Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prarasti telefonai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prarasti telefonai

    Sweiki sumaniau sukurti tema apie vogtus ar atemamus telefonus.Ar jums buvo kas nors nutike ar kas panasaus ?


    As vakar pamečiau

    #2
    Telefona pametei, o i galvo sove sukurt tema apie vogtus.. kazkur galai nesueina

    Comment


      #3
      Nu gi visko gali buti negi kursiu tik apie pamestus jai apie ta sriti netekimo, tai apie visa

      Comment


        #4
        Nesu niekada nei pametes, nei rades, nei atemes, nei is pacio nieks neateme dar. Tai neturiu ka pasakyt. O siaip telefonu atiminejimu uzsiema paaugliai, dazniausiai 12-16m. amziaus.

        Comment


          #5
          Įdomi tema. Kokį pametei? Ir man taip yra nutikę. Kažkada (kažkur apie 5 klasę) man einant į kašės trefkę, į ąžuolyno vid. mokyklą, man paskambino nežinomas numeris (šitas faktas mane labiausiai sunervino - reiškia prisidėjo kažkas iš savų), aš išsitraukiau telefoną... bum smūgis į galvą, su flakonėliu kažko į akis ir čiau ba ba.. Tai buvo 3310, kai jis dar buvo gana padorus telefonas o 6230 praeitais metais praradau megoje - persirengimo kabinoje palikau striukę su telefonu kišenėj, nuėjau paieškoti dar rūbų.. baigęs shopintis žiūriu... kažko trūksta... šitoj sritį aš didelis nevykėlis

          Beje mano buvę klasiokai(anksčiau buvę geriausi draugai etc.) tuo užsiiminėjo.. pradedant mokytojų telefonais paliktais ant stalo, baigiant perpardavinėjimu gan didelėm apimtim.. kaip gyvenimas keičiasi...

          Dar gerą įvykį galiu papasakot einu su klasioku namo - rotušės aikšte.. kažkas guli ant žemės taip už kokios 10m nuo mūsų. kažkoks bičiukas pamatė, nuvarė pakėlė, tada mes irgi atreipėm dėmesį, nuėjom pažiūrėt ką žmogus rado. Ogi mobą, 3250 atrodo.. tas draugas, greitos reakcijos, sako: o mano telefą radai, dėkui.. tam neliko nieko kito kaip atiduot. Linksma buvo, ėjom atšvęst
          Paskutinis taisė RHCP@; 2007.11.05, 22:28.

          Comment


            #6
            Buvau viena pametes 3310, ir per EL varzybas haleje(su lenkais) buvau pametes ir du kelinius gulejo po suolu, toli nuo manes, poto(kaip visi isejo) vis skambinant i mano telefona galiausiai isgirdus telefono garsa, jis buvo sekmingai surastas. O jau buvau nejuokais issigadnes. Buvo pora kart bande atimti bet nepavyko (2-3m atgal)
            Paskutinis taisė Vilius; 2007.11.05, 22:30.
            I love INNUENDO!

            Comment


              #7
              Sony ericsson 610i ilga istorija galima sakyti kad ne as pameciau net

              Comment


                #8
                nu tu tai keistas pirma tema apie nikrasavica, dbr apie telefoną, kurį net ne tu pats pametei...

                Comment


                  #9
                  Prikolas buvo, kai su chebra sugalvojome pavasario pabaigoje eiti iš Kauno į Šiluvą pėškom (nuėjau, prisipažinsiu, tik iki Ariogalos ). Žo, išėjom vakare, apie 7, einam šalia automagistralės. na sau einu, nieko daug negalvoju. Žiū, į žemę taip lyg pusiau įmintas, lyg kažkas, guli sony ericsonas z530, ar koks ten, žo, užlenkiamas toks. O chebra nei vienas nepastebėjo. Parnešiau namo, išdžiovinau. Įjungiau, parašiau "mamai"
                  Na, aišku, su manim susisiekė, susitariau atiduoti, gavau 50LTL.
                  Man aišku buvo įdomu, ir tebėra įdomu, kaip kažkieno telefonas atsidūrė kelio Kaunas-Klaipėda 13am kilometre, kur nėra jokios sustojimo aikštelės Bet pasidrovėjau ir nepaklausiau.

                  Comment


                    #10
                    Man pavogę tik vieną kartą buvo (tpfu tpfu tpfu). Per Jūros Šventę ištraukė Siemens CFX65. Visa nuotaika per Jūros Šventę buvo lieva po to . Dabar kartais net paranojiškai kur nors išeidama apsižiūriu ar viską turiu .

                    Comment


                      #11
                      O man daba kaip neturiu telefono tai tokia depresija norisi nieko nebedaryt

                      Comment


                        #12
                        O as, perskaites temos pavadinima, pagalvojau, kad cia bus siuloma pirkti-parduoti vogtus telefonus

                        Mobiluji man pavoge tik karta (nors tai ivyko pries beveik 7 metus), vaziuojant troleibusu Vilniuje (nebepamenu, koks marsrutas, bet veliau suzinojau, kad bemaz populiariausias marsrutas kisenvagiams ). Vagis, ko gero, buvo tikras profas, nes mobilus buvo priekineje baltiniu kiseneje, o prie viso to buvau ir su striuke

                        Va toks berods buvo: http://www.interstar.ua/mobile/img/p...ars_add_91.jpg
                        Paskutinis taisė John; 2007.11.05, 23:11.

                        Comment


                          #13
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          O as, perskaites temos pavadinima, pagalvojau, kad cia bus siuloma pirkti-parduoti vogtus telefonus
                          Susigundei??

                          Comment


                            #14
                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Vagis, ko gero, buvo tikras profas, nes mobilus buvo priekineje baltiniu kiseneje, o prie viso to buvau ir su striuke
                            Tai cia tu ko gero profas-nevykelis, o ne jis profas.

                            Comment


                              #15
                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              Tai cia tu ko gero profas-nevykelis, o ne jis profas.
                              Kol paciam taip neatsitinka, sunku tuo patiketi
                              As irgi panasiai pagalvojau, bet iki siol neisivaizduoju, kaip ir kokiu momentu buvo imanoma tai padaryti
                              Karta girdejau, kaip mano mamos draugei autobuse/troleibuse pavoge auskarus... is ausu

                              Comment


                                #16
                                Neisivaizduoju kaip imanoma ikist ranka po svetima striuke ir is marskiniu kisenes istraukt koki nors daikta ir likti nepastebetam?!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                  Susigundei??
                                  Pries pora savaiciu tiesiog gatveje gavau "pasiulyma" pirkti W880i uz £30 (ko gero, butu "atidaves" ir uz 20 ar dar maziau... prie to paties uzsimine, kad gali parupinti ir visko nuo LSD iki Heroino ). Ir tai ne Brixton'e ar Peckhame, o Kensington&Chelsea! Visgi nesusigundziau

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                    Neisivaizduoju kaip imanoma ikist ranka po svetima striuke ir is marskiniu kisenes istraukt koki nors daikta ir likti nepastebetam?!
                                    As irgi iki siol neisivaizduoju. Reiktu klausti kokio nors David'o Blane'o

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Pries pora savaiciu tiesiog gatveje gavau "pasiulyma" pirkti W880i uz £30 (ko gero, butu "atidaves" ir uz 20 ar dar maziau... prie to paties uzsimine, kad gali parupinti ir visko nuo LSD iki Heroino ). Ir tai ne Brixton'e ar Peckhame, o Kensington&Chelsea! Visgi nesusigundziau
                                      Tai mes kavinėj, North Finchley, sėdėdamos gavome pasiūlymą miltelių nusipirkt .

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Tai mes kavinėj, North Finchley, sėdėdamos gavome pasiūlymą miltelių nusipirkt .
                                        Skalbimo?
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment

                                        Working...
                                        X