Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Tai kur tas platesnis panaudojimas ? ? ?
    Kartoju - GPS. Kam tau google maps, kurį vartant, vistiek kelią stebėti turi pats? Ar ne geriau, kai robotukas pasako, už kiek metrų sukti į kairę ar dešinę? ar gali tai daryti google maps?
    O kuo iPhone platesnis panaudojimas? Kad filmukus gali rodyti? Tie du pavyzdžiai, kuriuos pateikiau, buvo pirmieji, kurie atėjo į galvą, kadangi ieškant įrenginio sau, apie uos buvo skaityta ne kartą. Taip pat jie yra skirtingo lygio gaminiai - tą ir kainų skirtumas pasako. Mio paprastesnis, Eten įmantresnis. Kiek traukia mano atmintis, jie nei vienas nepasiekia 500 dolerių kainos ribos, o jei ir pasiekia, reikia nepamiršti, kad tarkim Bloetooth'inis GPS imtuvėlis kainuoja apie 100 žaliųjų, kas jau iš karto įeina į kainą.
    Taip - WAP interneto parodija, sutinku. Bet įdomu - kokių funkcijų neturi šie pirmi po ranka pasitaikę įrenginiai, kurias turi iPhone? 3G? Aš nekalbu apie tokias funkcijas, kaip "skylutė raktams pakabinti" ar pan. Kokių pagrindinių funkcijų nepalaiko, tarkim Glofiish įrenginys, kurias palaiko iPhone?

    Beje, kiek atsimenu, Ežiuk, nesi mano geriausias draugas nuo vystyklų laikų, taip kad susilaikyk nuo visokiausių Amariukų

    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
    oh please, manau kad tai yra laaabai neblogas produktas, gal dar skalbimo masinos noretum iphone?
    Taip norėčiau, o jei dar ir su mikrobange pasitaikytų, išvis būtų pasaka O jei rimtai, tai kur logika pirkti daiktą, kuris kainuoja (tarkim) tiek pat, kaip ir daiktas, turintis daugiau funkcijų?
    Paskutinis taisė aMariux; 2007.06.17, 22:21. Priežastis: Papildymas

    Comment


      #42
      Kai tokie "išsireiškimai" nukreipiami kitų asmenų adresatu sutinku, bet kai bendrai samprotaujant 2 simboliai į profailą įmeta geltoną kortą tai viršūnė. Kažkas per daug sureikšmina savo pareigas virtualioje erdvėje
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        #43
        Jei rimtai (nenusikalbant apie pirmus rastus delninukus google paieškoje) kalbėti apie konkurentus iPhonui, tai vienas iš ju būtu Samsung Ultra Smart F700



        HSDPA (pralaidumas 7,2 Mbps ) ryšį palaikimas, 5megapix kamera, jautrus prisilietimams ekranas, mp3, web naršyklė, e-mail,video




        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #44
          Ir dėl išvaizdos konkurentas, ir dar LG Sprada, kažkoks aparatas yra... Beje tas GPS reikalingas tik miškuose... O google maps man per akis, man patogiau pačiam žiūrėt, tai bent žinai, kad nesuklysi, o tos sistemos kurios sako kur važiuot, dar toli gražu netobulos ir labai nesunkiai gali nugrybauti kur nereikia...

          Comment


            #45
            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            Jnenusikalbant apie pirmus rastus delninukus google paieškoje
            Čia spėju taikyta man?

            Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
            Ir dėl išvaizdos konkurentas, ir dar LG Sprada, kažkoks aparatas yra... Beje tas GPS reikalingas tik miškuose... O google maps man per akis, man patogiau pačiam žiūrėt, tai bent žinai, kad nesuklysi, o tos sistemos kurios sako kur važiuot, dar toli gražu netobulos ir labai nesunkiai gali nugrybauti kur nereikia...
            Kaip tik - "tos sistemos, kurios sako, kur važiuot" jau yra beveik tobulos. Netobulos jos tokiuose didmiesčiuose kaip NY City, London ar pan., kur GPS siganalą galima lengvai "pamesti" tarp aukštų pastatų.
            Paskutinis taisė aMariux; 2007.06.17, 22:27.

            Comment


              #46
              Parašė aMariux
              Kartoju - GPS. Kam tau google maps, kurį vartant, vistiek kelią stebėti turi pats? Ar ne geriau, kai robotukas pasako, už kiek metrų sukti į kairę ar dešinę? ar gali tai daryti google maps?
              Niekas ir neteigia, kad google earth aš greičiau sakyčiau iPhone yra koks nors GPS įrenginys. Tai greičiau priemonė greitai rasti ko nors ko tau reikia nei, priemonė rodanti į kuria tau puse pasukti ir už kiek laiko ir kokiu kampu pasukti, kad nusigautum iš taško A į taškelį B. Niekas to ir neneigia, kad tai gal ir yra to ko truksta iPhonui, bet tada jo kaina smarkiai kiltu. Nors realiai paskaičiavus kiek reikia įdėti pinigu pagaminti iPhona butu apitiksliai apie 200 dolerių. Bent taip viena įmonė nustatė.

              .... Taip pat jie yra skirtingo lygio gaminiai - tą ir kainų skirtumas pasako.
              tai mes tada tvorą su mėta bandome lyginti. Nevyke pavyzdžiai mano nuomone.

              ...Taip - WAP interneto parodija, sutinku. Bet įdomu - kokių funkcijų neturi šie pirmi po ranka pasitaikę įrenginiai, kurias turi iPhone? 3G? ...
              Naujesni ryšio standartai palaiko aukštesni pralaiduma, ir vietoje 5 minučių laukimo kol užkraus miestai.net, ji atidarytu per minute, kaip pvz Tai manau nervus taupanti galimybė

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #47
                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                tai mes tada tvorą su mėta bandome lyginti. Nevyke pavyzdžiai mano nuomone.



                Naujesni ryšio standartai palaiko aukštesni pralaiduma, ir vietoje 5 minučių laukimo kol užkraus miestai.net, ji atidarytu per minute, kaip pvz Tai manau nervus taupanti galimybė
                Skirtingo lygio gaminiai, lyginant Mio ir Eten. Eten, mano galva, tikrai pranoksta iPhone.
                Sritis, kurioje iPhone pranoksta Eten įrenginį,tikriausiai ir yra naujesni ryšio standartai.

                Comment


                  #48
                  aMariuk tada man idomu būtu išgirsti tavo nuomone, kodėl tiek žmonių kaip pamiše laukia iPhone pasirodymo, tiek kalbu, tiek susidomėjimo. Kaip tuo tarpu apie Eten beveik niekas nieko pasakyti negalėtu ar apskritai net nežino kas tai yra. Nejaugi tau atrodo, kad pasaulyje tiek daug kvailu marketingo užhipnotizuojamu žmonių ?

                  Kame Apple iPhone paslaptis, ir kodėl to negalėjo tarkime Eten pasiekti ?

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #49
                    Tame jog tai apple produktas, ir taip su visais ju produktais naujais buna.
                    Jedi power!

                    Comment


                      #50
                      Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                      Man nepatinka kad apple zada ji tik su tam tikrais operatoriais pardavineti. Bei tas kad neleis "3rd party" programu rasyti, viskas tures per narsykle buti, neisnaudos viso potencialo.
                      plačiau

                      On June 11, 2007 Steve Jobs announced at Apple's World Wide Developer's Conference that the iPhone would support third-party applications using the Safari engine on the device. Third-parties would create the Web 2.0 applications and users would access them via the internet. [23] Such applications appeared even before the release of the iPhone; the first being "OneTrip", a program meant to keep track of the user's shopping list.[24]

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #51
                        As web based programu nelaikau tikru third party, net ir be jokiu ipatingu priemoniu jos veiktu. Apple tik leis joms naudoti iphone UI elementus.

                        Taciau jos neturi to potencialo kuri turetu tikros programos, veikiancios lokaliai su tokiom techninem galimybemis.
                        Paskutinis taisė Ramunas; 2007.06.17, 23:43.
                        Jedi power!

                        Comment


                          #52
                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                          aMariuk tada man idomu būtu išgirsti tavo nuomone, kodėl tiek žmonių kaip pamiše laukia iPhone pasirodymo, tiek kalbu, tiek susidomėjimo. Kaip tuo tarpu apie Eten beveik niekas nieko pasakyti negalėtu ar apskritai net nežino kas tai yra. Nejaugi tau atrodo, kad pasaulyje tiek daug kvailu marketingo užhipnotizuojamu žmonių ?

                          Kame Apple iPhone paslaptis, ir kodėl to negalėjo tarkime Eten pasiekti ?
                          Iš kur žinai, kiek žmonių laukia iPhone? Aš, prieš kokį mėnesį, skaičiau priešingai, kad susidomėjimas šiuo aparatu buvo mažas.
                          Ir šeip, iPod, mano manymu, buvo populiarus tik reklamos dėka. Nekilo ranka mokėti pinigus, kurių jis nevertas.
                          www.lt-lv-forum.org/

                          Comment


                            #53
                            Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                            Tame jog tai apple produktas, ir taip su visais ju produktais naujais buna.
                            Visiškai sutinku.


                            Juk turėt ipod'ą yra vos ne prestižas, nors groja rods taip pat kaip ir kiti player'iai. Tačiau žmogus, kuris išsitraukia ipod'ą yra "kietas", nes tai mat BRANGUS dalykas.
                            Visiškas reklamos ir mados burbulas tas ipod, tas pats ir su iphone.

                            Comment


                              #54
                              Bet jus žmonės keisti. Nejaugi tikrai manote, kad visi Apple produktai perpusti burbulai. Taigi tai juokinga. Nemanau, kad pasaulis toks kvailas, kad naudotusi produktu tik dėlto, kad jis Apple O jeigu taip visdėlto yra, tai aš su visiška pagarba lenkiu savo dar nežylą galvą prieš Apple korporacija, nes jie tada sukurė marketingo šedevrą.

                              O galvojant, kad iPod ar iPhone nevertas pinigų ir geriau pirkti pigesni, bet panašiu galimybių aparata į galvą šauna palyginimas: kad pavyzdžiui NBA Live 07 galima žaisti and PC ir ant PS3, bet užduokite sau klausimą su kuriuo aparatu tai maloniau daryti ?

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #55
                                Tai zinovai gal zino ir galetu pasakyt kiek gi kainuoja tas Samsung Ultra Smart F700?Be to iPhonas bus parduodamas is karto su 4gb arba 8gb atminties korta, o kitiems tokio tipo smartphonams reikia papildomai pirkti atminti.
                                Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                Comment


                                  #56
                                  Apie Samsung kaina pakolkas nutylima Bet pavyzdžiui LG Prada kainuoja 800 dolerių



                                  Kas liečia atmintį, tai manau, kad iPhone jos labai mažai, vien pagalvojus, kad aš į jį norėčiau susikelti mp3 albumus, filmus, google maps

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #57
                                    Būtent, sąlyginai nedidelis atminties kiekis ir yra didžiausia iPhone problema. Turint omeny tiesiog absurdiškai sumažėjusias flash atminties kainas, smartphonai su microSD ar kitom kortelėm turi didelį pranašumą

                                    Comment


                                      #58
                                      o su kontraktu europoje LG Prada ... :



                                      The LG Prada is out in Europe and, beyond being a good excuse to post a Laura Ocaña photo once again, the news is that it's free.

                                      Yes, free with a $69/month (which includes 500 voice minutes and 500 text messages) year-and-a-half contract, but free. As opposed to the not-free iPhone's $499 and $599 plus Cingular two-year contract. And sure, the iPhone does a lot more than the Prada, but for most people, it will be the "it's cool, it has a touch-screen, it plays music, it has a camera, it's FREE, who cares!" phone.

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        #59
                                        Mano nervai jau nebelaiko su jais. Gal čia tik toks servisas Airijoje, bet jei visame pasaulyje Apple firma taip aptarnauja, tai aš atsiprašau. Laukiu jau 2 savaites (jei ne ilgiau). Šiandien turėjo ateiti. Bet šiandien jau nebegali. Rytoj bus (gal).

                                        O dėl iPhone, tai manau, kad tie bent 1/5 kainos bus tik už vardą .

                                        Comment


                                          #60
                                          Nepamenu, ar jau buvo čia šitas video, bet jis skirtas visiems Apple gerbėjams



                                          Truputėlį su politikos aspektais netgi
                                          Paskutinis taisė 99; 2007.06.18, 21:46.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X