Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Déja Vu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Paulius
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    /\
    Kas tai įrodė? Pirma k. girdžiu ir žinoma - netikiu
    Knyga - Trutz Hardo. Kas įrodė nebepamenu.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    /\
    Kas tai įrodė? Pirma k. girdžiu ir žinoma - netikiu

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Vat niekas ir nepaminėjo reinkarnacijos, dėl kurios ir kyla šis jausmas. Turbūt jau daugelis žino, kad reinkarnacija - mirusio žmogaus dvasios persikėlimas į naują kūną. STOP - skeptikams. Reinkarnacija jau įrodyta kaip faktas. Vaikai daugely pasaulio vietų netgi prisimena kuo buvo praeitame gyvenime. Įrodymas - savo naujuosius tėvus įtikina nuvešti į tam tikrą kaimą. O jame išaiškėja, kad tame kaime kažkada gyveno reinkarnavęsis žmogus. Dažnai surengia testą - vaikas turi atskirti savo praeito gyvenimo daiktus. Ir kaip ne keista atskiria. Gimsta vaikų ir su fiziniais išsigimimais. Vaikai prisimena, kad tai praeitame gyvenime patirtų kančių rezultatas. Visgi praeita gyvenimą prisimena (jei gerai pamenu) tik 1 iš 5000 žmonių. Augant prisiminimai blėsta ir 10 metų žmogus galiausiai pamiršta praeitą gyvenimą. Beje, visos žitos žinios iš vienos knygos apie reinkarnaciją.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    http://en.wikipedia.org/wiki/Deja_vu

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Kazkur girdejau, kad De Javu tai yra mastymo lagas. Nezino kaip tai paaiskinti, bet tai kazkas tokio, ka dabar mastome, bet siek tiek atsilieka ir kai pagaliau pasiekia musu smegenis, mums atrodo, kad tai atejo is anksciau. Bent jau toky paaiskinima kazhkur girdejau...

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Déjà Vu esu patyręs, tiesa jau tikrai labai seniai , o dėl sapnų tai praktiškai niekada neatsimenu ką sapnavau

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Parašė syle Rodyti pranešimą
    Aš tai neprisimenu sapnų, nors ir labai noriu
    Jei prabustum naktį ar anksti ryte sapno metu, arba iškart jam pasibaigus, prisimintum gana ryškiai. Nubudimo laikas norint prisiminti labai svarbus.

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Aš tai neprisimenu sapnų, nors ir labai noriu

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Aš dažnai sapnuoju, kad skraidau arba dar sapnuoju, kad vairuoju mašiną

    Komentuoti:


  • RZR
    replied
    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
    Taip Visi sapnuoja kiekvienąkart miegodami, be išimčių. Tokio tikro deja vu kažkaip nelabai atsimenu, bet yra buvę nekartą, kad sapnuojant supranti, kad esi sapne ir gali save jame kontroliuoti
    Vat vat ir man anksčiau taip būdavo ir man patikdavo ypač taip sapnuoti košmarus. Sapnuoji ir žinai kad čia sapnas ir tame sapne būni visagalis linksma būdavo pabūti visagaliu. Gaila, kad daugiau tokių sapnų nebesapnuoju.

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Deja vu man pasitaiko nuo 8 metų, kai sužinojau, ką tai reiškia

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
    Ir esminė žmogaus klaida esti tada, kai jis pamano, jog jis jas supranta. Apskritai dažnas reiškinys šių dienų pasaulį, kai žmogus pradeda mąstyti, jog perprato visus gamtos (ir kitko) reiškinius bei save pastato į Pasaulio viešpačio vietą. Klaida.
    Ne jokia čia klaida. O kas blogai? Blogai, kad žmogus ima perprast save? Juk viskas tobulėja... O kad pastato žmogus save į Viešpačio vietą - tai čia jo problema - vis tiek dažniausiai aplinkiniu priverstas, jis nusileidžia žemėn

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
    Ir esminė žmogaus klaida esti tada, kai jis pamano, jog jis jas supranta. Apskritai dažnas reiškinys šių dienų pasaulį, kai žmogus pradeda mąstyti, jog perprato visus gamtos (ir kitko) reiškinius bei save pastato į Pasaulio viešpačio vietą. Klaida.
    100% sutinku. Iš to išeina atmetimas visko, kas už žinojimo ribų, kaip "nesąmonė" ar "neįmanoma".

    Komentuoti:


  • sanomiz
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Galime didžiuotis, kad esame žmonės ir kad mūsų smegenys tokios galingos
    Ir esminė žmogaus klaida esti tada, kai jis pamano, jog jis jas supranta. Apskritai dažnas reiškinys šių dienų pasaulį, kai žmogus pradeda mąstyti, jog perprato visus gamtos (ir kitko) reiškinius bei save pastato į Pasaulio viešpačio vietą. Klaida.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Galime didžiuotis, kad esame žmonės ir kad mūsų smegenys tokios galingos

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
    Tiesiog nepamenu nei vieno sapno, tai ir matyt ir sukuria įspūdį, kad nesapnuoju
    Taip Visi sapnuoja kiekvienąkart miegodami, be išimčių. Tokio tikro deja vu kažkaip nelabai atsimenu, bet yra buvę nekartą, kad sapnuojant supranti, kad esi sapne ir gali save jame kontroliuoti

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
    Kaip manote, ar yra toks dalykas, kaip
    Déjà Vu ? Gal jums yra pasitaikę Déjà Vu'iškų atvejų ?


    Man tai vienu metu (čia gal 8 klasėj) buvo viskas taip lyg aš jau būčiau čia buvęs ir tai daręs... Taip pat praeitais metais (šiais mokslo) per vieną kontrolinį rašau rašau ir galvoju, kad tai jau tikrai buvo; arba kai pabazarini su bendraklasiu ir vėliau po kurio laiko galvoji, kad tai jau buvo...

    Tad, kokia jūsų nuomonė apie tai?
    man dazniau pasitaiko Vu Deja. Nors ir buvau, pvz, kokioje nors vietoje simtus kartu, bet staiga pradeda atrodyti, kad esu cia pirma karta...

    Komentuoti:


  • Muzungus
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Metus nesapnuoti neįmanoma. Paprastai per naktį žmogus susapnuoja po keliasdešimt trumpų ir keletą ilgų sapnų. Ar pastebit, kad kartais būna lengviau atsikelt 5 val., negu 7 val.? (čia kiekvienam skirtingas laikas). Nes prieš 7 val. tu pradedi sapnuot ir vėl "įlendi į miegą"... čia išėjau iš konteksto
    Įmanoma ar ne įmanoma nesiginčysiu, nes tikrai nežinau. Tačiau manau, jog į tavo pastabą atsako mano žodžiai skliaustuose.
    Tiesiog nepamenu nei vieno sapno, tai ir matyt ir sukuria įspūdį, kad nesapnuoju

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
    Man ganai dažnai tenka su tuom susidurt. Tik visad žinau, kad tą vaizdą esu matęs sapne. Keista, bet tik tada atrodo, kad esu tai sapnavęs, nepaisant to, jog sapnų gerus kelis metus išvis nesapnuoju(arba bent jau taip manau).

    Kažkaip labai painu ir keista. Kiek teko girdėti tai lyg kažkokie klaidingi procesai smegenyse ar kažkas panašaus. Reiktų paieškot info internete
    Metus nesapnuoti neįmanoma. Paprastai per naktį žmogus susapnuoja po keliasdešimt trumpų ir keletą ilgų sapnų. Ar pastebit, kad kartais būna lengviau atsikelt 5 val., negu 7 val.? (čia kiekvienam skirtingas laikas). Nes prieš 7 val. tu pradedi sapnuot ir vėl "įlendi į miegą"... čia išėjau iš konteksto

    Komentuoti:


  • Muzungus
    replied
    Man ganai dažnai tenka su tuom susidurt. Tik visad žinau, kad tą vaizdą esu matęs sapne. Keista, bet tik tada atrodo, kad esu tai sapnavęs, nepaisant to, jog sapnų gerus kelis metus išvis nesapnuoju(arba bent jau taip manau).

    Kažkaip labai painu ir keista. Kiek teko girdėti tai lyg kažkokie klaidingi procesai smegenyse ar kažkas panašaus. Reiktų paieškot info internete

    Komentuoti:

Working...
X