Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

To T. Kiss U.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • DeSadas
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    john, jeigu su psichika tau netvarkoj, patariu nueiti pas psichologą, arba iškart gal į vasaros 5, nelabai tau turbūt ir bepadės kažkas...
    daktaras manau toje srityje kaip reikalas galetum padet

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    moo, tu nieko blogo neparašei, juk ne tau sakiau, o čia tokiems dviems "komikams"

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    blitz, john nera viskas taip paprasta kaip galvojate , tiesiog yra keli faktai kurie cia nutylimi

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    john, jeigu su psichika tau netvarkoj, patariu nueiti pas psichologą, arba iškart gal į vasaros 5, nelabai tau turbūt ir bepadės kažkas...

    Komentuoti:


  • moo
    replied
    O nemanai, kad tai, kad viešas savo paklodžių džiovimas iššaukia kitų žmonių reakciją, yra natūralu? Tema vieša, todėl rašyt/galvot/turėt nuomonę apie tai gali kiekvienas.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    blitz, nu negalvojau, kad tau visai prastai... turbūt niekada neturėjai merginos, arba užsiimi su tokiom, kurioms nereikia saldžių žodelių, o tik tavo kai ko...

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    žinot jūs emigrantai abudu - esat nesveiki! ne tai, kad nesveiki - tiesiog nepagydomi. žmogus išreiškė savo jausmus, o jūs dar čia išsiknisinėjat! ir gerai, kad sėdit savo toj anglijoj, mums tokių pižonų nesveikų nereikia! kokio velnio komentuojat, jeigu net ne jums buvo skirta? ar taip dėmesio trūksta?
    Daktare, as labai rimtai... mano meile (tiesa tik 3 dienoms) paliko mane ir sake nebenorinti sneketi, nes suzinojo, kad as nebuvau istikimas... Jauciuosi toks kaltas ir jauciu gilu sazines grauzima... nezinau, kaip ja susigrazinti. Jauciu, beliaka pasinaiudoti tik blitz (tomazo/marazo) patarimu

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ o nemanai, kad viešas meilės parodymas reikšia daugiau, nei pm, ypač kai turbūt į jas nereaguojama? čia galbūt tikrai žmogaus paskutinis šiaudas, ne jūsų reikalas čia, manau

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Nikai, sūnau, esi dar jaunas, todėl duosiu tau rimtesnį patarimą. Merginom/moterim nėra nieko šlykščiau, kaip bičas, rašinėjantis tokius gašlius, smarkiai per saldžius meilės laiškus ir varvinantis seiles jas pamačius. Tikrai. Jei aš būčiau mergina ir man kas nors parašytų tokį laišką, aš greičiausiai pasikeisčiau vardą, pavardę ir gyvenamąją vietą. Susirask kitų būdų ją nusikabinti pvz. nupirk jai saldainį ar nusivesk ją į kiną, o jei neveiks - grįžk į 3-ią pranešimą

    Komentuoti:


  • moo
    replied
    Jeigu tas žmogus čia lankosi, gal padėtų asmeninė žinutė? ;]

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    žinot jūs emigrantai abudu - esat nesveiki! ne tai, kad nesveiki - tiesiog nepagydomi. žmogus išreiškė savo jausmus, o jūs dar čia išsiknisinėjat! ir gerai, kad sėdit savo toj anglijoj, mums tokių pižonų nesveikų nereikia! kokio velnio komentuojat, jeigu net ne jums buvo skirta? ar taip dėmesio trūksta?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    mane kankina panasi problema... o nuotrauka (netgi 2) irgi turiu...
    bet ar pades? Savo mylimosios turbut jau niekad nebesusigrzinsiu (nors susirasiu kita, gal net geresne)!

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Atsimenu būdavo tokia laida per M-1-ą, kurios dažnai klausydavau, ji vadindavosi "Po Trijų". Tos laidos personažai Tomazas ir Marazas vesdavo tokią rubriką, kur žmonės galėdavo jų klausinėti patarimų. Meilės problemas jie dažniausiai siūlydavo išspręsti pasiimant mylimo žmogaus nuotrauką ir masturbuojantis. Gal ir tau padėtų, Nikai?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    ar ne labiau tokios temos tiktu Biteplius viename forumu (blevyzgos ar 30+)?

    Komentuoti:


  • Nikas
    pradėjo temą To T. Kiss U.

    To T. Kiss U.

    nieko
    Paskutinis taisė Nikas; 2011.01.31, 19:27.
Working...
X