Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių chuliganai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • spirit
    replied
    Tęsiant temą apie Karą keliuose...

    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=15477822

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė aesde Rodyti pranešimą
    o tamsta girdejo, kokią versiją apie savo pabėgimą iš įvykio vietos iškėlė Paulikas? ogi pabėgo, nes bijojo, kad Aleksandriečiai susidoros su juo.
    Paradoksalu, bet kaimuose politinė (ir ne tik) visuomenė yra aktyvesnė nei miestuose...

    Komentuoti:


  • aesde
    replied
    Parašė Kema Rodyti pranešimą
    Na visi tikriausiai girdejote apie ta ivyki:



    O pas mus kokia reakcija po Aleksandrijos ivykiu? Zvakutes padegino ir nurimo. Visgi kaip mes atsilike nuo vakaru, dar daug mokytis, mokytis ir mokytis!!!
    o tamsta girdejo, kokią versiją apie savo pabėgimą iš įvykio vietos iškėlė Paulikas? ogi pabėgo, nes bijojo, kad Aleksandriečiai susidoros su juo.

    Komentuoti:


  • Linas
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Nu ir apolitiški jūs jei manot kad visokios riaušės nereikalingos ir nieko neišspręs....

    Ir apskritai pas mus labai trūksta politinės visuomenės, tokios kaip Ukrainoj, Gruzijoj, ar toj pačioj Prancūzijoj. Tik kažkodėl prieš 20-25 metus viskas buvo visai kitaip. Tad kodėl mes taip pasikeitėm? Galbūt dėl to kad daugeliui iš mūsų yra 'pochui ant visko' ir tegul viskas išsisprendžia savaime, žinant kokia pas mus valdžia?
    Pasidomėk, kas tokie Prancūzijoj kelia riaušes ir viskas bus aišku. Šiaip jau aktyvios visuomenės pas mus trūksta, tačiau ne viskas sprendžiama streikais ar demonstracijomis. Pats ką tik grįžau iš Paryžiaus ir transportininkų streiko padarinius pajutau savo kailiu, daug kilometrų žingsniuodamas pėsčiomis. Tačiau ir jie ne kažką laimėjo.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Offtopic
    Kur tu čia matai offtopic'ą?

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Offtopic

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Nu ir apolitiški jūs jei manot kad visokios riaušės nereikalingos ir nieko neišspręs....

    Ir apskritai pas mus labai trūksta politinės visuomenės, tokios kaip Ukrainoj, Gruzijoj, ar toj pačioj Prancūzijoj. Tik kažkodėl prieš 20-25 metus viskas buvo visai kitaip. Tad kodėl mes taip pasikeitėm? Galbūt dėl to kad daugeliui iš mūsų yra 'pochui ant visko' ir tegul viskas išsisprendžia savaime, žinant kokia pas mus valdžia?

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė Kema Rodyti pranešimą
    Siandien juokauju, bet greitai manau tai nebus juokai.
    Matot, koks oras Lietuvoj? Kokios riaušės gali būti, kai subinė šąla prie minusinės temperatūros. Pavasarį ir rudenį irgi nelakstyčiau per balas. O kai vasara tokia trumpa, tai tikrai ne riaušės galvoj.

    Komentuoti:


  • Kema
    replied
    Siandien juokauju, bet greitai manau tai nebus juokai.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Kema Rodyti pranešimą
    Na visi tikriausiai girdejote apie ta ivyki:



    O pas mus kokia reakcija po Aleksandrijos ivykiu? Zvakutes padegino ir nurimo. Visgi kaip mes atsilike nuo vakaru, dar daug mokytis, mokytis ir mokytis!!!
    Tu turbūt juokauji? Sakyčiau, kad mes bent kiek civilizuotesni už tuos riaušininkus.

    Komentuoti:


  • Kema
    replied
    Na visi tikriausiai girdejote apie ta ivyki:

    Riaušės Paryžiaus priemiestyje tęsėsi jau antrą naktį

    Mažiausiai 40 Prancūzijos policininkų buvo sužeisti pirmadienio vakarą per susirėmimus su riaušininkais Paryžiaus šiauriniame priemiestyje, kur po avarijos, kurioje atsidūrė ir policijos automobilis, žuvo du jaunuoliai.
    O pas mus kokia reakcija po Aleksandrijos ivykiu? Zvakutes padegino ir nurimo. Visgi kaip mes atsilike nuo vakaru, dar daug mokytis, mokytis ir mokytis!!!

    Komentuoti:


  • Jay-M
    replied
    Parašė blitz Rodyti pranešimą
    Arba Audi tiesiog pirkta daužta ir taisyta "iš vokiečių" dėl ko automobilis nesusilamdė struktūriškai, kaip neretai atsitinka su daužtom mašinom. Jei vietoje Audi 100 tie žmonės būtų važiavę su kokiu apynauju (nedaužtu) Ford Focus, turbūt būtų atsipirkę keliais apyrimčiais sužalojimais.
    Kaip tik filmukas šia tema:
    http://uk.youtube.com/watch?v=NWEdlUT17PI

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Arba Audi tiesiog pirkta daužta ir taisyta "iš vokiečių" dėl ko automobilis nesusilamdė struktūriškai, kaip neretai atsitinka su daužtom mašinom. Jei vietoje Audi 100 tie žmonės būtų važiavę su kokiu apynauju (nedaužtu) Ford Focus, turbūt būtų atsipirkę keliais apyrimčiais sužalojimais.

    Komentuoti:


  • baltic
    replied
    Audi galėjo būti: Neprisegti diržai, sena mašina be oro pagalvių ir kitų saugumo priemonių, angelų apleidimas.
    Ford Mondeo: priešinga Audi.

    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Pirminiais duomenimis, automobilis „Ford Mondeo“ išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir trenkėsi į priešais važiuojantį „Audi 100“.

    Vis trys žuvę žmonės važiavo automobiliu „Audi 100“. Avariją sukėlęs vairuotojas atsipirko kūno sužalojimais.
    Paaiškinkit man, kaip tiesioginio priešpriešinio smūgio metu gali šitaip būti - vienoje mašinoje 3 žuvo, o kitoje viso labo "atsipirko kūno sužalojimais". Neprisisegę saugos diržų?

    Komentuoti:


  • tricky_kid
    replied
    Prieš kokius 10 metų ... tribal

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Nu baikit tik jau. Jei niekam netrukdai, o reikia pvz. apsisukt, tai ir sukiesi (vidury gatvės). Arba jei kiemu pravažiuot yra arčiau, tai ir pravažiuoji (nors teoriškai neturėtum). Ir taip toliau.

    Lauksiu pragare katiliuke, žinosi tada kaip čia demoralizuoti jaunimą (ir senimą)
    Del pirmo pritariu
    O mano (?) kaip demoralizuotojo vaidmuo kur gi cia pasireiškė?

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Matai, man toks blaškymasis kelyje yra pirmas nepatyrusio vairuotojo požymis. Jei turi kelionės tikslą - suplanuoji savo maršrutą ir iš anksto žinai kur pasukti.
    Vilniuje man tokių atvejų nebuvo seniai, nes visada žinau - kur man reikia ir visus kelio variantus.
    Berods Alytuje teko neseniai pravažiuot kokį kilometrą, apsisukti ir grįžti... Lenkijoj... Aš nesuprantu, kodėl tai yra sunku? Tai irgi yra patirtis. Tu ir su merginomis taip - iš karto tiesiai prie tikslo?
    Nu baikit tik jau. Jei niekam netrukdai, o reikia pvz. apsisukt, tai ir sukiesi (vidury gatvės). Arba jei kiemu pravažiuot yra arčiau, tai ir pravažiuoji (nors teoriškai neturėtum). Ir taip toliau.

    Parašė praetor Rodyti pranešimą
    Nelygu koks mano tikslas su tom merginom
    O tu su merginom tik pagal planus irgi?
    Lauksiu pragare katiliuke, žinosi tada kaip čia demoralizuoti jaunimą (ir senimą)

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Matai, man toks blaškymasis kelyje yra pirmas nepatyrusio vairuotojo požymis. Jei turi kelionės tikslą - suplanuoji savo maršrutą ir iš anksto žinai kur pasukti.
    Vilniuje man tokių atvejų nebuvo seniai, nes visada žinau - kur man reikia ir visus kelio variantus.
    Berods Alytuje teko neseniai pravažiuot kokį kilometrą, apsisukti ir grįžti... Lenkijoj... Aš nesuprantu, kodėl tai yra sunku? Tai irgi yra patirtis. Tu ir su merginomis taip - iš karto tiesiai prie tikslo?
    Čia buvo tik pavyzdys. Jų yra ne vienas. Kalbu apskritai apie tokią situaciją, kai formaliai tu taisyklę pažeistum, bet realiai nieks dėl to nenukentėtų. Aš renkuosi racionalų sprendimą ir negaišinu savo laiko, bei stengiuos netrukdyt kitiem.
    Nelygu koks mano tikslas su tom merginom
    O tu su merginom tik pagal planus irgi?

    Komentuoti:


  • somis
    replied
    Arba:
    eini sau saligatviu su dviem draugais, staiga ant jusu uzlekia galbut isgeres lenktyniaujantis policininkas, ir jus negyvi.

    Komentuoti:

Working...
X