Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir TV6 su HD zenkliuku
    Paskutinis taisė liutass; 2018.01.12, 15:36.

    Comment


      Gal žinot ar Telia išmanioji transliuoja TV3 TV6 HD? (Reikia sužinot, neklauskit kodėl).

      Comment


        Parašė Erikass Rodyti pranešimą
        Gal žinot ar Telia išmanioji transliuoja TV3 TV6 HD? (Reikia sužinot, neklauskit kodėl).
        Kol kas dar ne.

        Comment


          „Telia“ išmanioji televizija TV3 ir TV6 rodo HD raiška
          Populiariausia Lietuvoje išmanioji „Telia“ televizija nuo šiol visiems savo žiūrovams TV3 ir TV6 kanalus rodo aukštąja HD raiška be jokio papildomo mokesčio. Šiuo standartu „Telia“ jau retransliuoja daugiau kaip 40 televizijos kanalų ir videonuomos filmų.
          „Džiaugiuosi, kad „Telia“ vartotojai prisijungė prie būrio žiūrovų, kurie gali matyti žiūrimiausią televiziją TV3 HD formatu. Kaip ir dera televizijos rinkos lyderiams, visai netrukus jums pateiksime televizinio turinio desertą – žiemos olimpines žaidynes, kurias transliuosime net dviem kanalais - TV3 HD ir TV6 HD,“ – sako TV3 televizijos vadovė Laura Blaževičiūtė.

          Tačiau TV3 raiškiuoju formatu mato dar ne visi.


          Skaitykite daugiau: https://www.tv3.lt/naujiena/942714/t...rodo-hd-raiska, https://www.vz.lt/medijos/2018/01/18...to-dar-ne-visi

          Comment


            Cgates pirmam ketvirty pateiks kazkokiu atnaujinimu, pvz., atnaujins stb softa su daugiau galimybiu.

            Comment


              Cgates oficialiai prisipažino, kad negali dėl techninių priežasčių įjungti atskirų kanalų. Vat taip. Pvz.: INIT'e gali užsisakyti po 1 kanalą.
              Kadangi mano sena sutartis galioja iki kovo, tai dabar negaliu matyti per Cgates TV3HD ir TV6HD, kuriuos rodo tik naujų paketų savininkams. Aš sutartį sudariau mažesniam kanalų kiekiui ir visi kanalai pagal naują sutartį (išskyrus tuos 2) rodomi jau dabar. Proto visai neužtenka jau dabar įjungti tą naują paketą, Man Cgates yra prakeiksmas nuo pat pradžių bendravimo su jais, nesitikėjau, kad dabar sugebės ir vėl taip padėti ant kliento nepaisant nuosekliai detalaus susirašinėjimo. Fck. Ne savo noru patekau pas juos prieš 2 metus, nupirko kitą operatorių ir prasidėjo. Klientų aptarnavimas žemesnio nesu matęs.
              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
              [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

              Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                Cgates oficialiai prisipažino, kad negali dėl techninių priežasčių įjungti atskirų kanalų. Vat taip. Pvz.: INIT'e gali užsisakyti po 1 kanalą.
                Kadangi mano sena sutartis galioja iki kovo, tai dabar negaliu matyti per Cgates TV3HD ir TV6HD, kuriuos rodo tik naujų paketų savininkams. Aš sutartį sudariau mažesniam kanalų kiekiui ir visi kanalai pagal naują sutartį (išskyrus tuos 2) rodomi jau dabar. Proto visai neužtenka jau dabar įjungti tą naują paketą, Man Cgates yra prakeiksmas nuo pat pradžių bendravimo su jais, nesitikėjau, kad dabar sugebės ir vėl taip padėti ant kliento nepaisant nuosekliai detalaus susirašinėjimo. Fck. Ne savo noru patekau pas juos prieš 2 metus, nupirko kitą operatorių ir prasidėjo. Klientų aptarnavimas žemesnio nesu matęs.
                O tai kaip suprast? Metų pradžioj sakei TV3 ir TV6 HD tau jau rodo?

                Comment


                  Parašė Erikass Rodyti pranešimą

                  O tai kaip suprast? Metų pradžioj sakei TV3 ir TV6 HD tau jau rodo?
                  Tada buvo įjungti visi kanalai visiems. Po to pradėjo atjunginėti etapais.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                  Comment


                    Norint matyti tuos kanalus, reikia uzsakyti Bazini paketa ir papildomai gauni nemokamai 2 teminius paketus. Bet sutartis turi buti pratesta 2 metams. Kaina beveik nesikeicia. Pakankamai geras variantas.

                    Comment


                      O aš telia išmaniąją turiu ir tuo patenkintas

                      Comment


                        Parašė Erikass Rodyti pranešimą
                        O aš telia išmaniąją turiu ir tuo patenkintas
                        ten tie patys kanalai, tik mokate brangiau, greiciausiai.

                        Comment


                          Girdėjau TV8 hd pradės rodyt, sakė "jau greitai TV8 HD formatu"

                          Comment


                            Parašė Erikass Rodyti pranešimą
                            Girdėjau TV8 hd pradės rodyt, sakė "jau greitai TV8 HD formatu"
                            Gerai, nors mažiausiai jis reikalingas lyginant su TV3, TV6, Viasat Sport Baltic. Šiaip palyginus kokybę kokio TV6 HD ar Sport Baltic HD su Viasat Sport Baltic, tai paskutinio nesinori akyse matyti kai rodo tas pačias Eurolygos ar futbolo Čempionų taurę.
                            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                            Comment


                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Gerai, nors mažiausiai jis reikalingas lyginant su TV3, TV6, Viasat Sport Baltic. Šiaip palyginus kokybę kokio TV6 HD ar Sport Baltic HD su Viasat Sport Baltic, tai paskutinio nesinori akyse matyti kai rodo tas pačias Eurolygos ar futbolo Čempionų taurę.
                              Yeah, gal ateis laikas, kai visas VSB bus HD, o ne tik Eurolyga ar Uefa.

                              Comment


                                Sveiki, pas kažką jau rodo TV8 HD? Man atrodo, kad ten bus upscaled hd...

                                Comment


                                  Parašė Arunasx
                                  Kaip gali spręsti, jei nematai?
                                  Pas mane jau rodo.

                                  Comment


                                    Parašė Erikass Rodyti pranešimą

                                    Pas mane jau rodo.
                                    Kabelinė ar oru? Pagalvojau, kad nematai, nes parašei : bus. Reiškia kaip ir nėra dar. Šiaip gal priklauso nuo turinio, jei rodo kokį seną tai ir nėra tikras HD.
                                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                    Comment


                                      O oru jau rodo bent vieną, išskyrus LRT?

                                      Comment


                                        Parašė Erikass Rodyti pranešimą
                                        Sveiki, pas kažką jau rodo TV8 HD? Man atrodo, kad ten bus upscaled hd...
                                        Jau rodo Cgates Vilniuje. Kokybė tikrai geresnė nei TV8 SD.
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                        Comment


                                          Kad per TV8 tik meiles istorijas rodo...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X