Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nežinau kur klaust tai čia paklausiu. Gal kas bandė į ipodą įsimest audiobooką ? Kažkaip bandau į audiobooks kategoriją per itunes įmest, bet man meta tuos failus prie paprastos muzikos. Gal čia mano itunes'as durniuoja ? Biški abydna kai turi playerį turinti tokią funkciją, o ji bach ir neveikia.

    Comment


      Tai vadinasi galima nusipirkti iPhone be jokios sutarties Tai kas greitu metu iš UK į Lietuvą grįžtą ?

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment





        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
          Nežinau kur klaust tai čia paklausiu. Gal kas bandė į ipodą įsimest audiobooką ? Kažkaip bandau į audiobooks kategoriją per itunes įmest, bet man meta tuos failus prie paprastos muzikos. Gal čia mano itunes'as durniuoja ? Biški abydna kai turi playerį turinti tokią funkciją, o ji bach ir neveikia.
          cia ne iTunes problema, tiesiog tas failas turi nustatyma kaip paprastas muzikinis failas. reiketu pabandyt pacio failo info pakeisti, kad tai ne song o audiobook. su filmais bandziau, su muzika deje ne, bet su filmais tai uzeini per info ir is video padarai pvz misuc video

          Comment


            Hmm, nemanau, kad sitas daiktas (iPhone) sulauktu rimtesnio susidomejimo Europoje/Azijoje... ir maziems vaikams siais laikais aisku, kad su 29kbit/s (ir tai tik teoriskai... realiai vargu ar bus daugiau kaip 10-15) atsidaryti interneto puslapi ar pasitikrinti email'a, parsisiusti daina ir t.t. gali uztrukti amzinybe. Jau vien faktas, kad jis nepalaiko 3G, pasako pakankamai daug. Apple turi puiku supratima apie marketinga (is esmes tai ju pagrindinis koziris), bet net ir jie pamirso, kad pasaulis nera vien Amerika ir kad noredami eksportuoti, turejo pasidometi, kokios tendencijos vyrauja tose rinose, taigi padare gan grubia klaida. Kuomet JAV iki siol dominuoja 2G paslaugos ir standartai (GPRS, EDGE ir t.t. t.y. iki 300+ kbit/s), Europa ir Azija jau pries gerus pora metu perejo prie 3G ir ju standartu (UMTS, siuo metu jau kelia prasiskyne ir HSDPA su 3-15Mbit/s greiciais). iPhone'as is esmes yra Ferrari su Golfo varikliu. Atrodo graziai, bet tuo viskas ir baigiasi
            Paskutinis taisė John; 2007.11.03, 20:03.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Hmm, nemanau, kad sitas daiktas (iPhone) sulauktu rimtesnio susidomejimo Europoje/Azijoje... ir maziems vaikams siais laikais aisku, kad su 29kbit/s (ir tai tik teoriskai... realiai vargu ar bus daugiau kaip 10-15) atsidaryti interneto puslapi ar pasitikrinti email'a, parsisiusti daina ir t.t. gali uztrukti amzinybe. Jau vien faktas, kad jis nepalaiko 3G, pasako pakankamai daug. Apple turi puiku supratima apie marketinga (is esmes tai ju pagrindinis koziris), bet net ir jie pamirso, kad pasaulis nera vien Amerika ir kad noredami eksportuoti, turejo pasidometi, kokios tendencijos vyrauja tose rinose, taigi padare gan grubia klaida. Kuomet JAV iki siol dominuoja 2G paslaugos ir standartai (GPRS, EDGE ir t.t. t.y. iki 300+ kbit/s), Europa ir Azija jau pries gerus pora metu perejo prie 3G ir ju standartu (UMTS, siuo metu jau kelia prasiskyne ir HSDPA su 3-15Mbit/s greiciais). iPhone'as is esmes yra Ferrari su Golfo varikliu. Atrodo graziai, bet tuo viskas ir baigiasi
              reiktų žvelgti į visa tai giliau:
              http://www.roughlydrafted.com/RD/RDM...0976FAB5E.html
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                o man atrodo kad jie labai teisingai padare kad jie ne 3G o WiFi idejo. Nei ir pas mus kolkas ar daug kur yra 3G rysys? ne. Tuo tarpu WiFi yra labiau paplites.
                be to jei ne klystu, WiFi greitis yra didesnis nei 3G, tad atidarant puslapius problemu nekiltu. Su Touch bent jau nekyla.

                Comment


                  @99

                  I ka cia zvelgti giliau? Tiesiog pateikiame faktus uzuot dare interpretacijas.
                  Pasiteisinimas trumpu baterijos gyvenimo laiku yra visiska nesamone. Rinkoje pilna aparatu (nuo visiems gerai zinomu Nokia iki Blackberry), kurie turi is esmes visas (ir kur kas daugiau kitu) iPhone'o funkcijas, kurie palaiko 3G ir ivairius jo teikiamus privalumus ir standartus. Taip padaryta buvo is esmes del to, kad JAV 3G nera paplites, kaip Europoje/Azijoje, kurios iPhone'ui tera antrines rinkos. Del ko buvo nuspresta "nesivarginti" ir galbut is tiesu prailginti baterijos gyvavimo laika . Aisku, tikiu, kad netrukus bus isleistas iPhone su 3G, bet mano pointas tas, kad tiesiog absurdiska toki daikta vadinti "metu isradimu".
                  Paskutinis taisė John; 2007.11.04, 05:49.

                  Comment


                    Parašė Silence Rodyti pranešimą
                    o man atrodo kad jie labai teisingai padare kad jie ne 3G o WiFi idejo. Nei ir pas mus kolkas ar daug kur yra 3G rysys? ne. Tuo tarpu WiFi yra labiau paplites.
                    be to jei ne klystu, WiFi greitis yra didesnis nei 3G, tad atidarant puslapius problemu nekiltu. Su Touch bent jau nekyla.
                    Na kad jau dabar 3G is esmes aprepia didele dali Lietuvos, iskaitant ir HSDPA

                    „Bitės“ 3G/HSDPA tinklas yra prieinamas daugiau kaip 52 proc. Lietuvos gyventojų 19-e šalies miestų.
                    saltinis: http://www.bite.lt/lt/about/media/pr/2007/show/3261

                    taigi, jau siandien turedamas HSDPA palaikanti telefona bent jau teoriskai gali naudotis 7,2Mbit/s greiciais
                    Paskutinis taisė John; 2007.11.04, 06:03.

                    Comment



                      Teoriškai.

                      Kiek man teko su juo "pažaisti", tai jis žiauriai greitas ir svarbiausias dalykas LABAI patogus įrenginys, pats geriausias mano supratimu mobilus prietaisas Lietuvos rinkoje ("juodojoje" ). Paprasti mirtingieji (koks aš ir esu) lietuvoje naudojasi free wi-fi, o ne 3G, tad žiurint iš lietuvos rinkos perspektyvos jis čia tinka kaip tik. Lengvai ir patogiai atstoja Interneto naršyklę, video ipod'ą ir mano nusenusi Samsung mobilu telefą vienoje vietoje, tai kodėl man jo nenorėti ? Vien todėl, kad jis neturi 3G, gi perki ji ne visam gyvenimui.

                      P.S: John nueik lapkričio 9 į Regent Apple store ir tada parašyk ką manai apie patį įrenginį. Vidiniai parametrai dar nėra viskas.
                      Paskutinis taisė Ežiukas; 2007.11.04, 10:24.

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=iphone
                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                        Comment







                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Sveiki as irgi naudoju apple, tiksliau MacBookPro (2.4 intel coreduo, 2gig ramo, 256 vaizdo ir 160 hdd)... Isigijau ne lietuvoje, ten kaineles kur kas pigesnes net ju iDealuose, pritaike studento nuolaida ir dar dave net iPod nano 4 gigu dovanu... O siaip apple geris, pats pirmas apple prikinis buvo shuffle...

                            Taigi naudoju mac savo kokius 3 menesius, ir tikrai man tai yra nerealus geris... Ir uz windows patinka zymei labiau

                            Stai jums keletas naudingu nuorodu:
                            www.macpartija.lt
                            www.macmanija.lt
                            www.macfile.org
                            www.macupdate.com
                            www.pure-mac.com
                            www.opensourcemac.org
                            ir dar daugybe visko torrentuose rasti galit enjoy
                            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                            Comment


                              Eziuk, as nakalbu apie tai, kas geriau kokiai rinkai (Siaures Korejos rinkai, ko gero ir nokia 5110 per akis). Tiesiog sakau, kad pasenusi ir daugelyje saliu jau nebenaudojama technologija vargiai gali buti vadinama "isradimu"
                              Apie ta irengini apskritai dometis nematau reikalo, nes tai tas pats, kaip dometis automobiliu, kuris neturi ratu ir negali vaziuoti
                              O siaip, be abejo, grazus dizainas, mp3 grotuvas ir patogus ekranas... visgi ne apie tai kalbu

                              Comment


                                Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                Aš tikrai įsižiūrėjau į šią situaciją Ežiuk. USA Apple Store gali pirkti tik su AT&T planu (kurių yra net 44).
                                Realiai galima ir be plano, pagal statistika tokiu nupirkta bene 20%. Tik be jo iphawn legaliai neprades veikti, t.y. teks lauzt.

                                Aš tiesiog laukiu gal greitai išleis geresni pasiūlymą Europoje... Nes dabar labai brangiai iPhone su viskuo kainuoja - http://www.engadget.com/2007/06/26/h...in-total-cost/.
                                Europoje bus dar brangiau, eplas niekada nepraleidzia progos ismelzht maximuma. Kol kas vienintele salis kur neprirista iphawn bus galima legaliai nusipirkt be plano bus prancuzija, bet jau numanau kiek tai kainuos. Ir tai tik todel, kad vietiniai istatymai abaliui nepalieka jokio pasirinkimo: arba salia pardavineja ir neprirista arba nepardavineja isvis. Ir tai jauciu prancuziskas iphawn bus grieztai prancuziskas.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Eziuk, as nakalbu apie tai, kas geriau kokiai rinkai (Siaures Korejos rinkai, ko gero ir nokia 5110 per akis). Tiesiog sakau, kad pasenusi ir daugelyje saliu jau nebenaudojama technologija vargiai gali buti vadinama "isradimu"
                                  Apie ta irengini apskritai dometis nematau reikalo, nes tai tas pats, kaip dometis automobiliu, kuris neturi ratu ir negali vaziuoti
                                  O siaip, be abejo, grazus dizainas, mp3 grotuvas ir patogus ekranas... visgi ne apie tai kalbu
                                  Na, gal nera jau taip blogai. iphawn palaiko EDGE, t.y. iki 384 kbit/s ko siais laikais pilnai uztenka. Teko pavartot, gerai zinau ka tai reiskia. Ipac su dabartine mobiliu tarifu politika, kur megabaitai be papildomu nepigiu opciju megabaitai vis dar lupikiskai brangus. Todel radiointerfeiso puses bent jau as visiskai nelaikau problema.

                                  O vat uz interfeisa ir korpuso dizaina touchscreeniniu smartphone nisoje apple tikrai galima uzskaityti riebu pliusa. Eilini karta mazaminksciui su jo kitajozais (HTC) parode kaip turi atrodyti normaliai padarytas daiktas.

                                  Nes besikapstydamas su mazaminkscio "sedevrais" (tenka jiem programuot) kazkaip jau buvau bepuolas i juoda depresija.

                                  Jei dar butu bent kiek "atviresnis", tai be jokios abejones galima butu pavadint geriausiu is geriausiu.

                                  Comment


                                    Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                    Na, gal nera jau taip blogai. iphawn palaiko EDGE, t.y. iki 384 kbit/s ko siais laikais pilnai uztenka. Teko pavartot, gerai zinau ka tai reiskia. Ipac su dabartine mobiliu tarifu politika, kur megabaitai be papildomu nepigiu opciju megabaitai vis dar lupikiskai brangus. Todel radiointerfeiso puses bent jau as visiskai nelaikau problema.

                                    O vat uz interfeisa ir korpuso dizaina touchscreeniniu smartphone nisoje apple tikrai galima uzskaityti riebu pliusa. Eilini karta mazaminksciui su jo kitajozais (HTC) parode kaip turi atrodyti normaliai padarytas daiktas.

                                    Nes besikapstydamas su mazaminkscio "sedevrais" (tenka jiem programuot) kazkaip jau buvau bepuolas i juoda depresija.

                                    Jei dar butu bent kiek "atviresnis", tai be jokios abejones galima butu pavadint geriausiu is geriausiu.
                                    Gal kai kam pakanka ir GSM su 9600b/s ir gal kai kas nemato jokios problemos naudodamas Nokia 3210 duomenu perdvimui

                                    Velgi, nesakau, kad tai yra kazkas be galo blogai, ar kad tas aparatas yra nenaudotinas. Tiesiog man uzkliuvo to zurnalo apibudinimas kaip "metu isradimas"

                                    Beje, uz megabaitus irgi vargu ar siais laikais daug lupa. Yra planai, skirti neribotam naudojimui uz fiksuota mokesti.

                                    Comment


                                      bet gi iphone turi wi-fi (prie kurio automatiskai prisijungia), kavinese degalinese, viesosose erdves - to pilnai pakanka.

                                      iphonui - deciau dideli pliusa uz naujo interfaco isradima, tai nauja sasaja, kaip pele (velgi israsta apple) , klaviatura ir tt. Tai pakeite/pakeis sarysi tarp technios ir zmogaus.
                                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                      - George W. Bush President of the USA

                                      Comment


                                        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                        bet gi iphone turi wi-fi (prie kurio automatiskai prisijungia), kavinese degalinese, viesosose erdves - to pilnai pakanka.

                                        iphonui - deciau dideli pliusa uz naujo interfaco isradima, tai nauja sasaja, kaip pele (velgi israsta apple) , klaviatura ir tt. Tai pakeite/pakeis sarysi tarp technios ir zmogaus.

                                        wi fi yra visiskai kitas standartas ir nieko bendro su GSM neturi... o ir "automatinis" prisijungimas veiks tik tiek, kiek tai leis pats wi-fi tinklas... o prie unsecured wi-fi automatiskai gali prisijungti bet kuris sita protokola palaikantis aparatas (kad ir koks 10 metu senumo Laptopas su Windows 95 ir wi-fi korta, ikisama jam i sona )
                                        Kaip vaziuodamas traukiny as sededamas kamstyje taxi pasinaudosi tuo wi-fi? Tam ir reikia spartaus GSM duomenu perdavimo, kuri ztikrina ivairus 3G protokolai, kurie jau dabar laisvai prienami UK ir kitur Europoje uz visai kuklu mokesti... bet neprieinami Amerikoje

                                        P.S. apie kokia nauja sasaja kalbi? Jau kuris laikas kaip Europos ir Azijos rinkose karaliauja tokie irenginiai, kaip Blackberry, turintys ta pati dideli touch-screen'a, wi-fi, dideles spartos procesorius, atminti ir t.t. Visi jie valdomi per Win Mobile ar pnasias PDA skirtas operacines sistemas, kurios be galo patogios ir naudingos, leidziancios perziureti ir redaguoti dokumentus, grafika ir t.t.

                                        Taip kad niekaip nematau to iPhone'o isskirtinumo, neskaiciuojant grazaus dizaino ir uzraso - "iPhone" -, kas kai kam beveik sukelia orgazma

                                        Aisku, galima butu tai pavadinti metu marketingo technologiju isradimu, kai is esmes bet ka galima paversti "sensacija"
                                        Paskutinis taisė John; 2007.11.04, 20:48.

                                        Comment


                                          Del iPhone sutinku su John, per daug ispustas reikalas.
                                          Jedi power!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X