliesime bent su Centrinės Europos išsivystimo lygiu pagal nemažai soc. ir kitų rodiklių, o liksim kažkur tarp Rusijos ir Centrinės Europos geriausiu atveju Ir viskas per tuos budulius, kurie nei mokesčių mokėt nori, nei daugiau Europos idėjų suprastų (nei parkavimo problemų išspręsim, nei šiaip daug ko...). Ne tokioj Lietuvoj norėčiau gyventi
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.21, 11:27.

Comment

Gal kažkiek nustebinsiu, bet šitie dalykai priklauso tikrai ne nuo to, kokia kalba ar kokioje šalyje sukurtą muziką klausai

Rusija yra viena tamsesnių šalių žemėlapyje pagal k-pop paieškas (7 vietoje). Ir ką tas sako? Kaip ten bus Rusijoje su mokesčiais ir parkavimu?

O tie Black Biceps yra gana gerai žinomi ir parodijų jie pridarę labai daug

Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.05.21, 16:33.
      Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
      Mielosios Grigiškės

Comment

Tekstas, į kurį verta įsiklausyti

Šitas irgi ne prastesnis

Mielosios Grigiškės

Comment

Privet, druzja! Kak dela?

Detriti Compilation N.2 (2017) Detriti Records

0:00 Svemirko - Zadnji dan na obali
          4:13 PPVK - Dikaya koshka
          8:29 Sny Matildy - Lunnyye tsvety
          11:47 Kumle - Televizori
          14:54 Russkaya Bespredmetnost - Krutyas I Sverkaya
          18:08 Stiяalnaya Mashina - posledny tennisny match borisa yeltsina
          22:22 Audioprestupleniye - Ty budeshs drugim
          27:12 Nurnberg - Frankoniya

Конец Электроники (The End Of Electronics) - The End Of Electronics (2018) Sierpien Records

Comment

Exp@nding h¤rizons

Comment

Exp@nding h¤rizons

Comment

FRESH

Comment

Pūsta žuvis - jūsų nuostabiam penktadienio vakarui!

Mielosios Grigiškės

Comment

įdedu labiau dėl vaizdo negu garso, ultra-intensyvus architektūrinis/urbanistinis montažas-koliažas:

Comment

Comment

You might surprise yourself.

Miestai.net FB

Comment

You might surprise yourself.

Miestai.net FB

Comment

Exp@nding h¤rizons

Comment

FRESH, positive vibes

Exp@nding h¤rizons

Comment

Šitas labai tiktų ir į "Šiaip linksma". Panašu kad žmogaus absoliučiai nekankina scenos baimė! Noriu - užpakalį kraipau, noriu - kolonėlės laižau, noriu - netgi pamiegu atsigulęs.

Čia dar klipas šito žvaigždės, ne prastesnis Bet dar ir su moralu!

Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.06.23, 04:05.
                                Mielosios Grigiškės

Comment

Lithuanian folk can into hardcore!!!

Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                    O kas liečia modernesnius stilius, tai žiūrint į tendencijas tarkim šiame forume, tai niekas nespjaudo ant roko (ne mano muzika ir subkultūra, nors būna pavienių gerų kūrinių), repo (na, repo tai absoliučiai negaliu pakęsti - jokio užvedimo, jokios melodijos, tik kalba, kalba, kalba... bet jeigu kažkam to reikia - na, ir tokia "kalbanti" muzika turi teisę į egzistavimą), bet jeigu jau šokių muzika - viskas, "ne lygis, bjauru, šlykštu ir neskoninga". Džiugu, kas esi iš EDM mėgėjų Vienas iš nedaugelio šiame forume.
                                    Aplinkinių tarpe nelabai turiu prijaučiančių... pvz nuo 11 ar 34 minutės

Comment

Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                      Aplinkinių tarpe nelabai turiu prijaučiančių... pvz nuo 11 ar 34 minutės
                                      Neblogai. Mano kukliam skoniui kiek per ramus (mano dūšiai artimiau Bass House, Bigroom, netgi Hardstyle) bet tarp euforiškų ir trankių gabalų, esant atitinkamai nuotaikai, tokį ramesnį techno-hauzą irgi įdomu įsijungti. Primena Carl Cox, Nina Kraviz, Adam Beyer... Dabar David Guetta po Jack Back pseudonimu irgi kuria kažką panašaus.
                                      Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Neblogai. Mano kukliam skoniui kiek per ramus (mano dūšiai artimiau Bass House, Bigroom, netgi Hardstyle) bet tarp euforiškų ir trankių gabalų, esant atitinkamai nuotaikai, tokį ramesnį techno-hauzą irgi įdomu įsijungti. Primena Carl Cox, Nina Kraviz, Adam Beyer... Dabar David Guetta po Jack Back pseudonimu irgi kuria kažką panašaus.
                                        Reikės pasidomėti kur parašei. Aš nuo senų laikų nežinau kiek kartų drožiau šį CD: https://soundcloud.com/andrew870927/...-november-2009

Comment

Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Man irgi patinka elektorninė muzika, alia Gus Gus ir pan.:

Bet Daniel Agust Haraldsson savo laiku eurovizijoj dalyvavo, tai visai kitas lygis nei visokie ten skūteriai.
                                          Scooter jėga. Bet pateko į mano banų sąrašą po koncerto Kryme prieš porą metų.
                                          Paskutinis taisė Arunasx; 2019.07.16, 20:27.

Comment

Working...
                                          X