Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

To T. Kiss U.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • DeSadas
    replied
    tai Nikai ar atsiliepe tavo meile?

    Komentuoti:


  • Nikas
    replied
    Beje, forume turim "susirūpinusių".
    Kurie, spėju, dabar sedi priešais nuotraukas ir...

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Ar nebus kai kurios "svietejiskos" ir nelabai pasaulietines organizacijos cia prikisusios savo nagu?
    Ar nebūtų galima kitą kartą labiau šrifto sumažinti? Nes mano akys, didelės ir pajėgios, kaip Raudonkepuraitės bobutės ne visas galimybes dabar išnaudoja.

    Komentuoti:


  • John
    replied

    Ar nebus kai kurios "svietejiskos" ir nelabai pasaulietines organizacijos cia prikisusios savo nagu?

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
    UK seksualiniu partneriu keitimas yra daznesnis.
    Zmones gyvena labiau pagal savo prigimti ( nzn ar cia ekonomika kalta )
    Nebūčiau tuom toks tikras. Nors... ten visi susimoka tikriausiai - prie babkių. O iš EU fondo Lietuvoj sunku būtų šitam reikalui pajamt

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė blitz Rodyti pranešimą
    Aš tai tokius laiškus vadinu "vengimu mokėti". Pats tokius rašau, kai pinigų pritrūksta...
    man kaip mokslininkui antropologiniu poziuriu butu labai idomu padiskutuoti, kodel egzistuoja tokie skirtumai seksualiniame gyvenime Uk ir Lietuvoje.
    UK labai seksualizuota/erotizuota viesoji erdve. ( Tarkim tolete atlikinejau gamtinius reikalus ir pries mane esantis LCD ekranas tuo metu pasiule man 1. Pasimylet 2. pasididinti savo peni 3. bei palost )
    I santykius zvelgiama is kitokio rakurso siek tiek .
    UK seksualiniu partneriu keitimas yra daznesnis.
    Zmones gyvena labiau pagal savo prigimti ( nzn ar cia ekonomika kalta )

    Komentuoti:


  • Nikas
    replied
    Ogo! Tai populiariausia mano tema
    Daktare, tu maladec! Kol yra tokių Žmonių, pasaulis nesugriūs
    Desade, kaip visada perskaitei tarp eilučiū
    Na o visi kiti, hmmm...nenustebinote. Tačiau Jūsų etiketėse atsirado naujų, įdomių prierašų.

    PiSi. Tikiuosi nesusipešit

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Emigrantiškos cinikai jūs... cit, k noge.
    Man irgi taip būna su žmonėm nori pasakyti vieną, bet pasakai ne tą, o tada tsakant... srėbt tenka... ilgai... srėbt...
    Anyway... ai, tiek to...

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    šiaip kai pas ką nors kitą išsigydysite psichologines problemas, tada tikrai mielai pakviesiu atvažiuoti gydytis pas mane, jeigu būsiu tos srities specas, ką būtent konkrečiai jums tuo metu skaudės

    Komentuoti:


  • John
    replied
    DAktare, tikrai pasitikiu Lietuvos medicina (skirtingai, nei daugeliu kitu sriciu). Todel esu tikras, kad kai baigsi mokslus Medica Kaunensis Unit-as'e (nepainioti su kitu panasiai skambanciu zodziu), galesi isgydyti visas mano negalias ir dar daugiau

    Beje, galiu patvirtinti, kad blitz irgi turi ivairiu psichiniu ir kitokiu negaliu (pvz .,yra psichoneuropatas ir ancefalopatas), todel atvaziuosime i Kauna gydytis abu.
    Paskutinis taisė John; 2007.11.04, 21:55.

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė blitz Rodyti pranešimą
    Šiaip merginų esu paturėjęs jau ne vieną ir ne dvi, ir nei vienai iš jų nereikėjo saldžių žodelių.

    Sumoki ir pirmyn.

    Oi lūžau Eik tu ...
    Skaitau "Šiaip merginų esu paturėjęs jau ne vieną ir ne dvi", toliau galvoju bus - nes esu super gražus, galantiškas, mandagus etc etc... O čia p..t "Sumoki ir pirmyn."
    Įdomu, ką tos "merginos" pasakytų Turbūt - nepakartojamas ir vienintelis...

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    apie tai aš ir kalbu, todėl apie tikrą normalią meilę ne jūsų nosiai šnekėti, ir "juokelius" mėtyti, kurie yra visiškai ne vietoje ir dar įžeidžiantys žmonių jausmus
    Aš tai tokius laiškus vadinu "vengimu mokėti". Pats tokius rašau, kai pinigų pritrūksta...

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ žiūrint iki kokio lygio nikas prisidirbo visgi norėčiau, kad jie susitaikytų

    Komentuoti:


  • mindakas
    replied
    o siaip nepaisant viso sito zodziu karo butu suzinoti, kaip NIKUI pasiseke su meiles atgaivinimu. Patikejo mergina graziais zodziais, ar ne? Man visai irgi idomu, koks vieso issiliejimo efektyvumas.

    Galbut galima sukonstruoti apklausa (totalizatoriu) su galimybe speti ar pavyks NIKUI susigrazinti meile ar ne. As visgi statyciau uz neigiama rezultata

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    Sumoki ir pirmyn.
    apie tai aš ir kalbu, todėl apie tikrą normalią meilę ne jūsų nosiai šnekėti, ir "juokelius" mėtyti, kurie yra visiškai ne vietoje ir dar įžeidžiantys žmonių jausmus

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tokiems kaip tu galetu padeti dar labiau... greit isgydytu visus nukrypimus ir homoseksualumus... po poros gydymo terapijos seansu (irodyta SSRS ir Uzbekistano mokslininku, saltinis) tikrai taptum 150% hetero
    kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad tikrai ne desadą, amiko, tuką ar kitus homoseksualius žmones reikia gydyti, nes man jau nusibodo aiškintis, kokia tokios patologijos priežastis, ir ar tai reikia gydyti išvis - ne apie tai kalba ir tema, bet reikia rimtai užsiimti tokiais veikėjais, kaip john, nes koktu net skaityti kartais tokias rašliavas, matosi, kad su galva žmogui kažkas tikrai negerai

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    blitz, nu negalvojau, kad tau visai prastai... turbūt niekada neturėjai merginos, arba užsiimi su tokiom, kurioms nereikia saldžių žodelių, o tik tavo kai ko...
    Šiaip merginų esu paturėjęs jau ne vieną ir ne dvi, ir nei vienai iš jų nereikėjo saldžių žodelių.

    Sumoki ir pirmyn.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    už tokias nesveikas rašliavas aš jums pasakyčiau kur eiti, bet jau ant ribos kabu su taškais, taip kad susilaikysiu

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
    daktaras manau toje srityje kaip reikalas galetum padet
    Tokiems kaip tu galetu padeti dar labiau... greit isgydytu visus nukrypimus ir homoseksualumus... po poros gydymo terapijos seansu (irodyta SSRS ir Uzbekistano mokslininku, saltinis) tikrai taptum 150% hetero
    Paskutinis taisė John; 2007.11.04, 21:40.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    john, jeigu su psichika tau netvarkoj, patariu nueiti pas psichologą, arba iškart gal į vasaros 5, nelabai tau turbūt ir bepadės kažkas...
    Atvaziuosiu i Vilniu menesio pabaigoje pasidaryti siokiu tokiu medicinos tyrimu... galesiu paprasyti, kad persviestu ir galva, jeigu jau taip sakai (na visgi daktaras esi, kaip bebutu). Tik nezinau, kur geriau eiti, i Grybo g centra ar paprasta ligonine/poliklinika?

    Komentuoti:

Working...
X