Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
    a_p gal tu baik su tom nesamonem "kokybiskesnis". Vieni saukia kad lenovo kokybiskiausi, tvirciausi, kiti apple treti velnias zino ka. Duok faktus aiskius kur irodyta kad kokybiskiausi is visu rinkoje esanciu as nutilsiu (pazadu).
    I toki klausima neimanoma atsakyt. Kokie gali buti aiskus faktai irodantys kad cukrus A saldesnis uz cukru B? Sviezias steikas skanesnis uz saldyta pusfabrikati?

    Arba pats paragauji ir supranti arba tau tai visiskai nesvarbu. Beje tai visiskai netaikau kaip izeidimo is serijos "kvailas jei nesupranti".

    As pats daug ko nesuprantu ir daug dalyku man visiskai vienodi nors ju kaina skiriasi 10x. As nuosirdziai nesuprantu kame skirtumas. Bet visiskai nesistebiu kad yra zmoniu kuriems tai labai svarbu ir 10x kainu skirtumas atrodo pagrystas.

    Taip pat ir su notebukais. Man pvz labai svarbu jo korpuso kokybe, klaviatura, galu gale elementarus apgalvojimas kur paimt ora ir kur ji ispust. Pvz pries pora metu daugelis notebuku (tame tarpe ir mano HP Cpq nc6320) siurbe ora is apacios. Tokios nesamones pas Apple nepamatysi.

    http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=61970
    va zmones balsuoja

    Vaidui, Dell xps studio 13 coliu 1099$ o apple mbp 1499$, panasiu duomenu.
    XPS studio (ipac uz tavo nurodyta kaina) iki MBP netraukia, ji reikia lyginti su paprastu makbuku.

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Na as kalbu apie save, prieš du metus Macbook Pro su analogišku metalu nei yra pas mane kompe kainavo lygiai du kartus daugiau. Jeigu sugebi gauti iš kokių pažįstamų pigiau ar atsivežti iš užsienio tai jau kitas klausimas
      Tai paviesink savo notebuko modeli. Jis turi metalini korpusa kaip pas mbp? Analogiska pagal patoguma touchpada? Nebarskancia kaviaturia ir net po 2 metu negirgzdanti korpusa? Akumuliatoriai laiko panasiai ilgai?

      Comment


        Parašė a_p Rodyti pranešimą
        Tai paviesink savo notebuko modeli. Jis turi metalini korpusa kaip pas mbp? Analogiska pagal patoguma touchpada? Nebarskancia kaviaturia ir net po 2 metu negirgzdanti korpusa? Akumuliatoriai laiko panasiai ilgai?
        Koks skirtumas iš ko korpusas padarytas?, laptopas ne fotoaparatas. Galima nors ir iš platinos korpusą daryti, man to nereikia, svarbu yra patvarus, niekas nekliba ir nelūžta, touchpadu beveik niekada nesinaudoju, dėl baterijos, ji laiko pakankamai ilgai, bent man kiek to reikia, nes beveik visada randu rozetę.
        Paskutinis taisė Lettered; 2009.06.19, 14:47.
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          ...touchpadu niekada nesinaudoju,...
          Aš seniau touchpadų taip pat nekęsdavau bei vengdavau naudoti net keliaudamas. Dabar dažnai naudojuosi net tada, kai sėdžiu prie stalo ir turiu prijungtą pelę

          Comment


            a_p asmenine zinute galiu nurodyt dell xps duomenis uz nurodyta kaina kur atitinka mbp. Abu 13 " , bet cia jau politikavimas. Vardan intereso tik pasiuliau.
            Jeigu argumentai "nebraska korpusas" "patogus touchpadas" (labai labai subjektyvu, nes man jis visai nereikalingas) yra pagrindiniai tada as patylesiu..

            a_p minejai: "Skirtumas beje buna ir i priesinga puse.

            Pvz paemus pilnaverti 13" subnotebuka Apple sprendimas ilga laika (o gal ir iki dabar) buvo pigiausias. Arba tarkim tas pats MacBook Air: DELL Adamo yra brangesnis. Lenovo analogiskas sprendimas irgi ne pigesnis nei Apple. Cia net ignoruojant kokybiskesni apple korpusa."
            Paskui sakai kad i toki klausima sunku atsakyt, tai neskleisk dezinformacijos.
            Beje nelygink cukraus bei masinu, jeigu truksta argumentu ant "gelezies".

            Comment


              Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
              Aš seniau touchpadų taip pat nekęsdavau bei vengdavau naudoti net keliaudamas. Dabar dažnai naudojuosi net tada, kai sėdžiu prie stalo ir turiu prijungtą pelę
              Apple touchpadas tobuliausias koki teko matyt valdyt, bet vistiek manes pirstai neklauso, bet cia jau mano problema

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Koks skirtumas iš ko korpusas padarytas?, laptopas ne fotoaparatas. Galima nors ir iš platinos korpusą daryti, man to nereikia, svarbu yra patvarus, niekas nekliba ir nelūžta, touchpadu beveik niekada nesinaudoju, dėl baterijos, ji laiko pakankamai ilgai, bent man kiek to reikia, nes beveik visada randu rozetę.
                Na taip, zinoma, kai nekeli jokiu reikalavimu, tada tikrai visiskai neaisku uz ka ten moket pinigus. Zr anksciau mineta pavyzdi su dacia logan.

                Comment


                  Parašė a_p Rodyti pranešimą
                  Na taip, zinoma, kai nekeli jokiu reikalavimu, tada tikrai visiskai neaisku uz ka ten moket pinigus. Zr anksciau mineta pavyzdi su dacia logan.
                  Ką reiškia nekeliu? Jei man svarbiau kompiuterio galingumas, nei tai iš kokio korpuso jis padarytas ar yra touchpadas, kuris man nereikalingas. Kiekvienas renkasi kas jam svarbiau, tau svarbiau turėti toucpadą patogų, ilgai laikančia bateriją, plieninį korpusą, kuris nesulūžta išmetus kompą pro langą, ir svarbiausia nukąsto obuolio ženklą. O man svarbiau kompiuterio galingumas, kad galėčiau su juo dirbti. Žodžiu kiekvienas renkasi kas jam svarbiau, o su dacia pavyzdys visai nevykęs, nes mano kompas nei pigus, kaip dacia automobilis, nei negalingas, ir t.t.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
                    a_p asmenine zinute galiu nurodyt dell xps duomenis uz nurodyta kaina kur atitinka mbp. Abu 13 " , bet cia jau politikavimas. Vardan intereso tik pasiuliau.
                    Tai nueit www.dell.com as ir pats galiu. Ir ten matyt, kad tas 1099$ dellas arciau eilinio macbook kuris kainuoja 999$. Pas makbuka netgi greitesnis procesorius, na o RAM ir HDD nera kriterijus, juos is dealerio perka tik beprociai.
                    Dar tokie dalykai kaip zymiai geresnis maco touchpadas kurio i della neidesi uz jokius pinigus. Sakai nevartoji? Galiu patiket, tokio slamsto kaip pas eilini laptopa tikrai nelabai norisi vartot. O va makini visai miela vartot, mausas patampa nereikalingas. PC touchpada as irgi vartoju tik is reikalo.

                    Jeigu argumentai "nebraska korpusas" "patogus touchpadas" (labai labai subjektyvu, nes man jis visai nereikalingas) yra pagrindiniai tada as patylesiu..
                    Kaip paciam patogiau

                    a_p minejai: "Skirtumas beje buna ir i priesinga puse.

                    Pvz paemus pilnaverti 13" subnotebuka Apple sprendimas ilga laika (o gal ir iki dabar) buvo pigiausias. Arba tarkim tas pats MacBook Air: DELL Adamo yra brangesnis. Lenovo analogiskas sprendimas irgi ne pigesnis nei Apple. Cia net ignoruojant kokybiskesni apple korpusa."
                    Paskui sakai kad i toki klausima sunku atsakyt, tai neskleisk dezinformacijos.
                    Beje nelygink cukraus bei masinu, jeigu truksta argumentu ant "gelezies".
                    Apie cukru ir masinas parasiau kaip pavyzdi. Del gelezies galim net nepradet diskusiju, nes visuose siuolaikiniuose laptopuose gyvena tie patys procesoriai ir tie patys cipsetai, sukabinti nenukrypstant nuo tipinio dizaino. Siuo poziuriu laptopai su vienodu procesorium ir vienodu grafikos chipu vienas nuo kito visiskai nesiskiria ar tai butu asus ar sony ar apple.

                    Esminiai skirtumai siais laikais yra bioso buguotumas, laptopo korpuso konstrukcija, periferija (ekranas, touchpadas, klaviatura) beigi kaina.

                    Kadangi mineta periferija paciam nesvarbu tai be abejo suprantama, kad toks makbukas atrodo nepagrystai brangus.
                    O man pvz imant MBP jau vien jo aliumininis korpusas vertas tu poros simtu $ antkainio. Todel kad maloniau paimt i rankas nei girgzdanti dello plastiko gabala. Su kuriais beje turiu reikalu kiekviena diena, dell yra mano darbo "korporatyvinis standartas".

                    Todel kaip jau minejau pavyzdyje su automobiliais: daznas dell pirkejas niekada nesupras uz ka pas ta Apple moket tokius pinigus. Ir tai yra gerai, nes zmogus kuriam nereikia Apple teikiamu privalumu turi galimybe nusipirkt pigesni Dell ir nesvaistyt savo pinigu vejais.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Ką reiškia nekeliu? Jei man svarbiau kompiuterio galingumas, nei tai iš kokio korpuso jis padarytas ar yra touchpadas, kuris man nereikalingas. Kiekvienas renkasi kas jam svarbiau, tau svarbiau turėti toucpadą patogų, ilgai laikančia bateriją, plieninį korpusą, kuris nesulūžta išmetus kompą pro langą, ir svarbiausia nukąsto obuolio ženklą.
                      Viskas butu teisinga, jei pabaigoj nebutum neiskentes ir neisvadines marketingo auka. Ne todel kad uzsigavau (anaiptol), o todel kad taip nera.

                      O man svarbiau kompiuterio galingumas, kad galėčiau su juo dirbti. Žodžiu kiekvienas renkasi kas jam svarbiau, o su dacia pavyzdys visai nevykęs, nes mano kompas nei pigus, kaip dacia automobilis, nei negalingas, ir t.t.
                      Tai pats gi rasei, kad kainuoja puse MBP kainos. Reiskia lyginant su MBP jis yra pigus. Bet jei pats geriau pasijausi, del manes vietoj Dacia gali isirasyt kita gamintoja.

                      Comment


                        Sauniai jus cia isisiautejot su diskusija A_p saunuolis su tuo palyginumu Dacia ir Toyotos. Letterded akivaizdu renkasi ne pagal patoguma, o pagal duomenis viduj. Pvz as rinkausi praktiskai atvirksciai. Pagal patoguma naudotis, o tik paskui pagal duomenis. Visi patenkinti, visiem valio. Tam ir yra toks segmentas sukurtas, kad kiekvienas rastu ko troksta.
                        O cia vis per keleta temos gyvenimo metu islenda kazkoks pilypukas, kuris uzveda vel ta pacia tema is naujo. O paskui dar sako, kad apple vartotojai kazkokie vos ne ligoniai
                        www.tomflagman.com

                        Comment


                          Parašė a_p Rodyti pranešimą
                          Viskas butu teisinga, jei pabaigoj nebutum neiskentes ir neisvadines marketingo auka. Ne todel kad uzsigavau (anaiptol), o todel kad taip nera.



                          Tai pats gi rasei, kad kainuoja puse MBP kainos. Reiskia lyginant su MBP jis yra pigus. Bet jei pats geriau pasijausi, del manes vietoj Dacia gali isirasyt kita gamintoja.
                          Nevisai taip rašiau, esmė tame, kad aš už atitinkamą sumą įsigijau laptopą, kuris tenkina mano poreikius (yra galingas, patikimas, galiu dirbti su juo tai, ką noriu). Jei būčiau pirkęs už tą pačią sumą Macbooką, jis netenkintų mano poreikių. Tavo atveju yra priešingai, nusipirkęs mano kompą, jis netenkintų tavo poreikių (t.y. trumpiau laikytų baterija, nepatogus būtų touchpadas, prastas įvaizdis ir t.t.)
                          Tai kam čia pykčiai bereikalingi ir lyginimai su dacia? Nes mano kompas nėra pigesnis už tavo. Tiesiog jų charakteristikos kitos.
                          Del marketingo, nerašiau, kad esi jo auka, bet tau prekės ženklas perkant laptopą buvo visiškai nesvarbu, tiesiog taip natūraliai išėjo, kad apple atitiko geriausiai poreikius?
                          Paskutinis taisė Lettered; 2009.06.20, 09:26.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Tiesiog jų charakteristikos kitos.
                            Del kompu galingumo dauguma galvoja kad jei proco GHz daugiau, reiskia kompas galingesnis. Tarp PC taip, bet tarp skirtingu platformu visai ne.
                            Kuris kompas galindesnis, PC (Windows) su 3.0GHz procu, ar Mac su 2.5GHz procu?

                            Comment


                              Parašė agnette Rodyti pranešimą
                              Del kompu galingumo dauguma galvoja kad jei proco GHz daugiau, reiskia kompas galingesnis. Tarp PC taip, bet tarp skirtingu platformu visai ne.
                              Kuris kompas galindesnis, PC (Windows) su 3.0GHz procu, ar Mac su 2.5GHz procu?
                              Aš ir nelyginau Mac su PC.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Aš ir nelyginau Mac su PC.
                                Blogai, nes tavo zodziai "Jei man svarbiau kompiuterio galingumas" neturi prasmes jei ziuri i plika "harda", neatsizvegiant i "softa".
                                Cia kaip automobiliu motorai. Kuris motoras galingesnis 3.0 ar 2.5? Dauguma pasakys 3.0. Bet kai kas paklaus placiau. Jei 2.5 benzininis, o 3.0 dyzelininis, tai dar klausimas kuris is ju galingesnis.

                                Comment


                                  FlagMan tavo laimei, as - pylipukas, uzleidziu apple gerbejams sia gija, atsiprasau uz sutersta eteri.

                                  Comment


                                    agnette, kalbama ne apie OS o apie vidu. O tu nei 2.5 nei 3 ghz neisnaudosi. Be to kaip mergina itariu surfini nete ir visas tavo darbas tuom baigiasi. Tad baikime tuos lyginimus su pc.

                                    Comment


                                      Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
                                      agnette, kalbama ne apie OS o apie vidu.
                                      Cia ir yra esmine klaida.



                                      p.s. Man mano kompe daugiau truksta RAMo, nei CPU GHz. Naudoju Lighgtroom progama, ji praso daug atminties. Aisku ineto serfinimui daug resursu nereikia.

                                      Comment


                                        agnette, klaida ne klaida, bet jau seniai visi sutarem kad OS apple yra geresne. Nematau reikalo del jos diskutuot. Pats naudociausi mac OS ir mokinciausi jeigu butu visos programos man reikalingos ant jos. O nulaizyti vidutines klases notebookai, karunuojami kaip patys geriausi tarp profesionaliu, man ir uzkliuna. Nei as kazko nuomone keisiu nei man kas ja pakeis. Pasisakiau ir tiek.
                                        P.S. ram'o ir i ta pati macbooka idet galima

                                        Comment


                                          Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                          Blogai, nes tavo zodziai "Jei man svarbiau kompiuterio galingumas" neturi prasmes jei ziuri i plika "harda", neatsizvegiant i "softa".
                                          Cia kaip automobiliu motorai. Kuris motoras galingesnis 3.0 ar 2.5? Dauguma pasakys 3.0. Bet kai kas paklaus placiau. Jei 2.5 benzininis, o 3.0 dyzelininis, tai dar klausimas kuris is ju galingesnis.
                                          Iš kur tu žinai į ką aš žiūriu, aš tik apskritai pasakiau, kad man svarbiau kompiuterio galingumas, suprantu ką nori pasakyti, bet kam čia kabinėtis? Beje, dabartinių variklių 3.0 litrų dyzelis neretai būna galingesnis už 3.0 benzą
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X