Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • oranger
    replied
    Teo TV geriausias variantas Lietuvoje šiai dienai, be jokių abejonių. Tik pačiam tenka ištrinti rusų vatnikų kanalus, nes valstybė savo informacinės erdvės saugumu nepasirūpina.
    Paradoksas, bet išskyrus Baltijos šalis, niekur pasaulyje nepamatysi rusiškų televizijų viešbučiuose, kavinėse ir apskritai viešose erdvėse.
    Paskutinis taisė oranger; 2016.07.05, 12:50.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Viasat atveju investicija maža - apie 50 €. Bet klausimas, ar apsimoka 3 metus mokėti po 26 €.
    Neapsimoka, jei nereikia specifinių viasato kanalų. Ne viasat atveju investicija bus tarkim 100-200 € - jau po metų susilygins su viasato kaina. Dar po 2 metų viasatas kainuos 3 kartus daugiau.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Prisidedu. Teo TV - brangoka, bet pripratus prie galimybės žiūrėti bet ką bet kada, prasukinėti reklamas ir pan. kiti variantai pasidaro

    Parašė groundzer Rodyti pranešimą
    Esame seni Teo IPTV klientai. Kokybė tenkina, kanalų užtenka. Dabar kai įvedė šviesą, nebėra trukdžių. Aš pats retai jau žiūriu TV (tik dėl futbolo, krepšinio, Jamie Oliverio). Serialams, filmams geriau torentai, be to juk turim jau LT Netflix'ą. Tad rekomenduoju Teo.

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Tarp kitko LT kanalai torrentstream pagrindu http://www.pr2pr.net/

    Komentuoti:


  • agnette
    replied
    As ziuiu visa televizija nemokamai… Lietuva is eterio… pasauli is palydovu...

    Komentuoti:


  • groundzer
    replied
    Esame seni Teo IPTV klientai. Kokybė tenkina, kanalų užtenka. Dabar kai įvedė šviesą, nebėra trukdžių. Aš pats retai jau žiūriu TV (tik dėl futbolo, krepšinio, Jamie Oliverio). Serialams, filmams geriau torentai, be to juk turim jau LT Netflix'ą. Tad rekomenduoju Teo.
    Paskutinis taisė groundzer; 2016.07.05, 11:35.

    Komentuoti:


  • wrm
    replied
    Joo.. Aš į Viasat daržą irgi metu didelį akmenį. Kainų politika tragiška, niekam nerekomenduoju.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Viasat atveju investicija maža - apie 50 €. Bet klausimas, ar apsimoka 3 metus mokėti po 26 €. Kaip man sakė, įranga po to lieka mano nuosavybėj.
    Brangu.
    Skaitykit sutartį, pas juos reikia grąžinti "suteiktas lengvatas", jei sumanysite atsisakyti. Be to, kaina po sutarties pasibaigimo staigiai šokteli, jei neįsipareigojate toliau.

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Tai ir nekalbu apie LT produkciją, kitų VIASAT kanalų mažai.
    Nemokamus kanalus ir taip galima žiūrėti nemokamai su pigiu imtuvu. Kam tuomet tas brangus VIASAT?
    Viasat atveju investicija maža - apie 50 €. Bet klausimas, ar apsimoka 3 metus mokėti po 26 €. Kaip man sakė, įranga po to lieka mano nuosavybėj.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    N man tų LT kanalų pakaks, nes geriausiu atveju pažiūriu Panoramą. Dėjau ignorą ant LT televizijų, nes žemesnio lygio reikia dar paieškoti. Mane domina papildomų palydovų kanalai. Vakar man paskambino iš Viasat, tai norint matyti papildomus palydovus, galima naudotis tik neįrašančiais imtuvais, nes jų įrašantys nedraugauja su tais palydovais. Norint matyti tv per du televizorius tektų mokėti apie 26 € per mėn. Sutartis 36 mėn.
    Tai ir nekalbu apie LT produkciją, kitų VIASAT kanalų mažai.
    Nemokamus kanalus ir taip galima žiūrėti nemokamai su pigiu imtuvu. Kam tuomet tas brangus VIASAT?

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Pats esu VIASAT klientas daugelį metų, ir turiu teisę nerekomenduoti.
    Dėl kelių priežasčių - kanalų paketas skirtas Lietuvai yra skurdus.
    Antra - sutarčių politika nepalanki nuolatiniams klientams. Pasirašydamas dar ir tampi "nuolaidos" menkavertei įrangai naudotojas už fantastinę kainą.
    Tokia televizija nebent užkampiams, kur nėra gero interneto ryšio (neseniai tokio neturėjau).
    Na man tų LT kanalų pakaks, nes geriausiu atveju pažiūriu Panoramą. Dėjau ignorą ant LT televizijų, nes žemesnio lygio reikia dar paieškoti. Mane domina papildomų palydovų kanalai. Vakar man paskambino iš Viasat, tai norint matyti papildomus palydovus, galima naudotis tik neįrašančiais imtuvais, nes jų įrašantys nedraugauja su tais palydovais. Norint matyti tv per du televizorius tektų mokėti apie 26 € per mėn. Sutartis 36 mėn.
    Paskutinis taisė dsanto; 2016.07.05, 09:49.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Pats esu VIASAT klientas daugelį metų, ir turiu teisę nerekomenduoti.
    Dėl kelių priežasčių - kanalų paketas skirtas Lietuvai yra skurdus.
    Antra - sutarčių politika nepalanki nuolatiniams klientams. Pasirašydamas dar ir tampi "nuolaidos" menkavertei įrangai naudotojas už fantastinę kainą.
    Tokia televizija nebent užkampiams, kur nėra gero interneto ryšio (neseniai tokio neturėjau).

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Na as siulyciau geriau jau naudoti va tokias televizijas http://torrent-tv.ru/cabinet.php (del palydovines - nebeapsimoka pats turiu palydovine su "sarinimu" tai jau senai beziurejau). Tiesa jei nori matyti daugiau kanalu reiktu prisiregistruoti.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Jei nori geriausia, ką galima gauti LT, mano kaimynas užsiima palydovine TV, gali padaryt kokius nori kanalus su HD ir pan. Įrengimas tik ne pats pigiausias. Jei domina, parašyk į PM. Verta.

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Reikėtų patarimo. Šiuo metu naudojuosi INIT ktv paslaugomis. Be lietuviškų užsisakęs TV 1000 filmų ir vokiškų kanalų paketus. Baigiasi INIT sutartis, žiūriu, gal galiu pakeisti paslaugos tiekėją.

    Kaip variantas būtų Viasat. Su Auksiniu paketu galima užsisakyti TV1000 Premium paketą ir trijų palydovų programas (650 kanalų - mane labiausiai domina vokiški). Bet deja, imtuvą tokiu atveju gali rinktis tik Viasat HD imtuvą, bet ne Viasat Superbox (su juo galima įrašyti, stabdyti, atsukti atgal). Gal kas susidūrę su šiais imtuvais?

    Dar kas gąsdina, tai blogi klientų atsiliepimai dėl apmokėjimų terorizavimo ir blogos transliacijos kokybės lietaus ar sniego metu.

    Rinkčiausi šį variantą, tik labai blogai, kad negalima rinktis Viasat Superbox imtuvo:

    Komentuoti:


  • bato_usai
    replied
    Štai kodėl GoT yra neabejotinai geriausias šių laikų TV projektas...(Nesigilinant į knygų/TV santykius)
    Kai jau atrodo, kad čia tik sezonas startas ir galima žaisti saugiai, kūrėjai vis tiek nutaria pridėti perlų, neabejotinai smarkiai keičiančius viso žaidimo dinamiką...

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Gal galit pasakyt, kodėl per televizorių reklamos metu rodomas užrašas "nežiūriu TV" (alia reklama čia skaitosi)?
    Taip, tai yra "Galos" reklama. Net ir mieste pilna reklamų to "Nežiūriu tv".

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Gal galit pasakyt, kodėl per televizorių reklamos metu rodomas užrašas "nežiūriu TV" (alia reklama čia skaitosi)?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Pats keisčiausias dalykas yra tai, kad Lietuvoje iki šiol nėra krepšinio TV kanalo.
    Turbut juokauji?
    JAu duok dieve, kad viso sporto kanalas issilikytu, ka jau kalbeti apie vien krepsiniui skirta.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Pats keisčiausias dalykas yra tai, kad Lietuvoje iki šiol nėra krepšinio TV kanalo.

    Komentuoti:

Working...
X