Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Déja Vu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ametistas
    replied
    Galimas dalykas, kad kažką kažkur darydamas galvojai apie tai, ką galvoji dabar dirbdamas, tik tada, kaip ir dabar, tau į atmintį įstrigo kažkokia detalė - štai ir De javu Man dažniausiai įstringa atmintin vaizdai (fotografiniai) arba veiksmo fragmentai. Juk sapnai tokiu principu veikia. De Javu yra kažkas panašaus, kas sapnuoti nemiegant
    Paskutinis taisė Ametistas; 2007.01.05, 23:18.

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    Beabejo buna, kaip ir kiekvienam. Manau jog cia mistisko nieko nera, tai tiesiog kyla is zmogaus pasamones, galbut del neuztikrintumo jausmo.

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Sunku patikėti, bet kartais būna, kažkas keisto. Bet aš asmeniškai iškart pamirštu ir apie visą šitą reikalą niekada nepagalvoju...

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Jei pabandytumėt paieškot aplinkoj kur esat kokių nors matytų daiktų, girdėtų garsų ar jaustų kvapų - manau suprastumėt kas jums sukėlė tą "De javu"
    Tai, kad visada esame tokioje aplinkoje, kurioje yra bent viena detalė jau buvusi mūsų gyvenimuose Kad ir oras. Na man De Javu dažniausiai pasireiškia ką nors dirbant ar darant. Atrodo identiškus veiksmus, identiškomis aplinkybėmis esi daręs, bet daugiau sugaudyt minčių nepavyksta

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Na bent jau mane De Javu jausmas apima tikriausiai kelioms sekundės dalims O tada bandai pasąmonėje susekti galus, bet nieko neišeina
    Jei pabandytumėt paieškot aplinkoj kur esat kokių nors matytų daiktų, girdėtų garsų ar jaustų kvapų - manau suprastumėt kas jums sukėlė tą "De javu"

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Na bent jau mane De Javu jausmas apima tikriausiai kelioms sekundės dalims O tada bandai pasąmonėje susekti galus, bet nieko neišeina
    Paskutinis taisė HAMMER; 2007.01.05, 22:31.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Šiaip aš labai tuo netikiu, bet kažkas tokio yra... Mano viena klasiokė tvirtai įsitikinusi, kad gyvenimas vyksta ratu - visi buvę įvykiai vel kartojasi naujomis formomis. Bet man atrodo, kad tas jausmas, jog ten buvai ir tai jau darei, yra dėl žmogaus vaizdinės, garsinės ir jutiminės atminčių. Tu buvai kažkur, kur buvo identiškas daiktas, į jį žiūrėjai ir jį atsiminei. Kitur būdamas pastebi tą patį daiktą ir pamanai, kad ten jau buvai, bet tai ne tiesa. Arba kažkur jutai tokį patį kvapą... Manau tai tik pasąmonėj likusi atmintis ir kai tik kažkas sužadina atminties pasąmonėje esantį vaizdą, garsą, kvapą, iškart pamanome, jog tai jau buvo...

    Komentuoti:


  • Giedra70
    replied
    Būna tikrai, tikrai būna. Sunku tai paaiškinti.

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Manau visiem taip pasitaiko

    Komentuoti:


  • Thomasasz
    pradėjo temą Déja Vu

    Déja Vu

    Kaip manote, ar yra toks dalykas, kaip
    Déjà Vu ? Gal jums yra pasitaikę Déjà Vu'iškų atvejų ?


    Man tai vienu metu (čia gal 8 klasėj) buvo viskas taip lyg aš jau būčiau čia buvęs ir tai daręs... Taip pat praeitais metais (šiais mokslo) per vieną kontrolinį rašau rašau ir galvoju, kad tai jau tikrai buvo; arba kai pabazarini su bendraklasiu ir vėliau po kurio laiko galvoji, kad tai jau buvo...

    Tad, kokia jūsų nuomonė apie tai?
Working...
X