Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo darbastalis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tavo darbastalis

    Jau matėme visų darbalaukius, 'Ką kolekcionuoji?' temoje pamačiau Berliner kompiuterio statą ir klaviatūrą ir pagalvojau kad būtų įdomu sužinoti iš kur mes visi rašome .

    Čia mano kampas.



    Nieko netvarkiau ar keičiau. Taip kaip ir yra įamžinau . Būtų nuobodu jeigu viską paslėpčiau. Atkreipik dėmesį į ekraną .

    #2

    Comment


      #3


      Comment


        #4
        Nenusižengiu taisyklėms ir nieko neliesdamas darau nuotrauką

        Štai:


        Dabar žiūrint į nuotrauką gana kraupiai viskas atrodo, gėda net dėti ją čia . Ypač tos dulkes virš klavietūros, kurių šiap nesimato . Net susimąstau ar dėt tą nuotrauką čia . Užbadysit pirštais po to mane ...

        Ai tiek jau to... O pats bėgu skuduriuko atsinešt, likviduosiu jau minėtas dulkes

        Comment


          #5
          Susitvarkiau savo stalą . Reikės parodyti.

          Comment


            #6
            cia dar ganetinai tvarkinga..
            I love INNUENDO!

            Comment


              #7
              na ir mano stalas, nepykit ir uz mano netvarka, nes kaip pamatysit is foto, sirguliuoju siuo metu as

              Comment


                #8
                Vos ne ofisas Katik nufotkinau su telefonu, gal veliau idesiu ir normalios kokybes nuotrauka.
                Paskutinis taisė Jay-M; 2010.10.02, 14:36.
                Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                Comment


                  #9
                  Kiek maciau tai tik dvi rankos pas tave

                  Comment


                    #10
                    Bet dar dvi atvažiavo iš UK atostogaut ir okupavo pusę stalo.
                    Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                    Comment


                      #11
                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                      Nenusižengiu taisyklėms ir nieko neliesdamas darau nuotrauką

                      Štai:


                      Dabar žiūrint į nuotrauką gana kraupiai viskas atrodo, gėda net dėti ją čia . Ypač tos dulkes virš klavietūros, kurių šiap nesimato . Net susimąstau ar dėt tą nuotrauką čia . Užbadysit pirštais po to mane ...

                      Ai tiek jau to... O pats bėgu skuduriuko atsinešt, likviduosiu jau minėtas dulkes
                      \
                      Vargsas tavo kaktusas prie monitoriaus DDDD Lygintuvas prie kompo? DD
                      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                        Vargsas tavo kaktusas prie monitoriaus DDDD Lygintuvas prie kompo? DD
                        Kaktusai sugeria dalį radiacijos (turbūt nedidelę), na man taip sesuo pasakojo, tai aš taip pat beveik identiškoje, monitoriaus atžvilgiu, vietoje esu kaktusą pasistatęs Tik ne tokį jau "pavargusį"

                        O lygintuvą jis turbūt vietoj pelės naudoja
                        Paskutinis taisė ; 2006.12.31, 02:37.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #13
                          Stai taip atrodo mano darbastalis, kai ji siek tiek aptvarkau fotosesijai:

                          Comment


                            #14
                            Tavo Darbastalis

                            Manoji Šviežia.

                            Paskutinis taisė Tadas; 2007.06.04, 23:07.
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment


                              #15
                              /\ Panaši tema jau buvo, tad prie jos ir prijungiu

                              Comment


                                #16
                                Maniškis

                                Comment


                                  #17


                                  kaip gera turėt savą nuosavą kampą

                                  Comment


                                    #18


                                    Dar mėnesį teks taikstytis su šiuo stalu. (neįsivaizduoju, koks baldų dizaineris sugalvojo tokį siaurą stalą, po kuriuo telpa nebent taburetė )

                                    Comment


                                      #19
                                      /\ hmmm, o tai koks turi būti savininkas, kad tokį pirktų?..

                                      Comment


                                        #20
                                        Turbūt didelė kompanija (Park-f***ing-Lane properties), nuomojanti kambarius studentams, į kuriuos jai visiškai nusispjaut
                                        Paskutinis taisė Vaidas; 2007.06.04, 00:35.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X