Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių chuliganai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o griztant prie temos..
    Kokie yra zmoniu tarpusavio santykiai realiame gyvenime Lietuvoje, tokie ir keliuose
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
      o griztant prie temos..
      Kokie yra zmoniu tarpusavio santykiai realiame gyvenime Lietuvoje, tokie ir keliuose
      O kokiu tikslu tada linksma sypsenele, prie nelinksmos tavo isvados prideta?

      Comment


        Mandagumas ir kultūra/nekultūra nėra kažkokie dalykai, kurie netikėtai atsirado Lietuvoje ar būtų kažkoks tautos požymis. Tai natūralus dalykas atsiradęs per ilgus priespaudos metus. Taip yra visose posovietinėse valstybėse. Manau nelabai korektiška šiuos dalykus lyginti su valstybėmis, kur kultūra nevaržoma vystėsi žymiai ilgesnį laiką. Svarbiausia, kad situacija Lietuvoje sparčiai gerėja, nors gal ir ne taip greitai kaip norėtųsi.

        Comment


          Gal kokia nepaprastaja padeti reiktu ivesti ir apskritai imti riboti privaciu automobiliu eisma salyje? Nes kuo toliau, tuo kraupiau

          Per savaitę Lietuvos keliuose žuvo 18 žmonių
          http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=14952931

          Comment


            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
            O kokiu tikslu tada linksma sypsenele, prie nelinksmos tavo isvados prideta?
            tuo tikslu kad atkreiptum demesi
            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


            - George W. Bush President of the USA

            Comment


              Kolegos, kalbant apie mandagumą keliuose ir pan. siūlyčiau padėtį keisti pradedant nuo savęs. Nors ir esame mažas procentas visos Lietuvos, tačiau tai būtų postūmis į gerąją pusę.
              Iš dalies, man noras presciziškai laikytis KET atsirado, kai "užsiroviau ant kauniečių policininkų juodo golfo".
              Kaunas yra Kaunas

              Comment


                Vaziuoji nauja vieta kokia, pries pat sankryza susigriebi, kad tau reik viena juosta kairen arba desinen. Taciau kelio zenklinimas - istisine balta linija. Tu nelisi kiton juoston, o varysi pirmyn ir uz kokio kilometro apsisukinesi?
                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                Comment


                  Parašė praetor Rodyti pranešimą
                  Vaziuoji nauja vieta kokia, pries pat sankryza susigriebi, kad tau reik viena juosta kairen arba desinen. Taciau kelio zenklinimas - istisine balta linija. Tu nelisi kiton juoston, o varysi pirmyn ir uz kokio kilometro apsisukinesi?
                  Žinoma. O tu?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Oranger, mano poziuriu, esi visiskai neteisus. Tiek del mandagumo, tiek del veidmainiskumo. Lietuvos visuomene yra tikrai labai nemandagi palyginus su Britanijos, Amerikos, kitu anglakalbiu (ir, ko gero, daugelio visu Vakaru Europos krastu) visuomenemis.

                    O Vakarieciu "veidmainiskumas" yra mitas atejes is musu Rytines kaimynes ("chelovek dushy"). Tai sioks toks kulturinis skirtumas, ir, mano supratimu, velgi ne musu naudai.
                    Pats žinai, kad aš to posakio "ruskaja duša" pakęst negaliu. Nes jis pridengia bjaurastį ir kultūros nebūvimą.
                    Aš kalbu apie tai, kad nereikia Lietuvos piešti juodom spalvom. Man atrodo, kad viešoj srity pas mus normalus lygis. Lyginant, pvz., su Italija, tai kai kur net aukštesnis.

                    Comment


                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      Tikrai? Na, tada atsiprašau!
                      Tai jau nėra policininkių su vyriškom kelnėm? Bet kažkodėl aš tos naujos uniformos dar nemačiau? Reiks pasižvalgyt...
                      Ji labai nesmarkiai skiriasi nuo senosios. Truputi kitoks švarkų pasiuvimas ir marškiniai tapo pilkais.
                      Parašas :)

                      Comment


                        Nors vienas kitas "racionalizatoriaus" balsas ir prabiltu, kad tai pinigu leidimas ne ten kur reikia, bet "pilnas paketas" uniformos butu kaip viena is kompleksiniu priemoniu gerint policijos ivaizdi.
                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Žinoma. O tu?
                          Aš tai priklausomai nuo situacijos. Reik vertint realiai.
                          O gal pameni tokį atvejį, kad būtum daręs kaip minėjai?
                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                          Comment


                            Parašė praetor Rodyti pranešimą
                            Aš tai priklausomai nuo situacijos. Reik vertint realiai.
                            O gal pameni tokį atvejį, kad būtum daręs kaip minėjai?
                            Matai, man toks blaškymasis kelyje yra pirmas nepatyrusio vairuotojo požymis. Jei turi kelionės tikslą - suplanuoji savo maršrutą ir iš anksto žinai kur pasukti.
                            Vilniuje man tokių atvejų nebuvo seniai, nes visada žinau - kur man reikia ir visus kelio variantus.
                            Berods Alytuje teko neseniai pravažiuot kokį kilometrą, apsisukti ir grįžti... Lenkijoj... Aš nesuprantu, kodėl tai yra sunku? Tai irgi yra patirtis. Tu ir su merginomis taip - iš karto tiesiai prie tikslo?

                            Comment


                              Karas keliuose: Klaipėdos r. per avariją žuvo 3 žmonės
                              http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=14984629

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Karas keliuose: Klaipėdos r. per avariją žuvo 3 žmonės
                                http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=14984629

                                Pirminiais duomenimis, automobilis „Ford Mondeo“ išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir trenkėsi į priešais važiuojantį „Audi 100“.

                                Vis trys žuvę žmonės važiavo automobiliu „Audi 100“. Avariją sukėlęs vairuotojas atsipirko kūno sužalojimais.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Važiuoji sau ramiai ir staiga ant tavęs iš priekio užlekia kita mašina ir tu žūni...
                                  Karas... kito žodžio nerandu...

                                  Comment


                                    Arba:
                                    eini sau saligatviu su dviem draugais, staiga ant jusu uzlekia galbut isgeres lenktyniaujantis policininkas, ir jus negyvi.

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Matai, man toks blaškymasis kelyje yra pirmas nepatyrusio vairuotojo požymis. Jei turi kelionės tikslą - suplanuoji savo maršrutą ir iš anksto žinai kur pasukti.
                                      Vilniuje man tokių atvejų nebuvo seniai, nes visada žinau - kur man reikia ir visus kelio variantus.
                                      Berods Alytuje teko neseniai pravažiuot kokį kilometrą, apsisukti ir grįžti... Lenkijoj... Aš nesuprantu, kodėl tai yra sunku? Tai irgi yra patirtis. Tu ir su merginomis taip - iš karto tiesiai prie tikslo?
                                      Čia buvo tik pavyzdys. Jų yra ne vienas. Kalbu apskritai apie tokią situaciją, kai formaliai tu taisyklę pažeistum, bet realiai nieks dėl to nenukentėtų. Aš renkuosi racionalų sprendimą ir negaišinu savo laiko, bei stengiuos netrukdyt kitiem.
                                      Nelygu koks mano tikslas su tom merginom
                                      O tu su merginom tik pagal planus irgi?
                                      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Matai, man toks blaškymasis kelyje yra pirmas nepatyrusio vairuotojo požymis. Jei turi kelionės tikslą - suplanuoji savo maršrutą ir iš anksto žinai kur pasukti.
                                        Vilniuje man tokių atvejų nebuvo seniai, nes visada žinau - kur man reikia ir visus kelio variantus.
                                        Berods Alytuje teko neseniai pravažiuot kokį kilometrą, apsisukti ir grįžti... Lenkijoj... Aš nesuprantu, kodėl tai yra sunku? Tai irgi yra patirtis. Tu ir su merginomis taip - iš karto tiesiai prie tikslo?
                                        Nu baikit tik jau. Jei niekam netrukdai, o reikia pvz. apsisukt, tai ir sukiesi (vidury gatvės). Arba jei kiemu pravažiuot yra arčiau, tai ir pravažiuoji (nors teoriškai neturėtum). Ir taip toliau.

                                        Parašė praetor Rodyti pranešimą
                                        Nelygu koks mano tikslas su tom merginom
                                        O tu su merginom tik pagal planus irgi?
                                        Lauksiu pragare katiliuke, žinosi tada kaip čia demoralizuoti jaunimą (ir senimą)

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          Nu baikit tik jau. Jei niekam netrukdai, o reikia pvz. apsisukt, tai ir sukiesi (vidury gatvės). Arba jei kiemu pravažiuot yra arčiau, tai ir pravažiuoji (nors teoriškai neturėtum). Ir taip toliau.

                                          Lauksiu pragare katiliuke, žinosi tada kaip čia demoralizuoti jaunimą (ir senimą)
                                          Del pirmo pritariu
                                          O mano (?) kaip demoralizuotojo vaidmuo kur gi cia pasireiškė?
                                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X