Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jūsų nuomone ar įmanoma .... ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Andas
    replied
    na Eziuk, as per 15 min galiu nzn.. ka nuveikti.. taigi manyciau kuomet tokie mazi atstumai.. tokia 15min paklaida yra per didele..

    per 15min as galiu.. nuzengti apie 1600 zingsniu O tai jau apie kilometras woohoo..

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė FruityLoopsas
    Oooooooooooo eziuk cia ne apklausos reikalas... apklausos tik tuo atveju jei apklausiami siaulieciai....
    Nesuk uodegos. Tau reikėjo teisėjų , tai prašom. Manau, kad pagal pateiktą kruva įrodymų žmonės sugebės savo nuomone išsirink Daugumos nuomonė ir bus tiesa "Neieškok dantų subinėj" kaip vienas forumietis protingai išsireiškė Beje Šiauliečių balsus galima bus ir atskirai paimti jei tau taip aktualu

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Oooooooooooo eziuk cia ne apklausos reikalas... apklausos tik tuo atveju jei apklausiami siaulieciai....
    CITATA SIAULIECIO: Kaip buvęs pasišventęs nepilnametis lėbautojas sąžiningai prapildavau visus pinigus ir namo į Zoknius iš centro dažnai grįždavau pėstute. Tad galiu paliudyti, jog einant normaliu greičiu nuo centrinio turgaus iki Radviliškio g. 68 ateidavau mažiau nei per valandą, o tai gerokai daugiau nei pusė mesto
    PUSE MIESTO 50min, visas miestas 100min :-) (1h 40 min) nu jei spartesniu tempu daleiskim 1h 20min

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė Andas
    Taigi 4.410 + 0.930 = 5.34
    5 kilometrai, 340 metrų.
    Pritaikom žimiają, bet ne mano formule gauname, kad VaisiniamCiklui reikia 58,2 min. grišti namo (einant normaliu vidutinišku jauno žmogaus žingsniu )

    P.S Andai nepamiršk balsuojant variantą galima rinktis su 15 min. paklaida. Tai variantas balsavime yra. Teisingas variantas

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Oooooooooooo eziuk cia ne apklausos reikalas... apklausos tik tuo atveju jei apklausiami siaulieciai....

    Komentuoti:


  • Andas
    replied
    Atstumas Nuo "Gaidžio" iki Karaliaučiaus gatvės (kuri prasideda prie "Nestle" degalinės (Kelias link KELMES(Bubiu)) yra 4 kilometrai 410 metru.

    Atstumas nuo Karaliaučiaus gatvės iki Gerbiamojo FruityLoopsas namų yra 930 metrų.

    Taigi 4.410 + 0.930 = 5.34
    5 kilometrai, 340 metrų.

    Nepalaikysiu nei vienos, nei kitos pusės.
    Tiesiog pateikiau tikslius duomenis.

    Vidutinis ėjimo greitis ― 5 km/h, žingsnio ilgis ― 0,8 m
    taigi Uztruksim valanda ir sakykim 10 minuciu
    1.10h

    Padesime 6787 zingsnius

    Na o jej klausiame butent apie geguziu gatves pasiekima ir nemeginima pasiekti FruityLoopsas namu.. taigi gaunam.. apie 50minuciu..

    Reziume: Teste nera nei vieno teisingo atsakymo


    Nepalaikysiu nei vienos, nei kitos pusės.
    Tiesiog pateikiau tikslius duomenis.
    Paskutinis taisė Andas; 2006.08.27, 01:16.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Jūsų nuomone ar įmanoma .... ?



    Atskleisk paslaptį, kaip tu taip žadi mus abu apšauti ?
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.27, 01:00.

    Komentuoti:


  • Andas
    replied
    As viska atiduosiu kad irodyciau savo nuomone...!
    Ir irodysiu kad abu klystate.. vat.. gal jau siandien o gal ir rytoj.. pagal galimybes

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Čia "konfliktas" tas, kad KIEKVIENO TIESA TIESIAUSIA. Kaip ištikro yra nei tu, nei aš negalime įrodyti, kitaip šis ginčas butu baigėsis. Aš pasilieku prie savo nuomonės. Tu kiek suprantu irgi. O jeigu jau ieškoti teisėjų tai tegu forumiečiai nusprendžia kaip ištikro jų nuomone yra

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Parašė Ežiukas
    Atsibodo man čia ginčytis ištikro. Na bet paskutinį kartą .

    Atlasas irgi ne rodyklis. Tuo labiau mokyklinis. Mokykliniai atlasai manau ne tam skirti, kad pagal juos atstumus su liniuote kas matuotu .

    Taksas paprasta. Nuvažiuoti nuo stoties iki gegužės tilžės gatvės sankryžos 4 km iki tavo namo 1 km pasisukinėti kiemuose ir stotyje dar koks 300 m. Suapvalinam pagal taksistų sistemą : iš jūsų 6 litai.

    Bulvaras :
    Bulvarilgės ilgis atitinka ~1,28 km.
    Balta linija - bulvaras pagal google earth.
    Geltona linija - bulvarilgiai pagal bulvaro ilgį.
    Baltas taškas - Šiaulių arena ( visdėlto nereikia nukrypti nuo temos ) . Užduokite sau klausima, ar jūsų forumiečiai nuomone toli eiti pėščiomis nuo balto taško į kitas miesto dalis ?



    Tai šiaulius iš rytų į vakarus sudaro trys su puse per puse bulvarų. Kaip tuo tarpu žinoma ilgesnis atstumas yra iš pietų į šiaurę : šeši bulvarai ( šiek tiek užlenkus į vakarus). Pastaba, kad pagal bulvarilges atstumas nuo gegužių gatvės iki bulvaro yra 3,84 km + apie 350 metrų.
    Eziuk griebies siaudo... as tau jau ir su skaiciavimais ir su visu kitu irodziau kad GOOGLE earth turi paklaida... matematika nemeluoja, o tavo google man nieko neirodo... isskyrus paklaidas, jeigu googlej lieporiai parodyti ant raudondvario, o pavadinimai rajonu beveik visi uzrasyti klaidingai, tai apie paklaidas net nekalbu.. taksas man prisuka 6lt ir virsaus, toiliau, iki mano namu pasiekus geguzius 200m max.. taksas vaziuoja tiesiai... plius AS gyvenu siauliuose tu ne... taip kad teisejas tave butu jau pripazines kaltu... nes matematika o ne grafika siais laikais irodo viska...
    IR ANT KLAIDINGO ZEMELAPIO TU MAN NIEKO NEIRODAI...

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė FruityLoopsas
    Ir del atlasu man paaiskink, ir del takso... del bulvaro ir miesto santykio, ir del TU KIAUSU :-)
    Atsibodo man čia ginčytis ištikro. Na bet paskutinį kartą .

    Atlasas irgi ne rodyklis. Tuo labiau mokyklinis. Mokykliniai atlasai manau ne tam skirti, kad pagal juos atstumus su liniuote kas matuotu .

    Taksas paprasta. Nuvažiuoti nuo stoties iki gegužės tilžės gatvės sankryžos 4 km iki tavo namo 1 km pasisukinėti kiemuose ir stotyje dar koks 300 m. Suapvalinam pagal taksistų sistemą : iš jūsų 6 litai.

    Bulvaras :
    Bulvarilgės ilgis atitinka ~1,28 km.
    Balta linija - bulvaras pagal google earth.
    Geltona linija - bulvarilgiai pagal bulvaro ilgį.
    Juodas taškas - Senoji Šiaulių arena.
    Baltas taškas - Šiaulių arena ( visdėlto nereikia nukrypti nuo temos ) . Užduokite sau klausima, ar jūsų forumiečiai nuomone toli eiti pėščiomis nuo balto taško į kitas miesto dalis ? Ir ar jau taip stipriai pasikeitė senosios ir naujosios arenu vietos, kad staiga naujoji arena tapo pranašesnė atstumų klausimu ? Atstumų klausimas pesčiomis ar raita butu aktualus jeigu arena statytu kur nors miesto pakrašti (ginkunuose, zuokniuose, medelyne ar kuršėnuose). Bet kadangi "beveik visi" šiauliai gyvena pietiniame rajone. Nesuprantu esmės žmonių rašančiu, kad nuo pietinio iki arenos daug eiti reikia pėščiomis .



    Tai šiaulius iš rytų į vakarus sudaro trys su puse per puse bulvarų. Kaip tuo tarpu žinoma ilgesnis atstumas yra iš pietų į šiaurę : šeši bulvarai ( šiek tiek užlenkus į vakarus). Pastaba, kad pagal bulvarilges atstumas nuo gegužių gatvės iki bulvaro yra 3,84 km + apie 350 metrų.
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.27, 00:39.

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Parašė Ežiukas
    Na ne aš manau, kad greičiau vaikštau tik dėlto, kad mano kiaušai mažesni už tavo
    Ir del atlasu man paaiskink, ir del takso... del bulvaro ir miesto santykio, ir del TU KIAUSU :-)

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Parašė Ežiukas
    Esmė, kad kažkada teko iš gegužių gatvės kampo iki autobuso stoties pesčiomis eiti, nes buvo gyli naktis (ir keista kaip niekas neprisikabino ir nepasiulė man "ežio kaladės" ) miesto autikai nebevažinėjo, taksui pinigų gaila buvo. O iki autiko įšvykimo buvo likusi tik viena valanda. Ir nesvarbu, kad su didele tašė buvau, bet suspėjau ir dar 10 min. sedėjau laukdamas autobuso. Žinoma nėjau aš kaip senis su radikulitu, bet ir nelėkiau lik akys degtų Kitas žinoma reikalas prigėrus vaikščioti, taip aš galiu ir iš vieno bulvaro galo į kitą tik per 2 val. nueiti
    Dar viena nelogika eziuk... as uz taksa sumoku 6lt nuo autobusu stoties kai nakti uz kilometra kaina 1lt.. dar vienas tau irodymas....

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė FruityLoopsas
    Blimba nebuk zasinas, buk eziukas... as is mokyklinio atlaso viska milimetrofkem atmatavau, mokyklai viskas tixlu, o tavo google tai tik peizazams pasaulio paziurinet.. tas google earth yra sudas, tiek aukscio tiek plocio masteliai netixlus... paklaidos ziaurios... ir dar tada paaiskink viena reiskini, jeigu bulvaras 1.27km ilgio tai nori pasakyt visas miestas tik 4 kartus ilgesnis uz bulvara??? pazek i mapa, tas bulvaras lasas juroj :-) nebejuokink... as visa gyvenima siauliuose gyvenu... as turejau langa kazkada sia ziema, turejau 30-40 min, ir nuo siauliu viesbucio ejau iki Turgaus, ir gryzau, nespejau i pamoka bliamba... tai jei bulvaru eidamas nepasakok veju... manau visais atvejais tau irodziau, o jei tu vaikstai 25km/hgreiciu, tada TU TEISUS... :-) o gal eziuk buvai girtas, ir nakti po kedainius vaiksciojai... DEL TO IR NEPRIMUSE... :-DDDD
    Parašė FruityLoopsas
    Jeigu zirniu uzvalgysi ir pasiemes ziebtuveli uzdegsi, tada gal ir spesim....

    Na ne aš manau, kad greičiau vaikštau tik dėlto, kad mano kiaušai mažesni už tavo

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Parašė Ežiukas
    Prastas tavo žemėlapis. Nes tiek pagal Google Earth, tiek pagal Maps.lt atstumas nuo "Gaidžio" iki Gegužių gatvės yra ~4,40 km. Ir skaityk ką aš tau rašau AŠ GYVENAU ŠIAULIUOSE KETURIS METUS, ir iš neturėjimo ką veikt esu išmaišes visą miestą per tiek laiko. Tad "žinau aš tą velnią" apie šiaulius patikėk manim. Ir dar vienas akibrokštas, tu ką tiesiai per aplinkui išeidinėji iš parko, kad tau tam prireikia 15 min. ??? Na ką vienintelė išeitis išspresti šį ginčą, tai prieš tavo akis nueiti nuo alaus bokalo parke iki tavo lovos per vieną valandą

    P.S : v=s/t žimi formulė, bet tikrai ne mano
    Jeigu zirniu uzvalgysi ir pasiemes ziebtuveli uzdegsi, tada gal ir spesim....

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Parašė Ežiukas
    P.S: Visas šio ginčo pagrindas atsirado po tavo (ar kažkieno kito žinutės į kurią tu suregavai (niekas niekada tiksliai neprisimena dėlko kylą karai )) žinutės, kad jau labai baisus šiauliuose atstumai norint peščiomis kur nueiti. Su potekste, kad norint nukeliauti nuo vieno šiaulių rajono į kitą reikia užsisakyti čepterinį lėktuvo reisą, kad iki vakaro spėtum į Šiaulių klubo rungtynes. Esmė tą, kad šiauliuose peščiomis visiškai be jokio vargo galima nueiti į bet kuria miesto dalį (nepriklausomai kiek tiksliai reiks mikrosekundžių norint nueiti mirtinai nusitašiusiam Petriukui iki jo laukiančios Maritės) . Ir nereikia pusti ir perdėti šio fakto vien dėlto, kad sudaryti įspūdį, kad šiauliai baisiai kiets miestas. Tai žinoma subjektyvi kiekvieno nuomone, bet dėlto nereiktu perdėti.
    Blimba nebuk zasinas, buk eziukas... as is mokyklinio atlaso viska milimetrofkem atmatavau, mokyklai viskas tixlu, o tavo google tai tik peizazams pasaulio paziurinet.. tas google earth yra sudas, tiek aukscio tiek plocio masteliai netixlus... paklaidos ziaurios... ir dar tada paaiskink viena reiskini, jeigu bulvaras 1.27km ilgio tai nori pasakyt visas miestas tik 4 kartus ilgesnis uz bulvara??? pazek i mapa, tas bulvaras lasas juroj :-) nebejuokink... as visa gyvenima siauliuose gyvenu... as turejau langa kazkada sia ziema, turejau 30-40 min, ir nuo siauliu viesbucio ejau iki Turgaus, ir gryzau, nespejau i pamoka bliamba... tai jei bulvaru eidamas nepasakok veju... manau visais atvejais tau irodziau, o jei tu vaikstai 25km/hgreiciu, tada TU TEISUS... :-) o gal eziuk buvai girtas, ir nakti po kedainius vaiksciojai... DEL TO IR NEPRIMUSE... :-DDDD

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    P.S: Visas šio ginčo pagrindas atsirado po tavo (ar kažkieno kito žinutės į kurią tu suregavai (niekas niekada tiksliai neprisimena dėlko kylą karai )) žinutės, kad jau labai baisus šiauliuose atstumai norint peščiomis kur nueiti. Su potekste, kad norint nukeliauti nuo vieno šiaulių rajono į kitą reikia užsisakyti čepterinį lėktuvo reisą, kad iki vakaro spėtum į Šiaulių klubo rungtynes. Esmė tą, kad šiauliuose peščiomis visiškai be jokio vargo galima nueiti į bet kuria miesto dalį (nepriklausomai kiek tiksliai reiks mikrosekundžių norint nueiti mirtinai nusitašiusiam Petriukui iki jo laukiančios Maritės) . Ir nereikia pusti ir perdėti šio fakto vien dėlto, kad sudaryti įspūdį, kad šiauliai baisiai kiets miestas. Tai žinoma subjektyvi kiekvieno nuomone, bet dėlto nereiktu perdėti.
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.26, 23:07.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Esmė, kad kažkada teko iš gegužių gatvės kampo iki autobuso stoties pesčiomis eiti, nes buvo gyli naktis (ir keista kaip niekas neprisikabino ir nepasiulė man "ežio kaladės" ) miesto autikai nebevažinėjo, taksui pinigų gaila buvo. O iki autiko įšvykimo buvo likusi tik viena valanda. Ir nesvarbu, kad su didele tašė buvau, bet suspėjau ir dar 10 min. sedėjau laukdamas autobuso. Žinoma nėjau aš kaip senis su radikulitu, bet ir nelėkiau lik akys degtų Kitas žinoma reikalas prigėrus vaikščioti, taip aš galiu ir iš vieno bulvaro galo į kitą tik per 2 val. nueiti
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.26, 22:53.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Prastas tavo žemėlapis. Nes tiek pagal Google Earth, tiek pagal Maps.lt atstumas nuo "Gaidžio" iki Gegužių gatvės yra ~4,40 km. Ir skaityk ką aš tau rašau AŠ GYVENAU ŠIAULIUOSE KETURIS METUS, ir iš neturėjimo ką veikt esu išmaišes visą miestą per tiek laiko. Tad "žinau aš tą velnią" apie šiaulius patikėk manim. Ir dar vienas akibrokštas, tu ką tiesiai per aplinkui išeidinėji iš parko, kad tau tam prireikia 15 min. ??? Na ką vienintelė išeitis išspresti šį ginčą, tai prieš tavo akis nueiti nuo alaus bokalo parke iki tavo lovos per vieną valandą

    P.S : v=s/t žimi formulė, bet tikrai ne mano
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.26, 22:58.

    Komentuoti:


  • FruityLoopsas
    replied
    Parašė vytauc
    Kaip buvęs pasišventęs nepilnametis lėbautojas sąžiningai prapildavau visus pinigus ir namo į Zoknius iš centro dažnai grįždavau pėstute. Tad galiu paliudyti, jog einant normaliu greičiu nuo centrinio turgaus iki Radviliškio g. 68 ateidavau mažiau nei per valandą, o tai gerokai daugiau nei pusė mesto
    Nezinau kur ta gatve, bet maziau nei per valanda labi viskas normaliai, o nuo centro iki pietinio visada zinojau kad yra kazkur 8 km, na paskaiciavom tai 7.2km db zinosiu... tai visas miesto ilgis, tai kas cia nuostabaus kad as einu beveik 2h... o ponas eziukSSSS man teigia jog imanoma tai padaryt per 38 min, 5/6 valandos 0.83(3)h pagal zymiaja eziuko formule atliekam v=7.2/0.83= 9km/h nu cia jau greitas ejimas, net labai... tai jei eziukas vikrus tai spesi per maziau nei 1h.. prisiminsi fyzini.. :-)

    Komentuoti:

Working...
X