Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių chuliganai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomas
    replied
    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=14918494

    Priežastys:
    1. BMW
    2. Kaip ir priklauso BMW - debilas už vairo.
    3. Kaip ir priklauso debilui - policininkas.
    4. Lietuvoj kaip kokiam laukinių krašte žmonės priversti vaikščioti kelkraščiais. O faktiškai šalia kiekvieno plento turėtų eiti atskiras pėsčiųjų/dviratininkų takas, fiziškai izoliuotas nuo paties plento. Ir pėstiesiems ir dviratininkams turėtų būti griežtai draudžiama eiti/važiuoti plento kelkraščiais.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    šitą vertėtų apsvarstyti Bet tada auto su atomatine p/d pardavinėti tik turint psichiatrų pažymą.
    Turėtų būti kojinio vairavimo automobiliai

    P.S. Tai ar kas nors atsakys, kokios spalvos buvo tautos automobilis.
    Kažkokios bordo spalvos ...

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    3. Nukapoti rankas.
    šitą vertėtų apsvarstyti Bet tada auto su atomatine p/d pardavinėti tik turint psichiatrų pažymą.

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Kaip įsivaizduoji tokį draudimą? Keliuose pilna debilų be teisių - pragertos, atimtos už baudas. Kiti jų apskritai niekada neturėjo.
    Vadinasi, padėtis be išeities. Bet čia ir švietimas vargiai padėtų. Nebent visus susodint į kibiriukus (atsiprašau, kad kartojuosi).

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Pagal to komentaro tarme tu turbut izeidei nebent zemaicius.
    Nuorėč atsiprašyt vis žemaič, tikra nenuor turiet pruoblem. Tik kad teka su jum važiuot, daugeu nenuor. Maneu, kad paskutins karts.

    P.S. Tai ar kas nors atsakys, kokios spalvos buvo tautos automobilis.
    P.P.S. Žinau, kad balts.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    O kaip dėl monologo? Per žiauriai čia. Reikia teises atimt ir žiauriai baust už važiavimą be teisių - nebeleisti vairuoti ir psio.
    Kaip įsivaizduoji tokį draudimą? Keliuose pilna debilų be teisių - pragertos, atimtos už baudas. Kiti jų apskritai niekada neturėjo.
    Piniginės baudos (būna prisirinkę po 10000, 20000, 30000Lt) nepadeda - jie jų vis tiek nemoka. Oficialiai niekur nedirba, arba dirba už minimumą - antstoliai nieko išieškoti negali. Automobilį konfiskavus - už 500-1000Lt labai nesunku įsigyti dar važiuojantį grabą su kuriuo gali toliau lakstyti ... Be draudimo, be TA (arba su TA už 50Lt ...).

    Kokie lieka būdai:
    1. Sodinti tokius į kalėjimą 10-20 metų, kad išeitų dvasiškai ir fiziškai suluošinti.
    2. Pripaišyti psichikos sutrikimus ir priverstinai izoliuoti nuo visuomenės.
    3. Nukapoti rankas.

    Bijau, kad Europa nesuprastų

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Na, kaip ir įžeidžiau klasioką tada
    Pagal to komentaro tarme tu turbut izeidei nebent zemaicius.

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Nes klasiokas su Jetta vazineja. Tai man ir idomu, gal netycia mano klasiokas tapo "buduliu su knysle"...
    Na, kaip ir įžeidžiau klasioką tada O gal numerius užsirašė kas nors, tada tiksliau nustatyt galima

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    O koks tikslas klaust kokios spalvos?
    Nes klasiokas su Jetta vazineja. Tai man ir idomu, gal netycia mano klasiokas tapo "buduliu su knysle"...

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    O koks tikslas klaust kokios spalvos?

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Bandysiu atspiet, balts, niaukt langa i bumčiks girdžias. I bitukė prie galine langa
    O koks tikslas speliot?

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Kokios spalvos?
    Bandysiu atspiet, balts, niaukt langa i bumčiks girdžias. I bitukė prie galine langa

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą

    Jetta. Nėščias antras golfs.
    Kokios spalvos?

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    Šiandien važiuodamas Vilnius-Kaunas du būčiau nupylęs be jokio vidinio dialogo.
    O kaip dėl monologo? Per žiauriai čia. Reikia teises atimt ir žiauriai baust už važiavimą be teisių - nebeleisti vairuoti ir psio.

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Vairuoju daug - visoje Lietuvoje. Ir ką aš jums, mielieji, pasakysiu. Pilni keliai debilų. Nepriklausomai nuo šalies regiono. Manau situacija pasitaisys tada, kai į būtinosios ginties sąvoką bus įtrauktas punktas, kad gali šaudyti į grėsmę tau ir aplinkiniams keliančius vairuotojus. Šiandien važiuodamas Vilnius-Kaunas du būčiau nupylęs be jokio vidinio dialogo.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied

    Jetta. Nėščias antras golfs.

    Komentuoti:


  • Vaidosius
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Bandau nukreipti temą nuo VLN vs KNS

    Žodžiu riedu vakar sau autostrados pirma juosta kažkur tarp Sitkūnų ir Kauno. Greitis daugiau mažiau leistinas. Veidrodėlyje matau kaip link manęs dideliu greičiu (t.y. gerokai viršydama leistiną greitį) artėja kažkokia Jetta ir lenkia mane ... iš dešinės, kelkraščiu, nors niekas netrukdo lenkti normaliai. Aplenkusi grįžta į važiuojamąją kelio dalį ir dar kiek palėkusi sumažina greitį. Aš ją greit paveju ir aplenkiu. Specialiai pažiūriu kas vairuoja - už vairo matyti pikta budulio knyslė.

    Tai va klausimas - jei vairuotojas normaliomis eismo sąlygomis pakankamai gerame kelyje elgiasi absurdiškai ir neprognozuojamai, tai kaip jis važiuos sunkiomis sąlygomis? Apie kokį saugumą keliuose galima šnekėti, jei už vairo pilna nestabilios psichikos asmenų?
    su antru golfu gal vaziavo?

    Komentuoti:


  • Analitikas PlėtRa
    replied
    [/I]
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Specialiai pažiūriu kas vairuoja - už vairo matyti pikta budulio knyslė.


    Kažkur berods jau siūliau, kad reikėtų vairuoti leisti tik tiems, kurių IQ aukštesnis už vidutinį, nes lietuviai pasižymi kaip nestabilios psichikos tauta (ir avarijų daugiausiai, ir nelaimingų atsitikimų darbe, ir savižudybių - faktiškai nenusileidžiam arabų mudžahedinams). Ir, be abejo, išgyvendint teisių pardavinėtojus iš Gariūnų bei kažkokiu būdu naikinti korupciją ir nebaudžiamumą, kai bele kaip pažeidęs taisykles įbruki taip pat nelabai aukšto IQ policajui 50 Lt ir esi "invincible" toliau spausti "gazu do otkazu". Tik va, kaip tai padaryti, tai nežinau - Misija Neįmanoma 4. Reikia Tomą Krūzą kviestis pagalbon..

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Bandau nukreipti temą nuo VLN vs KNS

    Žodžiu riedu vakar sau autostrados pirma juosta kažkur tarp Sitkūnų ir Kauno. Greitis daugiau mažiau leistinas. Veidrodėlyje matau kaip link manęs dideliu greičiu (t.y. gerokai viršydama leistiną greitį) artėja kažkokia Jetta ir lenkia mane ... iš dešinės, kelkraščiu, nors niekas netrukdo lenkti normaliai. Aplenkusi grįžta į važiuojamąją kelio dalį ir dar kiek palėkusi sumažina greitį. Aš ją greit paveju ir aplenkiu. Specialiai pažiūriu kas vairuoja - už vairo matyti pikta budulio knyslė.

    Tai va klausimas - jei vairuotojas normaliomis eismo sąlygomis pakankamai gerame kelyje elgiasi absurdiškai ir neprognozuojamai, tai kaip jis važiuos sunkiomis sąlygomis? Apie kokį saugumą keliuose galima šnekėti, jei už vairo pilna nestabilios psichikos asmenų?

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Vilniuje yra sankryžų, kuriose galioja savos vairuotojų, bet ne kelių eismo taisyklės. Tas yra ir šioje sankryžoje. Sukantieji į kairę nelaukia bendroje eilėje, o aplenkia visus laukiančius važiuoti tiesiai arba sukti į dešinę. Deja, bet norint tai padaryti reikia išlysti ir pavažiuoti priešpriešine eismo juosta. Visi vietiniai dažnai pro ten važiuojantys puikiai tai žino ir nesipiktina.

    Yra sankryžų kuriose nupaišytos dvi juostos, bet prie jos išsirikiuoja trys, kadangi dvi juostos yra važiuoti tiesiai su papildoma žalia rodyklė sukantiems i dešinę. Kad nestabdyti sukančiųjų vairuotojai pasitraukia kairiau ir padaro trečią juostą sukantiems.

    Savavališkas tokių taisyklių pakoregavimas padidina eismo pralaidumą. Aišku būtų geriau jei sankryžos būtų logiškai sutvarkytos ir nereiktų savivaliauti.

    Kas dėl vairuotojų mandagumo, tai mane visada užleidžia ar išleidžia iš kokios šalutinės gatvelės, jei ne pirmas vairuotojas tai bent jau trečias ar penktas. Ir pats visuomet tai darau, išskyrus piktybinio naglumo atvejus kuomet pralekiama laisva juosta ir prieš pat sankryžą bandoma įlyst į reikiamą juostą taip aplenkiant visus laukiančius ir pasidarant gudručiu. Pritariu pastaboms dėl moterų vairuotojų nemandagumo, bet ir žinau tokių moterų kurios sako aš vairuoju ir žiūriu kad kur nors neatsitrenkčiau, o visa kita man nerūpi. Po ilgesnės vairavimo praktikos jos pasitaiso Labiausiai nervina blondinės ir briunetės ir visos kitos su džipais. Vairuodamos kalbančios telefonu ir kamštyje landžiojančios iš vienos juostos į kitą. Aceit greičiau nuvažiuos.

    Komentuoti:


  • boo
    replied
    nu nežinau, asmeniškai aš Vilniuj nesu su vairavęs. Taip jau sutampa, jei ten būnu tai ne su savo mašina kas nors vežioja...bet nei Kaune, nei Tauragėj, nei Klaipėdoj nesu kankinęsis, kad kas neįleistų, nepraleistų. Ir su pėsčiųjų perėjų problema nesu susidūręs, kad einant per pėsčiųjų perėją kas aprėktų ar pypintų Būna, kad koks einant pralekia nesustojęs, bet tikrai ne per porą cm. Nors šiandien mačiau Tauragėj prie kapinių, parkuojas sau žmogelis ir jam dzin, kad ant žmogaus važiuoja su galu pastumdė pastumdė, gerai, kad nestipriai...nematė

    Komentuoti:

Working...
X