Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Huseinui įvykdyta mirties bausmė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • El_Greco
    replied
    Parašė pablonis Rodyti pranešimą
    beto jau ir senai daugelio išsakyta tiesa, kad po egzekucijos jis taps "kankiniu" mirusiu dėl islamo ar kažkas pan... manau reikėjo jį uždaryti iki gyvenimo galo kuo toliau ir kuo giliau, kad ir tam griovį kur jį rado
    Butent.
    USA sake kad po egzekucijos Irake viskas prades normalet.As kazkaip tuo abejoju - kaip tik situacija tik pabloges.
    Isvis kokio velnio jie i ta Iraka verzes?Galbut po Vietnamo USA nusprende irodyt pasauliui kad visgi ji gali laimet kara?

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Jeigu jie galvoja , kad gali atimti gyvybę , kurios patys nesuteikė , tai susilygina su pačiu Huseinu. Tikrai nemanau , kad tai teisinga.

    Komentuoti:


  • ANDRIUS
    replied
    Siap as neesu pries mirties bausme, bet keista jog tie, kurie visalaik buvo pries ja, dabar taip inirtingai dziaugiasi. Zo, tegyvuoja veidmainyste

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Naikinam blogį

    Komentuoti:


  • Thomasasz
    replied
    Nu aš tą giliai ir toli įsivaizduoju kaip kokią samonotą, drėgną, antisanitarinę, 1x1m kamerą... Manau, jis jau geriau mirtų negu sedėtų ten 20 metų

    Komentuoti:


  • pablonis
    replied
    Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
    Bet jei ji uzdarytu ten kur nors giliai ir toli iki gyvenimo galo, ar tei nebutu kankyne?
    kankynė jam? na nežinau kaip jum, bet man, širdies dėl jo vienatvės tikrai neskaudėtų

    Komentuoti:


  • Karolis
    replied
    Nepritariu. Jo nusikaltimai žmonijai neabejotini, bet aš prieš mirties bausmę. Reikia bausti kitaip.

    Komentuoti:


  • Thomasasz
    replied
    Bet jei ji uzdarytu ten kur nors giliai ir toli iki gyvenimo galo, ar tei nebutu kankyne?

    Komentuoti:


  • pablonis
    replied
    neptritariu mirties bausmei, kad ir kam ji būtu vykdoma... joks žmogus neturi teisės nuspresti kas gyvens, o kas turi mirti, nesvarbu ko ir kiek kaltinamasis yra pridaręs...

    beto jau ir senai daugelio išsakyta tiesa, kad po egzekucijos jis taps "kankiniu" mirusiu dėl islamo ar kažkas pan... manau reikėjo jį uždaryti iki gyvenimo galo kuo toliau ir kuo giliau, kad ir tam griovį kur jį rado
    Paskutinis taisė pablonis; 2006.12.30, 13:44.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Netgi tokiems isausta atpildo diena. Todel ir ivairaus pauko Ahmadinejadai, Kim Jong Ilai ir Putinai galetu siek tiek susimastyti, nes ir Sadamas turbut kazkada galvojo, kad jis "nemirtingas".

    Komentuoti:


  • Thomasasz
    started a poll Huseinui įvykdyta mirties bausmė

    Huseinui įvykdyta mirties bausmė

    72
    Taip
    52,78%
    38
    Ne
    36,11%
    26
    Neturiu nuomonės
    11,11%
    8
    Ar jūs pritariate šiai bausmei?

    Plačiau:
    http://www.delfi.lt/news/daily/world...hp?id=11647482


    Aš tai taip, nes kiek jis pridarė blogybių ;(
Working...
X