Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė a_p Rodyti pranešimą
    Visa kita kaip buvo taip ir liko. Kadangi man būtinai reikalingas geros rezoliucijos matinis displėjus (ar bent gerai dengtas), tai kaip anksčiau taip ir dabar esu priverstas imt 15" MBP už ~1800Eur. Nors man jo visai nereikia, pilnai pakaktų ir 13" su matiniu displėjum ir kokiais apie 140DPI.
    O aš iš pradžių galvojau MBP 13" pirkti, tačiau būtent ekranas ir atbaidė, žemas DPI tiesiog akis bado, lyginant su šalia padėtu MBA. Ir kaip suprantu ekranas po atnaujinimo paprastuose MBP liko toks pats, kas man yra absoliučiai didžiulis nusivylimas, niekaip nesuprantu, kodėl 13" MBP negali turėti bent jau to paties ekrano kaip tarkime 13" MBA, gal kas labiau čia išprusęs gali man paaiškinti?

    Comment


      Parašė rat
      Vidutinis Lietuvos vartotojas visų pirma ir žiūri į pigieną...
      Koks tada tiklas rašyti į šį temą tiems kam apple produktai neįdomūs...
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
        Koks tada tiklas rašyti į šį temą tiems kam apple produktai neįdomūs...
        Patikslinsiu, vartotojas yra reiklus, žiūri į kainos/kokybės santykį, žiūri sudedamąsias dalis ir viską apskaičiuoja kas labiau apsimoka.
        Flickr

        Comment


          Neteisingai vertini. Sutik, jei pirksi fotoaparatą, tai megapikselių kiekis nebus tavo pagrindinis kriterijus. O gal bus?
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
            Neteisingai vertini. Sutik, jei pirksi fotoaparatą, tai megapikselių kiekis nebus tavo pagrindinis kriterijus. O gal bus?
            Cha. Kvailas palyginimas. Fotoaparato nuotrauku kokybe visiskai nepriklauso nuo pikseliu. Kompiuterio veikimas nepriklauso nuo RAM, procesoriaus ir tt? Ne, tai yra esminiai parametrai.

            Comment


              Rinktis kompiuterį pagal procesoriaus taktinį dažnį tas pats kas automobilį pagal variklio litražą, nežiūrint į nieką kitą . Na arba kaip Mørtã sako, fotoaparatą pagal megapikselius . Tiesiog kaip visada, tie kurie neturi ir nebandę, viską visada žino geriausiai. Taip jau yra pasaulyje .

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Cha. Kvailas palyginimas...
                O mes, kas perka Apple produktus, visi kvailiai. Toliau kas? Koks tavo tolimesnis tikslas buti šioje temoje?
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                  ...Tiesiog kaip visada, tie kurie neturi ir nebandę, viską visada žino geriausiai...
                  ... arba "ne žingsnio į vandenį, kol neišmoksiu plaukti"...
                  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Cha. Kvailas palyginimas. Fotoaparato nuotrauku kokybe visiskai nepriklauso nuo pikseliu. Kompiuterio veikimas nepriklauso nuo RAM, procesoriaus ir tt? Ne, tai yra esminiai parametrai.
                    Niekas nesako, kad nepriklauso, bet tai yra tik viena iš sudedamųjų dalių. Tačiau kaip ir visur tam, kad kažką pilnai išnaudotum reikia bendros darnos.

                    Gali ir į VW Golf MKII įsidėt kokį nors 6,2 V8 AMG variklį, tačiau nuo to jis nepasidarys geriausiu automobiliu pasaulyje, nors jo kainos ir galios santykis bus geriausias. Jis bus vistiek mėšlas, nesvarbu, kad turės gerą variklį .

                    Edit: Dabar pagalvojau, kad yra žmonių, kuriems ir be kito variklio VW Golf MKII yra geriausias kada nors pagamintas automobilis, ma bet čia jau kita tema .

                    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                    O mes, kas perka Apple produktus, visi kvailiai. Toliau kas? Koks tavo tolimesnis tikslas buti šioje temoje?
                    Visiški! Ir mums taip gėda tai pripažinti, kad toliau perkam to paties gamintojo produktus, visiems išpūtę akis meluojam kokie jie geri, o naktimis graudžiai pasikūkčiodami verkiam .

                    Comment


                      Man iš viso nesuprantamas dalykas, kuomet žmonės, net neturėję (ne šiaip minutę palaikę rankose) aparato, vertina, ar jis blogas, ar geras. Pats turiu Samsung Galaxy S2, o žmona - Iphone 3GS. Kuo toliau, tuo labiau linkstu prie to, kad kitas mano telefonas bus Apple. Bet aišku, kiekvienam pagal poreikus.

                      P.S. Ypač nustebino Apple servisas.
                      Paskutinis taisė bebop; 2012.06.14, 15:14.
                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                      Comment


                        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                        Rinktis kompiuterį pagal procesoriaus taktinį dažnį tas pats kas automobilį pagal variklio litražą, nežiūrint į nieką kitą . Na arba kaip Mørtã sako, fotoaparatą pagal megapikselius . Tiesiog kaip visada, tie kurie neturi ir nebandę, viską visada žino geriausiai. Taip jau yra pasaulyje .
                        Beabejo, pvz. Intelio 4 branduolių procai greitesni už AMD 8 branduolių ir dar kurių kiekvieno dažnis didesnsis.
                        Bet bajeris tame, kad laptopuose tas pats Intelio procas, ta pati Nvidia vaizdo plokštė ir t.t., bet kaina skiriasi 3 kartus
                        Kad saldainis įvyniotas į gražesnį , kokybiškesnį popierėlį ir geriau išreklamuotas dėl to sutinku, bet man svarbu ir tai kas yra viduje (kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų )
                        Paskutinis taisė Lettered; 2012.06.14, 15:22.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė bebop Rodyti pranešimą
                          Man iš viso nesuprantamas dalykas, kuomet žmonės, net neturėję (ne šiaip minutę palaikę rankose) aparato, vertina, ar jis blogas, ar geras. Pats turiu Samsung Galaxy S2, o žmona - Iphone 3GS. Kuo toliau, tuo labiau linkstu prie to, kad kitas mano telefonas bus Apple. Bet aišku, kiekvienam pagal poreikus.

                          P.S. Ypač nustebino Apple servisas.
                          Aš pvz. nekeisčiau savo pirmos kartos Samsung Galaxy S į naują Iphone 4S. Tai kas teisus?
                          Kad servisas geras sutinku, bet geriausias servisas tas, kurio neprireikia
                          Paskutinis taisė Lettered; 2012.06.14, 15:25.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Aš pvz. nekeisčiau savo pirmos kartos Samsung Galaxy S į naują Iphone 4S. Tai kas teisus?
                            Kad servisas geras sutinku, bet geriausias servisas tas, kurio neprireikia
                            Aš, nes prieš tai rašiau, kad kiekvienam pagal poreikius
                            Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                            Comment


                              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                              Rinktis kompiuterį pagal procesoriaus taktinį dažnį tas pats kas automobilį pagal variklio litražą, nežiūrint į nieką kitą . Na arba kaip Mørtã sako, fotoaparatą pagal megapikselius . Tiesiog kaip visada, tie kurie neturi ir nebandę, viską visada žino geriausiai. Taip jau yra pasaulyje .
                              Ojoj... kas per logika.

                              Fotoaparato nuotrauku kokybei megapikseliu skaicius itakos turi sakykime 0% (nes tai tik nuotraukos dydis)
                              Kompiuterio kokybei techniniai duomenys itakos turi bent 90%.

                              Toks ir mazas skirtumas.

                              Ps: automobilio pavyzdys velgi nelogiskas, nes teigi, kad rintis tik pagal varikli nelogiska, o as sakau, kad rinktis pagal visus automobilio techninius duomenis renkamasi, ne tik pagal varikli (ar kompiuteris ne tik pagal procesoriu, o pagal visus kitus parametrus).

                              Fotoaparato ir megapikseliu pavyzdys analogiskas butu nebent jei kas nors sakytu: negi renkiesi kompiuteri pagal usb isejimu skaiciu ar kazkas tokio nereiksmingo kaip yra nereiksminga fotoaparatui megapikseliai.
                              Butent todel tai buvo visiskai kvailas palyginimas. Kaip galima to nesuprasti?

                              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                              O mes, kas perka Apple produktus, visi kvailiai. Toliau kas? Koks tavo tolimesnis tikslas buti šioje temoje?
                              Dar vienas moteriskos logikos perliukas.
                              As sakiau, kad palyginimas kvailas buvo, o ne apple pirkejai kvaili.
                              Palyginai fotoaparato rinkimasi pagal VIENA is maziausiai reiksmingu charakteristiku su kompiuterio rinkimusi pagal VISAS (ir svarbiausias ir maziau svarbias) charakteristikas. Net nesuprantu kaip galima tokia nesamone leptelti

                              Comment


                                Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                Man iš viso nesuprantamas dalykas, kuomet žmonės, net neturėję (ne šiaip minutę palaikę rankose) aparato, vertina, ar jis blogas, ar geras.
                                Dar vienas visiskai nepasvertas pranesimas...

                                1. Kas cia per apple fanboju tipinis pareiskimas - jei tik kas kritikuoja tai automatiskai neturejes.
                                2. Niekas nesako, kad apratas blogas, sako, kad nevertas savo pinigu. Tarkim 5% geresnis ir 200% brangesnis (skaiciai tik pricipo iliustarcijai)

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Dar vienas visiskai nepasvertas pranesimas...

                                  1. Kas cia per apple fanboju tipinis pareiskimas - jei tik kas kritikuoja tai automatiskai neturejes.
                                  Hmmm, gal dėlto, kad 80 proc., kuriuos esu sutikęs ir kurie stumia ant Apple, net neturėję šio aparato.
                                  2. Niekas nesako, kad apratas blogas, sako, kad nevertas savo pinigu. Tarkim 5% geresnis ir 200% brangesnis (skaiciai tik pricipo iliustarcijai)
                                  Na, kaip čia pasakius. Galiu sakyti, kad mano Samsungas nevertas tų pinigų. Muzikos grotuvas prastas, teko nusipirkti atskirą programą, kuomet Apple turi tikrai puikų jau iš karto. Gerai jaučiasi skirtumas su maniškėmis Dennon ausinėmis. Apple korpusas žymiai maloniau nei maniškis jaučiasi rankose. Maniškis atrodo tuoj iškris iš delno. Ir pati Apple korpuso kokybė geresnė (neskaitant silpnoko stiklo), Samsungas su savo plastikiniu užpakaliu atrodo ganėtinai pigiai. Aišku Samsungo fotoaparatas geras, bet vis tiek fotografuoju su veidrodiniu. Tai mažai man jisai reikšmės turi. Šiaip Apple programėlės kokybiškesnės, kadangi nereikia derinti prie tiek daug modelių kiek turi Android. Bent jau jaučiasi, kuomet naudoji tas pačias programas su Apple ir Samsung. Nes programėlių lūžinėjimų pasitaiko dažnai ant maniškio, neskaitant ir kai kurių Android OS kaprizų. Dar pridėkime, kad maniškis SGS2 per pirmus garantinio laikotarpio metus sugedo 2 kartus. Pirmąjį kartą grąžino atgal gamintojui (teko laukti mėnesį). Bet sunkiai suvokiama tai, kad gamintojas pakeitė į naują, bet su sugedusiu mikrofonu. Kitą dieną teko vėl nešti į garantinį (dar plius mėnesis). O juk mokėjau tokius pinigus, tai neturėtų būti tokių dalykų. Žinant, kad kaina SGS2 buvo panaši į Apple 3GS, galiu teigti, kad šis telefonas tikrai yra pervertintas. Jeigu dabar reikėtų rinktis, būčiau pasirinkęs Apple. Aišku Samsungas turi ir savų pliusų.

                                  Neužmirškime dar Apple iTunes, kuri tiesiog puikiai sinchronizuoja tavo aparataus. Maniškis teturi Kies, kuri funkcionalumu nė iš tolo neprilygsta.

                                  P.S. Greitu laiku trinsiu iš SGS2 orginalią Samsungo OS ir kelsiu kokį nors ROM'ą ar švarų Androidą, nes tiek nereikalingo šlamšto privaryta į Samsungą, kad dievaži.
                                  Paskutinis taisė bebop; 2012.06.14, 16:10.
                                  Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                  Comment


                                    Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                    Hmmm, gal dėlto, kad 80 proc., kuriuos esu sutikęs ir kurie stumia ant Apple, net neturėję šio aparato.
                                    Dalis is ju butent todel ir neturejo, kad nemato prasmes moket dvigubai ar trigubai (kaip rat pavyzdyje) daugiau uz panasu aparata

                                    Del antros pranesimo dalies irgi - tu sakai, kad geriau, o pavyzdzui Lettered sako, kad jis samsungo nekeistu i apple. Ir kas teisus?

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Dalis is ju butent todel ir neturejo, kad nemato prasmes moket dvigubai ar trigubai (kaip rat pavyzdyje) daugiau uz panasu aparata
                                      Tai kaip tuomet galime vertinti, kad aparatas blogas arba geras, jeigu to jo neturėjai ir rimtai neišbandei? Specifikacijos yra menkas dalykas (visi tie du branduoliai, daug RAM ir t.t.). Vis tiek svarbiausia yra user experience. Nebent esi koks technofetišistas, kuriam kuo didesnis RAM ir branduolių skaičius, sukelia didesnį susijaudinimą.

                                      Maniškas SGS2 su visais savo resursais taip sklandžiai nedirba kaip Apple. Tai kam man tada reikia tų didelių skaičių?
                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Del antros pranesimo dalies irgi - tu sakai, kad geriau, o pavyzdzui Lettered sako, kad jis samsungo nekeistu i apple. Ir kas teisus?
                                      Na gi sakiau, kad kiekvienas renkasi pagal save. Niekas neperša per prievartą. Tiesiog žmogus naudoja tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius ir galimybes.
                                      Paskutinis taisė bebop; 2012.06.14, 16:32.
                                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                      Comment


                                        Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                        Tai kaip tuomet galime vertinti, kad aparatas blogas arba geras, jeigu to jo neturėjai ir rimtai neišbandei? Specifikacijos yra menkas dalykas (visi tie du branduoliai, daug RAM ir t.t.). Vis tiek svarbiausia yra user experience. Nebent esi koks technofetišistas, kuriam kuo didesnis RAM ir branduolių skaičius, sukelia didesnį susijaudinimą.

                                        Maniškas SGS2 su visais savo resursais taip sklandžiai nedirba kaip Apple. Tai kam man tada reikia tų didelių skaičių?

                                        Na gi sakiau, kad kiekvienas renkasi pagal save. Niekas neperša per prievartą. Tiesiog žmogus naudoja tai, kas geriausiai atitinka jo poreikius ir galimybes.
                                        Man asmeniškai dabartinio kompiuterio proco, ramų, hardo užtenka nebent tik šiame forume arba Worde rašant, todėl tai ne tik tušti skaičiai, bet realiai reikalingi darbui ir pramogoms parametrai. Todėl tikrai nesiruošiu už tas pačias dalis ir parametrus mokėti 3 kartus daugiau vien dėl gražesnio korpuso ir dar kelių nereiškingų smulkmenų. Mac softas man irgi tikra tragedija, nes daug programų net nėra ant jo skurta, tad vaizdelis būtų toks:

                                        Apie kokį stabilumą galima kalbėti, kai vienu atveju kompiuterį renki ir keiti iš tūkstančių kokių tik nori dalių ir turi nepalyginimai didesnį pasirinkimą tiek mokamo tiek nemokamo softo? Nokia plyta irgi būdavo labai "stabili"
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          ...2. Niekas nesako, kad apratas blogas, sako, kad nevertas savo pinigu...
                                          O aš tau pasakysiu kad ne vienas PC nevertas savo pinigų... na ir kas iš to...?
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X