Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

BaltMotorShow 2007, Vilnius. Pirma dalis.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Xmaster
    replied
    Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
    Aš ištaikiau progą atsisest į flagmaną S-class. Nieko įspūdingo viduje, Lexus vidus žymiai prabangesnis. Ko gero, visos gerosiosios Mercedes savybės atsiskleidžia kelyje.
    Per Silberauto 5 metų jubiliejų (kažkur prieš 2 mėnesius) sėdėjau CLS'e, tai jausmas kaip rūsyje. Vietos nedaug, apžvelgiamumas nedidelis, tai vienas žmogus gerai pasakė - Golfe vietos daugiau nei šitame Mercedes'e

    Komentuoti:


  • C5
    replied
    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
    Senesnis Peugeot 406 Coupe man žymiai gražesnis už 407-ąjį. Pirmojo dizainą darė Pininfarina...
    Tikrai skonio reikalas

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    Parašė FeO Rodyti pranešimą
    Na truputi ipilsiu deguto

    Atvirai sakant man labai nepatiko mersedesu paroda... Tipo i vidu leisim tik rimtus klientus... Buvo uzrakinti visi... Arogantai blen
    o as visai nesigilinau, kam jie dureles atrakina Jei man reikia, tai paprasau dedes su kostiumu ir jis duris atrakina Taip ir jaguare pasedejau, ir merse ir jei man nepaaiskins, kad as gal ne potenciali pirkeja, nes man ant kaktos banko saskaitos turinys neuzrasytas

    Komentuoti:


  • Vaidosius
    replied
    Aš ištaikiau progą atsisest į flagmaną S-class. Nieko įspūdingo viduje, Lexus vidus žymiai prabangesnis. Ko gero, visos gerosiosios Mercedes savybės atsiskleidžia kelyje.

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Parašė FeO Rodyti pranešimą
    Na truputi ipilsiu deguto

    Atvirai sakant man labai nepatiko mersedesu paroda... Tipo i vidu leisim tik rimtus klientus... Buvo uzrakinti visi... Arogantai blen
    Trumparegiai bukapročiai. Dabar neturtingi studentai, po 10-15 metų potencialūs pirkėjai. O kokį įvaizdį formuoja? įdomu ką apie vietinių atstovų tokią politiką pasakytų koncerno vadovybė...

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    C klase nauja kieta, jo. GL irgi. ML ir CL kaip reikalas pertvarke.
    Pagal mane nlb vykes mersu modelis yra R, nuotraukose jo nematyt, bet yra toks vienas naujesniu. Koncepcija nauja, bet tiem, kas ja galetu ipirkt vargu ar reikia universalo paaukstinta stogo linija keturiais varomais ratais.
    http://www.silberauto.lt/mercedes-be...183868519ac084

    Komentuoti:


  • FeO
    replied
    Na truputi ipilsiu deguto

    Atvirai sakant man labai nepatiko mersedesu paroda... Tipo i vidu leisim tik rimtus klientus... Buvo uzrakinti visi... Arogantai blen

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    Man tai labai C klasė patiko (Geras) Tikrai vykęs ir puikiai padarytas modelis, ypač versija su AMG apdaila ( nuotraukoje sidabrinis). Tiesiop niiice

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Ačiū abiems SLK nors ir daugiau moteriškas, bet visvien man baisiai patinka

    Komentuoti:


  • Dzipas
    replied
    Galėjau nežiūrėt į tą MB standą Susinervinau, apsiverkiau ir toliau eisiu taupyt C klasė tikrai neblogai atrodo

    Komentuoti:


  • Vaidosius
    replied
    Palikt ar ištrint pranešimą?

    Komentuoti:


  • Vaidosius
    replied
    Papildysiu Mercedesais, Dodge ir Chrysler:
















    Beje greit turėtų Kaune naują Mercedes centrą atidaryti.

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Sorry, bet nesusilaikysiu B**T Neįtikėtina, bet antra paroda iš eilės nepamatau Mercedes stendo Kurioje salėje jis buvo?
    Specialiai tau

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
    Senesnis Peugeot 406 Coupe man žymiai gražesnis už 407-ąjį. Pirmojo dizainą darė Pininfarina...
    Taip, 406 Coupe labai dailus Tik priekinės faros man labai nepatinka Didesnių norėtus.

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Senesnis Peugeot 406 Coupe man žymiai gražesnis už 407-ąjį. Pirmojo dizainą darė Pininfarina...

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Ačių Hammer, neveltui šių automobilių dizainu rūpinasi viena geriausių kompanijų "Pininfarina". Gaila, kad parodoje nebuvo eksponuojamas gražiausias pastarųjų metų Alfa Romeo kūrinys - C8 Competizione.
    O taip... Puse kortelės fotoaparato tokiam "daiktui" skirčiau Deja Lietuvoj tokių modelių nesulauksim tikriausiai dar kurį laiką parodose O kartais pasvajoju, kad ir kokių konceptų atvežt galėtų

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Alfos kuo tolyn tuo gražyn
    Ačių Hammer, neveltui šių automobilių dizainu rūpinasi viena geriausių kompanijų "Pininfarina". Gaila, kad parodoje nebuvo eksponuojamas gražiausias pastarųjų metų Alfa Romeo kūrinys - C8 Competizione.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė Rokas Rodyti pranešimą
    Prie įėjimo, po dešine. Baltas, nestacionarus atskiras pavilionas.
    Arba trūko iškabų ar ko nors panašaus arba nežinau kaip nepastebėjau

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė keen Rodyti pranešimą
    Nu pavarei, Hammer ! Tikrai ziauriai ispudinga ...
    Ačiū, malonu girdėti

    Komentuoti:


  • keen
    replied
    Nu pavarei, Hammer ! Tikrai ziauriai ispudinga ...

    Komentuoti:

Working...
X