Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apple Introduces Revolutionary New Laptop With No Keyboard

    Comment


      Matot, kaip cia pasakius su tais laidais.. realiai pc kieki galima sumazinti iki 2 laidu.. bet o taciau.. papildomi irenginiai duoda savo

      Ir vel apple giriasi tuo, kas visiems ir taip logiskai suprantama ir aisku
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Aš iš nervų mikčiot pradėčiau su tokia "klaviatūra" kur du sakinius dešimt minučių reiktų rašyt .

        Comment


          Pala, jūs rimtai Onion TV nežinot, ar čia aš sarkazmo nesuprantu?

          Comment


            Parašė Paulius Rodyti pranešimą
            Pala, jūs rimtai Onion TV nežinot, ar čia aš sarkazmo nesuprantu?
            . O ne, tai nebus MacBook Wheel? Aš jau į wishlist'ą įsidėjau .

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              . O ne, tai nebus MacBook Wheel? Aš jau į wishlist'ą įsidėjau .
              I got owned

              Comment


                tikrai jau 10 min tuos sakinius rinktum
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  Parašė dts Rodyti pranešimą
                  tikrai jau 10 min tuos sakinius rinktum
                  Po pusės metų būtų išleista MacBook Morses Code. Klaviatūros taipogi nereiktų .

                  Comment


                    Ar kas nors naudojatės iWork '09?
                    Įklijavus ("paste") iš kitur nukopijuotą tekstą su lietuviškomis raidėmis į pages, numbers ar keynote, jos pavirsta "kringeliais".

                    Pvz, štai į ką pavirsta nukopijuotas paskutinis innuendo pranešimas /\:
                    Po pusės metų būtų išleista MacBook Morses Code. Klaviatūros taipogi nereiktų .

                    Problemos nėra, jei kopijuojamas tekstas, kurį tuo metu rašau (t.y. iš Text Box'o).

                    Comment


                      Pas mane tokių problemų nėra, pasižiūrėk ar viskas tvarkoje su International nuostatomis (System preferences)
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Ar bande kas nors iwork.com? ... ar jis veikia kol trialas?

                        Comment


                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                          Pas mane tokių problemų nėra, pasižiūrėk ar viskas tvarkoje su International nuostatomis (System preferences)
                          Kad viskas lyg ir tvarkoje, juo labiau, kad tų nustatymų vos keletas ten tėra...

                          Comment


                            Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                            Kad viskas lyg ir tvarkoje, juo labiau, kad tų nustatymų vos keletas ten tėra...
                            Pakeiciau sio puslapio koduote is UTF-8 i Baltic (1257?) ir stai kas isejo:

                            panasu ir pas tave tokia pat problema.

                            Comment


                              /\ Panašu, kad kopijuojant tekstą iš Firefox'o, Pages nesupranta, jog tekstas koduotas unikodu...

                              Su Safari viskas tvarkoje. 99, tu tikriausiai jį ir naudoji?

                              Comment


                                Toks rezultatas gaunasi kai UTF-8 teksta encodini 1257 koduote, bet ne atvirksciai.
                                As irgi naudoju Safari ir pas mane tokiu problemu kol kas nebuvo.

                                Comment


                                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                  /\ Panašu, kad kopijuojant tekstą iš Firefox'o, Pages nesupranta, jog tekstas koduotas unikodu...
                                  Su Safari viskas tvarkoje. 99, tu tikriausiai jį ir naudoji?
                                  Naudoju ir Safari, ir FF, ir t.t. Tokia profesinė liga
                                  Panašių problemų tikai nėra nei su viena naršykle.
                                  Pabandyk tą veiksmą atlikti su Opera naršykle, gal problemos su FF koduotės nuostatomis?
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    Panašu, kad tai vis tik Firefox'o problema. Opera taip pat veikia gerai.

                                    Vis dėlto keista, kad pas tave normaliai veikia ir ugninė lapė. Peržiūrėjęs nustatymus, nieko neradau, dėl ko galėtų kilti ši problema...

                                    Kaip ten bebūtų, šiuo metu vienintelė situacija, kurioje man reikia kopijuoti lietuvišką tekstą iš naršyklės į iWork, yra nuotraukų konkursų tvarkymas Tai galiu daryti ir naudodamas Safari Tik šiaip buvo įdomu, dėl ko kyla ši problema...

                                    Comment


                                      Kaip ant MacBook Pro paleidus windows padaryti print screens
                                      Life is a game that no one wins

                                      Comment


                                        Jei su BootCamp'u tai Shift + F11 (jei F klavišai naudojami kaip standartiniai funkciniai) arba Shift + Fn + F11
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment




                                          Comment

                                          Working...
                                          X