Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių chuliganai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nowitzki
    replied
    Važiuoji sau ramiai ir staiga ant tavęs iš priekio užlekia kita mašina ir tu žūni...
    Karas... kito žodžio nerandu...

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Karas keliuose: Klaipėdos r. per avariją žuvo 3 žmonės
    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=14984629

    Pirminiais duomenimis, automobilis „Ford Mondeo“ išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir trenkėsi į priešais važiuojantį „Audi 100“.

    Vis trys žuvę žmonės važiavo automobiliu „Audi 100“. Avariją sukėlęs vairuotojas atsipirko kūno sužalojimais.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Karas keliuose: Klaipėdos r. per avariją žuvo 3 žmonės
    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=14984629

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė praetor Rodyti pranešimą
    Aš tai priklausomai nuo situacijos. Reik vertint realiai.
    O gal pameni tokį atvejį, kad būtum daręs kaip minėjai?
    Matai, man toks blaškymasis kelyje yra pirmas nepatyrusio vairuotojo požymis. Jei turi kelionės tikslą - suplanuoji savo maršrutą ir iš anksto žinai kur pasukti.
    Vilniuje man tokių atvejų nebuvo seniai, nes visada žinau - kur man reikia ir visus kelio variantus.
    Berods Alytuje teko neseniai pravažiuot kokį kilometrą, apsisukti ir grįžti... Lenkijoj... Aš nesuprantu, kodėl tai yra sunku? Tai irgi yra patirtis. Tu ir su merginomis taip - iš karto tiesiai prie tikslo?

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Žinoma. O tu?
    Aš tai priklausomai nuo situacijos. Reik vertint realiai.
    O gal pameni tokį atvejį, kad būtum daręs kaip minėjai?

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Nors vienas kitas "racionalizatoriaus" balsas ir prabiltu, kad tai pinigu leidimas ne ten kur reikia, bet "pilnas paketas" uniformos butu kaip viena is kompleksiniu priemoniu gerint policijos ivaizdi.

    Komentuoti:


  • Svecias
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Tikrai? Na, tada atsiprašau!
    Tai jau nėra policininkių su vyriškom kelnėm? Bet kažkodėl aš tos naujos uniformos dar nemačiau? Reiks pasižvalgyt...
    Ji labai nesmarkiai skiriasi nuo senosios. Truputi kitoks švarkų pasiuvimas ir marškiniai tapo pilkais.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Oranger, mano poziuriu, esi visiskai neteisus. Tiek del mandagumo, tiek del veidmainiskumo. Lietuvos visuomene yra tikrai labai nemandagi palyginus su Britanijos, Amerikos, kitu anglakalbiu (ir, ko gero, daugelio visu Vakaru Europos krastu) visuomenemis.

    O Vakarieciu "veidmainiskumas" yra mitas atejes is musu Rytines kaimynes ("chelovek dushy"). Tai sioks toks kulturinis skirtumas, ir, mano supratimu, velgi ne musu naudai.
    Pats žinai, kad aš to posakio "ruskaja duša" pakęst negaliu. Nes jis pridengia bjaurastį ir kultūros nebūvimą.
    Aš kalbu apie tai, kad nereikia Lietuvos piešti juodom spalvom. Man atrodo, kad viešoj srity pas mus normalus lygis. Lyginant, pvz., su Italija, tai kai kur net aukštesnis.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė praetor Rodyti pranešimą
    Vaziuoji nauja vieta kokia, pries pat sankryza susigriebi, kad tau reik viena juosta kairen arba desinen. Taciau kelio zenklinimas - istisine balta linija. Tu nelisi kiton juoston, o varysi pirmyn ir uz kokio kilometro apsisukinesi?
    Žinoma. O tu?

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Vaziuoji nauja vieta kokia, pries pat sankryza susigriebi, kad tau reik viena juosta kairen arba desinen. Taciau kelio zenklinimas - istisine balta linija. Tu nelisi kiton juoston, o varysi pirmyn ir uz kokio kilometro apsisukinesi?

    Komentuoti:


  • Vaidosius
    replied
    Kolegos, kalbant apie mandagumą keliuose ir pan. siūlyčiau padėtį keisti pradedant nuo savęs. Nors ir esame mažas procentas visos Lietuvos, tačiau tai būtų postūmis į gerąją pusę.
    Iš dalies, man noras presciziškai laikytis KET atsirado, kai "užsiroviau ant kauniečių policininkų juodo golfo".

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    O kokiu tikslu tada linksma sypsenele, prie nelinksmos tavo isvados prideta?
    tuo tikslu kad atkreiptum demesi

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Gal kokia nepaprastaja padeti reiktu ivesti ir apskritai imti riboti privaciu automobiliu eisma salyje? Nes kuo toliau, tuo kraupiau

    Per savaitę Lietuvos keliuose žuvo 18 žmonių
    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=14952931

    Komentuoti:


  • GNU
    replied
    Mandagumas ir kultūra/nekultūra nėra kažkokie dalykai, kurie netikėtai atsirado Lietuvoje ar būtų kažkoks tautos požymis. Tai natūralus dalykas atsiradęs per ilgus priespaudos metus. Taip yra visose posovietinėse valstybėse. Manau nelabai korektiška šiuos dalykus lyginti su valstybėmis, kur kultūra nevaržoma vystėsi žymiai ilgesnį laiką. Svarbiausia, kad situacija Lietuvoje sparčiai gerėja, nors gal ir ne taip greitai kaip norėtųsi.

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
    o griztant prie temos..
    Kokie yra zmoniu tarpusavio santykiai realiame gyvenime Lietuvoje, tokie ir keliuose
    O kokiu tikslu tada linksma sypsenele, prie nelinksmos tavo isvados prideta?

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    o griztant prie temos..
    Kokie yra zmoniu tarpusavio santykiai realiame gyvenime Lietuvoje, tokie ir keliuose

    Komentuoti:


  • tivoli
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Oranger, mano poziuriu, esi visiskai neteisus. Tiek del mandagumo, tiek del veidmainiskumo. Lietuvos visuomene yra tikrai labai nemandagi palyginus su Britanijos, Amerikos, kitu anglakalbiu (ir, ko gero, daugelio visu Vakaru Europos krastu) visuomenemis.

    O Vakarieciu "veidmainiskumas" yra mitas atejes is musu Rytines kaimynes ("chelovek dushy"). Tai sioks toks kulturinis skirtumas, ir, mano supratimu, velgi ne musu naudai.
    Vaje, turbūt JAV nebuvai...Gal šis mitas ir iš ten atėjęs, bet kad 85 proc. atvejų teisus - tai aš nesigynčysiu.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė praetor Rodyti pranešimą
    Kas kelias sekunde sakyt "sorry" del vienam tezinomu priezasciu - tai jau mandagumo kokybinis suolis?
    Is esmes taip

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Kas kelias sekunde sakyt "sorry" del vienam tezinomu priezasciu - tai jau mandagumo kokybinis suolis?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Siaip, aisku, ta britiska formalaus mandagumo kultura kartais atrodo truputi juokingai (kai noredamas ka nors nusipirkti turi 5 kartus pardavejai psakyti ir pats isgirsti "thank you" ir "please"... pvz., Tailande, mano poziuriu, draugiskiausioje ir mandagiausioje salyje, kokioje esu buves, nieko panasaus nera... ten tiesiog uztenka dideles dideles sypsenos visais atvejais ), bet argi tai tikrai blogai? Man atrodo, tai kur kas geriau, negu matyti kazkieno suraukta ir pikta fizionomija, kuri kaltina visa likusi pasauli del kazko (o gal ir del nieko... tiesiog siaip susiraukus buti yra "kruciau")
    Beje, lietuviai cia sito savo "bruozo" gan sekmingai atsikrato
    Paskutinis taisė John; 2007.11.11, 01:21.

    Komentuoti:

Working...
X