Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jeigu pro. įrangos vartotojus pavadinsi lameriais, 4 iš 5 gali ne tik įsižeisti

    Comment


      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
      Jeigu pro. įrangos vartotojus pavadinsi lameriais, 4 iš 5 gali ne tik įsižeisti
      tai nenuostabu, juk pro irangos vartotojai NERA lameriai.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Apple produktu sekejai tikri fanatai, dar vienas to irodymas - uz si pranesima http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1359 gavau beveik tiek raudonu ivertinimu, kiek per visa savo buvima cia laika
        o ko čia stebėtis? parašei beprasmį, tuščią ir atvirai provokacinį pranešimą. Jeigu tau patinka grybų karas Windows-Linux-Mac, eik į delfi komentarus.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Apple produktu sekejai tikri fanatai, dar vienas to irodymas - uz si pranesima http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1359 gavau beveik tiek raudonu ivertinimu, kiek per visa savo buvima cia laika
          Ne kaip fanatai, o kaip kokie Islamo fundamentalistai
          Jei teko susidurti su perdem religingais zmonemis, turbut zinai, kad jiems tikejimas (butent tikejimas, o ne zinojimas ar pagristumas) yra viskas

          O vakare turbut meldziasi: "Vardan Dievo Jobso, ir jo sventosios dvasios..."

          Comment


            Profesionalus/neprofesionalus kompiuteris apsibrėžia tuo, ar juo naudodamasis uždirbi pinigus. Tad žmogui projektuojančiam su Autocad profesionalus kompas yra vienoks, o tam, kuris Google Adwords kampanijas optimizuoja, ir Asus Eee yra profesionalus įrankis.

            Aš ilgai spyriojausi ir buvau įsikibęs Lenovo su Vista, bet dabar, kai perėjau ant Mac'o, galvoju, kad durnas buvau. Mano darbui reikia patogaus browsinimo, nes naudoju daug onlininių aplikacijų, reikia elementarių Office programų ir prezentacijų, mobilumo.

            Tad papunkčiui:
            1. Browsinimas su nauju maco trackpad'u yra tiesiog pasaka, o tokie dalykai, kaip surasti ir prisijungti prie naujo networko per mac'a vyksta gerokai greičiau.

            2. NeoOffice veikia kaip laikrodukas - jokių problemų su dokumentų susderinamumu neturėjau.

            3. Keynote daro 100 kartų gražesnes prezentacijas už MS PP.

            4. Baterija išlaiko netoli 4 val, o kompas "atsibunda" ir "užmiega"akimirksniu - su PC Hybernate, ar Sleep net lyginti nesinori.

            Pridėkit prie to puikų "usability", lengvą šokinėjimą tarp programų ir aplikacijų. Galiausiai ten viskas tiesiog... veikia.

            Sažiningai bandžiau susigyventi su PC, pakeičiau 3 desktopinius kompus ir 3 laptopus. Bet po mėnesio su paprastu "makbukiuku" suprantu, kad savo noru atgal vargu ar begrįšiu.
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              Parašė vytauc Rodyti pranešimą
              Bet po mėnesio su paprastu "makbukiuku" suprantu, kad savo noru atgal vargu ar begrįšiu.
              As irgi prie PC nebegrisiu, nebenoriu dirbti su kompiuteriu, noriu dirbti kompiuteriu.
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Ne kaip fanatai, o kaip kokie Islamo fundamentalistai
                Jei teko susidurti su perdem religingais zmonemis, turbut zinai, kad jiems tikejimas (butent tikejimas, o ne zinojimas ar pagristumas) yra viskas

                O vakare turbut meldziasi: "Vardan Dievo Jobso, ir jo sventosios dvasios..."
                Na mane irgi Jobsas konvertavo i applus . Tikrai kaip religija
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  Nzn, jei jau apple kaip religija tai vista tikrai kaip keiksmazodis ir tarp pc naudotoju.
                  Gerai vytauc pasake, kad profesionalus kompas kiekvienam kitoks tinka pagal reikalinguma. Atsiimu pernelyg grieztus zodzius, tiesiog gerai kad yra nisa kurioje nemazai zmoniu atranda tai kas jiems idealiausiai tinka.

                  Comment


                    Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
                    Nzn, jei jau apple kaip religija tai vista tikrai kaip keiksmazodis ir tarp pc naudotoju.
                    Gerai vytauc pasake, kad profesionalus kompas kiekvienam kitoks tinka pagal reikalinguma. Atsiimu pernelyg grieztus zodzius, tiesiog gerai kad yra nisa kurioje nemazai zmoniu atranda tai kas jiems idealiausiai tinka.
                    Viskas gerai su ta Vista, esmė tame, kad kai pirkau laptopą prieš 2 metus, su tokia pat vaizdo plokšte, ramais, praktiškai ir procesoriumi Macbookas PRO kainavo daugiau nei dvigubai daugiau, o jei bučiau už tą sumą pirkęs paprastą Macbook'ą, nieko su juo nepadirbčiau, ir kas iš to, kad neužlūžta, nerenka blogų programėlių, paprasta naudotis ir t.t.?
                    Pvz. automobilis Porsche irgi labai geras, bet jei man reikia su automobiliu važiuoti su visa šeima arba vežti daug daiktų?
                    Prieš Apple tikrai nieko neturiu, turiu ir grotuvą, tiesa, jau nedaudoju jo jau kokį 1,5 metų, bet daiktas tikrai geras, patogus naudotis, kas muzikos grutuve yra esminis dalykas, čia nesvabu greitis kaip kompiuteriuose.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Viskas gerai su ta Vista, esmė tame, kad kai pirkau laptopą prieš 2 metus, su tokia pat vaizdo plokšte, ramais, praktiškai ir procesoriumi Macbookas PRO kainavo daugiau nei dvigubai daugiau, o jei bučiau už tą sumą pirkęs paprastą Macbook'ą, nieko su juo nepadirbčiau, ir kas iš to, kad neužlūžta, nerenka blogų programėlių, paprasta naudotis ir t.t.?
                      O ka makbukas pro tokio esminio ir reikalingo darbui turi ko neturi eilinis makbukas?

                      Comment


                        Parašė a_p Rodyti pranešimą
                        O ka makbukas pro tokio esminio ir reikalingo darbui turi ko neturi eilinis makbukas?
                        Aš čia apie ,,hardware'', ne ,,software'' kalbėjau.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė a_p Rodyti pranešimą
                          O ka makbukas pro tokio esminio ir reikalingo darbui turi ko neturi eilinis makbukas?
                          Tai jie dabar visi Pro, nebent baltą paliks kaip "Classic" liniją
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Aš čia apie ,,hardware'', ne ,,software'' kalbėjau.
                            As irgi apie hardware.

                            Comment


                              Parašė a_p Rodyti pranešimą
                              As irgi apie hardware.
                              O tai kas neaišku?
                              http://www.apple.lt/kainos/?page=MB
                              Prieš du metus paprasti Macbook buvo iš vis silpni labai. Man tikrai nebūtų tokio užtekę. Po dviejų metų, tik dabar prilysta mano laptopui pagal hardware.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                O tai kas neaišku?
                                http://www.apple.lt/kainos/?page=MB
                                Prieš du metus paprasti Macbook buvo iš vis silpni labai. Man tikrai nebūtų tokio užtekę. Po dviejų metų, tik dabar prilysta mano laptopui pagal hardware.
                                Tai vat man ir idomu ka turi omeny sakydamas "labai silpni". Nes kiek pamenu jie anais laikais silpni anaiptol nebuvo. Is darbui reikalingu dalyku jie nuo pro versijos skyresi tik procesorius, mazdaug 2.0 vs 2.4 Ghz. Kitaip tariant, jokio juntamo skirtumo, nes ir 2.0 notebuke yra per akis.

                                Comment


                                  Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                  Tai vat man ir idomu ka turi omeny sakydamas "labai silpni". Nes kiek pamenu jie anais laikais silpni anaiptol nebuvo. Is darbui reikalingu dalyku jie nuo pro versijos skyresi tik procesorius, mazdaug 2.0 vs 2.4 Ghz. Kitaip tariant, jokio juntamo skirtumo, nes ir 2.0 notebuke yra per akis.
                                  Pagal ką sprendi, kad užtenkinai? 1GB RAM ir integruotos vaizdo plokštės irgi pakanka? Tada toks kainavo kiek mano laptopas su anuometine PRO hardware.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Pagal ką sprendi, kad užtenkinai? 1GB RAM ir integruotos vaizdo plokštės irgi pakanka? Tada toks kainavo kiek mano laptopas su anuometine PRO hardware.
                                    RAM lengvai ir pigiai issiplecia iki pageidaujamo dydzio per 5 minutes, todel tai nera esminis skirtumas. Integruota vaizdo plokste DARBUI irgi visiskai netrukdo net jei dirbi su grafika. As pats jau 3 metus dirbu su laptopu turinciu ta pati 945GM ir jos greicio uztenka tiek televizijos ar filmu ziurejimui ant 1400x1050 matricos tiek siuolaikiniams desktopo 3D efektams.

                                    Zaidimams zinoma mazoka, bet juk ne apie zaidimus sneka.

                                    Comment


                                      Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                      RAM lengvai ir pigiai issiplecia iki pageidaujamo dydzio per 5 minutes, todel tai nera esminis skirtumas. Integruota vaizdo plokste DARBUI irgi visiskai netrukdo net jei dirbi su grafika. As pats jau 3 metus dirbu su laptopu turinciu ta pati 945GM ir jos greicio uztenka tiek televizijos ar filmu ziurejimui ant 1400x1050 matricos tiek siuolaikiniams desktopo 3D efektams.

                                      Zaidimams zinoma mazoka, bet juk ne apie zaidimus sneka.
                                      Žiūrint ką dirbi, man irgi laptopas ne žaidimams skirtas, pabandyk su bet kokia 3d projektavimo programa bent vieną kokį 3d medį užsimesti ar bent vieną ,,šviesą'' įjungti su visiais šešėliais
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Žiūrint ką dirbi, man irgi laptopas ne žaidimams skirtas, pabandyk su bet kokia 3d projektavimo programa bent vieną kokį 3d medį užsimesti ar bent vieną ,,šviesą'' įjungti su visiais šešėliais
                                        Su tokiais reikalavimais tu esi mazdaug tarp 0.00...% visu laptopu vartotoju, kitaip tariant totalus egzotas. Taigi, jei nori buti korektiskas, tai vietoj apskritai "silpnas" sakytum "turi silpna 3d akseletatoriu ir todel man netinka".
                                        Nes kitaip galima pagalvot kad jis apskritai silpnas, nors likusiems 99.99% tas 3d akseleratorius darbui reikalingas kaip suniui 5 koja. O jei ir reikia, tada perka laptopa su 17" ekranu ir sertifikuotu Nvidia Quadro chipu.

                                        Comment


                                          Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                          Su tokiais reikalavimais tu esi mazdaug tarp 0.00...% visu laptopu vartotoju, kitaip tariant totalus egzotas. Taigi, jei nori buti korektiskas, tai vietoj apskritai "silpnas" sakytum "turi silpna 3d akseletatoriu ir todel man netinka".
                                          Nes kitaip galima pagalvot kad jis apskritai silpnas, nors likusiems 99.99% tas 3d akseleratorius darbui reikalingas kaip suniui 5 koja. O jei ir reikia, tada perka laptopa su 17" ekranu ir sertifikuotu Nvidia Quadro chipu.
                                          Ne totalus, dabar daug kas tiesiog keičia PC į laptopą, nors ir guli beveik visą laiką jis namie.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X