Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Huseinui įvykdyta mirties bausmė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • John
    replied
    Del Bush'o pakorimo as net nzinau.. na visu pirma turbut reiktu, kad ji nuteistu koks nors JAV teismas ir nuteistu mirties bausme. Kazi, kokia tikimybe, kad taip kada nors atsitiks?
    Kitu atveju kalbeti apie saliu vadovu pakorimus yra nei etiska, nei izvalgu.

    Komentuoti:


  • joker
    replied
    Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
    Nu seip jo... Tos injekcijos geras dalykas DDDDDDDDDDDDDD (joke)..


    o rimtai kdl ji pakore o ne injekcija?
    Nes teismas buvo Irako, o pas juos injekcijos nenaudojamos.

    Komentuoti:


  • Thomasasz
    replied
    Nu seip jo... Tos injekcijos geras dalykas DDDDDDDDDDDDDD (joke)..


    o rimtai kdl ji pakore o ne injekcija?

    Komentuoti:


  • Darius_
    replied
    Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
    Na aš šiaip prieš mirties bausmę, bet ką tokiems raganoms kaip Huseinas daugiau bepadarysi?
    Galėjo bent kokią injekciją panaudoti. Gerai, kad dar nesugalvojo ant laužo sudegint... Teisus buvo Einsteinas...

    Komentuoti:


  • Thomasasz
    replied
    Na aš šiaip prieš mirties bausmę, bet ką tokiems raganoms kaip Huseinas daugiau bepadarysi?

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Esu už mirties bausmę, nes nematau geresnės išeities. Gal nebent, jei priverstų jį dirbti.

    Komentuoti:


  • Darius_
    replied
    Esu visiškai prieš. Prieš pačia mirties bausmę, o tuo labiau prieš jos įvykdymo formą. Man tiesiog šlykštu, kai septytiolikto amžiaus stiliaus žudymo būdą pritaiko šiais laikais, o tokie menkystos kaip Dž. Bušas tai pavadina "žingsniu į demokratiją"...

    Komentuoti:


  • creem
    replied
    shlykshtu kad dar vykdomos mirties bausmes...

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    O Tu žinai kiek alkanų žmonių galima bent minimaliai pamaitint už tai ką tokie padugnės už grotų gauna.
    Ir gal dabar "sutaupyti" pinigai bus skirti tų žmonių minimaliam išmaitinimui?

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
    Pilnai būtų užtekę Saddamą kur nors ištremti ir įkalinti iki gyvos galvos.
    O Tu žinai kiek alkanų žmonių galima bent minimaliai pamaitint už tai ką tokie padugnės už grotų gauna. Turim pavyzdžiu ir pas save kai kalėjmuose maištauja dėl atseit per prasto maisto, o gauna tikrai ne prasčiausius patiekalus.

    Komentuoti:


  • El_Greco
    replied
    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
    Tai gal ir Bushą pakarkim mmm?
    As uz!!Rimtai.

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Nesupratau palyginimo... Neminėjau, kad atėmęs gyvybe iš eilinio žmogaus yra blogesnis už atėmusį gyvybę iš kito žudiko... Abiem atvejais vienoda nuodemė tik, kad antruoju bent naudą atneša, nors taip sakyti gal ir nedera.
    Išvis įdomu kiek nekaltų, net nuo Saddamo represijų nukentėjusių civilių žuvo per Busho bombardavimus Irake. Tai gal ir Bushą pakarkim mmm?

    Pilnai būtų užtekę Saddamą kur nors ištremti ir įkalinti iki gyvos galvos.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
    O kuo geresnis atėmęs gyvybę iš kito atėmusio gyvybę žmogaus?
    Nesupratau palyginimo... Neminėjau, kad atėmęs gyvybe iš eilinio žmogaus yra blogesnis už atėmusį gyvybę iš kito žudiko... Abiem atvejais vienoda nuodemė tik, kad antruoju bent naudą atneša, nors taip sakyti gal ir nedera.

    Komentuoti:


  • Karolis
    replied
    Reikėtų tokius myriop pasmerktuosius ištremti. Kur? Į Mėnulį pabėgt jokių šansų. Aišku reikėtų daug investicijų tokiam kalėjimui.

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Na aš visiškai pasisakau už mirties bausmę, nes kodėl turi gyventi žmogus kuris atėmė ją iš kito, o dar yra išlaikomas iš mūsų kišenių ir gyvena geriau nei milžiniška pasaulio dalis kuri gyvena skurde
    O kuo geresnis atėmęs gyvybę iš kito atėmusio gyvybę žmogaus?

    Komentuoti:


  • El_Greco
    replied
    Man visas tas Sadamo 'teismas' primena Nuremberga - kai galas ir taip jau aiskus.Cirkas ir tiek.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Na aš visiškai pasisakau už mirties bausmę, nes kodėl turi gyventi žmogus kuris atėmė ją iš kito, o dar yra išlaikomas iš mūsų kišenių ir gyvena geriau nei milžiniška pasaulio dalis kuri gyvena skurde
    Na o dėl Huseino egzekucijos nustebau iš pat pradžių - išgirdus nuosprendį. Nemaniau, kad šiais laikais dar vykdomos tokios mirties bausmės. Maniau bus suleisti vaistai, na ar elektros kedė, o čia vos ne viduramžiai.

    Komentuoti:


  • BiSa
    replied
    Studijuoju vienoje grupeje su irakieciais... irakieciai cionai - zmones kaip zmones, gana draugiski, dirba, studijuoja, turi verslus ir tikrai nesiskiria kazkuom ypatingai is kitu, bet...
    Dalis - is politiniu pabegeliu seimu, dalies artimieji zveriskai nuzudyti "sadamieciu", vieno ju grupioko brolis - siu metu rugseji, buvo vertejas. Apie sia zveriska zmogzudyste rase didziuma USA laikrasciu...
    Manau, kad tai sios salies reikalas- ne mano , ne jusu, ne amerikonu, ne rusu ir panasiai.
    Mes neturime moralines teises teisti nei nubaustuju, nei budeliu, ne musu valia lysti i svetimu tautu gyvenimus. Jie susitvarkys patys kaip jiems reikes... galima paplepeti ir tiek
    Tokia mano nuomone.

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    Visgi palikus toki gyva, diskusijos apie ji nesiliautu dar desimtmecius, butu vis kas nors viesinama rodoma, tokia jau ta musu ziniasklaida. Zinomesnis kalinys nusiskuta barzda, gi reik parasyt. Geriau jau toki pamirsti, 'nusluoti nuo zemes pavirsiaus'. Nereiskia jog as pritariu mirties bausmei, taciau alternatyvos mane nelabai tenkina, kad ir kaip nehumaniskai skambetu..

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Parašė inz1K Rodyti pranešimą
    Jeigu jie galvoja , kad gali atimti gyvybę , kurios patys nesuteikė , tai susilygina su pačiu Huseinu. Tikrai nemanau , kad tai teisinga.
    Pritariu. O Bushas dabar laimingas, bus jam tik lengviau dėl naftos.

    Komentuoti:

Working...
X