Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jūsų nuomone ar įmanoma .... ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • daktaras
    replied
    /\ nu čia vyrai pavarot žiūriu

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Parašė Ežiukas
    Paskaičiuokime "forumiečiai kurmiai" :

    Atstumas nuo bulvaro "Gaidžio" iki pat laukų už pietinio kur karvutės ganos yra apytiksliai 4,40 kilometrų.

    Vidutinis seno žmogaus ėjimo greitis yra : 125 centimetrai per sekundę (4,5 km/h). Jauno žmogaus: 151 centimetrai per sekundę(5,5 km/h).

    Pritaikius visas v=s/t formules ir panašiai gauname, kad seneliui reikia 58,2 minučių laiko, kad nueiti nuo bulvaro iki pietinio šiaulių galo. Tuo tarpu jaunam žmogystai reikia 48 minučių. Tai kaip tu vaikštai po to gero renginio ? ?
    Seneli suvazineja masina, ir nepaskaiciuoji sankryzu, be to duomenys tavo netikslus, katik pasemiau atlasa, ir ten mastelis lygus 150000... kadangi moxlininkai matuoja centimetrais pavertus i metrus gaunam 1500 o i km, 1.5...
    tada pasiimu liniuote ir tiesiausia gatve (tilzes)nuo geguziu iki gaidzio matuoju ilgi... ilgis = 4cm 8mm, TAI: 4.8x1.5km=7.2KM tavo atsakymas buvo 4.5km. hmm paklaida nebloga... pagal ta pacia formule kuria naudojai tu (v = s/t) gaunasi panasiai 1.5h, einant normaliai .. o normalus zmogus vidutiniskai eina 5km/h.. tai 7.2km iveiks per 7.2/5km/h = 1.44h o tai beveik 1val 30 min...... plius nuo gaidzio bepigu tau vaiksciot, kol iseini is parko dar 15min.. pasirodo tu ne velnio nezinai apie siaulius... be to as gyvenu dar paejejus 15 min iki gytariu 1
    Paskutinis taisė FruityLoopsas; 2006.08.26, 20:53.

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Parašė Ežiukas
    Paskaičiuokime "forumiečiai kurmiai" :

    Atstumas nuo bulvaro "Gaidžio" iki pat laukų už pietinio kur karvutės ganos yra apytiksliai 4,40 kilometrų.

    Vidutinis seno žmogaus ėjimo greitis yra : 125 centimetrai per sekundę (4,5 km/h). Jauno žmogaus: 151 centimetrai per sekundę(5,5 km/h).

    Pritaikius visas v=s/t formules ir panašiai gauname, kad seneliui reikia 58,2 minučių laiko, kad nueiti nuo bulvaro iki pietinio šiaulių galo. Tuo tarpu jaunam žmogystai reikia 48 minučių. Tai kaip tu vaikštai po to gero renginio ? ?
    Kaip buvęs pasišventęs nepilnametis lėbautojas sąžiningai prapildavau visus pinigus ir namo į Zoknius iš centro dažnai grįždavau pėstute. Tad galiu paliudyti, jog einant normaliu greičiu nuo centrinio turgaus iki Radviliškio g. 68 ateidavau mažiau nei per valandą, o tai gerokai daugiau nei pusė mesto

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Paskaičiuokime "forumiečiai kurmiai" :

    Atstumas nuo bulvaro "Gaidžio" iki pat laukų už pietinio kur karvutės ganos yra apytiksliai 4,40 kilometrų.

    Vidutinis seno žmogaus ėjimo greitis yra : 125 centimetrai per sekundę (4,5 km/h). Jauno žmogaus: 151 centimetrai per sekundę(5,5 km/h).

    Pritaikius visas v=s/t formules ir panašiai gauname, kad seneliui reikia 58,2 minučių laiko, kad nueiti nuo bulvaro iki pietinio šiaulių galo. Tuo tarpu jaunam žmogystai reikia 48 minučių. Tai kaip tu vaikštai po to gero renginio ? ?
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.25, 19:49.

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Parašė Ežiukas
    Nevaikščiok zig zagais Spėsi ir greičiau nuvykti kur tau reikia. O šneku aš tikrai ne iš piršto į kėdainius persikėliau tik pavasarį o prieš tai šiauliuose gyvenau keturis metus
    Kokiais zigzagais, kuo tiesiau, nu gi sakau pasiklausk siauliecio, nesakyk kad as cia taip, ir paklausk asmeniskai, ar buvai gaisrininkuose?? ir jei buvo, tada paklausk ar imanoma taxa issikviest, ir dar paklausk, kiek laiko tenka eit namo nuo centro iki geguziu gatves.... ir jei cia rimtai meeta darot, tai galesim pestute pasivaiksciot po siaulius, as su autiku nuruksiu, o jus pedinsit, ir as su chronometru pamatuosiu, kiek uztrukot ir ar kaloriju per daug nenumetet

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė FruityLoopsas
    Nu eziuk suprasciau jei gyventum siauliuose ir sneketum... bet zinai nu kazkaip neitikini manes kai gyveni kedainiuose ir pasakoji man tokius dalykus.... kai nakti po gero renginio reikia pareit nuo bulvaro, tai 1.5h pushkuoji namo... o as i mokykla kiekviena ryta vazineju, jei nebuna kamscio per 30 min nuvaziuoji, jei buna kamstis per 50min dariedi... netiki pasiklausk siauliecio...

    Nevaikščiok zig zagais Spėsi ir greičiau nuvykti kur tau reikia. O šneku aš tikrai ne iš piršto į kėdainius persikėliau tik pavasarį o prieš tai šiauliuose gyvenau keturis metus

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Parašė Ežiukas
    Aš tai dariau, aš tai žinau :/ Beto esu tas durnius tikriausiai kuris vienas po šiaulius pėsčiomis nors daugiau visi protingi Žinoma patogiau važiuoti autobusu, bet tai dar nereiškia, kad neįmanoma pėščiomis tokio atstumo nueiti. Trumpai tariant atstumai nėra tą problema šiauliuose apie kuria reiktu labai diskutuoti Žinoma, kad aš tau sakyčiau "nupezai bachurs", jei aš su autobusu per 10 min. galiu nuvažiuoti, o kur pėščiomis per pusvalandį. Bet tai dar nesako, kad negalimas antras variantas

    P.S: aš visais pirštais už šiaulių areną kokia ji yra statoma dabar . Manau, kad ji geresnė net už vis dar fantazijuose esančia Kauno arena Bet ir nereikia smarkiai šokinėti ir girtis kokie mūsų "kiaušai" dideli
    Nu eziuk suprasciau jei gyventum siauliuose ir sneketum... bet zinai nu kazkaip neitikini manes kai gyveni kedainiuose ir pasakoji man tokius dalykus.... kai nakti po gero renginio reikia pareit nuo bulvaro, tai 1.5h pushkuoji namo... o as i mokykla kiekviena ryta vazineju, jei nebuna kamscio per 30 min nuvaziuoji, jei buna kamstis per 50min dariedi... netiki pasiklausk siauliecio...

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    started a poll Jūsų nuomone ar įmanoma .... ?

    Jūsų nuomone ar įmanoma .... ?

    20
    ~ 1 val. 30
    5,00%
    1
    ~ 40 min.
    25,00%
    5
    ~ 2 val
    0,00%
    0
    ~ 10 dienų arba man tas pats
    70,00%
    14
    Žinau, kad visiškai kvaila ir beprasmiška šita tema. Bet nejaugi negalima biški "paįsidirbinėti" forume ??? Nors šia šiokia tokia pokšto forma kurta šita tema, bet prašau visu nuspresenčių pasisakyti į tai atsižvelgti rimtai.

    KLAUSIMAS: Kiek laiko jūsų nuomone mažiausiai reikia nueiti pėščiomis atstumą šiauliuose nuo centro (bulvaro apylinkių ) iki pietinio galo (gegužių gatvės) ????

    Laiko paklaidos balsavime gali buti apie 15 min.

    Dar kartą prašau rimtai pamėginti pagrįsti savo nuomone , savo mintym arba praktika Ačiū už dėmesį
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.26, 23:56.
Working...
X