Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Norisi daugiau..?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė specz Rodyti pranešimą
    Sanomiz, palyginus su tuo ka patyriau Romoje, Florencijoj, Barselonoje - tikrai ne. Taciau kaip visa gyvenima auges ir gyvenes Vilniuje - taip. Visgi tai tikras didmiestis Lietuvos mastu. Neisivaizduoju kaip tektu gyventi Rokiskyje kokiam ar Radviliskyje etc.

    Bet juk tai releatyvu. Pvz.: kad ir gyvenu kokioj atsilikusios afrikos šalies sostinėje su 100 000 gyventoju ir teigiu, jog tos šalies mastu, tai yra didmiestis. Tad smaginuosi jo teikiamais malonumais ir neįsivaizduoju gyvenimo be tikro didmiesčio.

    Tiesiog gyvenimas gilioje provincijoje tau nepriimtinas.
    Paskutinis taisė sanomiz; 2007.01.13, 22:50.

    Comment


      #22
      Is esmes taisingai. Provincija man nepriimtina, labai dziaugiuosi, jog turiu galimybe gyventi Vilniuje, taciau Londone, Romoje ar Barselonoje as jauciuosi kurkas geriau.

      Comment


        #23
        Gyventi be maisto ir vandens

        Laisvalaikio neįsivaizduoju be interneto, savo hobi ir draugų, bei bendravimo

        Comment


          #24
          Kaime neisivaizduociau savo gyvenimo nors nepasakyciau kat kaunas didmiestis

          Comment


            #25
            Parašė CLK Rodyti pranešimą
            Kaime neisivaizduociau savo gyvenimo nors nepasakyciau kat kaunas didmiestis
            Man kaip tik pakanka Kauno, kaip didmiesčio. Kauną pavadinčiau didmiesčiu. Aišku, žiūrint pagal Lietuvos miestų mastelius... Vilnius gal dar dar.. Bet dar didesniam mieste jau pavargčiau nuo per didelio žmonių skaičiaus... Gal man tiesiog reikia daug erdvės..
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              #26
              Be daugėlio man labai svarbių dalykų. Geriausių draugų,krepšinio, telefono, ramaus kampelio, interneto , šokolado ir miego . Kaip ir viskas . . .
              Yours sincerely,
              Vaida.

              Comment


                #27
                Kavos. Labai pripratau prie šito stimuliuojančio kakalo.

                Aistringo sekso man niekada nebus per daug.

                Comment

                Working...
                X