Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos prekės ženklas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kirkas
    replied
    http://qemm.blogas.lt/390878/popiete...hy-bitchy.html

    labai teisingas požiūris kvemo

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Parašė Paulius Rodyti pranešimą
    Jonai, per kurią vietą pasireiškia LT'SGO netikimas verslui ir ekonomikai? Ryškios spalvos? Frazė? Šauktukas? O gal imkime ir paklausinėkime užsieniečių, kuris ženklas jiems labiau įsimintų, kuris jiems paliktų gilesnį įspūdį? Aš nesuprantu, kodėl reikia taikytis į rimto ženklo etaloną ir nebandyti parodyti ko nors naujo. Visiškai su tavim sutinku, kad šitas ženklas tikrai nepanašus į tuos, kurie figūruoja "rimtuosiuose" leidiniuose. Kodėl bijai veržlumo ir naujų minčių? Pagalvok, kas geriau: ženklas, kuris bus į temą, viskas ok, tačiau, na, nuobodus ir neišsiskiriantis, ar ženklas, kuris čia atsidūrė tikriausiai per klaidą, bet, oho, kažkas šviežio ir nenuvalkioto. Let's go? LT'SGO!
    Nusišneki.

    Galima ir į tarptautinį verslo susitikimą ateti su raudonais šortais, geltona maike ir žaliomis kojinėmis iki kelių, tada pakartot ką tu kątik sakei apie taikymąsį į rimto žmogaus etaloną ir garantuoju, kad tikrai nebūsi panašus į jokį kitą verslininką. Yra dalykų, kurie paprasčiausiai netinka ir viskas, o tokie išvedžiojimai tik parodo, kad realiai nesupranti apie ką šneki.

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Parašė baltic Rodyti pranešimą
    Ką norėjau pasakyti yra tai, kad DRĄSIOS ŠALIES ĮVAIZDĮ (jau nuspręsta) labiau "atstovauti" gali jūsų vadinamas kleckas, o ne žaismingas ryškių spalvų margutis. Todėl kam balsuoti ir rinkti kažkokį margutį jei koncepcija yra drąsi šalis.
    Na ir kas, kad ten daugiau spalvų, tačiau jos nėra ryškios. Prekės ženklas yra žymiai solidesnis. O tas LT'S GO LITHUANIA man atrodo niekam išvis nebūtų patrauklus, nebent tiems, kas ant ambasadų "daro".
    Per kurį galą drąsios šalies įvaizdį atspindi dabartinis išrinktas? Mano nuomone niekuo.

    Kodėl dabartinis man panašesnis į margutiį, ogi todėl, kad jis turi daugiau (gal ne tokių ryškių spalvų) spalvų ir jos visiškai nesusijęs su Lietuva.

    Nežinodamas Lietuvos kontūrų tu matysi tik kvadratų krūvą, kuri nieko nepasako.


    p.s. pritariu tiek John, tiek Aš. LT'S GO nelabai tiktų į "rimtus" žurnalus ir pan., tačiau lygiai taip pat manau, kad ir dabar išrinktas lygiai taip pat ten netiktų. Lygiai taip pat nieko nesakantis yra turizmo dobilas, tai gal geriau jį pripažint. Vis dėlto ne vieną sezoną jau yra ir perspausdint lankstinukų nereikės.

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Jonai, per kurią vietą pasireiškia LT'SGO netikimas verslui ir ekonomikai? Ryškios spalvos? Frazė? Šauktukas? O gal imkime ir paklausinėkime užsieniečių, kuris ženklas jiems labiau įsimintų, kuris jiems paliktų gilesnį įspūdį? Aš nesuprantu, kodėl reikia taikytis į rimto ženklo etaloną ir nebandyti parodyti ko nors naujo. Visiškai su tavim sutinku, kad šitas ženklas tikrai nepanašus į tuos, kurie figūruoja "rimtuosiuose" leidiniuose. Kodėl bijai veržlumo ir naujų minčių? Pagalvok, kas geriau: ženklas, kuris bus į temą, viskas ok, tačiau, na, nuobodus ir neišsiskiriantis, ar ženklas, kuris čia atsidūrė tikriausiai per klaidą, bet, oho, kažkas šviežio ir nenuvalkioto. Let's go? LT'SGO!

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Aš, labai svarbu (siaip, svarbiausia) nepamirsti, ne kaip MES matome si zenkla (man LT'S GO irgi labai patinka... noreciau ji pasikabinti savo bute ant sienos ir kasdien geretis ), bet kaip ji mato, tarkim, kokio nors Londono ar Niujorko investiciju fondo ar banko marketingo skyriaus vadybininkas, verslo turistas, iprastinis vidutinio ar aukstesnio lygio (ne koks nors "stag weekend") turistas ar vidutinis CNN International ar BBC World ziurovas... mano supratimu, butent nuo to galo reiktu pradeti t.y. ka galvoja dauguma zmoniu butent is siu sriciu (ar tu sriciu, kuriose Lietuva reklamuojasi/planuoja reklamuotis).
    Suprantama. Ir buvo pagalvota, netgi nuo to ir pradėjau.

    Tačiau verslo guru nėra vienintelis mūsų orientyras, žinoma, vienas iš būtinų. Kaip jau minėjau, sutinku, kad ne visose situacijose toks ženklas deramai atstovautų Lietuvą. Tačiau taip pat sugebėčiau jį taikliai įpaišyti net ir į verslo kontekstą.

    Galbūt mano pasirinkimą lėmė konkurencijos nebuvimas. Net ir sutinkant su šio ženklo trūkumais (priklausomai nuo panaudos srities), nesutiksiu su dabartinio nugalėtojo pasirinkimu. Alternatyvą irgi pateikiau, žinoma, niekas jos nebepasirinks, apskritai, dabar jau vargiai kas bus pakeista, bet padiskutuot galima vien dėl nuomonių pasidalinimo.

    O grįžtant prie „LT's GO Lithuania“, mano manymu, tai tikrai galėtų būti „kabinantis“ akcentas ir svetimtaučio akimis. Dar kartą kartoju, kad didelę reikšmę teikiu tam, kaip ir kur jis būtų pateiktas ir sutinku, jog yra situacijų, kurios reikalautų kažko brandesnio.

    Na, valstybė tegul naudoja savo pasirinkimą, aš naudosiu savąjį. Bent forume jis puikiai dera

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Rodyti pranešimą

    Šitą dalį galėčiau pakomentuot keliais aspektais.

    Pirma, sveiką protą, normas, visuotinį požiūrį, t.t. papratai nustato daugumos nuomonė (nesakau, kad likusi turi būti menkinama). Dauguma savo nuomonę jau išsakė. Tačiau taip, tavo argumentacijoj yra nemažai tiesos (jau pasiūliau savotišką kompromisą).
    Aš, labai svarbu (siaip, svarbiausia) nepamirsti, ne kaip MES matome si zenkla (man LT'S GO irgi labai patinka... noreciau ji pasikabinti savo bute ant sienos ir kasdien geretis ), bet kaip ji mato, tarkim, kokio nors Londono ar Niujorko investiciju fondo ar banko marketingo skyriaus vadybininkas, vartantis The Economist ar FT, verslo turistas, ieskantis nebrangiu ir kokybisku konferenciju centru "Rytu Europoje", iprastinis vidutinio ar aukstesnio lygio (ne koks nors "stag weekend") turistas ar vidutinis CNN International ar BBC World ziurovas... mano supratimu, butent nuo to galo reiktu pradeti t.y. ka galvoja dauguma zmoniu butent is siu sriciu (ar tu sriciu, kuriose Lietuva reklamuojasi/planuoja reklamuotis). Tai nera vidinei rinkai skirtas "produktas". Is esmes, tai musu salies tam tikras "eksportas" ir svarbiausia, kaip jis bus priimamas butent tose rinkose, kuriose jis bus "parduodamas".




    Antra, o gal mano protas truputį..?
    Gal ir ne truputi (nors visvien ne tiek, kiek mano)
    Paskutinis taisė John; 2008.06.11, 15:02.

    Komentuoti:


  • baltic
    replied
    Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
    Gerbiamieji,

    o ar prisimenat, kad Lietuva jau turi vieną ženklą - dobilą?

    Kiek suprantu, šitas dobilas yra labiau turizmo ženklas, bet iš principo dabartinio konkurso laimėtojas turėtų pakeisti ir jį. Tiesą sakant, nematau kuo dabartinio konkurso laimėtojas geresnis, patrauklesnis, modernesnis ar DRĄSESNIS už senąjį dobilą.
    Jo, žinojau. Kai buvau ambasadoj, pasiėmiau lankstinukų, kuriuos anglams padalinau. Pora paklausė, kas čia tokio. Nežinojau ką pasakyt, tik pasakiau, kad vėliavos spalvos. Apsurdas, o ne ženklas ir abejoju, kad ką nors galima būtų iš jo išspausti. Man ir atrodo, kad čia daugiau turizmo ar kažkas tokio. Prie to ženklo nurodytas webas www.lithuaniantravel.com

    Komentuoti:


  • baltic
    replied
    Parašė vap Rodyti pranešimą
    Atsiprašau, bet apie kokį margutį kalbame? Nes dabartiniame šiaip jau spalvų daugiau.

    Dėl diskusijos apei trispalvės spalvas ženkle, taip verta dėmesio. Tu nesiklijuotum LT'S GO. Aš dabartinio niekur nesiklijuočiau, jau geriau iš kolonėlės nusipirkti baltame fone LT raides arba eilinę trispalvę.

    O šiaip toks klausimas ką norima pasakyti dabartiniu išrinktu ženklu. LT'S GO linksmas, žaismingas ir pan. Dabartinis? Man nekelia absoliučiai jokių asocijacijų su Lietuva.
    Ką norėjau pasakyti yra tai, kad DRĄSIOS ŠALIES ĮVAIZDĮ (jau nuspręsta) labiau "atstovauti" gali jūsų vadinamas kleckas, o ne žaismingas ryškių spalvų margutis. Todėl kam balsuoti ir rinkti kažkokį margutį jei koncepcija yra drąsi šalis.
    Na ir kas, kad ten daugiau spalvų, tačiau jos nėra ryškios. Prekės ženklas yra žymiai solidesnis. O tas LT'S GO LITHUANIA man atrodo niekam išvis nebūtų patrauklus, nebent tiems, kas ant ambasadų "daro".

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tik nelabai suprantu dar vieno dalyko. Kodel iki siol taip aktyviai ir principingai laikaisi savo nuomones, nors visiskai akivaizdu, kad LT'S GO daugeliui atveju yra tiesiog netinkamas (tarkim prie solidziu su ekonomika ir investicijomis susijusiu reklamu).
    Žodis „principingai“ tikrai netinkamas

    O paaiškinimas galėtų būt labai paprastas, galbūt mano požiūris yra kiek kitoks. Sutinku, kad tikrai formalumo ir savotiško santūrumo/solidumo reikalaujančiose situacijose toks ženklas-šūkis būtų ne visiškai tinkamas. Tačiau neagituočiau jo konkurento naudai, nebent štai šio.

    Taip pat manau, kad dabar mano forumo paveikslėlyje esantis ženklas irgi galėtų būti naudojamas, tik jam tinkamesnėse situacijose. Tam tikrame kontekste jis man atrodo itin taiklus ir vykęs (anksčiau dalinai tą kontekstą ir įvardinau)

    Tebūnie tas „solidusis“ pagrindiniu ar pan., tačiau šio atsisakyti nesu linkęs

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Kai kuriais atvejais yra ir sveikas protas, kuris daugmaz visiems turetu buti panasus.
    Šitą dalį galėčiau pakomentuot keliais aspektais.

    Pirma, sveiką protą, normas, visuotinį požiūrį, t.t. papratai nustato daugumos nuomonė (nesakau, kad likusi turi būti menkinama). Dauguma savo nuomonę jau išsakė. Tačiau taip, tavo argumentacijoj yra nemažai tiesos (jau pasiūliau savotišką kompromisą).

    Antra, o gal mano protas truputį..?
    Paskutinis taisė ; 2008.06.11, 14:47.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    =

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Paulius Rodyti pranešimą
    Yra toks dalykas, Jonai, kaip skirtingų nuomonių buvimas. Mano nuomone, yra Euroviziją reikėjo siųsti Obtest. Aš tau galiu pažerti argumentų, kodėl tai būtų gerai, tu man gali pažerti argumentų, kodėl tau patinkantis kandidatas būtų geriau.
    Kai kuriais atvejais yra ir sveikas protas, kuris daugmaz visiems turetu buti panasus. Galiu pazerti "argumentu", kodel Lietuva turetu reprezentuoti ufonautu kosmonio laivo formos oro balionas... visgi yra siokie tokie standartai ir formatai ir LT'S GO akivaizdziai su tuo prasilenkia. Pagavokim, kur tas logo bus naudojamas: CNN, BBC, Economist, kituose zinomuose leidiniuose... plakatuose su salies turizma propaguojanciais uzrasais (siuo atveju gaaaaal ir tiktu, nors ir tai abejoju). Bemaz vienintele sritis, kur LT'S GO neatrodytu kvailai, yra sportas... nors akcentuoti Lietuvos, kaip "sporto salies" ivaizdi, kai sporto, isskyrus niekam neidomu krepsini, pas mus yra daugmaz nulis, irgi atrodo nerimtai.

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Aisku, supratau

    Tik nelabai suprantu dar vieno dalyko. Kodel iki siol taip aktyviai laikaisi savo nuomones, nors visiskai akivaizdu, kad LT'S GO daugeliui atveju yra tiesiog netinkamas (tarkim prie solidziu su ekonomika ir investicijomis susijusiu reklamu).
    Yra toks dalykas, Jonai, kaip skirtingų nuomonių buvimas. Mano nuomone, yra Euroviziją reikėjo siųsti Obtest. Aš tau galiu pažerti argumentų, kodėl tai būtų gerai, tu man gali pažerti argumentų, kodėl tau patinkantis kandidatas būtų geriau.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Rodyti pranešimą
    Įsidėjau jau seniai ir tikrai ne dėl kitų nuomonės, o dėl savo. Šitas paveiksliukas puikiai atspindi mano mąstyseną

    Suprantu, kad šitas tavo pajuokavimas pasiteisinimo nereikalavo, tai ir nėra pasiteisinimas, šiaip pastebėjimas
    Aisku, supratau

    Tik nelabai suprantu dar vieno dalyko. Kodel iki siol taip aktyviai ir principingai laikaisi savo nuomones, nors visiskai akivaizdu, kad LT'S GO daugeliui atveju yra tiesiog netinkamas (tarkim prie solidziu su ekonomika ir investicijomis susijusiu reklamu).
    Paskutinis taisė John; 2008.06.11, 14:20.

    Komentuoti:


  • somis
    replied
    Kaži, ar turistai nuo šiol atvažiuodami į Lietuvą pasiims ir pistoletą?

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Visi, kurie i savo avatarus isidejo LT'S GO, nes "beveik zinojo", kad jis laimes, tiesiog "apsilazalino", hahahaha!
    Cia siaip mano nedidelis pastebejimas (juokais)
    Įsidėjau jau seniai ir tikrai ne dėl kitų nuomonės, o dėl savo. Šitas paveiksliukas puikiai atspindi mano mąstyseną

    Suprantu, kad šitas tavo pajuokavimas pasiteisinimo nereikalavo, tai ir nėra pasiteisinimas, šiaip pastebėjimas

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
    Logotipas daugiau nei tragiškas, bet koks rimtas grafinis dizaineris tai pasakytų, kažkoks chaosas ir spalvų ir formų ir lygiuotės. Spalvos nesiderina, rėžia akį, šriftas tragiškas, studentiškos ir visuomeninės nepelno organizacijos susikuria ir turi geresnius. Košmaras kažkoks.

    Net skurdžioji Albanija turi žymiai geresnį. http://www.voyamos.com/albania%20logo.jpg
    Nereikia perdėt. "Bet koks rimtas grafinis dizaineris" tikrai taip nepasakytų, nes logo kūrė pakankamai rimta dizaino firma, o komisijoje irgi buvo žmonių, kurie tokius dalykus nusimano. Spalvos irgi derinasi pakankamai neblogai.

    Albanijos logotipas tinka tik šiltai, prie jūros esančiai šaliai, kuriai aktualus tokio tipo turizmas. Jų tikslas - pateikti save kaip šiltą, linksmą ir draugišką šalį. Lietuva - šalta šalis, kuriai aktualiau save pristatyti dėl savo požiūrio į pvz. modernias technologijas, investicinės aplinkos ir visiškai kitokio tipo turizmo. Dėl to Lietuvai reikėjo subtilesnio varianto ir išrinktasis ženklas čia tinka pakankamai neblogai. Nesu jo didelis fanas, bet tikrai nėra taip blogai, kaip tu sakai.

    Komentuoti:


  • audrius.
    replied
    Šeši naujo Lietuvos prekės ženklo plagijavimo įrodymai (79)



    Naujas Lietuvos prekės ženklas ir „Museumsinsel Berlin Das Kuratorium“ ženklas (apačioje).

    Arūnas Gedžius
    2008-06-11 09:54

    Naujas Lietuvos prekės ženklas kelia vis daugiau įtarimų. Kad naujai sukurtas Lietuvos prekinis ženklas „Lithuania“ yra plagiatas, įrodo šie dalykai:

    I. Koncepcijos plagiavimas:

    1. „Lithuania“ ženklo kūrėjai pasinaudojo „Museumsinsel Berlin Das Kuratorium“ ženklo koncepcija, pagal kurią kuruojami penki Berlyno muziejai, simboliškai pavaizduoti penkių skirtingų spalvų keturkampiais ir ant tų muziejų fasadų baltos spalvos grafiniais piešiniais, sujungtais balta juosta.

    2. „Lithuania“ ženklo kūrėjai pasinaudojo „Lietuvos apskričių reformos“ ženklo koncepcija, pagal kurią Lietuvos teritorija simboliškai pavaizduota skirtingų penkių spalvų keturkampiais, simbolizuojančiais penkias Lietuvos apskritis.

    II. Spalvinis sprendimas:

    1. „Lithuania“ ženklo kūrėjai pasinaudojo „Museumsinsel Berlin Das Kuratorium“ ženklo spalviniu sprendimu, tik spalvas sudėliojo kita tvarka. „Museumsinsel Berlin Das Kuratorium“ ženkle yra dvi mėlynos spalvos (mėlyna ir melsva), o „Lithuania“ panaudojo ne dvi mėlynas, bet tamsiai raudoną ir vyšninę spalvas.

    III. Kompozicinis sprendimas:

    1. „Lithuania“ ženklo kūrėjai pasinaudojo „Museumsinsel Berlin Das Kuratorium“ kompoziciniu sprendimu, nes ženkle spalvoti keturkampiai yra sudėlioti vienas ant kito. Lygiai tokį patį sprendimą pasirinko ir „Lithuania“ autoriai, tik išskyrė splavinių sutapimų sritis kitais atspalviais. Kas, beje, prekinių ženklų praktikoje nerekomenduojama, nes kuo daugiau spalvų ir atsaplvių, tuo sudėtingesnė ir brangesnė būna jų gamyba, spauda ir eksploatacija.

    2. „Lithuania“ ženklo kūrėjai pasinaudojo ir dar vienu „Museumsinsel Berlin Das Kuratorium“ kompoziciniu sprendimu - ženkle spalvoti keturkampiai yra sujungti balta juosta, kuri simbolizuoja kuravimą. „Lithuania“ ženklo kūrėjai vietoje juostos panaudojo baltą blokinį šriftą lyg ir jungiantį visus spalvotus keturkampius į vieną.

    3. „Lithuania“ ženklo kūrėjai pasinaudojo „Lietuvos apskričių reformos“ ženklo kompozicija - Lietuvos teritorija vaizduoja panašiai išdėstyti penkių apskričių spalvoti keturkampiai.

    Šie šeši grafinio sprendimo elementai rodo aiškų kitų dviejų minėtų ženklų plagiavimą.

    Nebent yra sumanymas rodyti kitokią koncepciją: juridiškai ignoruoti tarptautinius susitarimus prekių ženklų patentavime ir visam civilizuotam pasauliui įrodyti, kad „Lietuva yra drąsi šalis“, atstovaujanti vagis ir plėšikus.

    Arūnas Gedžius yra dizaineris.
    link

    Komentuoti:


  • slasher
    replied

    Komentuoti:


  • keen
    replied
    Parašė baltic Rodyti pranešimą


    Nors ir nuplagijuotas medelis ZYMIAI geriau atrodo nei bet kuris praeitu ar siu metu zenklas. Jauciu, reikejo ji pasilikti, o Kanados Londona siusti po velniu

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
    Tiesą sakant, nematau kuo dabartinio konkurso laimėtojas geresnis, patrauklesnis, modernesnis ar DRĄSESNIS už senąjį dobilą.
    Tuo, kad simbolizuoja Lietuvos kontūrus (bet daugeliui - pistoletą) ir regionus (ką iš ties "kiekvienas" supras), antra - laisvai išbarstytomis angliško pavadinimo raidėmis, plius išsiskiria sunkiai atkartojamomis purvinomis spalvomis.

    Komentuoti:

Working...
X