Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Huseinui įvykdyta mirties bausmė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Darius_
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Esme ne bausmes pobudyje, bet paciame fakte, kad ivykdytas teisingumas ir kaltininkas nubaustas. Man, tiesa pasakius, nei silta, nei salta, kas butu nutike su Saddamu (susaudytas, pakartas, papjautas ar ikalintas iki gyvos galvos...). Svarbiausia tai, kad jam teko patirti teisinguma. Tai "zinute" ir kitiems kriminalinio pobudzio valstybiu vadovams (Irano, S.Korejos, Rusijos... tik keli pavyzdziai is daugelio).
    Ką tu vadini "kriminalniu pobūdžiu"?

    Komentuoti:


  • FM'as
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Esme ne bausmes pobudyje, bet paciame fakte, kad ivykdytas teisingumas ir kaltininkas nubaustas. Man, tiesa pasakius, nei silta, nei salta, kas butu nutike su Saddamu (susaudytas, pakartas, papjautas ar ikalintas iki gyvos galvos...). Svarbiausia tai, kad jam teko patirti teisinguma. Tai "zinute" ir kitiems kriminalinio pobudzio valstybiu vadovams (Irano, S.Korejos, Rusijos... tik keli pavyzdziai is daugelio).
    teisingai

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Esme ne bausmes pobudyje, bet paciame fakte, kad ivykdytas teisingumas ir kaltininkas nubaustas. Man, tiesa pasakius, nei silta, nei salta, kas butu nutike su Saddamu (susaudytas, pakartas, papjautas ar ikalintas iki gyvos galvos...). Svarbiausia tai, kad jam teko patirti teisinguma. Tai "zinute" ir kitiems kriminalinio pobudzio valstybiu vadovams (Irano, S.Korejos, Rusijos... tik keli pavyzdziai is daugelio).

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Nuomonės dėl to, ar mirties bausmė yra "gerai" ar "blogai" yra visiškai subjektyvios, dėl ko toks ginčas yra beprasmis. Viena, kas stebina, tai kai kurių žmonių siūlymai nužudyti Bušą ir bandymai tuo pačiu metu prieštarauti Huseino nužudymui, sakant, kad tai yra nehumaniška. Čia jau yra pjaunamasi su pačia elementariausia logika! Tokie teiginiai yra turgaus lygio. Net nesiruošiu veltis į ginčus dėl Bušo teisiamumo, nes ginčytis apie tai su žmonėm, kurie net nesugeba parašyti pranešimo, kuriame netrūktų pačios elementariausios logikos, būtų visiškai beprasmiška.

    Komentuoti:


  • Thomasasz
    replied
    Parašė syle Rodyti pranešimą
    aklai nekopijuokim istorijos pamokų
    Aš ir nekopijuoju, nes apie WWII mes mokysimės tik 10 klasėj... Db aš 9 )

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Pats kalėjime nebuvau, bet iš jūsų kalbų atrodo, kad ten tikras rojus. Dirbti viešuosius darbus gali padarę nesunkius nusikaltimus, čia tai sutinku, bet tikrai ne žmogžudžiai sėdintys ligi gyvos galvos, kuriuos baisu išleisti ar laikyti su kitais žmonėmis.

    Komentuoti:


  • goolfietis
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Asmeniškai aš manau, kad jie patys turi dirbti ir ne tik, kad patys išsilaikytų, bet kad ir išlaikytų kitus. Pvz. pinigai galėtų būti skirti kad ir policijai ar nuskriaustųjų šeimoms, ar pan.

    pritariu 100%... as sakyciau dar daugiau - pagavo policija pacuka, kuris pavoge/sumuse ar dar ka padare - teismas skiria tarkim 500lt atidirbti viesaisiais darbais. Tarifai - salyginai mazi. Vat kai pradetu pacukai griovius tvarkyti ir gatves sluoti gal nors kiek tvarkos atsirastu musu Tevynej?

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė syle Rodyti pranešimą
    Principas akis už akį, nuostabu, mes akyse regresuojame.
    Aš manau, kad principas "žudikams - geras gyvenimas" yra teisingesnis. Juk tai taip humaniška ir koks progresas!

    Petriukas išskerdžia pusę kaimo, o paskui sau ramiai gyvena išlaikomas kitų (tame tarpe ir tų pačių nužudytųjų draugų/giminių ir pan.).
    Nenuostabu, kad jau "atsėdėję" dažnai greitai vėl "sėda".


    Asmeniškai aš manau, kad jie patys turi dirbti ir ne tik, kad patys išsilaikytų, bet kad ir išlaikytų kitus. Pvz. pinigai galėtų būti skirti kad ir policijai ar nuskriaustųjų šeimoms, ar pan.

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    O kodėl jie savo aukoms tokios galimybės nesuteikia? Ir toliau sau ramiai žudys žinodami, kad tokio paties atlygio nesulauks.
    Principas akis už akį, nuostabu, mes akyse regresuojame. Jie sėdi-nežudys, nebent kitus nusikaltėlius ir tau tai tikriausiai patiktų. Atlygis už padarytą nusikaltimą šiais laikais gali būti tik finansinis, po to jis atitenka bendruomeniai, kur jis atsako bendrai, o ne asmeniškai ir taisosi.
    Paskutinis taisė syle; 2006.12.31, 14:52.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė syle Rodyti pranešimą
    Su nuteistais iki gyvos galvos jau nieko nepakeisi, reikia bent suteikti teisę garbingai numirti sava mirtimi.
    O kodėl jie savo aukoms tokios galimybės nesuteikia? Ir toliau sau ramiai žudys žinodami, kad tokio paties atlygio nesulauks.

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
    O jeigu Hitleris būtų nenusižudęs, tai jūs ir jam vietoj mirties bausmės siūlytumėte kalėjimą? ???
    Skirtingi laikai, skirtingi žmonės, skirtingi požiūriai,skirtingos šalys ir tradicijos, aklai nekopijuokim istorijos pamokų, žvelkim giliau į žmonijos progresa tiek socialinį, tiek kultūrinį, tiek techninį. Moralė kintantis dalykas.

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
    pala, taip iseina jei nuzudai zmogu, tave izoliuoja, tu ten gali per dienas skaityti knygas, mokytis, dar ir interneta ivedineja po biski, stangines, sporto sales....

    Suprasciau jei kalinius priverstu atidirbineti uz padaryta zala - tvarkyti aplinka miestuose... ir panasius darbus.. (tokiu atveju iskyla apsaugos problema).

    Aisku nukrypom i sona, bet su dabartine situacija Lietuvoj, oi kaip reiktu mirties bausmes degradus pravalyti oi oi.....
    Žmogus skaito knygas, mokos žodžiu tobulėja, o kas čia tokio. Jau įsivaizduoju kaip krūva recidyvistu ir žmogžudžių renka šiukšles aplink Kauno pilį. Priverstiniai darbai kokioj skaldykloj ir mažai tikėtina, neduos kirstukų į rankas ir kaip filmukuose skaldyt akmenis, reiktų išmokyti naudotis normalia techinika ir pan... sunkieji darbai kaip ir kartuvės viduramžių palikimas.

    Su nuteistais iki gyvos galvos jau nieko nepakeisi, reikia bent suteikti teisę garbingai numirti sava mirtimi. Tuo tarpu kiti nusikaltėliai turi galimybę pasitaisyti. Sunkios sąlygos kaleime neatbaidys ir taip sunkiai gyvenančių tautiečių nuo nusikaltimų, reikia naudotis kitų šalių patirtimi, nebūtinai gerinant sąlygas kalinimo įstaigosia, bet padedant integruotis nuteistiesiams. Lietuvoje vyrauja finansiniai nusikaltimai.

    Komentuoti:


  • Thomasasz
    replied
    O jeigu Hitleris būtų nenusižudęs, tai jūs ir jam vietoj mirties bausmės siūlytumėte kalėjimą? ???

    Komentuoti:


  • goolfietis
    replied
    Parašė syle Rodyti pranešimą
    Tu nedavalgęs ar kas tau? Kalinei irgi žmonės, niekšai, bet žmonės. Mirties bausmė yra blogis nesvarbu kam ji būtų įvygdyta.
    pala, taip iseina jei nuzudai zmogu, tave izoliuoja, tu ten gali per dienas skaityti knygas, mokytis, dar ir interneta ivedineja po biski, stangines, sporto sales....

    Suprasciau jei kalinius priverstu atidirbineti uz padaryta zala - tvarkyti aplinka miestuose... ir panasius darbus.. (tokiu atveju iskyla apsaugos problema).

    Aisku nukrypom i sona, bet su dabartine situacija Lietuvoj, oi kaip reiktu mirties bausmes degradus pravalyti oi oi.....

    Komentuoti:


  • Darius_
    replied
    Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
    Amerika <...> kurioj sedi prezidentas kazkoks kvailys su asilo sypsena, ir vaidina teisuoli, kuri pati uzmust reiketu.
    Galbūt kiek per tiesmukiškai nes "amerikofilai" gali patirti širdies smūgį,tačiau visiškai tau pritariu.

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    O Tu žinai kiek alkanų žmonių galima bent minimaliai pamaitint už tai ką tokie padugnės už grotų gauna. Turim pavyzdžiu ir pas save kai kalėjmuose maištauja dėl atseit per prasto maisto, o gauna tikrai ne prasčiausius patiekalus.
    Tu nedavalgęs ar kas tau? Kalinei irgi žmonės, niekšai, bet žmonės. Mirties bausmė yra blogis nesvarbu kam ji būtų įvygdyta.
    Nemanau , kad situacija Irake pagerės. Irakas gali suskilti į tris valstybes. Kurdistaną- kuris kovos su Turkija gal dar ir su Iranu dėl kurdų žemių. Šiitai ir Sunitai taipogi sukurs savo valstybes, ir kaip jau dabar galim pastebėti jas valdys religiniai lyderiai, kas lems geresnį teroristų organizavimą ir finansavimą. Sadamas ne toks lyderis kuriam paklūsta, tiksliau pakluso religiniai fanatikai.

    Komentuoti:


  • blitz
    replied


    Mission accomplished!

    Nors esu prieš mirties bausmę, Sadamo atveju mano žmogiški instinktai yra stipresni už mano moralines normas ir principus. Tokių išgamų kaip jis vieta yra po žeme. Taškas.

    Dėl šios mirties bausmės pasėkmių - ji padalins Iraka į dvi dalis, iš kurių didesnioji (Šiitai ir Kurdai) jau švenčia Sadamo mirtį gatvėse. Tikrai nemanau, kad ši bausmė sukels daug smurto iš jų pusės, greičiau atvirkščiai - ji pagerins koalicijos įvaizdį tarp Sadamo priešų, t.y. Irako ir netgi Irano daugumų. Tai taip pat padės išvengti situacijų, panašių į 1972 Miuncheną, kai islamistai fanatikai žudė nekaltus žmones, reikalaudami paleisti musulmonus kalinius. Tokie išpuoliai būtų neišvengiami, jei Sadamas būtų gyvas.
    Dėl blogų pasėkmių, tai tos kalbos apie smurto sukilimą neatrodo rimtai - koalicijos įvaizdis musulmonų pasaulyje jau ir taip yra pakankamai blogas ir tie, kurie nori kovoti prieš koaliciją jau seniai tai daro. Jei musulmonas nepradėjo džihado prieš Amerikią ir sąjungininkus iki šiol, nepradės jis jo ir dabar. Šios bausmės įvykdymas tikrai žymiai nepablogins padėties tų žmonių tarpe, nes tai jau nėra įmanoma.

    Taigi ši egzekucija manau išeis į naudą koalicijai. Jos simbolinė reikšmė ir jos nešama žinia yra labai stipri. Koalicijos įvaizdis tik pagerės tarp Sadamo priešų ir pasiliks toks pat (maksimaliai blogas) tarp jo gerbėjų.

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    Taip

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
    Amerika <...> kurioj sedi prezidentas kazkoks kvailys su asilo sypsena, ir vaidina teisuoli, kuri pati uzmust reiketu.
    Tu tuo įsitikinęs?

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    As pries mirties bausme.Net tokiam zmogui kaip Huseinas.Manau Huseinas turejo psichiniu problemu, ji ne pakart, o gydyti reiketu.Amerika is saves lauzia kazkokia demokratiska, humaniska ir teisingiausia valstybe pasaulyje, kurioje pries nusikaltelius kovojama viduramziu metodais, kurioj sedi prezidentas kazkoks kvailys su asilo sypsena, ir vaidina teisuoli, kuri pati uzmust reiketu.Kokio velnio jis pasiliko Irake?Juk nerado jis to masinio naikinimo ginklo!Tai palikit tuos irakiecius ramybej, juk patys matot kad jie jusu matyt nenori!Man butu daug smagiau, kad koks serijinis zudikas putu belangej skylej ir kiekviena nakti sapnuotu kosmarus, negu kad butu akimirksniu nuzudomas...Kai pamaciau reportaza apie jo egzekucija, gali pasirodyt keista bet man jo buvo gaila...

    Komentuoti:

Working...
X