Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• oranger
    started a poll Televizija

Televizija

158
    LTV
    61,39%
    97
    LTV2
    13,92%
    22
    TV3
    50,63%
    80
    LNK
    24,68%
    39
    5 kanalas
    6,33%
    10
    BTV
    3,80%
    6
    Tango TV
    14,56%
    23
    TV1
    6,33%
    10
    MTV LIetuva
    11,39%
    18
    Regioninė TV
    4,43%
    7
    Tema skirta visiems klausimams, susijusiems su televizija (kanalai, programos, laidos, transliacijos, žinios etc), aptarti.

• Erikass
    replied
    Antradienį vykusiame Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) tarybos posėdyje LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė pateikė siūlymą keisti kanalo LRT Kultūra pavadinimą.
    „Turint omenyje, kad vienos iš populiariausių programų tame kanale yra sporto transliacijos, matome, kad pavadinimas disonuoja su turiniu ir tai mums kelia problemų. Pritempti iki to, kad sportas irgi kultūra, nepavyksta, tai neįtikina, tada kyla problemų komunikuojant kanalą: keistokai atrodo, kad žiūrėkite ledo ritulio rungtynes per LRT kultūrą“, – poreikį keisti pavadinimą komentavo M. Garbačiauskaitė-Budrienė.
    https://www.delfi.lt/m360/naujausi-s....d?id=78074793

Komentuoti:

• Arunasx
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

Tai juk ir skirtas moterims virš 35 metų.
    Dar Boleko ir Loleko nuotykius!

Komentuoti:

• Ignalina
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Kad per TV8 tik meiles istorijas rodo...
    Tai juk ir skirtas moterims virš 35 metų.

Komentuoti:

• liutass
    replied
    Kad per TV8 tik meiles istorijas rodo...

Komentuoti:

• Arunasx
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą
    Sveiki, pas kažką jau rodo TV8 HD? Man atrodo, kad ten bus upscaled hd...
    Jau rodo Cgates Vilniuje. Kokybė tikrai geresnė nei TV8 SD.

Komentuoti:

• wrm
    replied
    O oru jau rodo bent vieną, išskyrus LRT?

Komentuoti:

• Arunasx
    replied

Pas mane jau rodo.
    Kabelinė ar oru? Pagalvojau, kad nematai, nes parašei : bus. Reiškia kaip ir nėra dar. Šiaip gal priklauso nuo turinio, jei rodo kokį seną tai ir nėra tikras HD.

Komentuoti:

• Erikass
    replied
    Parašė Arunasx
    Kaip gali spręsti, jei nematai?
    Pas mane jau rodo.

Komentuoti:

• Erikass
    replied
    Sveiki, pas kažką jau rodo TV8 HD? Man atrodo, kad ten bus upscaled hd...

Komentuoti:

• Ignalina
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Gerai, nors mažiausiai jis reikalingas lyginant su TV3, TV6, Viasat Sport Baltic. Šiaip palyginus kokybę kokio TV6 HD ar Sport Baltic HD su Viasat Sport Baltic, tai paskutinio nesinori akyse matyti kai rodo tas pačias Eurolygos ar futbolo Čempionų taurę.
    Yeah, gal ateis laikas, kai visas VSB bus HD, o ne tik Eurolyga ar Uefa.

Komentuoti:

• Arunasx
    replied
    Girdėjau TV8 hd pradės rodyt, sakė "jau greitai TV8 HD formatu"
    Gerai, nors mažiausiai jis reikalingas lyginant su TV3, TV6, Viasat Sport Baltic. Šiaip palyginus kokybę kokio TV6 HD ar Sport Baltic HD su Viasat Sport Baltic, tai paskutinio nesinori akyse matyti kai rodo tas pačias Eurolygos ar futbolo Čempionų taurę.

Komentuoti:

• Erikass
    replied
    Girdėjau TV8 hd pradės rodyt, sakė "jau greitai TV8 HD formatu"

Komentuoti:

• liutass
    replied
    O aš telia išmaniąją turiu ir tuo patenkintas
    ten tie patys kanalai, tik mokate brangiau, greiciausiai.

Komentuoti:

• Erikass
    replied
    O aš telia išmaniąją turiu ir tuo patenkintas

Komentuoti:

• liutass
    replied
    Norint matyti tuos kanalus, reikia uzsakyti Bazini paketa ir papildomai gauni nemokamai 2 teminius paketus. Bet sutartis turi buti pratesta 2 metams. Kaina beveik nesikeicia. Pakankamai geras variantas.

Komentuoti:

• Arunasx
    replied

O tai kaip suprast? Metų pradžioj sakei TV3 ir TV6 HD tau jau rodo?
    Tada buvo įjungti visi kanalai visiems. Po to pradėjo atjunginėti etapais.

Komentuoti:

• Erikass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Cgates oficialiai prisipažino, kad negali dėl techninių priežasčių įjungti atskirų kanalų. Vat taip. Pvz.: INIT'e gali užsisakyti po 1 kanalą.
    Kadangi mano sena sutartis galioja iki kovo, tai dabar negaliu matyti per Cgates TV3HD ir TV6HD, kuriuos rodo tik naujų paketų savininkams. Aš sutartį sudariau mažesniam kanalų kiekiui ir visi kanalai pagal naują sutartį (išskyrus tuos 2) rodomi jau dabar. Proto visai neužtenka jau dabar įjungti tą naują paketą, Man Cgates yra prakeiksmas nuo pat pradžių bendravimo su jais, nesitikėjau, kad dabar sugebės ir vėl taip padėti ant kliento nepaisant nuosekliai detalaus susirašinėjimo. Fck. Ne savo noru patekau pas juos prieš 2 metus, nupirko kitą operatorių ir prasidėjo. Klientų aptarnavimas žemesnio nesu matęs.
    O tai kaip suprast? Metų pradžioj sakei TV3 ir TV6 HD tau jau rodo?

Komentuoti:

• Arunasx
    replied
    Cgates oficialiai prisipažino, kad negali dėl techninių priežasčių įjungti atskirų kanalų. Vat taip. Pvz.: INIT'e gali užsisakyti po 1 kanalą.
    Kadangi mano sena sutartis galioja iki kovo, tai dabar negaliu matyti per Cgates TV3HD ir TV6HD, kuriuos rodo tik naujų paketų savininkams. Aš sutartį sudariau mažesniam kanalų kiekiui ir visi kanalai pagal naują sutartį (išskyrus tuos 2) rodomi jau dabar. Proto visai neužtenka jau dabar įjungti tą naują paketą, Man Cgates yra prakeiksmas nuo pat pradžių bendravimo su jais, nesitikėjau, kad dabar sugebės ir vėl taip padėti ant kliento nepaisant nuosekliai detalaus susirašinėjimo. Fck. Ne savo noru patekau pas juos prieš 2 metus, nupirko kitą operatorių ir prasidėjo. Klientų aptarnavimas žemesnio nesu matęs.

Komentuoti:

• liutass
    replied
    Cgates pirmam ketvirty pateiks kazkokiu atnaujinimu, pvz., atnaujins stb softa su daugiau galimybiu.

Komentuoti:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Working...
X