Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Skype

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tadas
    replied
    Galbūt kai bus išleista stabili versija, tada sugrįšiu. Kolkas tikrai nenustebino.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Pabandžiau ir tikrai negrįšiu prie ankstesnės. Vien dėl to, kad visi pokalbiai viename lange. Neatsiranda papildomų 12 langų, jei bendrauji su 11 žmonių.
    Panašus vaizdavimo būdas yra taikomas mac Skype versijoje, išties patogu. Mane tik kiek erzina, kad nebeliko greito kontaktų filtravimo. Ankstesnėje versijoje pakadavo aktyvuoti pagrindinį skype langą ir pradėti rašyti raktažodį, pagal kurį buvo filtruojami visi kontaktai. Labai patogu kai turi daug kontaktų. Naujoje versijoje būtina rašyti į paieškos lauką, o tarp paieškos rezultatų atvaizduojamos grupės bei pokalbių antraštės, kas dažniausiai nėra aktualu.

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Pabandžiau ir tikrai negrįšiu prie ankstesnės. Vien dėl to, kad visi pokalbiai viename lange. Neatsiranda papildomų 12 langų, jei bendrauji su 11 žmonių.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    O man bent jau iš nuotraukos visai neblogai atrodo. Man nepatiko, kad Skype būdama nemaža ir daug kompiuterio resursų naudojanti programa atrodė tokia nekaltai mažytė ir paprastutė . O šiap juk svarbiausia, kad būtų patogu naudotis, nebandę nepulkit verkšlenti, geriau pirma pabandykit, nors asmeniškai aš nesiruošiu to daryti iki kol nepasirodys galutinė versija .

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Paulius Rodyti pranešimą
    Mantai, tu irgi kažkiek prisidėjai prie naujojo Skype kūrimo?
    Neypatingai, mano sritis yra tinklalapiai

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    Galėtų vadintis "Skype 4.0: A leap backwards".

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Mantai, tu irgi kažkiek prisidėjai prie naujojo Skype kūrimo?

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Aš irgi susimečiau tai kažkokia nesamnė.... gaila kad sugadino. Teks grįžti prie 3.x

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Senesnės "Skype" versijos buvo patogesnės ir išvaizdesnės, todėl grįžtu prie senosios.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Ar Beta versijos idiegimas ir naudojimas nera rizikingas? gali but netinkamai suderinta, neuztikrintas saugumas.
    Priklauso. Beta yra daugiau ar mažiau ištestuota bendrovės testuotojų, o dabar atiduodama plačiajai auditorijai tam, kad būtų išgaudytos paskutinės spragos, kuriuos paprastai nėra didelės ir lengvai pastebimos arba jų iš viso nėra.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Ar Beta versijos idiegimas ir naudojimas nera rizikingas? gali but netinkamai suderinta, neuztikrintas saugumas.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Šiandien pasirodė Skype Windows 4.0 BETA su gana drąstiškai atsinaujinusia vartotojo sąsaja

    http://www.skype.com/intl/en/downloa...e/windows/beta

    Komentuoti:


  • dts
    replied
    Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
    kazkaip manes niekad neaplanko visokie skype virusai ir matyt del to, jog esu uzdraudes ieinancius skambucius bei pokalbius is svetimu zmoniu.
    tai kad jie ateina is kontaktu is svetimu joks virusas dar nejo kiek zinau. Sandra pvz plito per kontaktu sarasa

    Komentuoti:


  • FlagMan
    replied
    kazkaip manes niekad neaplanko visokie skype virusai ir matyt del to, jog esu uzdraudes ieinancius skambucius bei pokalbius is svetimu zmoniu.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Dar negavau, bet tikiuosiu gausiu. Jau sugalvojau ką atrašysiu .

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    O aš šįkart be necenzūros neapsiėjau

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Iš one.lt persikėlė į Skype Aš tai atrašinėju: Galit ir dabar trint.

    Komentuoti:


  • kašalotas
    replied
    Nu cia tai jau virs visko

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    [11:22:34 PM] Skype administracija sako: Svarbus pranešimas jums. 2007.10.11d. 24:00val. jūsų skype anketą privalėsime ištrinti dėl naujai įsigaliojųsiu skype taisyklių.Tačiau yra būdas jūsų anketos netrinti.
    Tiesiog tokiu atvėju reikia parašyti sms su tekstu: D17503 ,numeriu 1318
    Kaina tik 0,15ct.

    Ačiū,kad naudojatės skype paslaugomis,pagarbiai skype administracija. (skype)
    Štai kokia naujovė

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Kuriam virusą?

    Komentuoti:

Working...
X