Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    TV3 HD Vilniuje yra 184 kanale. Bet dar nebaigti dabai, nes nėra programų pavadinimų. Nežinau ar yra TV6 HD.
    pas mane viskas uzsibaigia 183 kanalu (LRT Lituanica)

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Bet tai kokiam reikia būti kosmonautui, kad žiūrėtum TV3 ar panašias televizijas?
      as niekada ir neziuriu, o siuo atveju tik is smalsumo, kaip atrodys ta ju "HD" raiska

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą

        as niekada ir neziuriu, o siuo atveju tik is smalsumo, kaip atrodys ta ju "HD" raiska
        Nu tai įsijungi LRT ar LRT Kultūrą ir pamatai.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Nu tai įsijungi LRT ar LRT Kultūrą ir pamatai.
          as buten TV3 ir TV6 noriu, nes netikiu, kad tikraja HD raiska transliuos. O HD kanalu pas mane yra 60+

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą

            as buten TV3 ir TV6 noriu, nes netikiu, kad tikraja HD raiska transliuos. O HD kanalu pas mane yra 60+
            Labai įdomus užsiėmimas: tikėjimas/netikėjimas, kad kažkokia 3rd rate vatnikų televiziją, kurią žiūri tik pensininkai ir bedarbiai, rodys ar nerodys HD. Susirask kokių įdomesnių užsiėmimų

            Comment


              vistik, naujove Lietuvoje

              Comment


                Pas mane irgi cgates kabeline ir dar nei vieno is dvieju hd nera.

                Comment


                  Parašė Erikass Rodyti pranešimą
                  Pas mane irgi cgates kabeline ir dar nei vieno is dvieju hd nera.
                  kokiame mieste?

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                    kokiame mieste?
                    Kaune.

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Pats darai keistą prielaidą, kad menotyrininkai yra intelektualai.

                      Su NM.
                      Taipogi su.

                      O tai kas įeina į intelektualo apibrėžtį? Pagal mano suvokimą, tai žmogus kuris dirba su informacija, ir geba susisteminti iš jos kažkokias išvadas platesnio pobūdžio, dažniausiai dėka jau turimo žinių bagažo. Pvz žmogus iš vaikiškos dainelės eilutės "2 gaideliai baltus žirnius kūlė" gebantis parašyti traktatą apie gaidžio archetipo prasmes mitologinėje senovės lietuvių pasaulėžiūroje. Tai lyg ir visi žino tuos du gaidelius, ir atrodytų, kas čia ypatingo, negi stimuliuoja smegenis mąstymas apie du gaidelius iš kvailos vaikų daineles. Esmė, kokios išvados gebamos padaryti.

                      Comment


                        Vėlgi, nereikia painioti šūdmalystės su intelektualumu.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Vėlgi, nereikia painioti šūdmalystės su intelektualumu.
                          Prašyčiau rašyti turinį, atitinkantį forumo temą.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Labai įdomus užsiėmimas: tikėjimas/netikėjimas, kad kažkokia 3rd rate vatnikų televiziją, kurią žiūri tik pensininkai ir bedarbiai, rodys ar nerodys HD. Susirask kokių įdomesnių užsiėmimų
                            Mažas pastebėjimas, kad tie kanalai TVx rodo krepšinio varžybas. Aš iš viso naujoje sutartyje pasiliksiu tik LT kanalų paketą (plius Viasat Sport paketą, kuriame bus 1,5 HD kanalo). Ženkliai maloniau akiai, kai rodo kokybišką vaizdą, turinys atskiras klausimas, daugiausia žinios. Rusiškų kanalų iš viso nežiūriu, nors dabar yra, o visokie Animal ar Discovery irgi atsibodo. Filmai iš torentų kaip ir geriausia dokumentika.
                            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Vėlgi, nereikia painioti šūdmalystės su intelektualumu.
                              Turint omeny, kad 2017ieji buvo Greimo metai, nuskambėjo labai keistai. Pvz, semiotika atseit yra "šūdmalystė"?, ar aš kažką ne taip supratau?

                              Comment


                                Maniau, kad 2017 buvo kovos su Gėrimu metai
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                  Mažas pastebėjimas, kad tie kanalai TVx rodo krepšinio varžybas. Aš iš viso naujoje sutartyje pasiliksiu tik LT kanalų paketą (plius Viasat Sport paketą, kuriame bus 1,5 HD kanalo). Ženkliai maloniau akiai, kai rodo kokybišką vaizdą, turinys atskiras klausimas, daugiausia žinios. Rusiškų kanalų iš viso nežiūriu, nors dabar yra, o visokie Animal ar Discovery irgi atsibodo. Filmai iš torentų kaip ir geriausia dokumentika.
                                  Visus lietuviškus gali matyti ir nemokamai su kambarine antena, o VSB visada Ace linka ideda internete kasnors, tai kaip ir irgi neverta moketi 3 (ar kiek ten) € uz viena kanala per menesi.

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Visus lietuviškus gali matyti ir nemokamai su kambarine antena, o VSB visada Ace linka ideda internete kasnors, tai kaip ir irgi neverta moketi 3 (ar kiek ten) € uz viena kanala per menesi.
                                    Reikalingas normalus simetriškas internetas. Cgate 100Mbps su LT paketu gavosi 10,5 € su 2 metų sutartim. Tai mane tenkina.Ir nereikia sukti galvos dėl antenos pirkimo, montavimo, kabelio tiesimo ir neveikimu jei smarkiai snigtų (galbūt). O VSB nebūtina turėti ir vasarą, paimi kada nori. Žiūrėti VSB per internetą irgi bugovas reikalas. Jau kaip nors išsimokėsiu už alaus bokalo kainą.
                                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                    Comment


                                      viskas labai logiska ir optimalu. Praktiskai tobulas sprendimas.

                                      Comment


                                        Idomu, ar per DBV-T paleido TVx HD?

                                        Comment


                                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                          Reikalingas normalus simetriškas internetas. Cgate 100Mbps su LT paketu gavosi 10,5 € su 2 metų sutartim. Tai mane tenkina.Ir nereikia sukti galvos dėl antenos pirkimo, montavimo, kabelio tiesimo ir neveikimu jei smarkiai snigtų (galbūt). O VSB nebūtina turėti ir vasarą, paimi kada nori. Žiūrėti VSB per internetą irgi bugovas reikalas. Jau kaip nors išsimokėsiu už alaus bokalo kainą.
                                          Kažkada neseniai minėjote, jog pas jus jau rodo TV3, TV6 hd kanalus? Ar pas Jus rodo ir ar tuose kanaluose yra kokia nors grafinė hd ikona, rodanti, kad tai hd raiškos kanalas? Nes aš gyvenu Kaune, perkroviau kanalų sąrašą ir vistiek nieko.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X