Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal pagaliau uždarom tą temą apie sportą? Čia yra televizijos grupė.

    Comment


      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
      Negera tau gal, nemoki žmoniškai šnekėti? Televizorius rodo 1080i, bet nėra pačios TV3 kokio grafinio simbolio HD
      O kodėl pvz. pas mane cgates ir nėra TV3 HD?

      Comment


        Parašė Tomas Rodyti pranešimą

        Aš pvz. NFL domiuosi.
        Tai puiku. Kalbu apie sporto atmetimą apskritai, kaip atseit plebso specifinį prioritetą

        Comment


          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
          Negera tau gal, nemoki žmoniškai šnekėti? Televizorius rodo 1080i, bet nėra pačios TV3 kokio grafinio simbolio HD
          Pas tave gal 1080i, bet pas mane 576. Gal tik Vilniaus zonai paleido koki testini varianta

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą

            Pas tave gal 1080i, bet pas mane 576. Gal tik Vilniaus zonai paleido koki testini varianta
            Pas mane irgi 576. Manau testinis variantas, kadangi sakė nuo sausio 1 d. hd bus.

            Comment


              Kai kurios TV3 man jau seniai atrodo gana raiškios. Bet tik tol, kol daugiausiai rodo statinį vaizdą. Na, čia normalu - suspaudimas taip veikia. Reikėtų gal pasidaryt nuotraukų ir pažiūrėt skirtumus prieš/po naujųjų.

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Kai kurios TV3 man jau seniai atrodo gana raiškios. Bet tik tol, kol daugiausiai rodo statinį vaizdą. Na, čia normalu - suspaudimas taip veikia. Reikėtų gal pasidaryt nuotraukų ir pažiūrėt skirtumus prieš/po naujųjų.
                o pas tave TV rodo informacija, kokia yra raiska?

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą

                  o pas tave TV rodo informacija, kokia yra raiska?
                  Pas mane rašo SD. Bet aš INIT naudojuosi.

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą

                    Čempionų lyga ir Eurolyga skirti. Hokėjus ir Formulė1 - ne.
                    Gal galima pilną sąrašą? Būtų gerai iki dviračių pavasario klasikų...

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Intelektualams skirtas beisbolas.
                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Reiktų pripažinti, kad vienintelis dalykas association futbole reikalaujantis minimalaus smegenų įtempimo yra nuošalės taisyklė. Bet ir ją suprastų netgi žmogus su lengvu protiniu atsilikimu.
                      Daroma keistai anachronistinė prielaida, kad intelektualus būk tai veža vien techniškai komplikuoti dalykai, kaip kokius inžinierius, kuriem įdomu išnarstyt kosminio laivo variklį, o va koks XIX a. malūno ratas tai visai neįdomu...Greičiau yra atvirkščiai. 9 iš 10 menotyrininkų nesudominsi kokia komplikuota figūrine kompozicija, vien dėl to, kad ji išoriškai komplikuota, jie mieliau nagrinės iš pažiūros paprastą (arba iš tikro paprastą) dalyką, kaip kad drobė, nutepta vienos spalvos dažais, ty apie ką "paprastas žmogus" pasakytų "na, argi čia menas", "tai čia jokio talento nereikia, kad taip mokėt", "aš irgi taip moku, o mano 5 metų vaikas ir dar geriau padarytų"...

                      Comment


                        Pats darai keistą prielaidą, kad menotyrininkai yra intelektualai.

                        Su NM.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
                          Daroma keistai anachronistinė prielaida, kad intelektualus būk tai veža vien techniškai komplikuoti dalykai, kaip kokius inžinierius, kuriem įdomu išnarstyt kosminio laivo variklį, o va koks XIX a. malūno ratas tai visai neįdomu...
                          O kodėl atrodo, kad inžinieriams įdomu tik komplikuoti dalykai? Didelė dalis inžinerijos kaip tik yra kuo paprastesniu (= patvaresniu ir pigesniu) būdu išspręsti problemą. Skirtumas tik tas, kad inžinieriai nesakys, kad malūno ratas nėra inžinerija, nes ir 5 metų vaikas taip padarytų.

                          Comment


                            Nauji metai, bet TV 3 ir 6 vis dar SD

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Nauji metai, bet TV 3 ir 6 vis dar SD
                              Ar ieškojai kituose kanaluose? Tame pačiame tikrai nebus.
                              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                              [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                              Comment


                                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                Ar ieškojai kituose kanaluose? Tame pačiame tikrai nebus.
                                Ieskojau. Ir kanalu sarasa atnaujinau

                                Comment


                                  TV3 HD Vilniuje yra 184 kanale. Bet dar nebaigti dabai, nes nėra programų pavadinimų. Nežinau ar yra TV6 HD.
                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                  Comment


                                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                    TV3 HD Vilniuje yra 184 kanale. Bet dar nebaigti dabai, nes nėra programų pavadinimų. Nežinau ar yra TV6 HD.
                                    Ar per skaitmeninę antžeminę TV?

                                    Comment


                                      Bet tai kokiam reikia būti kosmonautui, kad žiūrėtum TV3 ar panašias televizijas?

                                      Comment


                                        Parašė Arni5 Rodyti pranešimą

                                        Ar per skaitmeninę antžeminę TV?
                                        CGate kabelinę
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                        Comment


                                          Įdomu ar per DTV matysim. LRT abu kanalai rodomi nuo tos pačios dienos. Užsieniuose irgi per DTV pilna HD kanalų...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X