Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    aš tik apskritai pasakiau, kad man svarbiau kompiuterio galingumas
    Ar galima paklausti, kokiais vienetais kompiuteriu galingumas matuojamas?
    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

    Comment


      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
      Ar galima paklausti, kokiais vienetais kompiuteriu galingumas matuojamas?
      Matosi neturit ką veikti, tai aš dabar turiu išvadinti visas iš eilės kompiuterių dalis su jų duomenimis? palyginau kiek maždaug kartų ,,metalai'' skiriasi ir viskas.
      Flickr

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Iš kur tu žinai į ką aš žiūriu, aš tik apskritai pasakiau, kad man svarbiau kompiuterio galingumas, suprantu ką nori pasakyti, bet kam čia kabinėtis? Beje, dabartinių variklių 3.0 litrų dyzelis neretai būna galingesnis už 3.0 benzą
        Cia as apie tai, kad dauguma mano, kad tokio pat galingumo Mac'ai brangesni uz PC. O del motoru as tikrai nesu expertre, parasiau tik kaip pavyzdi.

        Comment


          Comment


            Parašė agnette Rodyti pranešimą
            Del kompu galingumo dauguma galvoja kad jei proco GHz daugiau, reiskia kompas galingesnis. Tarp PC taip, bet tarp skirtingu platformu visai ne.
            Kuris kompas galindesnis, PC (Windows) su 3.0GHz procu, ar Mac su 2.5GHz procu?
            Mac'uose jau senai naudojami Intelio procesoriai ...
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment



              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Nevisai taip rašiau, esmė tame, kad aš už atitinkamą sumą įsigijau laptopą, kuris tenkina mano poreikius (yra galingas, patikimas, galiu dirbti su juo tai, ką noriu). Jei būčiau pirkęs už tą pačią sumą Macbooką, jis netenkintų mano poreikių. Tavo atveju yra priešingai, nusipirkęs mano kompą, jis netenkintų tavo poreikių (t.y. trumpiau laikytų baterija, nepatogus būtų touchpadas, prastas įvaizdis ir t.t.)
                Tiesiog visa diskusija uzvire is abstrakciu ir kategorisku pacio pareiskimu, kad apple tai tipo brangu ir nieko gero, vien ivaizdis. Todel pabandziau pasakyti, kad pasaulis nepasibaigia ties trim tau idomiom savybem ir kad notebukai turi eile kitu daugeliui zmoniu svarbiu savybiu kurios be abejo kainuoja tam tikrus pinigus. Taigi, pries apibendrinant sveika apibendrinti ir keliamus reikalavimus.

                Tai kam čia pykčiai bereikalingi ir lyginimai su dacia? Nes mano kompas nėra pigesnis už tavo. Tiesiog jų charakteristikos kitos.
                Gal ir nepatikesi, bet sitoje diskusijoje absoliuciai neturejau jokio pagrindo del ko nors pykti. Ir Dacia cia paminejau visai ne tam kad kazka suniekinti ar izeisti. Tai gera masina tiems zmonems kuriems reikia masinos ir nerupi patogumas, aplaidos kokybe ar dizainas. Nematau tame nieko zeminancio ar izeidziamo. Man pvz butu visiskai negeda ja vairuoti. Nemalonu - taip. Bet kaip ir apple atveju brandas ir imidzas patys savaime man visiskai nerupi. Man rupi pacio daikto savybes.
                Sprendziant is tavo koncentracijos i "dacia" ar "apple" brandus panasu kad tau "imidzas" rupi zymiai labiau nei man.

                Del marketingo, nerašiau, kad esi jo auka, bet tau prekės ženklas perkant laptopą buvo visiškai nesvarbu, tiesiog taip natūraliai išėjo, kad apple atitiko geriausiai poreikius?
                Rasei zinoma, kurgi ne. Kas del Apple tai taip, beveik niekas daugiau rinkoje nesiulo panasios kokybes produktu (kokybisku medziagu ir konstrukcijos prasme). Isskyrus galbut dali Sony modeliu, kurie kazkodel irgi nelabai pigesni uz palyginamus Apple. Patape Lenovo exIBM stinkpadai deja po truputi smunka, nors klaviaturos vis dar geresnes nei vidutiniskai.

                Comment


                  Parašė a_p Rodyti pranešimą
                  Tiesiog visa diskusija uzvire is abstrakciu ir kategorisku pacio pareiskimu, kad apple tai tipo brangu ir nieko gero, vien ivaizdis. Todel pabandziau pasakyti, kad pasaulis nepasibaigia ties trim tau idomiom savybem ir kad notebukai turi eile kitu daugeliui zmoniu svarbiu savybiu kurios be abejo kainuoja tam tikrus pinigus. Taigi, pries apibendrinant sveika apibendrinti ir keliamus reikalavimus.
                  Gal ir nepatikesi, bet sitoje diskusijoje absoliuciai neturejau jokio pagrindo del ko nors pykti. Ir Dacia cia paminejau visai ne tam kad kazka suniekinti ar izeisti. Tai gera masina tiems zmonems kuriems reikia masinos ir nerupi patogumas, aplaidos kokybe ar dizainas. Nematau tame nieko zeminancio ar izeidziamo. Man pvz butu visiskai negeda ja vairuoti. Nemalonu - taip. Bet kaip ir apple atveju brandas ir imidzas patys savaime man visiskai nerupi. Man rupi pacio daikto savybes.
                  Sprendziant is tavo koncentracijos i "dacia" ar "apple" brandus panasu kad tau "imidzas" rupi zymiai labiau nei man.
                  Nieko kategoriško nesakiau, gal tik taip pasirodė, tik pasakiau, kad mano atveju Macbooko neapsimokėjo pirkti, o PRO neužteko pinigų, tiksliau jo taip nereikėjo, kad būtų apsimokėję pirkti. O su dacia būtų galima lyginti tik jei lygintum su pačiu geriausiu Apple Macbook PRO, bet tik ne su paprastu, nes Dacia šiuo atveju turėtų turėti po savo pigia išrore kokį 5l variklį ir sportinę važiuoklę. Beto kokiam tada automobiliui savo kompiuterį priskirtum, jei jau lyginam?
                  Paskutinis taisė Lettered; 2009.06.23, 17:33.
                  Flickr

                  Comment


                    a_p, rinkoje lenovo lenkia apple tiek kokybes tiek populiarumo atzvilgiais. Taip pat ir kitos firmos vienais ar kitais atvejais sudaro konkurencija. Jeigu, apple macbookai butu tokie stebuklingi kaip tu sakai jie butu seniai uzvalde rinka ir visai nesvarbu pas juos macintoshai ar dar kokie sh. Asmeniskai pats pirkciau jeigu butu tokie fantastiski, pinigu negaileciau del kokybisko ir verto daikto.
                    P.S. jeigu nesidomite kompiuteriais, prasau nerasykite pasenusiu naujienu

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Nieko kategoriško nesakiau, gal tik taip pasirodė, tik pasakiau, kad mano atveju Macbooko neapsimokėjo pirkti, o PRO neužteko pinigų, tiksliau jo taip nereikėjo, kad būtų apsimokėję pirkti. O su dacia būtų galima lyginti tik jei lygintum su pačiu geriausiu Apple Macbook PRO, bet tik ne su paprastu, nes Dacia šiuo atveju turėtų turėti po savo pigia išrore kokį 5l variklį ir sportinę važiuoklę. Beto kokiam tada automobiliui savo kompiuterį priskirtum, jei jau lyginam?
                      I Dacia idejus 5l varikli ir sportine vaziuokle jos salono medziagos geresnes nepasidarys. Tiesiog uzsispyres bandai nesuprasti ka tuo pavyzdziu norejau pasakyt.

                      As lyginau ne imidza, ne varda ir ne galinguma. Kadangi kompiuteriniais pavyzdziais sunkiai susikalbam, tai norejau labiau suprantamai pasakyti kad prie tu paciu duomenu (talpumo, keleiviu vietos beigi funkcionalumo) gali gerokai skirtis gamyboje panaudotos medziagos beigi naudojimosi patogumas. Ir tuo paciu uz tai mokama kaina.

                      Taip ir su kompais. Pvz net jei 2 klaviaturos turi po standartiniais atstumais idestyta 101 klavisa ir tas pacias lempeles, tai dar nereiskia jomis abiejomis vienodai malonu beigi patogu naudotis. Ir viena klaviatura gali kainuoti 40lt, o kita 200lt. Ir buti verta kiekvieno uz ja sumoketo cento.

                      Comment


                        Parašė a_p Rodyti pranešimą
                        I Dacia idejus 5l varikli ir sportine vaziuokle jos salono medziagos geresnes nepasidarys. Tiesiog uzsispyres bandai nesuprasti ka tuo pavyzdziu norejau pasakyt.

                        As lyginau ne imidza, ne varda ir ne galinguma. Kadangi kompiuteriniais pavyzdziais sunkiai susikalbam, tai norejau labiau suprantamai pasakyti kad prie tu paciu duomenu (talpumo, keleiviu vietos beigi funkcionalumo) gali gerokai skirtis gamyboje panaudotos medziagos beigi naudojimosi patogumas. Ir tuo paciu uz tai mokama kaina.

                        Taip ir su kompais. Pvz net jei 2 klaviaturos turi po standartiniais atstumais idestyta 101 klavisa ir tas pacias lempeles, tai dar nereiskia jomis abiejomis vienodai malonu beigi patogu naudotis. Ir viena klaviatura gali kainuoti 40lt, o kita 200lt. Ir buti verta kiekvieno uz ja sumoketo cento.
                        Tai tik tau asmeniškai verta, negali apskritai kalbėti, kad tas daiktas yra vertas tų pinigų, tik vieni tai įperka, o kiti ne. Galiu pasakyti, kad nevertas ir būsiu taip pat teisus kaip ir tu. Čia diskusija beprasmė, aš nusipirkau galingą kompiuterį, o tu patogų naudotis, čia skonio reikalas, vieniem patinka kieta sportinė pakala, kitiems minkšta ir komfortiška
                        Šiaip nereikia galvoti, kam man nesvarbu kokybė, tik metalą svarbu nusipirkt ir viskas. Tiesiog pirkau optimalų sau kompiuterį ir tai nebuvo Apple.
                        Paskutinis taisė Lettered; 2009.06.24, 00:14.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
                          a_p, rinkoje lenovo lenkia apple tiek kokybes tiek populiarumo atzvilgiais.
                          Ziurint kokioje rinkoje. Pvz kaip tik turiu po ranka siu metu vokietijos rinkos statistika:
                          dell 21.1%
                          apple 16.3%
                          lenovo 13.1%
                          asus 10.4%
                          hp 8.3%
                          acer 7.1%
                          FSC 7%
                          Sony 3.3%
                          like visi kiti.

                          Dabar tavo eile papasakot is kur trauki statistika apie lenovo kokybini pranasuma pries apple

                          Taip pat ir kitos firmos vienais ar kitais atvejais sudaro konkurencija.
                          Apple seip negali konkuruot korporatyviniame sektoriuje (neskaitant specifiniu "meno" firmu) jau vien todel, kad ju neparduoda su windows. Boot camp ar parallels tipo sprendimai IT departamentams ne argumentas.

                          Pvz mano firmoje korporatyvinis standartas yra DELL. Ne todel kad jie labai geri ir patikimi, is kokiu 20 skyriui esanciu kompu (visi beje profesionalus worksteishinai) per metus jau kone visi buvo sugede. Maniskis beje tame tarpe.
                          Uztat dellas korporatyviniams klientams siulo pigu ir greita servisa, "viskas is vienu ranku". Vienodus docking stations, greita sugedusiu kompu keitima ir t.t. O IT departamentas (beje visai teisingai) labiau megsta nesukt sau smegenu. Ir jiem visai nesvarbu ar berniukas is DELL'o atvaziuoja 2 kartus per metus ar 2 kartus per savaite.

                          Jeigu, apple macbookai butu tokie stebuklingi kaip tu sakai jie butu seniai uzvalde rinka ir visai nesvarbu pas juos macintoshai ar dar kokie sh.
                          Ne viskas taip paprasta. Daugelio dalyku "gerumas" priklauso ne tiek nuo ju paciu kiek nuo konteksto.

                          P.S. jeigu nesidomite kompiuteriais, prasau nerasykite pasenusiu naujienu
                          Pvz kokiu?

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Tai tik tau asmeniškai verta, negali apskritai kalbėti, kad tas daiktas yra verta tų pinigų, tik vieni tai įperka, o kiti ne. Galiu pasakyti, kad nevertas ir būsiu taip pat teisus kaip ir tu. Čia diskusija beprasmė, aš nusipirkau galingą kompiuterį, o tu patogų naudotis, čia skonio reikalas, vieniem patinka kieta sportinė pakala, kitiems minkšta ir komfortiška
                            Galima pagalvot kad makbukai tik patogus bet negalingi. Nors kas yra "galingas" taip ir nepasakei.

                            Comment


                              Parašė a_p Rodyti pranešimą
                              Galima pagalvot kad makbukai tik patogus bet negalingi. Nors kas yra "galingas" taip ir nepasakei.
                              Taip ir yra, kas ,,galingiau'' už tą pačią kainą vieno branduolio procesorius ar 2? 1 GB RAM ar 2? Integruota kažkokia vaizdo plokštė ar 8600GT? Čia taip greitai preliminariai palyginau, jei labai įdomu galiu išplotinę surast, su visais tiksliais duomenimis ir dažniais, bet esmė matosi.
                              Patikėk, jei būčiau gavęs už tą pačią kainą bent panašius duomenis, tikrai būčiau Apple pirkęs, bet skirtumas nepadorus tiesiog.
                              Paskutinis taisė Lettered; 2009.06.24, 00:29.
                              Flickr

                              Comment


                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  ...Patikėk, jei būčiau gavęs už tą pačią kainą bent panašius duomenis, tikrai būčiau Apple pirkęs, bet skirtumas nepadorus tiesiog.
                                  Skirtumas kieno naudai? PC?
                                  Cia yra pagrindine kompu vertinimo klaida. Lyginamas hardas, neziurint i softa. Niekas i MakBook'us Windows neinstaliuoja, Mac'ai dirba su MacOS, kuri hardo reikalauja maziau.

                                  Comment


                                    Supuvusi obuolio puse:

                                    Apple tried to silence owner of exploding iPod with gagging order

                                    Mr Stanborough contacted Apple and Argos, where he had bought the device for £162. After being passed around several departments, he spoke to an Apple executive on the telephone. As a result of the conversation, Apple sent a letter to Mr Stanborough denying liability but offering a refund.

                                    The letter also stated that, in accepting the money, Mr Stanborough was to “agree that you will keep the terms and existence of this settlement agreement completely confidential”, and that any breach of confidentiality “may result in Apple seeking injunctive relief, damages and legal costs against the defaulting persons or parties”.
                                    ...

                                    “We didn’t ask for compensation, we just asked for our money back,” he added.
                                    Is apple puses daugiau nei gedinga.

                                    Comment


                                      girdejau kazka per radija kad kazkoks hackeris atkale sistema kaip isilauzt i zmoniu iphonus, dabar platina visa ta visa informacija kitiems hackeriams ir darys puolima kazkoki,
                                      pasakojo kad gali daryt su jusu telefonu ka nori. viskas prasideda kai gauni zinute su kvadratu. "obuolys" atsviezino programele saugumo sumetimais, bet jei neisjiungsi tel ka tik gaves ta zinute (apie para laiko) tai nekazka pades
                                      taip kad saugokites
                                      Paskutinis taisė Bolidas; 2009.08.04, 01:40.
                                      Studija8...

                                      Comment


                                        Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                        Supuvusi obuolio puse:

                                        Apple tried to silence owner of exploding iPod with gagging order

                                        Is apple puses daugiau nei gedinga.
                                        Labiau sensacijų ieškojimas, negu gėdinga.

                                        Negarantinis atvejis, prietaisas mėtytas, bet žmogui pasiūlyta kompensacija.

                                        Comment


                                          Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                                          Labiau sensacijų ieškojimas, negu gėdinga.

                                          Negarantinis atvejis, prietaisas mėtytas, bet žmogui pasiūlyta kompensacija.
                                          Nera taip paprasta.

                                          Problema kur kas rimtesne uz seip garantini atveji. Nesiojami daiktai pagal savo eksploatacijos pobudi yra pasmerkti buti metomi. Jie turi pilna teise sugesti, bet jokiais budais ne sprogti galbut sukeliant gaisra ar rimtai suzalojant vartotoja.

                                          Jei situo atveju susidometu kokia nors vartotoju apsaugos organizacija, istirtu konstrukcija ir istikro konstatuotu, kad daiktas turi konstrukciniu problemu, tai gali baigtis tuo, kad visus ipodus teks isimt is pardavimo.

                                          O gedinga todel, kad reikalavo tylet ir dar prigrasino teismais. Taip paprasciausiai nesielgiama.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X