Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių chuliganai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Čia nesutinku. Policija privalo rodyti pavyzdį: elgėsio, moralės, atjautos ir, bendrai, kultūros. Palygink britų ir mūsų policininkų įvaizdį.
    Taip, privalo. Bet policija nėra kazkokia uzdara kasta, juos veikia tie patys procesai kaip ir visą visuomenę. Juk ir paprasti vairuotojai pagal KET privalo elgtis kelyje atsargiai ir vienas kitą gerbti, tačiau taip nėra...

    Comment


      Parašė Nowitzki Rodyti pranešimą
      Taip, privalo. Bet policija nėra kazkokia uzdara kasta, juos veikia tie patys procesai kaip ir visą visuomenę. Juk ir paprasti vairuotojai pagal KET privalo elgtis kelyje atsargiai ir vienas kitą gerbti, tačiau taip nėra...
      Vairuotojai nėra valstybės struktūra.

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Vairuotojai nėra valstybės struktūra.
        Kas sudaro valstybės struktūras? Tokie pat žmones su savo silpnybėm... Ir tai neabejotinai veikia tų struktūrų veiklą.

        Comment


          Parašė Nowitzki Rodyti pranešimą
          Kas sudaro valstybės struktūras? Tokie pat žmones su savo silpnybėm... Ir tai neabejotinai veikia tų struktūrų veiklą.
          Žiūrint ką mes vadiname "silpnybėmis".
          Manau, kad policininkas turi laikytis paprasčiausio etiketo: nespjaudyti ant šaligatvio, valyti burną, nerūkyti gatvėje, mandagiai kalbėti ir t.t.
          Juk viską galima pateisinti "sunkia ekonomine situacija", bet tada gal ir prezidentui leiskime ateiti į spaudos konferenciją nelygintomis kelnėmis bei neplauta galva?

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Žiūrint ką mes vadiname "silpnybėmis".
            Manau, kad policininkas turi laikytis paprasčiausio etiketo: nespjaudyti ant šaligatvio, valyti burną, nerūkyti gatvėje, mandagiai kalbėti ir t.t.
            Juk viską galima pateisinti "sunkia ekonomine situacija", bet tada gal ir prezidentui leiskime ateiti į spaudos konferenciją nelygintomis kelnėmis bei neplauta galva?
            Su tuo be abejo sutinku. Rašydamas žodį "silpnybės" turėjau omeny godumą, pavydą, neatsakingumą, tingėjimą, papraščiausias klaidas ir t.t. Kitaip tariant žmogiškasis faktorius. juk pastoviai apie tai girdime - kažkas saugume kažkiokią informaciją nutekina, neteisėtai privatizuoja butus, abonentas "stumia" rubikoną, girtas policininkas sukelia tragediją ir t.t.
            Turbut visiems aišku, kad tokia veikla nesiderina su šių struktūrų (ar kaip jas pavadinsi) įstatais ir paskirtimi.

            Na čia truputį gavosi nuokrypis nuo pagrindinės temos, bet tai susiję.

            Comment


              Parašė Nowitzki Rodyti pranešimą
              Su tuo be abejo sutinku. Rašydamas žodį "silpnybės" turėjau omeny godumą, pavydą, neatsakingumą, tingėjimą, papraščiausias klaidas ir t.t. Kitaip tariant žmogiškasis faktorius. juk pastoviai apie tai girdime - kažkas saugume kažkiokią informaciją nutekina, neteisėtai privatizuoja butus, abonentas "stumia" rubikoną, girtas policininkas sukelia tragediją ir t.t.
              Turbut visiems aišku, kad tokia veikla nesiderina su šių struktūrų (ar kaip jas pavadinsi) įstatais ir paskirtimi.

              Na čia truputį gavosi nuokrypis nuo pagrindinės temos, bet tai susiję.
              Aš suprantu. Bet nepamirškime, kad godumas, pavydas, savanaudiškumas etc būdingi visai žmonijai, ir Vakarų Europoje jų ne kiek ne mažiau, tiesiog jie tvarkingiau "įforminti"...

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Aš suprantu. Bet nepamirškime, kad godumas, pavydas, savanaudiškumas etc būdingi visai žmonijai, ir Vakarų Europoje jų ne kiek ne mažiau, tiesiog jie tvarkingiau "įforminti"...
                Matai, vakarų visuomenės yra, jei galima taip pasakyti, šiek tiek kitame išsivystimo lygyje, jos pasiekė didesnę brandą. Mes, dėl tam tikrų visiems žinomų istorinių priežasčių, šiek tiek atsilikom ir tai pasieiškia visose sferose. Du kartus teko pravažiuoti Vokietiją skersai, tai ispūdžiai dėl eismo puikūs: autobane mašinų kaip mieste, visi lekia ant kokio 150 ir nė vienos avarijos nemačiau (išskyrus smulkų dviejų mašinų pasibučiavimą ir tai buvo lenkai, ne vokiečiai). O taip yra todėl, kad ten iš tikrųjų eismas grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu - vokiečiams užtenka sąmoningumo taip elgtis.
                Kitas pavyzdys Prancūzija - metro kas nors šiek tiek tave stumteli ir iškart puola atsiprašinėti. Aš net neįsivaizdavau, kad už tokius dalykus išvis yra atsiprašinėjama. Lietuvoje tai neįmanoma.

                Comment


                  Parašė Nowitzki Rodyti pranešimą
                  Kitas pavyzdys Prancūzija - metro kas nors šiek tiek tave stumteli ir iškart puola atsiprašinėti. Aš net neįsivaizdavau, kad už tokius dalykus išvis yra atsiprašinėjama. Lietuvoje tai neįmanoma.
                  Čia jau perlenkei lazdą. Lietuvoje žmonės mandagūs. Ir jie tiesiog nesistumdo kaip prancūzai, todėl ir atsiprašinėjimų beveik nebūna.
                  Dėl to "išsivystymo lygio"... Nežinau. Gal ir yra tiesos, bet veidmainiškumo lygis ten irgi išvystytas pakankamai neblogai...

                  Comment


                    Aišku, ten yra ir savų problemų. Aš nesakau, kad jos tobulos, toli gražu ne. Mano nuomonė yra ta, kad jos stovi laipteliu aukščiau.
                    O dėl mandagumo, tai vakaruose jie žymiai mandagesni. Lietuvoj užkliūk prasilenkdamas gatvėj kokiam buduliui, tai žiurėk kad į snapą nuo jo negautum

                    Comment


                      Pažiūrėkit, kas stoja į policiją (kaip ten MRU vadinasi? Teisė ir penitencinė veikla? Atsiprašau, jei ne taip ) ir klausimų neliks, kodėl viskas yra kaip yra.

                      Comment


                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                        Pažiūrėkit, kas stoja į policiją (kaip ten MRU vadinasi? Teisė ir penitencinė veikla? Atsiprašau, jei ne taip ) ir klausimų neliks, kodėl viskas yra kaip yra.
                        Policininkais gali būti nebūtinai šita baigę. Žinau, kad policininkams - tyrėjams tinka bet koks aukštasis, nemanau, kad paprastiems būtų keliami griežtesni reikalavimai.
                        Beje, pažįstu vieną policininką dirbantį šitą darbą vien dėl to, kaip pats sako, "o kas jei ne aš tai padarys". Žmogus tikrai sąžiningas, turi ne vieną idėją kaip patobulinti policijos darbą ir tai net nereikalauja didelių lėšų, tačiau jo niekas net nesiklauso.

                        Comment


                          http://www.sfl.lt/index.php?page=news&id=303
                          Tai irgi chuliganizmas...

                          Comment


                            Parašė bronius Rodyti pranešimą
                            Išsiusk į policiją ir Futbolo federaciją. Numeris matosi, tegu paima už kiaušus! Degradai, bliamba...

                            Comment


                              Yra keista, kalba visi, kad bus neįmanoma užtikrint tinkamo ir teisingo proceso dėl to policininkėlio, bet juk yra elementarūs būdai tai padaryt:
                              pirma pagrindinis šalies prokuroras ar jo pavedimu kitas prokuroras is gen.prokuratūros turi paimt savo žinion ikiteisminio tyrimo organizavimą;
                              baigus ikiteisminį tyrimą žodį tart turi Klaipėdos apygardos teismas ir paimt bylą savo žinion taip pat.
                              Problema dėl vietinio angažuotumo būtų išspręsta, kažkodėl tik nieko negirdėt dėl to anei iš pareigūnų, nei iš žurnalistų.
                              Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Čia jau perlenkei lazdą. Lietuvoje žmonės mandagūs. Ir jie tiesiog nesistumdo kaip prancūzai, todėl ir atsiprašinėjimų beveik nebūna.
                                Dėl to "išsivystymo lygio"... Nežinau. Gal ir yra tiesos, bet veidmainiškumo lygis ten irgi išvystytas pakankamai neblogai...
                                Oranger, mano poziuriu, esi visiskai neteisus. Tiek del mandagumo, tiek del veidmainiskumo. Lietuvos visuomene yra tikrai labai nemandagi palyginus su Britanijos, Amerikos, kitu anglakalbiu (ir, ko gero, daugelio visu Vakaru Europos krastu) visuomenemis.

                                O Vakarieciu "veidmainiskumas" yra mitas atejes is musu Rytines kaimynes ("chelovek dushy"). Tai sioks toks kulturinis skirtumas, ir, mano supratimu, velgi ne musu naudai.

                                Comment


                                  velgi pritariu

                                  Vakarieciai yra nuosirdesni, nie lietuviai
                                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                  - George W. Bush President of the USA

                                  Comment


                                    Siaip, aisku, ta britiska formalaus mandagumo kultura kartais atrodo truputi juokingai (kai noredamas ka nors nusipirkti turi 5 kartus pardavejai psakyti ir pats isgirsti "thank you" ir "please"... pvz., Tailande, mano poziuriu, draugiskiausioje ir mandagiausioje salyje, kokioje esu buves, nieko panasaus nera... ten tiesiog uztenka dideles dideles sypsenos visais atvejais ), bet argi tai tikrai blogai? Man atrodo, tai kur kas geriau, negu matyti kazkieno suraukta ir pikta fizionomija, kuri kaltina visa likusi pasauli del kazko (o gal ir del nieko... tiesiog siaip susiraukus buti yra "kruciau")
                                    Beje, lietuviai cia sito savo "bruozo" gan sekmingai atsikrato
                                    Paskutinis taisė John; 2007.11.11, 01:21.

                                    Comment


                                      Kas kelias sekunde sakyt "sorry" del vienam tezinomu priezasciu - tai jau mandagumo kokybinis suolis?
                                      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                      Comment


                                        Parašė praetor Rodyti pranešimą
                                        Kas kelias sekunde sakyt "sorry" del vienam tezinomu priezasciu - tai jau mandagumo kokybinis suolis?
                                        Is esmes taip

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Oranger, mano poziuriu, esi visiskai neteisus. Tiek del mandagumo, tiek del veidmainiskumo. Lietuvos visuomene yra tikrai labai nemandagi palyginus su Britanijos, Amerikos, kitu anglakalbiu (ir, ko gero, daugelio visu Vakaru Europos krastu) visuomenemis.

                                          O Vakarieciu "veidmainiskumas" yra mitas atejes is musu Rytines kaimynes ("chelovek dushy"). Tai sioks toks kulturinis skirtumas, ir, mano supratimu, velgi ne musu naudai.
                                          Vaje, turbūt JAV nebuvai...Gal šis mitas ir iš ten atėjęs, bet kad 85 proc. atvejų teisus - tai aš nesigynčysiu.
                                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                          Dordrechtas/Haarlemas
                                          Nesebaras/Plovdivas
                                          Kiolnas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X