Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kazko man atrodo kad pirksiu ta iPad'a. Turesiu su kuo si foruma skaityti/rasyti, neislipdama is lovos.
    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

    Comment


      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
      Kazko man atrodo kad pirksiu ta iPad'a. Turesiu su kuo si foruma skaityti/rasyti, neislipdama is lovos.
      http://www.youtube.com/watch?v=G3lJwyQ_2Qg
      Flickr

      Comment


        Gal atsiras dar ir toks.
        http://www.cha.lt/uploads/posts/20100201_15.jpg

        Comment


          Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
          Toki jau turime
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            iSteal: Apple's iBooks Copies Interface from Third Party

            Buuuuuuu

            Kitaip tariant, galejo zmogui bent garbingai sumoket.

            Comment


              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
              Kazko man atrodo kad pirksiu ta iPad'a. Turesiu su kuo si foruma skaityti/rasyti, neislipdama is lovos.
              geriau netbook'a isigyt

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                geriau netbook'a isigyt
                As irgi galvoju kad butu neblogai toki tureti.

                Comment


                  Parašė a_p Rodyti pranešimą
                  ...Kitaip tariant, galejo zmogui bent garbingai sumoket.
                  O ten kas, kažkoks nerealus interfeisas? gal užpatentuotas?

                  Comment


                    Parašė x21 Rodyti pranešimą
                    O ten kas, kažkoks nerealus interfeisas? gal užpatentuotas?
                    Nerealus ar ne - nesvarbu, esme kad tikrai savitas ir praktiskai pilnai nudroztas. Plius apple ir pagrindinius darbuotojus persiviliojo. Tai nera dzentelmenisko biznio pavyzdys.

                    Comment


                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                      As irgi galvoju kad butu neblogai toki tureti.
                      geras dalykas, jei nereikia dirbt su kazkokia grafika ar pan, o tik su dokumentais, internetu ofisu ir pan tai jega. Didziausi privalumai, kad zymiai ilgiau baterija laiko (pvz 8val) nei notebooko ir lengvas, mazas
                      Vienintelis minusas, kad nera DVD/CD, bet prisiminus, kad per paskutinius pora mentu i savo desktop'a nei karto nekisau jokio disko tai nera labai jau didelis minusas

                      Comment


                        Parašė a_p Rodyti pranešimą
                        Nerealus ar ne - nesvarbu, esme kad tikrai savitas ir praktiskai pilnai nudroztas. Plius apple ir pagrindinius darbuotojus persiviliojo. Tai nera dzentelmenisko biznio pavyzdys.
                        Užsuk i bet koki knygyną ir pamatysi ta pati vaizdą:



                        o darbuotojai laisvi žmones, patys renkasi kur geriau dirbti.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          geras dalykas, jei nereikia dirbt su kazkokia grafika ar pan, o tik su dokumentais, internetu ofisu ir pan tai jega....
                          Oj ne, jis ne darbui skirtas, čia ne notas.
                          Nota turiu, bet va toks iPad'as butu kaip noto tęsinys.

                          Comment


                            Na man puikiai jis tinka darbui - atsakinet emailus, rengti word'u dokumentus ir pan. Taip pat ir kelionem, laisvalaikiui - muzika, filmai. 2 in 1. Jei tureciau notebooka netbooko nepirkciau ir atvirksciai

                            Comment


                              Parašė a_p
                              Jo, neturiu ka veikt kaip tik pastoviai sienaut amzinai vis prisiveisiancias programas kuriu niekam nereikia. Nuostabi operacine sistema.
                              Nenuostabi ir aš to neteigiu, bet bent ne tokia ribota ir iš jos gali daug ką išspausti (užsuk pvz. į xda-developers.com). Už kelių savaičių turėtų pristatyti wm7, įdomu bus pažiūrėti kas ten tokio. Tuo tarpu, kad nėra iphone multitaskingo čia yra minusas, o ne pliusas. Aš suprantu, kad apple iphone skiria masėms, kurios nemokėtų susikonfigūruoti, nesuvoktų, kad lėtina darbą paleistos kitos programos ir t.t. bei dėl to kaltintų pačią apple, o ne save. Tarkim tai daugiau mažiau pateisinama priežastis multitaskingo ribojimo. Tačiau visai uždrausti 3rd party programoms veikti backgrounde yra didžiulis minusas, kitaip sakant nueita lengviausiu keliu. Tarkim iphone savininkas laukia skype skambučio: paleidžia skype ir... ir nieko kito daryti negali. Beje, žinau, kad įmanoma "jailbreakinti" ir paskui naudoti visokius "iphone-backgrounder", bet... kodėl negalima kontroliuoti kažkaip kitaip, protingiau leidžiant bent jau kai kurioms 3rd party programoms naudoti multitaskingą?


                              Parašė a_p
                              Bent jau man HD2 dienos neistempia. Jei dar pasibrauzyt tai isvis baba, pora valandu su opera, daiktas pasidaro karstas ir ate baterkei. Nors ir ne dziunglese, bet nelaikantis paros telefonas bent jau man yra nepriimtinas.
                              Tada keista, tarkim šiandien ryte pasikroviau. Dieną naudojau vidutiniškai, o vakare 2 val. be pertraukos naudojau (daugiausia internetui, Opera Mobile b2). Dabar rašydamas, pasižiūrėjau, rodo kad liko 63%. Gal tau tiesiog laikas pasikeisti akumuliatorių? Ar šiaip kokios problemos, nes karštas pas mane jis irgi nebūna, būna, kad šiltas pasidaro po krovimo arba kartais intensyviau naudojant šiltas būna "nugaros" pačioj apačioj, bet tikrai ne "karštas".

                              Parašė a_p
                              Nezinau, bent jau mano akyse tokie ... isvedziojimai ponui garbes nedaro. Toks vaizdas kad jautiesi uzsigaves ir tiesiog banaliai nori kandziotis.
                              Nežinau ką tokio mano žodžiuose sugebėjai įžvelgti, bet norėjau pasakyti taip, perfrazuoju: labai daug apple mylėtojų laukia iš sekančio iphone galingesnio hardware ir to pačio multitaskingo, bet sprendžiant iš tavo žodžių, panašu, kad jie yra kvailiai, nes viso to tiesiog nereikia.

                              Comment


                                Aš va pagalvojau ta iPad'a galima automobilyje įtaisyti. Butu ir media grotuvas, ir navigatorius, ir jei reikia internetas.

                                Comment


                                  Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                  Aš va pagalvojau ta iPad'a galima automobilyje įtaisyti. Butu ir media grotuvas, ir navigatorius, ir jei reikia internetas.
                                  Tai kiek as zinau tame iPade nera GPS. O vaziuodamas WIFI neprigaudysi

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Tai kiek as zinau tame iPade nera GPS. O vaziuodamas WIFI neprigaudysi
                                    Galima kartu pasiimti wifi routerį su 3g modemu.

                                    Comment


                                      /\ iPad turi varianta su 3G

                                      Wi-Fi models shipping in late March.
                                      3G models shipping in April.

                                      Comment


                                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                        Tai kiek as zinau tame iPade nera GPS. O vaziuodamas WIFI neprigaudysi
                                        Yra A-GPS, toks pat kaip ir iPhone.
                                        Yra ir GSM, taip kad jis ir telefonas.
                                        http://www.apple.com/ipad/specs/

                                        Comment


                                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                          Nenuostabi ir aš to neteigiu, bet bent ne tokia ribota ir iš jos gali daug ką išspausti (užsuk pvz. į xda-developers.com).
                                          As ten jau nuo Alpine laiku. Bet man labiau patinka sistemos kurios tinkamos vartot ir be "spaudimo". Kai WM spausk nespaudes, bet vistiek lieka tas pats papudruotas WM.

                                          Už kelių savaičių turėtų pristatyti wm7, įdomu bus pažiūrėti kas ten tokio.
                                          Na taip, zinoma, kas daugiau belieka. Bet WM7 realiai pasirodys tik metu pabaigoje, uz keliu savaiciu geriausiu atveju pamatysim kazka pansaus i balmerio tableto teatra. Su WM65 tai jau buvo nutike praeitais metais barselonoj.

                                          Apskritai mazaminkstis turi rimta problema. Jei nores padaryt teisinga WM7 tai tures griauti suderinamuma su WM6. O tai reiskia - nulis 3rd party palaikymo ir nepatenkintus biznio klientus. Pvz visi mano kontoros klientai irgi bus nepatenkinti, nes teks isnaujo moket uz aplikaciju portavima. Jei tiesiog apsiribos kosmetika, tada kaip ir ner ko laukt.

                                          Kazko itariu, kad mazaminkstis bandys gimdyt eiline nauja WM platforma. Kazka panasaus i vartotojus orientuota "Zune Phone edition". Kuri greiciausiai bus nesuderinama nei su "Professional" nei su "Standard" variantais (kurie jau dabar nesuderinami tarpusavyje).

                                          Tačiau visai uždrausti 3rd party programoms veikti backgrounde yra didžiulis minusas, kitaip sakant nueita lengviausiu keliu. Tarkim iphone savininkas laukia skype skambučio: paleidžia skype ir... ir nieko kito daryti negali. Beje, žinau, kad įmanoma "jailbreakinti" ir paskui naudoti visokius "iphone-backgrounder", bet... kodėl negalima kontroliuoti kažkaip kitaip, protingiau leidžiant bent jau kai kurioms 3rd party programoms naudoti multitaskingą?
                                          Tam tvarkingoje sistemoje yra servisai. Pvz uz tokio skype, icq, push-email'o ir pan dalyku palaikyma turetu buti atsakingi servisai integruoti i bendra sistema. Kuriais velgi gali naudotis visos sistemos programos.
                                          Analogiskai kaip ir pvz adresu knygele patogiau bendra nei atskiros adresu knygeles skaipui, telefonui ir emailui.
                                          Todel mano kaip vartotojo reikalas yra pasirinkti man patogia telefonijos aplikacija kuri priklausomai nuo pasirinkto numerio gali paskambint arba per skype arba per gsm.
                                          Kaip ir priesingon pusen: jei man kas nors skambina, tai pakelt rageli as noriu lygiai taip pat, nesvarbu ar skambina per skype ar telefonu. Reikalui esant toks servisas gali iskviest atitinkama vartotojo interfeisa.

                                          Visam sitam "multitaskingo" nereikia.

                                          Taip, apple prie minetu servisu placiu masiu kol kas dar neprileidzia. Cia jiems minusas, nors ir turi suprantamas priezastis. Bet tai nereiskia, kad minetas multitaskingas pats savaime yra reikalingas.

                                          Apie kokius nors ilgus skaiciavimus fone galim net nepradet diskutuot, devaisui su labai ribotom batareikom tai yra bloga ideja.

                                          Nežinau ką tokio mano žodžiuose sugebėjai įžvelgti, bet norėjau pasakyti taip, perfrazuoju: labai daug apple mylėtojų laukia iš sekančio iphone galingesnio hardware ir to pačio multitaskingo, bet sprendžiant iš tavo žodžių, panašu, kad jie yra kvailiai, nes viso to tiesiog nereikia.
                                          Pasaulyje yra pilna zmoniu kuriem reikia tiesiog tam kad butu. Kol tai neblogina kasdieniniam vartojimui svarbiu daikto charakteristiku - i sveikata.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X