Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gali buti, kad tik Vilniuje ir rodys

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Asmeniškai man žmonės, kurie nesidomi aukšto lygio sportu (ČL, Eurolyga, WorldCup, Olimpiados) yra savotiški degradai, kitaip sakant asocialūs.
      O man atrodo, kad sporto žiūrėjimas kvailina žmones. Maždaug tingiu knygą skaityti, kažkuo pasidomėti, geriau pagangrenuoti prie krepšinio rungtynių, nes žiūrint kažką protingesnio ir įdomesnio reikia mąstyti.
      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

      Comment


        Aha, žiūrintys sporto varžybas neskaito knygų ir nevaikšto į jokius renginius, jie domisi vien tik sportu. O sėdintys bibliotekoje taip pat nieko daugiau neveikia - tik skaito ir skaito. Dar kartais nebent į kokį knygyną užsuka.

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          Gali buti, kad tik Vilniuje ir rodys
          Nemanau, negali būti. Negali būt kažkaip nustatyta, kad hd raiška transliuotų tik pažymėtoj zonoj. Keista.

          Comment


            Parašė Erikass Rodyti pranešimą

            Nemanau, negali būti. Negali būt kažkaip nustatyta, kad hd raiška transliuotų tik pažymėtoj zonoj. Keista.
            techniskai labai paprasta

            Comment


              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
              TV3 HD Vilniuje yra 184 kanale. Bet dar nebaigti dabai, nes nėra programų pavadinimų. Nežinau ar yra TV6 HD.
              Kaip suprast "nebaigti darbai"? Kokie darbai? Pasiruošimo? Jeigu jie pažadėjo, jog jau nuo sausio 1d. bus hd, tai ir turėtų būt... Pvz. pas mane nėra.

              Comment


                Parašė Erikass Rodyti pranešimą

                Kaip suprast "nebaigti darbai"? Kokie darbai? Pasiruošimo? Jeigu jie pažadėjo, jog jau nuo sausio 1d. bus hd, tai ir turėtų būt... Pvz. pas mane nėra.
                Kaip suprast? Pažadėjo - patiešyjo. Niekas gi jų niekuo neįpareigojo..

                Comment


                  Bet kam tada reikejo apskritai reklamuoti..

                  Comment


                    Parašė wrm Rodyti pranešimą
                    Bet kam tada reikejo apskritai reklamuoti..
                    Reikia atskirti pačios kanalų savininkės pažadus, darbus nuo kokretaus kabelinės TV tiekėjo. Oru gal abu kanalai eina HD su visa EPG info, nežinau.
                    Cgates nežadėjo, kad bus viskas čia ir dabar. Jie iš viso nieko nežadėjo, bent aš nematau jų puslapyje. Juos ginu ne todėl, kad mėgčiau, greičiau esu piktas iki šiol už jų nedorus darbus prieš porą metų. Gal kas Cgates įjungė TV3 HD just for fun ir išėjo švęsti.
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                    Comment


                      TV3 per reklamą buvo garsinis skelbimas: "TV3 ir TV6 jau ir HD raiška". Init skaitmeninė TV atlikau automatinę kanalų paiešką, rado TV3 HD ir TV6 HD, bet nei vieno iš jų neleido įsijungti ("No access"). Gal dar nespėjo paleist tiekėjas.

                      Klausimas į temą. Turiu aš kanalų sąrašą susidėjęs pagal poreikius, pasilikęs ką reikia ir ką rodo, kitus ištrinęs. Atliekant automatinę paiešką mano sąrašas ištrinamas, o automatiškai surastas yra netvarkingas. Kaip galiu surasti ir į savo kanalų sąrašą pridėti tik vieną-du kanalus? Gal kaip nors rankiniu būdu pagal dažnius ieškot reik?

                      Comment


                        Lietuvos Rytas TV HD yra upscalintas signalas. Govno

                        Comment


                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                          TV3 per reklamą buvo garsinis skelbimas: "TV3 ir TV6 jau ir HD raiška". Init skaitmeninė TV atlikau automatinę kanalų paiešką, rado TV3 HD ir TV6 HD, bet nei vieno iš jų neleido įsijungti ("No access"). Gal dar nespėjo paleist tiekėjas.

                          Klausimas į temą. Turiu aš kanalų sąrašą susidėjęs pagal poreikius, pasilikęs ką reikia ir ką rodo, kitus ištrinęs. Atliekant automatinę paiešką mano sąrašas ištrinamas, o automatiškai surastas yra netvarkingas. Kaip galiu surasti ir į savo kanalų sąrašą pridėti tik vieną-du kanalus? Gal kaip nors rankiniu būdu pagal dažnius ieškot reik?
                          Po automatines kanalu paieskos visus rankinius nustatymus teks daryti is naujo

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą

                            Po automatines kanalu paieskos visus rankinius nustatymus teks daryti is naujo
                            Na aš vis dar turiu vilties, kad galima atskirai tuos kanalus pridėt. Samsung televizorius leidžia ieškoti tam tikruose dažniuose, dar keliais nustatymais. Tad gal kaip nors galima.

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              TV3 per reklamą buvo garsinis skelbimas: "TV3 ir TV6 jau ir HD raiška". Init skaitmeninė TV atlikau automatinę kanalų paiešką, rado TV3 HD ir TV6 HD, bet nei vieno iš jų neleido įsijungti ("No access"). Gal dar nespėjo paleist tiekėjas.

                              Klausimas į temą. Turiu aš kanalų sąrašą susidėjęs pagal poreikius, pasilikęs ką reikia ir ką rodo, kitus ištrinęs. Atliekant automatinę paiešką mano sąrašas ištrinamas, o automatiškai surastas yra netvarkingas. Kaip galiu surasti ir į savo kanalų sąrašą pridėti tik vieną-du kanalus? Gal kaip nors rankiniu būdu pagal dažnius ieškot reik?
                              Galima ir rankiniu ieškoti, bet reikia žinoti ant kokio dažnio, nes viename būna keletas kanalų. Paskambink tiekėjui ir paprašyk tikslaus sąrašo su dažniais. Nors ir Cgates ir INIT sąrašo viešai nepublikuoja kaip kažkokie nenormalūs, vos ne karinė paslaptis.
                              Kita gal būt galimybė išsaugoti kanalų nustatymus į kokį USB jei TV leidžia. Tada paleidi automatinę ir žiūri, ką kur surado. Atstatai po to kanalus iš backupo ir surandi rankomis norimą.
                              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                              [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                              Comment


                                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                Galima ir rankiniu ieškoti, bet reikia žinoti ant kokio dažnio, nes viename būna keletas kanalų. Paskambink tiekėjui ir paprašyk tikslaus sąrašo su dažniais. Nors ir Cgates ir INIT sąrašo viešai nepublikuoja kaip kažkokie nenormalūs, vos ne karinė paslaptis.
                                Kita gal būt galimybė išsaugoti kanalų nustatymus į kokį USB jei TV leidžia. Tada paleidi automatinę ir žiūri, ką kur surado. Atstatai po to kanalus iš backupo ir surandi rankomis norimą.
                                Aš savo sąrašą išeksportavau į USB. Bet jeigu jį noriu importuoti, tai mano bet kokį turimą sąrašą ištrina ir vietoje jo importuoja iš USB. Nerandu kaip sumiksuoti dviejų sąrašų

                                Dar klausimas: atliekant kanalų paiešką rinktis tik skaitmeninę ar ir analoginę (pas mane skaitmeninė tv)? Nes analoginės irgi randa ~30 kanalų, skaitmeninės ~200. Tai po to rankomis viską susidėlioti užima belenkiek laiko.

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                  Na aš vis dar turiu vilties, kad galima atskirai tuos kanalus pridėt. Samsung televizorius leidžia ieškoti tam tikruose dažniuose, dar keliais nustatymais. Tad gal kaip nors galima.
                                  Bet tavo esamas “favourites” sarasas isliko?

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                    Aš savo sąrašą išeksportavau į USB. Bet jeigu jį noriu importuoti, tai mano bet kokį turimą sąrašą ištrina ir vietoje jo importuoja iš USB. Nerandu kaip sumiksuoti dviejų sąrašų

                                    Dar klausimas: atliekant kanalų paiešką rinktis tik skaitmeninę ar ir analoginę (pas mane skaitmeninė tv)? Nes analoginės irgi randa ~30 kanalų, skaitmeninės ~200. Tai po to rankomis viską susidėlioti užima belenkiek laiko.
                                    Analoginiu nereikia

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Bet tavo esamas “favourites” sarasas isliko?
                                      Pagal dažnius ir dar ten kažką (EDIT: moduliaciją ir simbolių greitį) nebandžiau ieškot, nes nežinau kokiame dažnyje reikia ieškoti.
                                      Paskutinis taisė Creatium; 2018.01.01, 20:19.

                                      Comment


                                        Zodziu taip, viskas priklauso nuo turimo tiunerio softo. Ar jis yra tavo TV integruotas, ar kaip atskiras priedelis, tai ieskok pagal ta modeli google patarimu, nes cia nera universalaus sprendimo. Pas mane IPTV priedelis, tai ten prie turimo favourites saraso prideti dar kelis naujus kanalus uztenka pazymeti prie kanalo zvaigzdute. Kaip pas tave, sunku pasakyti. Pabandyk paklausti gūglo

                                        Comment


                                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                          Aš savo sąrašą išeksportavau į USB. Bet jeigu jį noriu importuoti, tai mano bet kokį turimą sąrašą ištrina ir vietoje jo importuoja iš USB. Nerandu kaip sumiksuoti dviejų sąrašų

                                          Dar klausimas: atliekant kanalų paiešką rinktis tik skaitmeninę ar ir analoginę (pas mane skaitmeninė tv)? Nes analoginės irgi randa ~30 kanalų, skaitmeninės ~200. Tai po to rankomis viską susidėlioti užima belenkiek laiko.
                                          Kompe pasižiūrėk kaip tas eksportas atrodo. Didelė tikimybė, kad ten tekstinis failas ir rankom galima sudėliot iš dviejų vieną.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X